участок

У бандюків сьогодні свято – Галащук уже не керує відділком поліції в Нововолинську

17 4404

Із 5 грудня за наказом начальника ГУ НП у Волинській області Петра Шпиги обов’язки начальника Нововолинського відділення поліції тимчасово виконує капітан поліції Віктор Пикалюк.

Раніше він очолював відділ МРЕВ у Нововолинську, був старшим інспектором патрульної поліції.

Підполковника поліції Сергія Галащука, який керував відділком аж 2 місяці, перевели на попередню посаду – заступником начальника відділення. Оголосили йому й догану.

Причина кадрових змін – сумнозвісне ДТП за участю молодого поліцейського. Одна людина загинула, двох госпіталізували і прооперували. Стан оперативника, що перебуває в реанімації, досі дуже важкий.

Усі четверо пасажирів молодого лихача, який був того дня вихідний, – працівники поліції.

Слідство за фактом смертельної аварії провадить уже не прокуратура – СБУ. Прокуратурі вкотре “урізали” повноваження.

За підсумками службового розслідування понизили на посаді і Сергія Бика – тепер він не начальник карного розшуку, а оперуповноважений.

Водночас до результатів роботи відділку за останні 2 місяці в обласного начальства претензій немає. За рівнем розкриття тяжких злочинів нововолинська поліція – на другому місці після луцької. Це хороший показник.

Кадровими перестановками Галащук учора не надто переймався. Натомість розповів РАДАРУ про затримання шахрая, який видурив у нововолинської пенсіонерки солідну суму.

Як і вся громада, РАДАР чекає від працівників Нововолинського відділення поліції злагодженої результативної роботи.

Наркобарони, ігорні барони, рішайли та бандити мають сісти – всерйоз і надовго.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

17 Коментар "У бандюків сьогодні свято – Галащук уже не керує відділком поліції в Нововолинську"

повідомляти

Володимир
10 місяців 17 днів тому

Хіба один пан Галащук розкриває злочини,та наводить громадський порядок у місті?

editor
10 місяців 17 днів тому

авжеж, не один. Але він реально працює й реально профі. Обласне начальство просто підстрахувало свою п’яту точку.

АНАТОЛЬ_
10 місяців 17 днів тому

Я, у одному зі своїх коментарів, котрий стосувався тієї ДТП, був проти покарання в\о нач. НВ ВП ГУНП пп-ка С.Ю. Галащука. Хоча б одна нормальна людина, взялася у ненормальному і просякнутому ОЗУ Нововолинську, навести порядок згідно законодавчих актів Держави і ККУ. Проте, вочевидь, комусь це було дуже невигідно. Ну, увільнили від обов’язків, а далі що? Дисциплінарним стягненням не можна було обійтись? Віват місцевій владі, що крутилася біля “гаджета” і постійно перебувала на лікарняних та у відпустках, по 7 разів у календарному році!

Тролик
10 місяців 17 днів тому

Якщо Галащук винен, то з ним повинен нести також сумісну відповідальність і Шпига.

микола
10 місяців 17 днів тому

Галащук один з небагатьох НОРМАЛЬНИЙ,але багато т….х слидакив прикривають справи .,,ТРЕБА ЯКОСЬ ВИЖИВАТИ ДОКИ НА ПОСАДИ,,

ООО
10 місяців 16 днів тому

Невдалий заголовок . Галащук не з тих ,хто рветься у керівники або плаче за посадами. А бандюкам при владі фіолетово,хто начальник поліції,а хто заступник,оскільки кришують їх значно вищі інстанції.

Irina Rudyk
10 місяців 16 днів тому

Нада шум підняти і відстояти Галащука, за що покарали? за те що його підопічний у свій вихідний ДТП створив… так давайте хай кожен керівник нестиме відповідальність за дії своїх підлеглих в неробочий час…Пане Шпига, несправедливо!

гість.
10 місяців 16 днів тому

А завуча колегіума звільнили від посади ? А лікаря, який відправив потерпілого помирати додому відсторонили від обовязків ? Відсторонюють тільки тих, хто ігнорує місцевими “схемами”.

