участок

У бандюків сьогодні свято – Галащук уже не керує відділком поліції в Нововолинську

17 4380

Із 5 грудня за наказом начальника ГУ НП у Волинській області Петра Шпиги обов’язки начальника Нововолинського відділення поліції тимчасово виконує капітан поліції Віктор Пикалюк.

Раніше він очолював відділ МРЕВ у Нововолинську, був старшим інспектором патрульної поліції.

Підполковника поліції Сергія Галащука, який керував відділком аж 2 місяці, перевели на попередню посаду – заступником начальника відділення. Оголосили йому й догану.

Причина кадрових змін – сумнозвісне ДТП за участю молодого поліцейського. Одна людина загинула, двох госпіталізували і прооперували. Стан оперативника, що перебуває в реанімації, досі дуже важкий.

Усі четверо пасажирів молодого лихача, який був того дня вихідний, – працівники поліції.

Слідство за фактом смертельної аварії провадить уже не прокуратура – СБУ. Прокуратурі вкотре “урізали” повноваження.

За підсумками службового розслідування понизили на посаді і Сергія Бика – тепер він не начальник карного розшуку, а оперуповноважений.

Водночас до результатів роботи відділку за останні 2 місяці в обласного начальства претензій немає. За рівнем розкриття тяжких злочинів нововолинська поліція – на другому місці після луцької. Це хороший показник.

Кадровими перестановками Галащук учора не надто переймався. Натомість розповів РАДАРУ про затримання шахрая, який видурив у нововолинської пенсіонерки солідну суму.

Як і вся громада, РАДАР чекає від працівників Нововолинського відділення поліції злагодженої результативної роботи.

Наркобарони, ігорні барони, рішайли та бандити мають сісти – всерйоз і надовго.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

17 Коментар "У бандюків сьогодні свято – Галащук уже не керує відділком поліції в Нововолинську"

повідомляти

Володимир
8 місяців 7 днів тому

Хіба один пан Галащук розкриває злочини,та наводить громадський порядок у місті?

АНАТОЛЬ_
8 місяців 7 днів тому

Я, у одному зі своїх коментарів, котрий стосувався тієї ДТП, був проти покарання в\о нач. НВ ВП ГУНП пп-ка С.Ю. Галащука. Хоча б одна нормальна людина, взялася у ненормальному і просякнутому ОЗУ Нововолинську, навести порядок згідно законодавчих актів Держави і ККУ. Проте, вочевидь, комусь це було дуже невигідно. Ну, увільнили від обов’язків, а далі що? Дисциплінарним стягненням не можна було обійтись? Віват місцевій владі, що крутилася біля “гаджета” і постійно перебувала на лікарняних та у відпустках, по 7 разів у календарному році!

Тролик
8 місяців 7 днів тому

Якщо Галащук винен, то з ним повинен нести також сумісну відповідальність і Шпига.

микола
8 місяців 7 днів тому

Галащук один з небагатьох НОРМАЛЬНИЙ,але багато т….х слидакив прикривають справи .,,ТРЕБА ЯКОСЬ ВИЖИВАТИ ДОКИ НА ПОСАДИ,,

ООО
8 місяців 7 днів тому

Невдалий заголовок . Галащук не з тих ,хто рветься у керівники або плаче за посадами. А бандюкам при владі фіолетово,хто начальник поліції,а хто заступник,оскільки кришують їх значно вищі інстанції.

Irina Rudyk
8 місяців 6 днів тому

Нада шум підняти і відстояти Галащука, за що покарали? за те що його підопічний у свій вихідний ДТП створив… так давайте хай кожен керівник нестиме відповідальність за дії своїх підлеглих в неробочий час…Пане Шпига, несправедливо!

гість.
8 місяців 6 днів тому

А завуча колегіума звільнили від посади ? А лікаря, який відправив потерпілого помирати додому відсторонили від обовязків ? Відсторонюють тільки тих, хто ігнорує місцевими “схемами”.

однодумецьг
8 місяців 6 днів тому

Підтримую Ірину. Керівники коледжу в робочий час у навчальному закладі морди підлеглим бють… і ніяких покарань за це не несуть… і від посади не відстороняють… А як полюдська людина,то роблять з неї “стрілочника”.

Гастроентеролог
8 місяців 6 днів тому
Тут є такі, що вірять, що одна людина може змінити “систему”? “Систему”, в якій людське життя не варте нічого? Якщо припустити, що на посаді начальника поліції більш-менш порядна людина. Що ця людина може зробити, коли практично увесь відділок бухає, бере хабарі, матюкається, не відмовиться від “лівого підробітку”…. покарає доганою, звільнить? Доведеться звільняти усіх і працювати самому. Тому кожен новий, кого призначають, не в стані змінити ТЕ, що твориться у подібних відділках. А “стрілочник” у подібних ситуаціях, як смертельне ДТП з безбашенним п’яндигою за кермом, має бути по правилам “системи”. Тому можу сказати лише одне,- на жаль, подібні випадки будуть не… Читати далі »
гість.
8 місяців 6 днів тому

Так керівників призначають не для того. ,щоб “змінити систему” , а для того, щоб зберегти і укріпити ” схеми”. Ск проведено розслідувань Щодо місцевого дермбану, які оприлюднені у ЗМІ в т.ч і Радаром ? Ск покараних чиновників ? Жодного….

Люся
8 місяців 4 днів тому
ви писали на радарі про чеченів різних, рекет, убивць, що їхні обличчя та прізвища знає весь Нововолинськ. то Галащук їх посадив? находять якесь безцінне барахло вивалюють в інтернет,а цінні речі дорогі телефони ,телевізори,меблі,машини коли пропадають не знаходяться,часто люди навіть не заявляють про крадіжки . самі писали що наркоторговці дають хабарі ментам і всі знають де наркоманські точки вже прикрили те все? штрафують жигулі та запорожці,а ті ,що водять п’яні або як п’яні дають ментам хабар . і поки не станеться лихо,бо в Нововолинську повна свобода на дорозі. ну про це також всі знають. це ганьба. треба заборонити автошколи в нас… Читати далі »
wpDiscuz