бібліо

Цегла летить людям на голови. Заходити в бібліотеку стає небезпечно!

31 1085

РАДАРЕ, потрібна ваша допомога – опублікувати статтю. Можливо, вона примусить наші інстанції поворушитись.

У Нововолинську по вул. Дружби, 17, де міська бібліотека, осипається фронтон.

Та й весь фасад виглядає жалюгідно.

Рік тому приїхали, оббили, щоб на голову не впало, – і  по всьому.

 

 

У квартирах затікає стеля. Ремонт люди роблять своїм коштом, а це коштує недешево.

Зараз сонце присвітило – і далі все сиплеться, летить на балкон і людям на голову.

 

 

Відлущується, здувається вздовж цоколя, стан просто аварійний.

 

 

Це страх. І це ж центр міста!обурюються мешканці будинку №17, що на проспекті Дружби.

РАДАР нагадує нововолинським владцям, що занедбаний вигляд центральної міської бібліотеки й усієї будівлі вжахнув навіть Галину Іванівну Бондаренко – колишню керуючу справами виконкому Нововолинської міськради. А вона на своєму віку набачилася всякого.

Нещодавно вона написала в газеті “Наше місто”:

Приміщення центральної  міської бібліотеки на проспекті Дружби, 17 – непривабливе й не відповідає своєму призначенню, тим більше, що на верхніх поверхах живуть нововолинці, які творили історію міста.

Тож хотілось би звернутись до комунальних служб, до депутатів… – знайти кошти, щоб зробити ремонт будинку по проспекту Дружби, 17, де живуть люди, привести до ладу приміщення бібліотеки. Адже це наше місто, і  нам небайдуже, як воно виглядає.

 

Фото – Тетяна Дричик

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

31 Коментар "Цегла летить людям на голови. Заходити в бібліотеку стає небезпечно!"

повідомляти

Валік
11 місяців 20 днів тому

Летить-то летить штукатурка, але з балконів просто під бібліотеку летить весь час і щось інше. Якась особа весь час презервативи кидає. Шановний, май совість, спускай в туалет. Там же діти ходять!

Валік
11 місяців 20 днів тому

Ремонту фасаду не буде! Запийте водою. Сапожніков ЖЕКИ ліквідував. ЖЕКАМ капут. А що далі? 2-й поверх соцзабезу – кабінет Чайки. І питайте її: що нам робити?! штукатурка і цегла летить нам на голову!? Що далі?

Оля
11 місяців 20 днів тому

***, а не господар наш мер, гроші тратить куди не треба, на лоб би собі повісив годинника того, що на стометрівці, і присів би на ту лавочку, яка там стоїть, хай всі на клоуна б подивились. Дістав!!!!!! Ні для дітей нічого, ні для старших людей. Скільки тобі ще всього треба?

editor
11 місяців 20 днів тому

це те, про що я казала нашому міському голові ще у квітні 2012 року: “Не йдіть на 5-й термін, вашого 5-го терміну місто не витримає!”
Але він вирішив увійти в історію України як мер-до-скону. Погане рішення. Бо люди вже плюються. А міг би піти елегантно на заслужений відпочинок. Або лекції про економіку читати…

Валік
11 місяців 20 днів тому

Мер до скону як і Мороз. Ви так порадували мене. Вас читати просто одне задоволення. Я вас просто люблю.

editor
11 місяців 20 днів тому

Буває. 🙂 Навзаєм.

анти чобіт
11 місяців 19 днів тому

або зробити як справжній офіцер який не витримав позору

Олександр
11 місяців 19 днів тому

Був би справжнім-давно вже зробив би те,про що ви натякаєте.Кулю в лоб,я правильно зрозумів?А,що головному медику робити?Ампулку під язик?

editor
11 місяців 19 днів тому

та хай собі живуть. На заслуженому відпочинку.

Олександр
11 місяців 19 днів тому

Та краще десь в іншому місці….Кажуть-по Україні медична реформа розпочалась,а у НАС ще ніхто нічого не знає!Як було все за гроші-так і купуємо все, і бахіли і ліки…А Ви кажете-на відпочинок.А кого ж тоді на нари?

анти чобіт
11 місяців 18 днів тому

ще скоро 12 годинний робочий день зроблять ото заживемо!!!!!!!

Валік
11 місяців 20 днів тому

Згідний з вами на всі 100%. Бігбен ще нічого А от лавочки під ним на фіга було ставити? Щоб усякі космонавти танцювали на лавочці і всіх матом крили?

editor
11 місяців 20 днів тому

Ну, як ви не розумієте. Поряд ігорні заклади (один сплачує оренду матері депутата міськради), нора наркоділка Суслика. Заслужені наркомани та ігромани Нововолинська мають гарне місце для тусовок. Сядуть перепочити, подивляться навкруги, подякують заслуженому господарнику за комфорт.

Валік
11 місяців 20 днів тому

Згадав пісню. “Мода проходит, театр не мода – будет всегда”. Так і наш Сапожніков буде всігда. Його напевно ногами вперед з кабінету винесуть як і Мороза.

12345
11 місяців 20 днів тому

Якщо ви знаєте що там продають наркотики – чому заяву не напишете?