однодумецьг
10 місяців 15 днів тому

Підтримую Ірину. Керівники коледжу в робочий час у навчальному закладі морди підлеглим бють… і ніяких покарань за це не несуть… і від посади не відстороняють… А як полюдська людина,то роблять з неї “стрілочника”.

Гастроентеролог
10 місяців 16 днів тому
Тут є такі, що вірять, що одна людина може змінити “систему”? “Систему”, в якій людське життя не варте нічого? Якщо припустити, що на посаді начальника поліції більш-менш порядна людина. Що ця людина може зробити, коли практично увесь відділок бухає, бере хабарі, матюкається, не відмовиться від “лівого підробітку”…. покарає доганою, звільнить? Доведеться звільняти усіх і працювати самому. Тому кожен новий, кого призначають, не в стані змінити ТЕ, що твориться у подібних відділках. А “стрілочник” у подібних ситуаціях, як смертельне ДТП з безбашенним п’яндигою за кермом, має бути по правилам “системи”. Тому можу сказати лише одне,- на жаль, подібні випадки будуть не… Читати далі »
editor
10 місяців 16 днів тому

Практично весь відділок складається з таких самих людей, як ви й усі ми. Є непорядні, є порядні – всі різні. Не робіть із них загін алкоголіків і хабарників. Вони такі самі, як наше суспільство. Але за свою платню все ж таки якось захищають вас і нас від покидьків.

АНАТОЛЬ_
10 місяців 15 днів тому

Туди не повинні потрапляти такі, “як усі”. Там є особливий відбір. Принаймні, мав би бути. Є відділ внутрішньої безпеки, присяга, “ЗУ Про поліцію”, Конституція, люстраційні та інші процедури, конкурси і перевірки до 5-го коліна на вошивість… Все ВОНО НЕ працює! Ті ж, що й були – ті й залишились. А С. Галащука мені шкода, не встиг чоловік розкрити свого потенціалу у прохабареному, спитому, скорумпованому та бандитському Нововолинську.

Анонімно
10 місяців 15 днів тому

Ага. Присяга, закони, Конституція, люстраційні та інші процедури, конкурси – усе це бездоганно працює в Нововолинській міській раді. І по всій вертикалі влади. Зокрема, у відомстві Авакова й управлінні Шпиги.
Як може провінційний відділок поліції бути острівцем законності серед суцільного бардака, корупції та дерибану?

гість.
10 місяців 15 днів тому

Так керівників призначають не для того. ,щоб “змінити систему” , а для того, щоб зберегти і укріпити ” схеми”. Ск проведено розслідувань Щодо місцевого дермбану, які оприлюднені у ЗМІ в т.ч і Радаром ? Ск покараних чиновників ? Жодного….

Люся
10 місяців 14 днів тому
ви писали на радарі про чеченів різних, рекет, убивць, що їхні обличчя та прізвища знає весь Нововолинськ. то Галащук їх посадив? находять якесь безцінне барахло вивалюють в інтернет,а цінні речі дорогі телефони ,телевізори,меблі,машини коли пропадають не знаходяться,часто люди навіть не заявляють про крадіжки . самі писали що наркоторговці дають хабарі ментам і всі знають де наркоманські точки вже прикрили те все? штрафують жигулі та запорожці,а ті ,що водять п’яні або як п’яні дають ментам хабар . і поки не станеться лихо,бо в Нововолинську повна свобода на дорозі. ну про це також всі знають. це ганьба. треба заборонити автошколи в нас… Читати далі »
editor
10 місяців 14 днів тому

За 2 місяці не дуже посадиш. Тут начальники повноважні, без в.о., за стільки років їх не посадили. Але всі як один пішли на підвищення.
Я вам скажу більше: “весь Нововолинськ знає”, хто з адвокатів відмазує бандюків і затягує справи в судах. Або робить із рекетирів і вбивць загін янголяток.
Та й закони в нас зараз ну дуже гуманні. У підслідних, мабуть, більше прав, ніж у потерпілих.

майдан
10 місяців 12 днів тому

Маєте на увазі адвоката Сафулька ? А закони нормальні. Тільки хто їх дотримується , окрім простих “вільних від схем” людей ? Для полюдської людини не потрібні брудні послуги адвоката для відмазування себе, а достатньо і 10 Заповідей Божих, щоб не робити пакостей . .

wpDiscuz