холодриг

У кого холодрига в хаті?

40 1226

Якщо вірити нововолинським керманичам, то в усіх ваших домівках уже тепло, шановні.

Давайте перевіримо, де в Нововолинську є холодні точки!

Може, у когось і досі отак?..

 

 

 

Повідомляйте у коментарях!

До речі!

Рятівний номер тепловиків – 2 27 32, це диспетчер.

Контакти “Нововолинськтеплокомуненерго”

Приймальна  4-46-57
Головний інженер 4-48-33
Бухгалтерія 2-42-58
Начальник абонентського відділу  4-12-69
Абонентський відділ 3-24-97
Диспетчер 2-27-32

E-mail: teplokomunenergo@nov-rada.gov.ua

 

Пишіть їм, дзвоніть, заходьте… 🙂

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

40 Коментар "У кого холодрига в хаті?"

повідомляти

РАДАР
25 днів 22 годин тому

Додали сюди корисні телефонні номери!

Ольга
25 днів 22 годин тому

Св.Володимира 1 ще не увімкнули тепло!!!

555
25 днів 22 годин тому

Толку не дуже багато від того що включили! Батареї ледь теплі, обігрівач потрібно включати додатково. Й так захмарний тариф так ще й додатково потрібно платити за електрику!
Супер класна в нам влада! Дбає про свої кармани, а не про народ😠

Аліса
25 днів 17 годин тому

Я ж писала зібратись на протест . Всі мовчать

Людмила Зіменко
25 днів 13 годин тому
Ну я не мовчу. У 2012 році я збирала підписи по нашому будинку, бо холод був страшенний, та ще і на ніч вимикали опалення – десь після 12 години чи 1 години ночі і вмикали аж під ранок. Я телефонувала серед ночі у котельню і слухала образи і хамські відповіді від працівників – мені казали, що то мені ввижається, що батареї холодні, А БАТАРЕЇ Ж БУЛИ ЯК ДУБ, НАВІТЬ ДИМ ІЗ ТРУБИ ВНОЧІ НЕ ЙШОВ!!! Потім у котельні трубку піднімати перестали, я вмикала на ніч обігрівач, спала вдягнена, навіть у курточці! Але коли я почала збирати підписи під заявою від… Читати далі »
Людмила Зіменко
25 днів 59 хвилин тому

От бачите, Аліса, я написала чистісіньку правду, маю навіть документи по тій справі, а мені дизлайк поставили, а ви хочете підняти людей на протест (((

Олександр
24 днів 22 годин тому
А вгадайте хто ставить ці дизлайки… Але по суті… Ви писали, боролись, перемогли…. А в цьому році – все з початку? Аліса права, поки люди не в прийдуть і не “виб’ють” право на індивідуальне опалення – нічого не зміниться! Це “кормушка”, притому незаконна-недавно, до початку опалювального сезону, підвищили тарифи, Гройсман сказав, що це незаконно, і так по всій Україні, то питання-чому ніхто не звільнений за це і тарифи не перераховані? І так все робиться. Задайте собі питання, чому в інших містах відмовились від комунального тепла(ярма) – зразу дам Вам відповідь-бо там мер за людей дбає! А наш ще про новий… Читати далі »
Людмила Зіменко
24 днів 19 годин тому

У попередній публікації я також писала про ту кормушку, про мера, який вирішує чи кому мати своє власне опалення / котел у квартирі, чи не мати того котла. Так, звісно, треба підніматись на протест, бо це пряме порушення прав споживача і Конституційних прав самих мешканців, і це дуже легко довести

анти чобіт
24 днів 19 годин тому

а хто хамив?

