28641694_602136590136817_976868781_o

Це насвинячила контора Коптюка!.. “Курчак” у шоці від такого свинства

32 2674

Ви не повірите, але “курчаки” цього разу виявилися білими і пухнастими!! 

Купи непотребу знову наклав пан Коптюк

 

Учора ввечері ми оприлюднили відеозвіт нововолинця Михайла Семенюка про стихійне звалище відходів у районі асфальтного заводу.

Неподалік – клініка “Здорова сім’я”, повз смердючі завали ходять десятки людей. Та й узагалі це мегасвинство – залишати гори непотребу просто неба!

Харчові відходи тихо пролежали там цілий тиждень. Їх завзято підчищали птахи і брати наші менші, проте завали все ще вражали уяву.

 

Із відеозвіту М.Семенюка

 

Зате сьогодні!..

Рано-вранці в зону екологічного лиха прибув бульдозер. Він швиденько все загорнув і зник.

Наш спецкор ретельно зафіксував сліди його поквапливої роботи. Ось вони:

 

 

Ясна річ, ми викликали поліцію. Приїхала слідчо-оперативна група, оглянула місце, опитала працівника асфальтного заводу на прохідній.

Той сказав, що про бульдозер знати не знає, що заїзд і виїзд транспорту в журналі не фіксують.

Заходь – не бійся, завозь що хочеш…

Директора заводу Сергія Коптюка (син власника ПП “МП “Сантехмонтаж” Анатолія Коптюка) на місці чомусь не було.

Правоохоронці запевнили нас, що зберуть усі необхідні матеріали і складуть адмінпротокол.

Але РАДАР читають не тільки на асфальтному заводі

 

Зачистка території. Ковбас уже не видно!

 

Надвечір ми отримали від директора ТзОВ “Нововолинський м’ясокомбінат” Р.М.Остропольського “Відповідь на звинувачення інтернет-ресурсу “РАДАР”.

Ну, емоції там зашкалюють, нас навіть лякають правоохоронними органами і судом, але то  таке 🙂

У суді позивач із тріском програє, хай би скільки грошей туди вклав. Адже РАДАР написав акуратно: нікого не звинувачував, просто задав питання.

А органи лише руками розведуть, бо захист ділової репутації “курчаків” – справа самих “курчаків”.

Безпідставні претензії та юридично безграмотні погрози нас розсмішили, але…

Ми наведемо листа від адміністрації м’ясокомбінату тютя в тютю, бо це БОМБА!

 

 

Ще раз, повільно:

фірма Анатолія Коптюка самочинно вивезла відходи з м’ясокомбінату не на полігон твердих відходів, а на територію асфальтного заводу!!! 

Тобто насвинячило ПП “МП “Сантехмонтаж”, а “курчаки” цього разу білі, пухнасті й не при ділах. 

Яка кримінальна відповідальність за екологічне шкідництво? Підкажіть, правники.

 

Асфальт тут роблять із соломи і гнилої ковбаси?

 

Цікаво, хто ж це рано-вранці підняв на ноги того бульдозериста? Коптюк-батько чи Коптюк-син?

Бо відповідати за забруднення довкілля мають обидва керівники Коптюки. Один – за самоуправство й несанкціоноване сміттєзвалище, другий – за халатність і безконтрольність.

Але який інтерес Коптюку-старшому паскудити під носом у Коптюка-молодшого? Міг же вивезти кудись у поле,  під терикон…

Нещодавно по телевізору показували цікаву жіночку, яка тягне весь непотріб зі смітників у свою квартиру на вулиці Гагаріна в Нововолинську. Закидала оселю смердючим сміттям аж до стелі. Сусіди обурюються, але управи на неї знайти не можуть – приватна територія. І взагалі, це не лікується.

Може, і власник ПП “МП “Сантехмонтаж” – як та жіночка?..

 

Фото, відео – Руслан Влодарчик

Текст – Наталя Камишникова

 

 

У ТЕМУ:

Терикони гноївки і гори смердючих ковбас. Це “Курчак” насвинячив?

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

32 Коментар "Це насвинячила контора Коптюка!.. “Курчак” у шоці від такого свинства"

повідомляти

Валік
9 місяців 13 днів тому

Мафія одна, я вважаю, всі в одному вагоні і Сапожніков і Коптюки і всі решта.

Вуаля
9 місяців 13 днів тому

Садовий також говорить, що не несе відподальності за львівське сміття, а тільки перевізники.

editor
9 місяців 13 днів тому

Оприлюднивши викривальний відеозвіт, ми терпляче чекали: може, який обласний чи міський депутат зацікавиться і перейметься? може, легким порухом депутатської руки він викличе колег, поліцію на місце екологічного злочину?
Тим більше – вчора була сесія міськради. Там могли приділити кілька хвилин важливому і скандальному питанню.
Ми не дочекалися. Тому мусили діяти самі.
Респект небайдужим громадянам Михайлу Семенюку та Руслану Влодарчику.
Коптюк, як вбачається, відкрив не лише дорожній, а й екологічний терор проти нововолинців. Чому ж йому все сходить з рук?
Агов, депутати! та заслухайте його хоча б на сесії! Ви ж влада!
А взагалі тут робота для поліції, прокуратури і СБУ. Корупція аж зашкалює, скільки можна?!