Сусід
11 місяців 20 днів тому

Написати заяву і положити куди ? В поштовий ящик.

Людмила Зіменко
11 місяців 20 днів тому
Згідно чинного законодавства за фасад будинку відповідає відомство, якому належить будинок. ЖЕКи не анульовані – наш будинок належить ЖКУ. Отже за бурульки, що звисають з даху, за фасад будинку і ще багато за що відповідають відповідні установи а не якісь конкретні власники тієї чи іншої житлової площі. Єдине, у чому праві дописувачі це те, що пан Сапожніков, тобто міськвиконком, повинні були би дати відповідне розпорядження стосовно ремонту аварійного фасаду і, навіть, виділити для цього ремонту необхідні кошти, якщо відомство якому будинок належить будинок коштів для ремонту не має. Для цього потрібно писати відповідні заяви або звернення спочатку у ЖКГ, потім… Читати далі »
Оля
11 місяців 20 днів тому

Не повірите три уже!!!і кришу ремонтували за свій рахунок,але з таким фасадом безтолку!У квартирі скоро плита на голову впаде

АНАТОЛЬ_
11 місяців 19 днів тому

Не пишіть заяв! У таких, аж надто аварійно-термінових випадках коли є загроза життю людей, пишуться інформаційні запити. Замість слова “заява”. Заява розглядається бюрократами 30 календарних днів + ( у випадку складності чи нехіті її виконувати) ще 2 тижні. На інформаційний запит дається 5 днів із моменту отримання + 2 вихідні дні, якщо він прийшов у суботу чи неділю по e-mail. Рекомендую надсилати І-запити електронною поштою на ім’я товариша Сапожнікова В.Б. Е-адреса є на сайті міськради. Хай щастить!

Людмила Зіменко
11 місяців 19 днів тому

Точно! Нехай у міськраді починалося. А той дизлайк не мені адресований, а столичним журналістам і юристам, бо саме вони роз’яснювали ситуацію у новинах:-))

Людмила Зіменко
11 місяців 19 днів тому

Збій у системі і помилка – “нехай у міськраді поворушаться”, а не “починалося”.

АНАТОЛЬ_
11 місяців 20 днів тому

В минулому році я забив на сполох про цеглу, що сипалася з фронтону бібліотеки. Довго тягли… Потім приїхали, оббили і підмазали. Не цегла це – старече порохно, що сиплеться зі старечих голів місцевої влади.

Оля
11 місяців 20 днів тому

Так,а коли я пішла до начальниці жеку,пояснюючи,що вони приїхали,оббили і так лишили,вона зробила здивовані очі,сніг,дощ,все затікає по старих дирах,жеки бідні,сказали що ви там субсидію по дві гривні з квартири платите,то де гроші взяти,Я не математик,але якшо порахувати 36 квартир,навіть по дві гривні,і множим на 33 роки,бо за моє життя там нічого за їхній кошт не ремонтувалось.Хто поверне марно витречені кошти на перекриття криши,за балком заяви писали,шо аварійний.Впаде комусь на голову,то ще і ми крайні будем!

Дмитро
11 місяців 20 днів тому

учора проходив біля стадіону це місце навпроти туалету,на кутовій стіні стадіону бетон кусками висить,краще дітям там не підходити…

Оля
11 місяців 19 днів тому

У нас в місті скоро все посипеться,а хто б новий не прийшов,не розгребе це все.ЗАПУЩЕНО ВСЕ!!!!!

анти чобіт
11 місяців 19 днів тому

був колись випадок коли вбило дитину куском бетону

АНАТОЛЬ_
11 місяців 19 днів тому

На пр. Перемоги колись упав піддашок над під’їздом. Вбив дівчинку 9 років. Царство небесне…

анти чобіт
11 місяців 18 днів тому

це було при сапогізмі

Валік
11 місяців 19 днів тому
Радар біда!!! Сьогодні зранку під Універсамом біля пам’ятника слава Шахтарям висадився десант працівників сантехмонтаж. Пригнали маленького тракторця з насадкою для зняття верхніх шарів асфальту. Зараз ті *** опять попортять асфальт своїми халтурами. Їх посадити **** нада а не асфальт їм класти. Вже біля пожарки поклали що зразу яма з’явилася. Тепер у центрі дорогу попсують ті олені безрогі. Зробіть сюжет : Банда Каптюка повертається обо за ким плаче асфальт. Спасайте нас спасайте город бо той асфальт як лайно яким вони латки роблять. Лише вас слухають та бояться наші **** депутати та мер. Я в шоці невже лише фірма Каптюка асфальт кладе… Читати далі »
editor
11 місяців 19 днів тому

Фотки десанту зробіть, будь ласка. Фотозвіт. І розкажете, як вони там накладуть. 🙂

Валік
11 місяців 18 днів тому

Вже пізно. Залатали ту яму біля пожарки. Питання, надовго??? Та й інші ями своїми корявими руками підлатали ті олені. Пройде Паска, на День победи нові ями будуть. Готовий на ящик коньяка поспорити – асфальт до літа не долежить. Полізе утече.

wpDiscuz