Людмила Зіменко
24 днів 18 годин тому

Шановний анти чобіт, хамила спочатку якась жінка черговий оператор, це я знаю точно, а потім хамив якийсь чоловік слюсар. Прізвища свої вони назвати відмовились категорично. Потім та жінка у складі комісії приходила до мене у квартиру і поводилась жахливо, ледь не билась. Я обіцяла подати на неї в суд і вона більше не прийшла, бо комісія була не один раз. Прізвище тієї особи є у актах, які складала комісія.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
24 днів 4 годин тому

Потрібно було, Людмило, закрити вхідні двері на ключ і викликати поліцію. Все. Більше не хамила б.

Людмила Зіменко
24 днів 58 хвилин тому

Та да! Але і так усе нормально. Прізвище тієї особи Зелінська.
Думаю, що до складу таких комісій – від Теплокомунєнерго, управлінської компанії, водоканалу, і т. п. Повинні входити в обо’язковому порядку повинні входити громадські активісти, представники антимонопольного комітету, захисту прав споживачів, можливо і правоохоронці. Тоді у тепловиків-водоканальщиків-жеківців не буде можливості тероризувати людей і вішати споживачам лапшу на вуха. Бо до складу тієї комісії входили працівники котельні і міськвиконкому, то я думаю, що вже зрозуміло яка була об’єктивність і які висновки – ворон ворону ока не виклює і там кругова порука

Віктор
25 днів 22 годин тому

В мене в квартирі +19. Це рахується нормально?

анти чобіт
25 днів 19 годин тому

мінімальна температура має бути +18 якщо кімната кутова +20,при температурі нижчій ніж +12 не платиться зовсім по закону

Саша
25 днів 21 годин тому

15-й М-йон буд19 перший під‘їзд, завоздушення системи. Сусіди з останнього поверху категорично проти спустити повітря з системи. Як з такими сусідами можна жити в одному під‘їзді????

Наталя
25 днів 20 годин тому

Сірка 7, перший під’ізд, сусідів взагалі немає тиждень і наш стояк холодний, а в домі включили ще у вівторок

Наталя
25 днів 16 годин тому

Вже теплі батареі.

Аліса
25 днів 16 годин тому

В мене останній поверх і 15 буд. спускаю повітря в день 3 години трачу і батареї холодні. Так що діло не в тому

Петя
25 днів 21 годин тому

в мене тепло,дякуемо Гаврилюку

анти чобіт
25 днів 19 годин тому

прийдуть платіжки будеш дякувати, разом із госПІДАРником влаштують вам *покращення*

Петя
25 днів 1 година тому

а кому в цій країні не прийдуть платіжки,чи в нас якась окрема республіка Нововолинська?

анти чобіт
24 днів 19 годин тому

непідйомні суми у платіжках для простої людини

Рома
25 днів 16 годин тому

5 м буд. 22 теж завоздушена система

Споживач
25 днів 15 годин тому

Краще б вони цього тепла не давали! Температура теплоносія ледь дотягує до 40 градусів, йде прокачка теплоі водички зато з в більших обємах, а теплолічильнику до лампочки яка температура на вході 40 чи 60 , він рахує різницю температури на вході і виході (навіть якщо вона буде становити 1 градус) і множить це на обєм прокаченоі водички.
От в наступному місяці будемо матюкатись коли отримаємо платіжки за тепло за тих кілька днів жовтня.

ОУН
24 днів 10 годин тому

гаврилюк вже давно практикуе це шахрайство, з появою лічильників.

гість
25 днів 13 годин тому

підкажіть будь ласка хто знає? 2 Кімнатна квартира площею 52 метри квадратних. Старий будинок 53 року технічне планування не дозволяє встановити лічильник на будинок. 1 Під’їзд два поверхи. Який тариф за метр квадратний буде цієї зими. Хоча приблизно як вирахувати.

