посвідд

У дітей із багатодітних родин депутати міськради забрали пільгу на проїзд. Ганьба!

27 2633

Рішенням від 12.10.17 р.№19/18 депутати Нововолинської міської ради затвердили перелік пільгових перевезень громадян по місту, зокрема:

– Діти з багатодітних сімей, як діти шкільного віку.

 

Отже, тепер для цієї пільгової категорії плата за проїзд містом становить 1,5 грн.

Хоча в Законі України і в посвідченні дитини з багатодітної сім’ї чітко зазначено: безоплатний  проїзд усіма видами транспорту міських, внутрішньорайонних і міжобласних сполучень незалежно від відстані та місця проживання.

Фінансує пільгові перевезення бюджет України.

Може, досить знущатися з людей, ухвалювати закони, яких ви самі не виконуєте?!

Були непоодинокі скандальні випадки, коли дитину висаджували серед поля з маршрутки за те, що мала пільговий квиток, придбаний у касі. Який це був шок для дитини та її батьків!

Хто ж винен?

Перевізники? Вважаю, що ні. Вони – такі ж самі підприємці, як і ті, що мають магазини. Тільки ж у магазині ніхто нікому не роздає безкоштовно продукти – то чому вони мають втрачати?

Насамперед винні депутати Верховної Ради, бо придумують закони, яких по суті не виконують. От не заклали коштів у бюджет на пільгові перевезення, хоча собі ні в чому не відмовляють: автопарк – 171 машина, у цілому зарплатний фонд парламенту цьогоріч становить 548,4 млн. гривень.

Скасуйте ці закони, не обіцяйте і не приймайте того, що не будете виконувати, не принижуйте наших дітей!

 

 

Цікаво, чи закладуть у бюджет на 2018 рік кошти на пільгові перевезення і кому?

У другу чергу, винні ті, хто повинен захищати інтереси громадян: місцеві чиновники і депутати. Ну, бачите, що відбувається явне порушення й невиконання своїх зобов’язань з боку держави, то зробіть щось для захисту тих, хто вас вибрав на ці посади, хоча б спробуйте, подайте в суд, врешті-решт.

У третю чергу, це провина всіх нас, простих людей, які терплять, коли з них знущаються, і далі вибирають до Верховної Ради людей із явними психічними відхиленнями. Хіба може нормальна людина приводити корову до парламенту, з трибуни ВРУ їсти землю, вживати у сесійному залі наркотики?

І хоча вдома на кухні всі виказують своє незадоволення, зрушень жодних. Пора вже зрозуміти, що наші проблеми за нас ніхто  не буде вирішувати.

Володимир Павлюк

Нововолинськ

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

27 Коментар "У дітей із багатодітних родин депутати міськради забрали пільгу на проїзд. Ганьба!"

повідомляти

Інна
2 місяців 13 днів тому

А діти- студенти теж будуть їхати за 1,50 чи 5 грн з Благодатного?

Таня
2 місяців 12 днів тому

Цікаво-це на місцевому рівні чи по Україні?Студент вчиться у Львові,дуже багато витрачає на проїзд у транспорті…

АНАТОЛЬ_
2 місяців 12 днів тому

Ганьба!

Людмила Зіменко
2 місяців 12 днів тому

А тим часом – шофер стусанами виштовхав із автобуса дівчину-підлітка і її батька, бо вони мали пільгові квитки, придбані на автостанції у Ковелі, а шоферу грошей було мало. Дівчина із багатодітної родини. Держава за перевезення пільговиків грошей перевізникам не платить, нічого не компенсує.

Ульріх
2 місяців 12 днів тому

Закидайте камнями, але деякы багатодітні живуть заможніше як прості родини.Може уточнити що то треба малозабезпеченим?

Таня
2 місяців 11 днів тому

Яке кому діло хто як живе!Мова про порушення закону,раз є така пільга -люди і користуються!

Ульріх
2 місяців 11 днів тому

Таня, те що наклєпали дітей має батьків до чогось зобовьязувати наприклад давати їм гарний приклад.Деякі штампують дітей (пардон за мій хранцузький) шоб було за що пити. Але думаю Ви мені краще розкажите як робить роботу служба в справах дітей. Зектер помнять всі.

для Ульріха
2 місяців 4 днів тому

Службовці прокуратури,пенсійники,податкова – теж не безбідні люди. Але жодний перевізник не обговорює їх статків, коли безкоштовно везе їх у своєму транспорті.

Іра
2 місяців 4 днів тому

Давно вже зняти для прокурорів, поліції, податкової і т.д. пільги на проїзд у загальному транспорті. ДАВНО

Fanta
2 місяців 12 днів тому

Можливо, треба спробувати створити електронну петицію? Якщо це, звісно, допоможе… https://e-dem.in.ua/novovolynsk

петиція
2 місяців 4 днів тому

Так-так петицію, щоб зняти усі службові надбавки з мера і йому подібних на користь багатодітних сімей…

Fanta
2 місяців 12 днів тому

А можна дізнатися, які саме депутати так проголосували?

Світлана
2 місяців 12 днів тому

От у мене четверо діток,замість того щоб підтримувати такі сім”ї,держава відкрито кепкує з нас.Ви не повірите,нещодавно побачила таку картину у Київському метро,така ж багатодітна мама з двома дітками років 3-4 і одне дитя до року на руках,гарно вдіті,чисті і охайні намагалися проїхати у підземному транспорті,то їх поліція метрополітену вивела,чоловік це пояснив так,що якщо бачать сім’ю з багатьма дітками,то думають що це цигани.Для мене це був шок!!!Я почала голосно обурюватися,хоча всім іншим було по барабану,на що жіночка,що стояла за нами відповіла що в наш час тільки ненормальні можуть “плодити” (цитую дослівно)стільки діток.

Гастроентеролог
2 місяців 12 днів тому

Скасували пільговий проїзд не тільки дітям з багатодітних родин, а й для пенсіонерів проїзд вже платний. Пенсію підвищили, тому все справедливо. Рахую, що це принизливо для всіх, коли бабці в холод та дощ тупцюють у черзі на маршрутку, сиджу в маршрутці і ніяково, що старенька тупцює, а я в теплі поїду додому. А з другого боку, не можу ж я за всіх бабусь платити.

Таня
2 місяців 11 днів тому

То пенсіонерам підвищили,а в багатодітних забрали все,що дали,в нас вже ніяких пільг нема

Таня
2 місяців 11 днів тому

От мене цікавить питання-ті кошти,які виділяє держава на такі пільгові категоріїї куди тепер? у кишеню меру чи як?поясніть,будь ласка!

Тарас Григорович Шевченко
2 місяців 11 днів тому

Подивіться будьласка (жлобоморди)на демографічний стан України ??? Питання ,яка влада злочинна та що втікла чи ви ***депутати всіх рівнів ,місце собі приглядайте або у московії або на кладовищі ваш час близький.

wpDiscuz