бібліо

Цегла летить людям на голови. Заходити в бібліотеку стає небезпечно!

31 950

РАДАРЕ, потрібна ваша допомога – опублікувати статтю. Можливо, вона примусить наші інстанції поворушитись.

У Нововолинську по вул. Дружби, 17, де міська бібліотека, осипається фронтон.

Та й весь фасад виглядає жалюгідно.

Рік тому приїхали, оббили, щоб на голову не впало, – і  по всьому.

 

 

У квартирах затікає стеля. Ремонт люди роблять своїм коштом, а це коштує недешево.

Зараз сонце присвітило – і далі все сиплеться, летить на балкон і людям на голову.

 

 

Відлущується, здувається вздовж цоколя, стан просто аварійний.

 

 

Це страх. І це ж центр міста!обурюються мешканці будинку №17, що на проспекті Дружби.

РАДАР нагадує нововолинським владцям, що занедбаний вигляд центральної міської бібліотеки й усієї будівлі вжахнув навіть Галину Іванівну Бондаренко – колишню керуючу справами виконкому Нововолинської міськради. А вона на своєму віку набачилася всякого.

Нещодавно вона написала в газеті “Наше місто”:

Приміщення центральної  міської бібліотеки на проспекті Дружби, 17 – непривабливе й не відповідає своєму призначенню, тим більше, що на верхніх поверхах живуть нововолинці, які творили історію міста.

Тож хотілось би звернутись до комунальних служб, до депутатів… – знайти кошти, щоб зробити ремонт будинку по проспекту Дружби, 17, де живуть люди, привести до ладу приміщення бібліотеки. Адже це наше місто, і  нам небайдуже, як воно виглядає.

 

Фото – Тетяна Дричик

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

31 Коментар "Цегла летить людям на голови. Заходити в бібліотеку стає небезпечно!"

повідомляти

Валік
19 днів 6 годин тому

Летить-то летить штукатурка, але з балконів просто під бібліотеку летить весь час і щось інше. Якась особа весь час презервативи кидає. Шановний, май совість, спускай в туалет. Там же діти ходять!

Валік
19 днів 6 годин тому

Ремонту фасаду не буде! Запийте водою. Сапожніков ЖЕКИ ліквідував. ЖЕКАМ капут. А що далі? 2-й поверх соцзабезу – кабінет Чайки. І питайте її: що нам робити?! штукатурка і цегла летить нам на голову!? Що далі?

Оля
19 днів 5 годин тому

***, а не господар наш мер, гроші тратить куди не треба, на лоб би собі повісив годинника того, що на стометрівці, і присів би на ту лавочку, яка там стоїть, хай всі на клоуна б подивились. Дістав!!!!!! Ні для дітей нічого, ні для старших людей. Скільки тобі ще всього треба?

Валік
19 днів 5 годин тому

Згідний з вами на всі 100%. Бігбен ще нічого А от лавочки під ним на фіга було ставити? Щоб усякі космонавти танцювали на лавочці і всіх матом крили?

АНАТОЛЬ_
18 днів 21 годин тому

В минулому році я забив на сполох про цеглу, що сипалася з фронтону бібліотеки. Довго тягли… Потім приїхали, оббили і підмазали. Не цегла це – старече порохно, що сиплеться зі старечих голів місцевої влади.

Оля
18 днів 17 годин тому

Так,а коли я пішла до начальниці жеку,пояснюючи,що вони приїхали,оббили і так лишили,вона зробила здивовані очі,сніг,дощ,все затікає по старих дирах,жеки бідні,сказали що ви там субсидію по дві гривні з квартири платите,то де гроші взяти,Я не математик,але якшо порахувати 36 квартир,навіть по дві гривні,і множим на 33 роки,бо за моє життя там нічого за їхній кошт не ремонтувалось.Хто поверне марно витречені кошти на перекриття криши,за балком заяви писали,шо аварійний.Впаде комусь на голову,то ще і ми крайні будем!

Дмитро
18 днів 16 годин тому

учора проходив біля стадіону це місце навпроти туалету,на кутовій стіні стадіону бетон кусками висить,краще дітям там не підходити…

Оля
18 днів 11 годин тому

У нас в місті скоро все посипеться,а хто б новий не прийшов,не розгребе це все.ЗАПУЩЕНО ВСЕ!!!!!

анти чобіт
18 днів 10 годин тому

був колись випадок коли вбило дитину куском бетону

АНАТОЛЬ_
18 днів 9 годин тому

На пр. Перемоги колись упав піддашок над під’їздом. Вбив дівчинку 9 років. Царство небесне…

анти чобіт
17 днів 13 годин тому

це було при сапогізмі

Валік
18 днів 10 годин тому
Радар біда!!! Сьогодні зранку під Універсамом біля пам’ятника слава Шахтарям висадився десант працівників сантехмонтаж. Пригнали маленького тракторця з насадкою для зняття верхніх шарів асфальту. Зараз ті *** опять попортять асфальт своїми халтурами. Їх посадити **** нада а не асфальт їм класти. Вже біля пожарки поклали що зразу яма з’явилася. Тепер у центрі дорогу попсують ті олені безрогі. Зробіть сюжет : Банда Каптюка повертається обо за ким плаче асфальт. Спасайте нас спасайте город бо той асфальт як лайно яким вони латки роблять. Лише вас слухають та бояться наші **** депутати та мер. Я в шоці невже лише фірма Каптюка асфальт кладе… Читати далі »
wpDiscuz