подвало

“Цинізм не має меж”. Ромашевський – про брехню та дії Климовича

15 942

Уже не лише РАДАР, а  й тисячі нововолинців пильно стежать за підваліадою Климовича. Афера супернахабна! Місто гуде.

9 років ТИХЦЕМ депутат міськради орендував за найнижчим тарифом підвальне приміщення площею 479,2 кв.м (фактично весь підвал). Розповідав мешканцям байки, буцімто в нього в оренді лише частина колишнього протирадіаційного укриття (ПРУ). Нічого там не робив, спокійно та цілеспрямовано перетворював ПРУ на, вибачте, СРУ – і дочекався від експерта мізерної грошової оцінки: менше 358  тисяч гривень.

Так, лише 357 тисяч із хвостиком за 190,6 кв.м. Бо у скільки ще можна оцінити мох і болото?..

Нововолинці, скільки комунальних підвалів купив кожен із вас у такий спосіб? Жодного? А Климович бізнесує на підвалах – за власним зізнанням – із 2000 року. Сімейний бізнес такий, на пару з матір’ю, яка у свої поважні 70 все ще є власницею автостоянки з сауною понад трасою та підвалу в центрі міста біля “Рубіну”.

На здоров’я, звісно. Тільки схоже, що пробивний син-депутат давно  використовує підприємця Климович Наталію Максимівну як ширму для своїх оборудок із комунальним майном.

Учора мешканці прийшли на день депутата заперечити проти викупу частини підвалу на пр.Перемоги, 1-а несумлінним орендарем. Їх вислухали, ознайомилися з їхніми письмовими зверненнями до міського голови й до депутатів міськради. І хоча міський голова В.Сапожніков пообіцяв “розібратися”, та своєї позиції перед депутатами не приховував.

Із його слів, міськрада все робить законно і правильно (ага), а орендар Климович пообіцяв після викупу 190,6 кв.м зробити своїм коштом ремонт і в іншій частині підвалу (укритті).

Ну, орендар Климович свого часу письмово обіцяв здійснювати у підвалі “молодіжну політику”, чи не так? І хто його там контролював? Хто за 9 років бодай раз спитав із нього за злісне недотримання цільового призначення оренди?! А підвал під носом у міськради. У самісінькому центрі міста.

 

 

Іще питання: де ЗАРАЗ документи на УКРИТТЯ? Є техпаспорт на будинок, є свідоцтво про право власності міськради на підвал площею 479,2 кв.м, але ніде там не написано, що підвал є укриттям і що його через це не можна віддати мешканцям.

Лише СБУ з прокуратурою можуть з’ясувати достеменно: коли, чому, за чиїм підписом ЦІЛІСНЕ ПРУ втратило свій статус? Хто й за яке спасибі подбав, аби з комунального майна – засекреченого об’єкту – вділили жирний шмат Климовичу?

У протирадіаційного укриття статус настільки особливий, що допускати туди приватного підприємця для ремонту чи оренди навіть близько не можна. А Климович, як дошукався РАДАР, орендував 9 років поспіль усе ПРУ.

То є зараз документи на укриття чи нема, пане Сапожніков? А якщо нема, то куди і коли вони зникли?

Ясна річ, виснажений тяганням помиїв на “Буг” депутат перервав свій відпочинок не для того, аби піти на поступки мешканцям будинку. Він готовий будь-що урвати частину підвалу. І склавши руки не сидить, а досвід віджиму має.

У кулуарах дня депутата Климович розповідав – як повідомили РАДАРУ очевидці, – буцімто підвал хоче прибрати до рук Віктор Ромашевський (віднедавна – теж депутат Нововолинської міськради). І буцімто Ромашевський підходив до нього домовлятися, що підвал купить він.

РАДАР попросив депутата Ромашевського прокоментувати ці слова.

 

 

 – Цинізм не має меж, коротко сказав Ромашевський.Мені цей підвал не потрібен, а з Климовичем я навіть не вітаюсь. Ідеться про право мешканців розпоряджатися майном, яке перебуває на балансі ОСББ.

Прогноз у РАДАРА такий.

Завтра на сесії депутати слухняно затвердять грошову оцінку (бо це тільки оцінка, лукаво кажуть вони). І вже 25 травня щасливим власником частини ПРУ стане голова депутатської комісії Климович.

Проте його щастя триватиме недовго. Місто гуде, місто пам’ятає про безкоштовні ділянки для Климовича та його приятеля на вулиці Мічуріна, місто бачить щодня “лото” у сімейних підвалах  – і зажерливого підвального короля-депутата все ж таки зупинять. Або громада, або правоохоронці.

Бо сам він не зупиниться, навіть не надійтесь.

До речі, тому приятелю Климовича, який незаконно й безкоштовно отримав майже 900 кв.м  на вулиці Мічуріна, зараз цілком вистачає ділянки 2 х 1,5.

У тихому гарному місці, біля монастиря.

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

15 Коментар "“Цинізм не має меж”. Ромашевський – про брехню та дії Климовича"

повідомляти

Аміна
1 рік 1 місяць тому
Климович-просто громовідвід у даному питанні…,як і в багатьох інших,які стосуються майна у нашому місті..Справжні “голови” цих оборудок,ті,хто сидить у керівних кріслах міста.Хто такий Климович,щоб йому ось так запросто віддали в оренду багато років тому підвал у центрі міста,підвал у будинку,який стоїть у найбільш людному місці нашого міста,підвал,який можна використати для бізнесу і з яким на сьогодні так і хочуть вчинити…..Климовича як орендаря виставили щитом і прикриттям..Договір оренди на маленьку суму оренди(ну і розібратись що ж усе таки із статусом бомбосховища),і загадково міська рада не піднімала жодного разу питання щодо розірвання договору оренди з причини нецільового використання-мало бути створення та діяльність… Читати далі »
Wagonwheel
1 рік 1 місяць тому
Приєднуюсь до думки Аміни. 4 га у Карпатах і з десяток квартир, не може потягнути колишній продавець приставок/м’яса і гонщик авто. Мабуть гонщики з Нововолинська (колишні/сьогоднішні) могли би підтвердити це. Це набагато більші гроші. А якщо земля у Карпатах купувалась на піку цін 2007 перша половина 2008 року – тоді взагалі ні про які 100-300 долярів за сотку не можу бути і мови, навіть якщо це у глухих місцях в Карпатах. Не міг тільки зрозуміти про яку кризу в 2010 році Леонід написав, що завадила розвивати екотуризм. Криза грянула осінню 2008 року, не покращилась ситуацію і в 2009 році. Але… Читати далі »
wpDiscuz