анти чобіт
24 днів 19 годин тому

дивіться уважніше бо ставлять у нововолинську теплолічильники без сертифікату

Ярослав
25 днів 12 годин тому
По моєму, та вся “радянська” система централізованого опалення уже давно застаріла та уже давно нераціональна, а ті всі бивші радянські комуністи що при владі навіть і не думають щось змінювати бо їм і так добре, вони завжди так жили, їх так навчили…при іншому й не жили а новому вчитись їм уже пізно по віку а то й просто не хочуть. До речі, пару років назад, мені хватило побачити цю систему в нашому горкомі на прикладі начальника відділу де отримував “квед” на отримання патенту на торгівлю… сидить там така “радянська” тітонька з високою радянською зачіскою, ДВОМА ПАЛЬЦЯМИ шукає потрібну букву щоб… Читати далі »
Людмила Зіменко
25 днів 48 хвилин тому

Про застарілу систему централізованого опалення я писала у попередній публікації на цю тему. У Великобританії також немає централізованого опалення і абсолютно відсутнє таке поняття як “опалювальний сезон”. При ледь теплих батареях нижня частина батареї не гріє зовсім, бо там іде обратка – захолоджена і використана вода і тому нижня частина кімнати і підлога страшенно холодні. Вчора заміряла – у найтеплішому кутку кімнати підлога має лише 13 градусів тепла

РАДАР
25 днів 1 година тому

Надіслали це все з коментарями й адресами на електронну пошту “Нововолинськтеплокомуненерго”.
Але ви й самі ворушіться, громадяни, телефонуйте диспетчеру й начальнику, сусідів ворушіть, щоб спустити повітря…

РАДАР
25 днів 1 година тому

Св.Володимира, 1, у кого там холодно? Пан Гаврилюк каже, що жодних скарг не було, всім тепло. 🙂

Людмила Зіменко
24 днів 23 годин тому

Всі скарги написані в коментарях. То Гаврилюк рахує, що ніхто не скаржиться??!!! Невже він читати не вміє?!

анти чобіт
24 днів 19 годин тому

а що йому ті скарги,він собі мільйони заробляє

Людмила Зіменко
24 днів 15 годин тому

Щойно мені пояснили, що ми маємо тішитися тим, що нам хоч так гріють, бо величезні суми мешканці заборгували за тепло і боржників по місту і селищу дуже багато. Мене таке пояснення не влаштовує, а вас, шановні дописувачі і читачі, споживачі влаштовує??

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
24 днів 4 годин тому

І мене теж. Я не збираюся йти по хатах і сваритися з мешканцями тільки тому, що у мене немає заборгованості. Працювати із боржниками повинні виробничий та юридичний відділи “Нововолинськкомунтеплоенерго” – це їхній хліб і зарплата.
Зіштовхнути лобами, вже вкотре, – найпростіший варіант. Я сплачую за тепло справно і регулярно, а тому вимагатиму виконання графіка подачі теплоносія у моє помешкання, відповідно до зовнішньої температури повітря. Слава Богу, його ніхто не відміняв. Не чули про такий? У мене він є.

Людмила Зіменко
24 днів 44 хвилин тому

Я також притримують такої позиції. Взагалі-то, якщо підприємство збиткове, то його ліквідовують, але не створюють нового монстра, як то управлінська компанія, а дозволяють мешканцям самим вирішувати питання встановлення котлів чи конвекторів, чи ще якого обладнання, залежно від обставин. Ніколи і нізащо не буду сваритися з боржниками, бо то не мої проблеми
Совкові методи правління і надання послуг вже віджили своє, але старющі совітські/колорадські чиновники вперто тримаються за свої крісла і вказують людям, як їм жити. ГАНЬБА ТАКІЙ ВЛАДІ!

анти чобіт
23 днів 19 годин тому

не ганьба а колонія

анти чобіт
23 днів 19 годин тому

хай поки тішиться що його поки не ловлять і не б’ють

Оксана
21 днів 14 годин тому

15 мікрорайон 4 будинок 73 квартира

Мандрiвничка
20 днів 15 годин тому

Я також хочу автономку ,бо сусiдам на сонячнiй стороi – жарко,а в нас пiвнiчна – холодно

wpDiscuz