бучергов

У черговій маршрутці закон України не діє?! Водій здер гроші з хлопчика-пільговика

52 2417

 – Ціни підняли – а нажертись ніяк не можуть! – обурюється жінка.

Вона звернулась на РАДАР пізно ввечері – накипіло…

У суботу, 30 червня, близько 21.15 Катерина  з малим зайшла у маршрутку №2. Їхали з лікарні  додому у 15-й мікрорайон Нововолинська – довелось терміново звернутись у травмопункт, де надали допомогу.

Діти Катерини користуються пільгою на проїзд – родина багатодітна. Син показав посвідчення.

Однак водій безапеляційно заявив:

– Платіть за хлопчика! У черговій маршрутці ваша пільга не діє!

Катерина намагалася пояснити йому, що закон України поширюється й на чергову (вечірню) маршрутку. Та водій був невблаганним і горлав на весь салон.

Довелося сплатити 4 гривні за проїзд дитини.

 – Ціни підняли і ніяк не можути нажертися!!!!! – обурюється багатодітна мама.

Подивитись, який перевізник обслуговує цей маршрут, вона не здогадалась. Зате номери чергової маршрутки сфотографувала:

 

 

Як прокоментує цю ганебну для перевізника і міської влади ситуацію начальник відділу транспорту виконкому Нововолинської міськради Юрій Коцура?

Діють у черговій маршрутці закони України – чи після 21.00 у Нововолинську  вже повна анархія?..

Щойно ця новина з’явилась у соцмережах, відгукнулась іще одна багатодітна мама з Нововолинська – Наталя Євтух:

 – Мій син також із багатодітної сім’ї, їздить кожен день із 15-го мікрорайону на вул.Героїв АТО і також платить. Сказали, що посвідчення влітку недійсне!..

 

Я щось пропустила, громадяни, підкажіть. А Конституцію України нововолинські водії ще не скасували?

Наталя Камишникова

ДОВІДКОВО

У Луцьку, де протяжність маршрутів значно більша, діти від 6 до 18 років за наявності учнівського чи студентського квитка сплачують 2 гривні за поїздку. Чи це зима, чи осінь, чи літні канікули.

У Нововолинську ж учні сплачують 3 гривні. А влітку – всі 4!

Апетити зростають. Тепер нововолинські водії вирішили здирати гроші ще й із дітей, які користуються державною пільгою.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

52 Коментар "У черговій маршрутці закон України не діє?! Водій здер гроші з хлопчика-пільговика"

повідомляти

Врлодимир
7 місяців 20 днів тому

На маршруті №13 ,на чергових рейсах пільги не діють навіть на інвалідів 1-ої групи УТОС.Де в якому законі це регламентовано?

житель міста
7 місяців 20 днів тому

Мамі (62р)один з водіїв повідомив,що всі пільги для пенсіонерів-відмінені(

editor
7 місяців 20 днів тому

так, влада тихо скасувала закони України, де держава гарантувала цю пільгу. Депутати парламенту викинули рядок про пенсіонерів у змінах до законодавства. Однак надали місцевій владі право встановлювати пільги.
І вона їх встановлює, але…
От нарешті напишу, як і кому це роблять у Нововолинську.

editor
7 місяців 20 днів тому

Уже пішло.
Нововолинському міському голові В.Б.Сапожнікову

Надсилаю критичну публікацію про незаконне здирання плати за проїзд із пільговиків у міських маршрутках.
Як виявилося, пільга для дітей із багатодітних родин не діє в нововолинських маршрутках ані ввечері, ані вдень.
Чекаю на вичерпну відповідь. Принагідно прошу роз’яснити, чи діє в Нововолинську закон про соціальний захист багатодітних родин.

http://radar.in.ua/u-chergovij-marshruttsi-zakon-ukrayiny-ne-diye-vodij-zder-groshi-hlopchyka-pilgovyka/

користувач
7 місяців 20 днів тому

Чесно кажучи розумію і водіїв…на 20 чол.у маршрутці 4-з багатодітних сімей,2- пенсіонери,2-службовий,1-АТО,і 3 чи 5 шкільних…то на кому їм заробляти?!От і вершать що хочуть (((

editor
7 місяців 20 днів тому

Компенсацію пільг нехай вимагають у влади, а не деруть із пільговиків. Перед Коцурою і Сапожніковим перевізники та водії мовчать у шмату. А на незахищених людях відігруються, гарчать.

editor
7 місяців 20 днів тому

пенсіонерів вони давно возять за плату. Без пільг. На пенсіонерах якраз заробляють.
На дітях наварюють теж непогано, порівняйте вартість проїзду дітей влітку в Луцьку й у Новіку.