АНАТОЛЬ_
9 місяців 13 днів тому
На сесії заслуховували звіт за 2017 рік, нач. НВ поліції Пикалюка. Довго, місцева депутатська, підконтрольна братія та представники міської влади додовбувались до чоловіка, який працює і намагається, хоч щось корисне зробити для міста, хоча це й майже неможливо, погодьтесь, при нинішній патовій ситуації. Питання: Коли Віктор Борисович Сапожніков внесе у порядок денний однієї із сесій звіт за 2017 рік власника ПП “Сантехмонтаж” А.Коптюка? У якому той пояснить свої потуги, як вбачається – заради дзвінкої монети, по забрудненню навколишнього середовища, імовірних “відкатах” для вищого начальства та неефективного використання бюджетних коштів у вигляді “6-ти місячного” асфальтування міських шляхів і, схоже, використання б\в… Читати далі »
Оля
9 місяців 13 днів тому

Бажаю тим же Коптюкам,щоб їм продукти в магазині продавали за якістю такі ж,як їхні дороги і вся робота.Вам не стидно,ви тут живете,ваші діти,внуки.їздите по тих же самих дорогах.????????Скільки грошей ще вам потрібно?

editor
9 місяців 13 днів тому

ну, продуктовий магазин у них свій, тут вони від ваших побажань підстрахувались.

Оля
9 місяців 13 днів тому

Пішли б ви всі вже на пенсію(Сапожніков,Сторонський,Мороз),всі ваші зами,прокурори і начальники.Засіли там як царі і боги і в епідемію зараза вас ніяка не хапає.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 13 днів тому

Не підуть, вони Олю. Ми не вимагаємо цього під місьрадою і зовсім не піднімаємо такого питання. Ніде і ніколи. А у них шкурний інтерес: Не можуть відірватися від халявного, громадського корита.

Фея
9 місяців 13 днів тому

Бачите – якби то була робота фізична – лопатою, або киркою махати, ями копати… То вони там би на пенсії не сиділи. А так – світло, тепло і мухи не кусають, та ще і ВЕЛИКІ гроші капають, капають…. Та і закону про заборону пенсіонерам працювати на таких роботах нема, бо ж закони під таке “панство”підлаштовані.

Варта порядку
9 місяців 13 днів тому

Та скільки ще буде чинити беззаконня той Коптюк? Невже немає в нашому місті державного органу, щоб міг притягнути його до відповідальності?? Ганьба таким “господарникам”

Василь
9 місяців 13 днів тому

Проти Коптюка було відкрито 8 ( ВІСІМ !!!) кримінальних справ з суттєвими ознаками кримінальних злочинів, які перебували на контролі обласної поліції та прокуратури. Закриті!
Ігор пересів на джип. Реакція на екологічне лихо Нововолинська 0. Йому в Києві не смердить.
Про які закони ми говоримо?

editor
9 місяців 13 днів тому

Ігор – це хто, нардеп?

АНАТОЛЬ_
9 місяців 13 днів тому

І дійсно: аноніми подвійно перестраховуються. Хто такий Ігор, що пересів на джип??

АНАТОЛЬ_
9 місяців 13 днів тому

І у мене анонімний “ВАСИЛЮ” таке ж саме запитання: “Та скільки ще буде чинити беззаконня той Коптюк?” І я сам собі та вам відповідаю (як і іншим анонімам, що трясуться, як березовий лист на *раці в парилці) : “Допоки ви не перестанете тремтіти і писати анонімні коментарі”.

бидло
9 місяців 13 днів тому
Анатолію, а що уже прийнято закон про “імпічмент” мерів і їх команди ? А ,може, ви знаєте скільки мерів в Україні знято з посади згідно “вимог” громади під міською радою ? Чи,може, комусь кортить заробити бабки на влаштуванні у місті “ляшкових ігор з вилами”. То це не до громади міста , а до депутатів міськради від радикальної партії. А що у них підтримки народу немає ? От до чого приводить недосконала виборча система в Уураїні… “Голови ” є ,а “колгосп” зігнати до кучі очільники не здатні. А хто винен ? – НІ не брехливі корупціонери при владі, а знедолені та… Читати далі »
Фея
9 місяців 13 днів тому

Так тузали нашого мера під час Майдану, та недотузали, бо у людей кишка тонка- пошкодували правителя, заячі душі.

