едагг

У гімназії проведуть батьківські збори щодо харчування. Нараду управління освіти вже скликало

4 1817

Усі питання щодо кількості, вартості і якості харчування в їдальні батьки нововолинських гімназистів зможуть обговорити на зборах, які відбудуться вже незабаром!

РАДАР посприяв!

 

Ми двічі писали на прохання батьків та учнів про деякі проблеми з харчуванням у нововолинській гімназії.

Щоразу розгорталася жвава дискусія, отже, ці проблеми справді треба вирішувати.

Тому РАДАР надіслав начальнику управління освіти виконкому Нововолинської міськради Остапюку М.П. отакого листа:

Шановний Миколо Павловичу, просимо роз’яснити батькам молодших школярів у гімназії та читачам РАДАРА, чому виникли складнощі з гарячим харчуванням дітей у 1-4 класах.
Посилання на публікацію про проблему тут:
 
Адреса для відповіді: info@radar.in.ua
26 січня 2018 р.

Нововолинська гімназія

 

В управлінні освіти зреагували дуже оперативно:

Шановний РАДАР!

Щодо Вашого запиту та проблеми, яка розгорнута на сайті РАДАР, інформуємо, що 26.01.2018 р. начальником та заступником начальника управління освіти проведено нараду з дирекцією гімназії і  вчителями початкових класів щодо проблем із харчуванням та обговорено шляхи їх вирішення.

За участю начальника управління освіти, дирекції школи та директора комбінату шкільного харчування будуть проведені  загальнобатьківські збори початкової ланки школи.

Начальник управління освіти М.Остапюк

29 січня 2018 р.

 

Далі все залежить від активності та прициповості самих батьків.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

4 Коментар "У гімназії проведуть батьківські збори щодо харчування. Нараду управління освіти вже скликало"

повідомляти

Олександр
1 рік 18 днів тому

Ось так і роблять з людей дурнів-при чому директори,а тим більше вчителі до харчування? п.Остап*юк це Ви повинні знайти і заключити договір на харчування в шкільних і дошкільних закладах.Це Ваша відповідальність і обов*язок,а якщо ні-то яке Ви маєте право вмішуватись в цей процес? Або за *красних*,або за *білих*…..

АНАТОЛЬ_
1 рік 18 днів тому
Ну, проведуть нараду, батьківські збори, круглий (квадратний, ромбічний) стіл… Знаєте скільки всіх оцих брехонь я пройшов у Нововолинську! Випустите пару і все почнеться понову – до слідуючої наради, конфереції, брифінгу, пленуму. :))) Кругова порука – одні шахраї скрізь: рука руку миє. І у судах, місцевій владі, прокуратурі, поліції,.. скрізь. Не з того ви розпочали. Потрібно ставити жорсткі і категоричні вимоги зі вказанням термінів виконання: якщо ж ні – звільняти із посад чи викидати з кабінетів і не пускати на роботу! Хай судяться. А ви думали, як побороти всепоглинаючу корупцію, яку створив мер? Іншого шляху не існує.
editor
1 рік 18 днів тому

Наскільки знаю, збори у гімназії відбудуться 31 січня. Післязавтра.

Валік
1 рік 17 днів тому

Браво.

wpDiscuz