Людмила Зіменко
7 місяців 20 днів тому
Думаю, що 13-й маршрут не в накладі і не несе збитків. Пасажири справедливо обурюються, бо коли у неділю поламався один бус – той синій із білою полосою, то на маршрут додатково на заміну ще один бус не поставили!!! Я стояла на автостанції більше години, в кутку автостанції стояла-відпочивала 13-ка і не поїхала на маршрут, бо графік через поломку вже зірваний, а люди чекають, бо рейса нема – а навіщо – казали пасажири у битком забитому автобусі – позбирали людей, як люльку в бочку з кількох рейсів в одну маршрутку – пальне зекономити, а гроші заробили. Яке кому діло до того,… Читати далі »
Володимир
7 місяців 20 днів тому
Тут або водій тупий , або він не в курсі пільгових категорій ,получається місцева влада не всім довела своє ж рішення від 22 грудня 2017 року № 21/51 , до відома перевізників категорії пільговиків : “2. Пільгові перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами, забезпечують автомобільні перевізники, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в порядку, передбаченому чинним законодавством. 3. Зобов’язати відділ транспорту і зв’язку (Коцура Ю.В.) довести рішення до відома підприємств та підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах” Закон України говорить : “4) право на безкоштовний проїзд в будь-якому виді міського громадського… Читати далі »
АНАТОЛЬ Бідзюра
7 місяців 20 днів тому

Нововолинська місцева влада Конституцію України ігнорує вже дуже давно. І законодавство теж. Щодня, щогодини і, можливо, щохвилини. Підняла голову владна посадова злочинність знову, вочевидь, після ІІІ Майдану, завоювання якого ми – громадяни, УЧЕРГОВЕ ПРОФУКАЛИ і прос***али. Через власне підлабузництво і підленьку хитрість – хай хтось, тільки не я. Як втовкмачити добреньким дядькам і тіткам, хабародавцям і носіям синдрому рабства, що хорошої влади не буває, в принципі? Ніде, і ні в одній країні планети. Вона, (влада) буде посередньо виконувати свої зобов’язання перед виборцями, тільки під їхнім залізним контролем і невідворотністю жорстокого покарання за зловживання службовим становищем.

editor
7 місяців 20 днів тому

Петю, шо, це знову твій автобус? 🙂

Петя.
7 місяців 20 днів тому

Ні не мій але чому ви непропускаєте те що люди пишуть.Я розумію вашу позицію але люди теж хочуть висловитись а ви не даєте.Зробіть прозоро і все буде добре.Але як два чоловіки пишуть проти влади то причому тут думки інших(ви так думаєте).

editor
7 місяців 20 днів тому

Якщо люди хочуть висловитися – прошу дуже. Якщо вони з перших слів безпідставно звинувачують в усіх міських бідах Камишникову – тут не килимок для витирання брудних ніг об людину.

Ася
7 місяців 20 днів тому

Водій є найманий працівник. Йому як сказали робити , то так він і робить.

Алла
7 місяців 20 днів тому

“Та водій був невблаганним і горлав на весь салон” -у вас завжди водії звірі, які горланять та не треба перебільшувати . На себе збоку подивіться, як ви до них відноситеся.
Знаю водіїв цього маршруту – хороші хлопці.

editor
7 місяців 20 днів тому

Дослівно цитую пасажирку: “водій РИЧАВ на весь салон”.
Ричав – це краще, ніж горлав? 🙂
Поза роботою він, мабуть, дуже хороший хлопець. Але малому з посвідченням так у маршрутці не здалося.

