SAM_0801

І це буде за 7 гривень?..

90 2968

У суботу, в базарний день, угледіла це – звиняйте на слові – маршрутне таксі на пожежній площі Нововолинська.

Пасажири там і сиділи (кому пощастило), і щільно стояли. Однак їхати хочуть усі, тож увіпхалися кілька людей на зупинці біля “Аміго”.

То ще не битком – так, звичайна поїздка.

 

 

А от цікаве посилання. Щодо офіційно дозволеної кількості місць у маршрутках такого типу.

https://1kr.ua/news-29667.html

 

Хто зі знавців прокоментує, скільки сидячих і стоячих місць має бути ось у ЦІЙ маршрутці?

 

 

Нагадаю: зараз проїзд у ній коштує 5 грн., але перевізники домагаються, щоб стало 7.

Я от міркую: може, запровадити в цих маршрутних таксі окремий тариф для стоячих?..

Якщо стоїш на двох ногах,  то платиш півціни.

Якщо однією, як бузько, бо ж напхано як оселедців, то платиш 10%.

Га? 🙂

 

Наталя Камишникова

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

90 Коментар "І це буде за 7 гривень?.."

повідомляти

Галина
5 місяців 10 днів тому

Добре , що і такий їздить бо якби небуло і такого, то взагалі ходили б пішки , а бо чекали по годині ,а що брудний на разі така погода буде тепліше помиють , а Ви пані Камишнікова ,щоб підбурювати народ купили б автобуса і найняли шофера і возили б людей комфортно!

АНАТОЛЬ_
5 місяців 9 днів тому

Та й, ви могли б орендувати чи купити та й показати, який має бути сервіс! А то, аби хтось.

Пасажир
5 місяців 2 днів тому

Повністю з вами згідна

пасажир-2
5 місяців 10 днів тому

ви в курсі яка ситуація на даний час в селищі ? Що рік тому їздило 6 бусів , а наданий час тільки 3 і то як поламається то ж 2

Відредаговано, добирайте слова, перше попередження.
Модер

Ульріх
5 місяців 9 днів тому

О, кум їде з базару!
В базарні дні ніколи не сяде на пожарці, бо не впрешся.

Людмила Зіменко
5 місяців 9 днів тому

О 14 годині із селища маршрутка не відправилась, поїхала пізніше. О 17 годині з автостанції теж не поїхала, а пізніше відправилась. Той графік руху, який мені запропонував сфотографувати шофер не витримується. Громадяни, через вашу телячу покірність перевізники вас дурили, дурять і будуть дурити. І не треба казати, що для селища добре, а може бути гірше, бо я добро бачила, а те, що зараз – це повна фігня!

ВВС
5 місяців 9 днів тому

В 14,00 не поіхала а в 14.04 бо не в спіла . А в 17. 00 і по графику не має а в 17 10 . По перше щоб писати вивчіть графік.

ольга
5 місяців 9 днів тому

це ви ще на Б уг 4 не їхали…..

Грішка
5 місяців 9 днів тому

Ніхто нікого не заставляє їхати стоячи.
Такі маршрутні таксі їздять в всіх великих містах до прилеглих населенних пунктів. За більшу вартість проїзду з гіршими умовами з кращою дорогою і прицьому ніхто не скаржиться.

Тролик
5 місяців 9 днів тому

Є закон, він забороняє стоячи місця в маршрутних таксі!! Закон. Крапка.
А те, що поліція в долі з перевізниками та закриває на це очі, коли немає аварій, – то це біда.

Тролик
5 місяців 9 днів тому

Всі, хто стоїть в автобусі чи маршрутці, при аварії – в кращому випадку поламані кінцівки.
Це якщо пощастить, а так смерть
Хоча з цією реформою медицини тепер перелом звучить так : “Ти не руку зламав – а життя”.

Саня
5 місяців 9 днів тому

То звертесь до президента бо скрізь всі їздять стоячи не тільки в цій маршрутці. А ви видаєте таке ніби з всіма маршрутками все добре а проблема всіх бід з рейсом на Благодатне заключається в цій маршрутці.

Олександр
5 місяців 9 днів тому

А чому до президента? Можливо,краще в ООН?Чи до Всевишнього?