бидло
9 місяців 13 днів тому
Ото ж бо я й кажу “правителі”- корупціонери тут ні до чого, вони ліпше нехай витрачають свої доргоцінні узаконені “повноваження” на дерибан…. А безправні “заячі душі ” тобто “бидло” необтесане із-за межі бідності та беззаконня повинно голіруч з вилами без будь-якої адекватної підтримки долати з рогачами під міськрадами добре вккоренілу зашкарублу організовану міцно захищену надійними звязками вищих “ешелонів” корупцію, яка завжди для цього начеку має свого прикормленого опецька- депутата або “громадського активіста”
бидло
9 місяців 13 днів тому

” громадського активіста” для очолення “бидла”

АНАТОЛЬ_
9 місяців 13 днів тому

Якби ви сподобилися, хоча б один раз, прочитати “ЗУ Про місцеве самоврядування” то знали б, що “імпічментні” статті для міських голів там є. Наприклад, цитую, Розділ ІІ – “Повноваження сільських, селищних, міських рад” , ст. 26, пункт 10: “Прийняття рішення про недовіру сільському, селищному, міському голові”. Далі – там само, пункт 16: “Прийняття рішення щодо дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови у випадках передбачених цим законом”. І так далі. Цілком вистачає одного тільки пункту 10 про недовіру меру. У випадку його проголосовування простою більшістю голосів – міський голова, на роботу, може більше не виходити.

Олександр
9 місяців 13 днів тому

Правильно,Анатоль! Позбутись мера зовсім не важко-все прописано і достатньо доступно…Бракує одного-свідомого суспільства! А ще у всьому *винен* Порошенко-не хоче навести порядок в Нововолинську.

анти чобіт
9 місяців 12 днів тому

позбутись можна різними способами

editor
9 місяців 13 днів тому

А от цікаво: чому м’ясокомбінат не продовжив угоду з ВУКГ на вивезення відходів? Чому Коптюк підрядився і тут? Це прокладка така? Чи ВУКГ погано виконувало свої зобов’язання? У чім річ?
А може, пан Остропольський добре знав, що за спрощеною схемою Коптюк вивалює все на території асфальтного? Знав, але мовчав? Бо той прикопував – і відходів не було видно. А тепер прикопати полінувались, вибухнув скандал, і от треба ж прикрити свій… імідж, ага.

Валік
9 місяців 13 днів тому

Я не знаю але догадуюсь. Поправте мене: асфальтний завод зразу за рейками по праву сторону від гаражів? Чи то не асфальтний завод? Давайте разом підемо на асфальтний завод запитаємо про технологію виготовлення асфальту. Це буде продовження акції тої де Радар писав про ями біля пожарки А потім фотографував як люди ту яму засипали. Запитаємо головного інженера чого ваш асфальт як коров’яче #####.

Саня
9 місяців 13 днів тому

Хотів дещо відправити на info@radar.in.ua . Але прийшла відповідь про якусь помилку. Дайте, будь ласка, робочий E-mail. Дякую!

editor
9 місяців 13 днів тому

фото отримали, вам написали 🙂

[…] адресу підприємства. Однак, сьогодні інтернет-видання «Радар», яке, власне, й було першоджерелом інформації, […]

editor
9 місяців 13 днів тому

Хто писав оцю інформацію на своєму сайті, припустився помилки чи збрехав. Написав, що на сьогодні сміття звідти вже вивезли.
Ні, не вивезли, а закопали. І про це чітко сказано в нашій новині.
До того ж, ми НЕ друкували спростування!
Ми надрукували листа від адміністрації м’ясокомбінату, яка намагалася спростувати… наші знаки запитання. 🙂
Але в листі – юридично й загалом неграмотному – містилася сенсація й видно було, що рухало директором Остропольським. 🙂 Тому опублікували без змін.
Використовуйте інформацію РАДАРА коректно, ОК?

Людмила Зіменко
9 місяців 13 днів тому

Може не по темі, але поблизу селища в районі старого озера під териконом є стихійне сміттєзвалище, на якому сміття накопичується роками. Там була колись стежка, а тепер ходити по тому смітті просто гидко і небезпечно для здоров’я. Я бачила, що сміття підгрібав і загортав бульдозер. Старе сміття підгребли і загорнули, а на тому місці почали з’являтися нові купи непотребу.
Отже закопувати непотріб у землю де прийдеться звичайна справа для тутешніх чиновників як я бачу.

Однокласник
9 місяців 13 днів тому

Коптюк кореш Сапожнікова – йому можна)

“Мер – мій сусід з дитинства. У нас невелика різниця у віці – три з половиною роки. Ходили в школу разом, грали футбол, тому ставимося один до одного толерантно. ” взято з інтерв’ю Коптюка сайту депутата ВР

editor
9 місяців 12 днів тому

Але який інтерес Коптюку-старшому паскудити під носом у Коптюка-молодшого? Міг же вивезти кудись у поле, під терикон…
Нещодавно по телевізору показували цікаву жіночку, яка тягне весь непотріб зі смітників у свою квартиру на вулиці Гагаріна в Нововолинську. Закидала оселю смердючим сміттям аж до стелі. Сусіди обурюються, але управи на неї знайти не можуть – приватна територія. І взагалі, це не лікується.
Може, і власник ПП “МП “Сантехмонтаж” – як та жіночка?..

Агент 007
9 місяців 7 днів тому

Порядок у місті наведе новий мер.Ярему Віктора Романовича в мери!!!

editor
9 місяців 7 днів тому

я шо-то пропустив. А шо, вже 1 квітня?

wpDiscuz