Оля
7 місяців 20 днів тому

Кожного ранку їду на роботу маршруткою,і бачила як водії ставляться до школярів:один муркоче до них, як до кошенят “діточоки проходьте далі,ну нічого давай скільки маєш”,А друге ричить “шо ви як телята,а голову вдома не забули”.Так що є нормальні водії,а є неадеквати..

шахта 9
7 місяців 20 днів тому

сволота

асрп
7 місяців 19 днів тому

пороби водієм хоча би 2 дні і ти станеш сволотою з нашими людьми….

Володимир.
7 місяців 17 днів тому

Водій з ранку приїхав на початкову зупинку а там 30пільговіків і неодного платного що йому робити як сім’ю кормити,як заробити на паливо,податки,ремонт і зарплату.Це всерівно що він прийшов до пільговикам на обід.

Ярина
7 місяців 8 днів тому

Ау, шофер він тільки шофер, перевізник має це все вирішувати….Скільки пільговиків має їхати прописано в законі, а чи взяти лишню дитину чи бабульку це вже лише на совісті шофера.

Олег
1 місяць 24 днів тому

А чого вже там 30 пільговиків, пишіть краще 40000тис пільговиків і всі з багатодітних сімей клавіатура не стреться. А якщо по правді в нас не водії, а крохобори за 10коп вдавляться. Правила дорожнього руху то не для них, напхати маршрутку в 2 рази більше чим дозволено без питань, а малу дитину по закону ні не чув не бачив. Треба трохи на місце їх поставити не взяв дитину, вдавився за пару гривень, тоді зафіксувати всі порушення правил дорожнього руху і визвати поліцію. Щоб за 4грн заплатив 1000грн, тоді б знали би.

Валік
7 місяців 19 днів тому

Яби на місці тої жінки номерний знак не фоткав а здерби з автобуса нахрен той номер. І в кущі закинувби. Водій здер гроші а яби здерби номерний знак з автобуса. Водій би навіть не замітивби зразу.

editor
7 місяців 19 днів тому

це, може, й справедливо, але незаконно. 🙁

Людмила Зіменко
7 місяців 19 днів тому

Бачу, що громадянам начхати на закон – накипіло…

Володимир.
7 місяців 17 днів тому

Ненравляться маршрутки неїздіть .Мене все влаштовує я їду .Не влаштовує місцева медицина їду в область.Невлаштовує один магазин іду в другий
А це що ви пишете це *******

Людмила Зіменко
7 місяців 17 днів тому

А коли почне невлаштовувати країна, будете виїжджати…

Володимир.
7 місяців 17 днів тому

Так.

Людмила Зіменко
7 місяців 17 днів тому

Так може вже потрібно збиратись у дорогу? – ви ж не хочете боротись із труднощами, ви шукаєте де краще

editor
7 місяців 19 днів тому

Шановні мешканці Шахтарського мікрорайону, вулиці Шопена і пр. Перемоги (внизу). Хто сфоткає це страхіття біля другого ЖЕКу? Маю на увазі рештки асфальту, а фактично суцільне каміння. Як іти від п’ятачка вниз тією стороною, де “Для Вас” і ЖЕК, аж до повороту на Шопена – тротуар дуже екстремальний.
Буду особливо вдячна за відео у форматі ютюб, бо все руки самій не доходять, а є дуже гарна ідея. 🙂

ПЕРЕ
7 місяців 19 днів тому

ШАНОВНІ пасажири ВИ все вірно розказуєте .Але ніхто ніколи нерозказує про НЕАДЕКВАТНИХ ПАСАЖИРІВ вони всім .ятак розумію подобаються.ЗАААА НИХ можливо треба взагалі відмінити чергові рейси .Я ЗАААААААААА

Людмила Зіменко
7 місяців 19 днів тому

У маршрутках – неадекватні пасажири, у лікарів – неадекватні пацієнти, у ресторанах -неадекватні відвідувачі, у магазинах – неадекватні покупці і т.д. і т.п… список можна продовжити, але результат буде той самий і висновок теж – у світі повно неадеквату, але установи працюють, а транспорт їздить, літаки літають /до речі – в літаках зустрічаються іноді неадекватні терористи.
А висновок і золоте правило такі – Працювати Потрібно У Будь-Яких Умовах і Завжди Бути Людиною – А ЦЕ САМЕ ГОЛОВНЕ ПРАВИЛО!…)))

Ярина
7 місяців 8 днів тому

кондуктора і фейсконтроль;)

Людмила Зіменко
7 місяців 8 днів тому

Наявність кондуктора суттєво збільшиться вартість проїзду, бо ще ж і кондуктору потрібно зарплату платити.