Тролик
5 місяців 9 днів тому
Сашко, я живу тут, і це повинна контролювати поліція, яка живе ТУТ, а не президент. Біда скрізь, особливо з міжміськими рейсами. Я плачу не для того, щоб 100 км стояти до Львова. Тоді чому перевізники скиглять? Якщо в розрахунок тарифу на маршрут беруть ЛИШЕ СИДЯЧІ МІСЦЯ, хоча всі знаємо, що сидячих там рівно половина, то, може, тоді і вартість квитка наполовину розділити? Або живемо всі по закону, лише сидячя згідно з тарифом, або по “дідовщині” – влада закриває очі на стоячі місця, але тариф навпіл. Але не так, як зараз, “по беспределу”: і стоячі місця влада не бачить, і тариф… Читати далі »
Орест
5 місяців 9 днів тому

І з тих сидячих половина пільговиків.

Людмила Зіменко
5 місяців 9 днів тому

Чому стоячі пасажири платять стільки, як сидячі?

АНАТОЛЬ_
5 місяців 9 днів тому

А тому, що здоровіші та спритніші встигають продертися поміж повільніших, старих та хворих. :)) ЩЕ ЗАПИТАННЯ Є?

Людмила Зіменко
5 місяців 9 днів тому

Пане Анатоль – питання таке – чому вартість проїзду однакова для всіх. Якби стоячі пасажири платили менше то, може, не пхалися б сісти?

АНАТОЛЬ_
5 місяців 8 днів тому

Звичайно. Стоячі пасажири повинні платити менше % так, на 30-40. Це дискримінація і порушення конституційних прав та свобод людини. Хоча, про що це я тут – у комуноНововолинську? Найвищі місцеві керівники плюють на рішення судів, судяться із виконавчою\законодавчою гілками влади!.. Всі мешканці мовчать, всім все добре.( Вас, Л.З., це не стосується) А як і пишуть, то під псячими кличками.

Тролик
5 місяців 9 днів тому

я вважаю, в маршрутці повинні бути лише сидячі місця, пільговикам – грошова компенсація за проїзд.
І хай збільшують кількість рейсів. А то кучеряво живуть, людей як оселедців натрамбують і тариф піднімають як хочуть.

Валік
5 місяців 9 днів тому

Треба купити хотяби два автобуса/ комунальних і пустити їх на Благодатне і ціна буде меншою, і комфорт буде. Пам’ятаєте, колись по Нововолинську їздило два таких довгих автобуса великих: червоний і жовтий. Ото треба відновлювати комунальний транспорт, і він буде пліч-о-пліч з приватним транспортом служити людям. В Луцьку тролейбуси перевозять людей і маршрутки, і конкуренції нема ніякої.

Людмила Зіменко
5 місяців 9 днів тому

Правильно, але якось автобус, який їхав з Іваничі через селище зупинився, висадив у селищі пасажирів, а людей, які стояли на зупинці не взяв, бо, кажуть, водії сварились, що у них пасажирів забирають. Та і з Нововолинська теж брати людей до Благодатного ці автобуси не хочуть – кажуть, що у нас 13-ка є. Шоферські”розбірки” я колись сама бачила. Раніше було байдуже – до якого автобуса зайдеш – тим і їдеш, а тепер ні.

Грішка
5 місяців 8 днів тому
В мене одне питання чому у Львові, Луцьку водії маршруток відкривають задні двері – тому що там не має таких людей як ви які мають бажання тільки їздити за безкоштовно і тільки роблять що плачуть що все погано а ні чого не роблять для того щоб змінити ситуацію. Чому у Львові, Луцьку підняли проїзд і люди не жаліють що вони стоячи їдуть в напханій маршрутці за більшу оплату і якість не помінялась- бо вони розуміють що в них корона не впаде постояти і це здоров’ю не зашкодить а навпаки. Чому Львів і Луцьк стрімко йдуть вперед в Євроту а Нововолинськ… Читати далі »
Валерій
5 місяців 7 днів тому

……
Шановний, ви підписуєтесь 10 ніками. Зокрема, жіночими іменами та чужим (нібито) прізвищем. Визначтеся з одним ніком, ОК?
Модер

Людмила Зіменко
5 місяців 7 днів тому

13-й маршрут – це маршрут по місту, в мене є документ і про це якось мені один шофер сказав.

