IMG-99ae53a149dab3162a24e0f3785954f9-V

У Благодатному асфальтують… дерева. Коптюк жжот!

20 1105

Друг нововолинського мера Анатолій Коптюк не втомлюється дивувати громадськість.

Слідом за містом із його чергових покращень сміється вже й селище.

Розповідає обурений мешканець Благодатного:

– У нас мали відремонтувати дорогу.

Залатали буквально пару ям від повороту на селище до колії, де поворот на Південну.

 

 

Далі звернули на дачі й висипали залишки асфальту на узбіччя!!!

 

Екологія? Не чули!

 

Бракороби заасфальтували дерева. Бюджет ридав

 

На питання, навіщо так зробили, відповіли:

 – Ми приватна контора й робимо що хочемо.

Сказали, що асфальт застарілий, хоча він був іще гарячим.

Робітники не казали, звідки вони, але селищний голова Топорівський повідомляв, що дорогу ремонтуватиме фірма Коптюка. І запевняв, що візьме питання на особистий контроль.

Він постійно кудись телефонував, але все марно.

 

Цирк поїхав…

 

Лишилась тінь селищного голови, який кудись телефонує

 

Фотозвіт – мешканець Благодатного

 

У ТЕМУ:

Чому асфальт поклали в… полі?

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

20 Коментар "У Благодатному асфальтують… дерева. Коптюк жжот!"

повідомляти

Артур
1 місяць 17 годин тому

І чому я уже нічому не дивуюся??? Я би в статті переправив “друг мера” на “сім’я мера”. Каптюк і мМер як хрещений батько та його слуга нерозлийвода. Завжди одна фірма, завжди один мер і був, і є, і не приведи Господи буде!

Тіна
27 днів 15 годин тому

Що попало! Ви в церкві при хрещенні свічку тримали??

Артур
1 місяць 17 годин тому

Ох, шкода мене не було в той день там, коли зелений каток клав, а точніше – поклав на людей! Та фірма мене боїться, як проказу, бо фотографую всю їхню халтуру! Біля лікарні в серпні клали асфальт, то мене як угледіли, зелений каток утікав від мене як ошпарений. 🙂

Артур
1 місяць 17 годин тому

А тепер всерйоз поговоримо по темі! Нещодавно молодь палили фаєр шини під мерією. А треба було просто узяти відро того асфальту і поставити на сходи мерії. І підписати: відро лайна, яке кладе ***, народ вертає меру. 🙂

Анатоль _ БІДЗЮРА
29 днів 21 годин тому
Так мало того, В. Грабовському шиють ще й пошкодження майна (костки), хоча там ніякої матеріальної шкоди не було. Це помста стародавнього міського голови – за заклики до відставки. Що було цілком справедливо і на часі. Шкоду ще потрібно встановити та задокументувати актом зі підписами членів спеціально створеної комісії. Якщо Віталій не буде дурнем, і не погодиться на відшкодування неіснуючого збитку – то потягаємося в судах у черговий раз. А там, дивись, у судових засіданнях вилізе іще багато чогось неймовірного… Як у 2005-му – із “Продхолодом”. Наявність власних, і як вбачається, неіснуючих чеснот – честі, гідності та присутності ділової репутації впродовж… Читати далі »
анти чобіт
29 днів 18 годин тому

а що із продхолодом було?

Анатоль _ БІДЗЮРА
29 днів 14 годин тому

Можу опублікувати офіційного документа із Волинського обласного Управління боротьби
з економічними злочинами. Підписаного начальником – на гербовому бланку, зі всіма подробицями тієї оборудки і величезною сумою завданих України збитків у особливо великих розмірах, яка не має терміну давності.

анти чобіт
29 днів 12 годин тому

буде цікаво почитати

Ульріх
29 днів 17 годин тому

Анатоль, то Ви заперечити хочете, що Грабовський пошкодив костку?) Може поясните логіку, чого два випивших хлопа у вихідний день прийшли під мерію палити шини? Вихідний день, Карл! Кому палити, сторожам і черговим!

іван
29 днів 17 годин тому

У вас є дані про вміст алкоголю в їхній крові?
Поліція їх у лікарню на освідування не возила, на драгері не перевіряла. А написати у протоколі можна що завгодно. Протоколи складено лише на одного з братів.

Анатоль _ БІДЗЮРА
29 днів 14 годин тому

Я, на жаль, там не був. Були ті хлопи випивши чи не, – не відаю. Бо не знаю. Чому вони прийшли?.. у вихідний день – питаєте. Бо не могли більше терпіти сваволі фірера. Взяли й прийшли, Карл!! У неділю. А костку візуально споглядав. Слідів пошкодження не бачив. Хлопців образити не дамо. А будуть тиснути – наберуться ще більшої ганьби. Ще які запитання? Ви мене “Ульріху” не лякайте. Ляканий.

анти чобіт
29 днів 12 годин тому

а як кронорак труїть людей то це нормально?

Пішохід
1 місяць 16 годин тому

Козаки

Ульріх
1 місяць 14 годин тому

Можна не оплатити ту роботу? Чи викликати правоохоронців і показати, що робота не виконана? Ах да, в нас же нема поліції… (

Василь
29 днів 21 годин тому

Якщо Топорівський не в “долі” з Коптюком, то можна не оплатити ту роботу? Чи викликати правоохоронців і показати, що робота не виконана? А якщо в “долі”, то ще надати кучу замовлень, як це робиться в Нововолинську.

Ігор
1 місяць 28 хвилин тому

З того топорівського толку…

Ольга
29 днів 1 година тому

Ото то мер Топорівський – таке саме ***** як і всі інші. Дитя не знає куди попало, і шо робити. То тобі не фейсбучитись цілими днями – то життя, дитино!

Тіна
27 днів 15 годин тому

Таке враження що власник компанії сам виконує роботи, та у всіх бідах ваших винен! За своєю халтурою спостерігайте! А тим хто заздрить – заздрість мовчки . На одного працюючого 10 спрстерігаюсих!хлопці лопати в руки та гайда екологію підвищувати!! Та економіку країни !

Тролик
27 днів 9 годин тому

Все правильно, якби не бюджетні кошти.
Наша задача – сплачувати вчасно податки і контролювати їх витрачання.
Якщо Хаптюк буде робити Варемі халтуру, то нас це не обходить, але якщо за наші сльози буде робити нам, то вибачте, хочемо контролювати якість і порядок робіт

Анатоль _ БІДЗЮРА
27 днів 26 хвилин тому

О. Іще одна анонімна особа. Мислить по-совковому, як “папєреднік”: “Лапати в рукі і айда виращівать капусту!” Я б ще зрозумів, якби сказала, щоб не смітили, не пили, не палили… Екологію, кажете “підвищувати”? Ну-ну.

wpDiscuz