Ульріх
7 місяців 18 днів тому

Постраждалі не хочуть прийти на виконком чи на сесію?

editor
7 місяців 18 днів тому

наскільки знаю, звернулись до депутата облради. Хоча заяву міському голові треба було написати по-любому.

Саша
7 місяців 17 днів тому

Вже Бабійчук вмішався.І для дітей проїзд став 3грн.Наш помічник.Обласний.

editor
7 місяців 17 днів тому

ага, а рішення виконкому хто підписав про збільшення плати за проїзд? Ваш “помічник” чи міський голова В.Б.Сапожніков? А підготував це рішення хто?Ваш “помічник” чи начальник відділу транспорту виконкому Ю.В.Коцура?

Людмила Зіменко
7 місяців 17 днів тому

Рішення виконкому підписали, вартість проїзду суттєво збільшити, а сервіс упав нижче нікуди.

Ярина
7 місяців 8 днів тому

всерівно з дітей беруть 4 грн

АНАТОЛЬ Бідзюра
7 місяців 18 днів тому

А що робити на виконкомі чи сесії міськради у присутності таких депутатів, членів виконавчого комітету та ще й присутності очільників ТАКОЇ місцевої влади, як у Нововолинську? Собі дорожче.

Ульріх
7 місяців 18 днів тому

Нічого не робити. Поїхати на дачу і там закопатись, бо все погано.

АНАТОЛЬ Бідзюра
7 місяців 17 днів тому

Ви там були “Ульріх”, хоча б один раз?

Олена
7 місяців 7 днів тому

Водії – це працівники, які працюють у підприємців. Чому маєте діло до водія? Він є на роботі. Як йому підприємець сказав так він і робить. По поводу цього всі питання до міської влади. І нема чого нервувати водія під час руху тому, що він перевозить людей.
Якщо була голова на плечах родити троє і більше дітей , то повинна була подумати як їх утримувати!!!!!!!!!!!!!!!!!

Троє дітей
7 місяців 7 днів тому

Так-то воно, але відбувається систематичне свідоме порушення закону саме водієм. Не дітьми.

Іра
1 місяць 25 днів тому

Ми сьогодні також їхали з перевізником Глєба, який відмовився везти пільговиків у черговий рейс. Ще й накричав на старшу жіночку, яка відстоювала бійців АТО. Шофер сказав, що міська влада не виділяє кошти.

АК-47
1 місяць 25 днів тому

Глеба відмовився везти учасників АТО???!!! А скільки їх було? І вони мовчки вийшли?

Олег
1 місяць 24 днів тому

А які то кошти міська влада має виділяти ВОДІЕВІ????? Чи хазяїн маршруток зразу як кошти получив з випискою біжить до водіїв і показує кожному що все, гроші є, чи нема. І яка різниця водію получив роботодавець кошти чи ні. Та йому і нецікаво, тут жадібність водія до грошей то му що чим більше норми буде тим більше в карман можна положити, бо норму здав що більше то в карман. Держава може власнику маршрутів і мільярди заплатити, а водію від цього ні копійки не збільшиться.

Цікаво
1 місяць 23 днів тому

Не вірю їздили з Глебою, і не раз, так як чоловік учасник АТО, проблем не було, посвідчення є, їдь

пасажир
1 місяць 23 днів тому

А я вірю, Глеба дуже нарваний, на людей кричить гірше тої базарної баби.

Вадим
1 місяць 24 днів тому

Скільки можна скиглити, все починається з ціни на паливо. Вот до заправок і майте діло напочатку, а водіям дякуйте шо ще возять вас, бо не благодарна ця справа.

Олег
1 місяць 24 днів тому

А рішення просте, продавати білети не в маршрутці, а наприклад в магазині, плюс щоб ввели проїздні талони кому багато їздити. Тоді шоферу буде одинаково скільки в нього пільговиків, зарплата від того не змінюється.

wpDiscuz