Людмила Зіменко
5 місяців 5 днів тому
Вартість проїзду вже коштує 7гривень, бо багатодітні батьки ходили до селищного голови селища Благодатного з вимогою забезпечити їхнім дітям безкоштовний проїзд. Селищний голова це прохання задовольнив, а щоб компенсувати перевізникам витрати – підняли вартість проїзду з 5, до 7 гривень. Таким чином безкоштовний проїзд пільговим категоріям громадян забезпечили за рахунок інших громадян. Перевізникам байдуже з чиєї кишені будуть гроші. Багатодітним також всерівно за чий кошт їм буде добре. Про підлі справи селищної ради я мала можливість дізнатися раніше, ще до Топорівського, але бачу, що з Топорівським краще не стало. Вже не доводиться чекати якоїсь порядності, людяності і здорового глузду. Це… Читати далі »
Людмила Зіменко
5 місяців 5 днів тому

Той документ має висіти а автобусі, щоб усі бачили і мали можливість його сфотографувати при потребі. А Топорівський нехай би дійсно компенсував витрати за рахунок бюджету, у нього для цього є відповідні повноваження. Нехай би давали адресну грошову допомогу, щоб сім’я думала чи дитині їхати, чи, можливо, щось вартісне і необхідне придбати.
А так – це ПЕСЕЦЬ!

Людмила Зіменко
5 місяців 4 днів тому

Це питання не до мене. Мені їхати і мені платити, бо хтось так за мене вирішив і крапка.

Людмила Зіменко
5 місяців 4 днів тому

Мені без різниці хто, бо гроші мої. А селищний голова своє рішення повинен змінити, бо воно незаконне. Досить жити не по закону, а по понятіях.

Людмила Зіменко
5 місяців 4 днів тому

Куди звертаються? Я оприлюднила інформацію, донесла цю інформацію до широкого загалу у соцмережі, а хто і що буде робити далі – хай кожен сам вирішує. Тут народ каже, що багатодітні їздять на всілякі розваги, навіть у вихідні, але то таке – я нікому не доктор і не порадник.

Людмила Зіменко
5 місяців 4 днів тому

Це мешканцям, незадоволеним діями місцевої влади ходити до місцевої влади і скаржитись не місцеву владу? Результат буде супер!
Щиро бажаю добра і процвітання нашій Україні.

Людмила Зіменко
5 місяців 4 днів тому

Щойно в новинах по ICTV повідомили, що законопроект по монетизації пільговим категоріям громадян буде розглянуто і виплачувати гроші пільговикам будуть у наступному, 2019 році.
Стосовно походу до місцевої влади ви не праві.

Людмила Зіменко
5 місяців 4 днів тому

А чи не бажає Радар провести незалежне розслідування таких незаконних дій, разом із незадоволеними громадянами?

Сергій
5 місяців 4 днів тому

Вся хитрість влади, в назві простих некомфортабельних автобусів для перевезення пасажирів,яким присвоїли класифікацію маршрутне таксі.
Я бував в інших містах України. Є міські автобуси і маршрутне таксі для перевезення пасажирів. В автобусах проїзд дешевше ніж в маршрутних таксі.
Якщо це таксі,то повинні бути тільки сидячі місця . В нашому ж місті ВСІ автобуси оформленні юридично як маршрутне таксі. Проїзд звичайно дорожчий, різниця і прибуток в кишені власників і міських чиновників ,

Пасажир
5 місяців 2 днів тому

Ну то не сідайте в маршрутку як вона вам битком і ви не хочете стояти! Серйозно вже бомбить просто ! Скільки платити на тому і їздите !

Людмила Зіменко
5 місяців 2 днів тому

А і правда, хороша думка – якби пасажири не сіли в маршрутку, а забастували! Це було би цікаво, ото була б ситуація! Перевізники грошей би не заробили. )))

Людмила Зіменко
5 місяців 2 днів тому

Як підприємець за освітою пояснюю необізнаним громадянам – методи, якими перевізники добиваються збільшення вартості перевезень нагадують методи рекетирів. А рекет – то злочин ККУ.

wpDiscuz