У Благодатному асфальтують… дерева. Коптюк жжот!

20 1396

Друг нововолинського мера Анатолій Коптюк не втомлюється дивувати громадськість.

Слідом за містом із його чергових покращень сміється вже й селище.

Розповідає обурений мешканець Благодатного:

– У нас мали відремонтувати дорогу.

Залатали буквально пару ям від повороту на селище до колії, де поворот на Південну.

 

 

Далі звернули на дачі й висипали залишки асфальту на узбіччя!!!

 

Екологія? Не чули!

 

Бракороби заасфальтували дерева. Бюджет ридав

 

На питання, навіщо так зробили, відповіли:

 – Ми приватна контора й робимо що хочемо.

Сказали, що асфальт застарілий, хоча він був іще гарячим.

Робітники не казали, звідки вони, але селищний голова Топорівський повідомляв, що дорогу ремонтуватиме фірма Коптюка. І запевняв, що візьме питання на особистий контроль.

Він постійно кудись телефонував, але все марно.

 

Цирк поїхав…

 

Лишилась тінь селищного голови, який кудись телефонує

 

Фотозвіт – мешканець Благодатного

 

У ТЕМУ:

Чому асфальт поклали в… полі?

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

20
Коментуймо!

3000
8 Коментарі теми
12 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
11 Автор коментаря
Артур

І чому я уже нічому не дивуюся??? Я би в статті переправив “друг мера” на “сім’я мера”. Каптюк і мМер як хрещений батько та його слуга нерозлийвода. Завжди одна фірма, завжди один мер і був, і є, і не приведи Господи буде!

Тіна

Що попало! Ви в церкві при хрещенні свічку тримали??

Артур

Ох, шкода мене не було в той день там, коли зелений каток клав, а точніше – поклав на людей! Та фірма мене боїться, як проказу, бо фотографую всю їхню халтуру! Біля лікарні в серпні клали асфальт, то мене як угледіли, зелений каток утікав від мене як ошпарений. 🙂

Артур

А тепер всерйоз поговоримо по темі! Нещодавно молодь палили фаєр шини під мерією. А треба було просто узяти відро того асфальту і поставити на сходи мерії. І підписати: відро лайна, яке кладе ***, народ вертає меру. 🙂

Анатоль _ БІДЗЮРА

Так мало того, В. Грабовському шиють ще й пошкодження майна (костки), хоча там ніякої матеріальної шкоди не було. Це помста стародавнього міського голови – за заклики до відставки. Що було цілком справедливо і на часі. Шкоду ще потрібно встановити та задокументувати актом зі підписами членів спеціально створеної комісії. Якщо Віталій не буде дурнем, і не погодиться на відшкодування неіснуючого збитку – то потягаємося в судах у черговий раз. А там, дивись, у судових засіданнях вилізе іще багато чогось неймовірного… Як у 2005-му – із “Продхолодом”. Наявність власних, і як вбачається, неіснуючих чеснот – честі, гідності та присутності ділової репутації впродовж… Читати далі »

анти чобіт

а що із продхолодом було?

Анатоль _ БІДЗЮРА

Можу опублікувати офіційного документа із Волинського обласного Управління боротьби
з економічними злочинами. Підписаного начальником – на гербовому бланку, зі всіма подробицями тієї оборудки і величезною сумою завданих України збитків у особливо великих розмірах, яка не має терміну давності.

анти чобіт

буде цікаво почитати

Ульріх

Анатоль, то Ви заперечити хочете, що Грабовський пошкодив костку?) Може поясните логіку, чого два випивших хлопа у вихідний день прийшли під мерію палити шини? Вихідний день, Карл! Кому палити, сторожам і черговим!

іван

У вас є дані про вміст алкоголю в їхній крові?
Поліція їх у лікарню на освідування не возила, на драгері не перевіряла. А написати у протоколі можна що завгодно. Протоколи складено лише на одного з братів.

Анатоль _ БІДЗЮРА

Я, на жаль, там не був. Були ті хлопи випивши чи не, – не відаю. Бо не знаю. Чому вони прийшли?.. у вихідний день – питаєте. Бо не могли більше терпіти сваволі фірера. Взяли й прийшли, Карл!! У неділю. А костку візуально споглядав. Слідів пошкодження не бачив. Хлопців образити не дамо. А будуть тиснути – наберуться ще більшої ганьби. Ще які запитання? Ви мене “Ульріху” не лякайте. Ляканий.

анти чобіт

а як кронорак труїть людей то це нормально?

Пішохід

Козаки

Ульріх

Можна не оплатити ту роботу? Чи викликати правоохоронців і показати, що робота не виконана? Ах да, в нас же нема поліції… (

Василь

Якщо Топорівський не в “долі” з Коптюком, то можна не оплатити ту роботу? Чи викликати правоохоронців і показати, що робота не виконана? А якщо в “долі”, то ще надати кучу замовлень, як це робиться в Нововолинську.

Ігор

З того топорівського толку…

Ольга

Ото то мер Топорівський – таке саме ***** як і всі інші. Дитя не знає куди попало, і шо робити. То тобі не фейсбучитись цілими днями – то життя, дитино!

Тіна

Таке враження що власник компанії сам виконує роботи, та у всіх бідах ваших винен! За своєю халтурою спостерігайте! А тим хто заздрить – заздрість мовчки . На одного працюючого 10 спрстерігаюсих!хлопці лопати в руки та гайда екологію підвищувати!! Та економіку країни !

Тролик

Все правильно, якби не бюджетні кошти.
Наша задача – сплачувати вчасно податки і контролювати їх витрачання.
Якщо Хаптюк буде робити Варемі халтуру, то нас це не обходить, але якщо за наші сльози буде робити нам, то вибачте, хочемо контролювати якість і порядок робіт

Анатоль _ БІДЗЮРА

О. Іще одна анонімна особа. Мислить по-совковому, як “папєреднік”: “Лапати в рукі і айда виращівать капусту!” Я б ще зрозумів, якби сказала, щоб не смітили, не пили, не палили… Екологію, кажете “підвищувати”? Ну-ну.