рукар

У Луцькому СІЗО хлопцю, підозрюваному у вбивстві, зробили татуювання й дозволили інтернет

14 2454

Чутки про те, як усе погано в наших слідчих ізоляторах, дуже перебільшені.

Принаймні в луцькому СІЗО неповнолітні (так звані “малолєтки”) мають доступ до соцмереж, вільно користуються телефоном і навіть набивають одне одному татуювання.

Сьогодні під час судового засідання у Ковелі РАДАР помітив на правій руці 16-річного Назара Статочнюка дивну темну пляму. Невже хлопець знову з нервів стукав по дверях і стінах, як кілька місяців тому? Тоді йому аж кулаки спухли.

Та ні, це не синці, це тату на пальці.

Виходить, підліткам у слідчому ізоляторі дозволяють тримати голки і спиртові розчини, необхідні для татуювання?..

Якщо ж це тимчасове тату, зроблене найпростішими підручними засобами на кшталт гелевої ручки чи хни, то до 20 липня – дня наступного судового засідання – воно безслідно зникне з руки підозрюваного у вбивстві.

 

Стежте за руками…

 

Якраз сьогодні, наполягаючи на продовженні терміну тримання Назара Статочнюка під вартою, прокурор Сергій Самчук зазначив у суді, що підсудний підтримує у СІЗО кримінальні традиції.

– Що ви мали на увазі під кримінальними традиціями? – запитав РАДАР після засідання.

 – Наприклад, татуювання робить у камері, – пояснив пан Самчук.

На дозвіллі, якого у неповнолітніх підсудних і підслідних багато, вони користуються також соцмережами. Вільно спілкуються в луцькому СІЗО телефоном.

Діє і таємна пошта – записки з камери в камеру.

Репортаж із Ковельського суду у справі про вбивство Катерини Литкіної читайте на РАДАРІ вже незабаром.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

14 Коментар "У Луцькому СІЗО хлопцю, підозрюваному у вбивстві, зробили татуювання й дозволили інтернет"

повідомляти

Гiсть
11 місяців 7 днів тому

Оце так! А чи це законно користуватися у СIЗО телефоном, адже хлопець може переписуватись iз iншим пiдозрюваним, впливати на свiдкiв!?

Віка
11 місяців 7 днів тому

Ага, це розкажіть тим, хто за гроші дозволяєв СІЗО усе, що підозруваному заманеться…так-так, проституток і наркоту теж. Якщо шо, то це не таємниця. І зекі, і їхні “тєлохранітєлі” в курсях. Родичі теж. Все продається, питання лише в ціні. Правда, пані Гуліта?

Vitaliy
11 місяців 7 днів тому

Типу новину відкрили…

Гiсть
11 місяців 7 днів тому

А малий i далi не тiльки не каеться, Але i поглиблюе свiй кримiнальний образ. Нещодавно смiявмя в обличчя мами вбитоi Катi, тепер пiшли в хiд наколки, а далi….. Користування за гратами недозволеними речами, до речi, тiльки йому, чи всiм дозволяе замiсть жалю вiд скоеного розвивати вевненiсть, що вiдмажуть. Навiщо думати про скоене, якщо в тебе в iнтернетi е всi вiдволiкаючi речi!? А панi Гулiта бездiе та дивиться на все крiзь пальцi. Зарплату i так заплатить.

Гiсть
11 місяців 7 днів тому

До речi, про користування телефоном i iнтернетом Статочнюком, писали вже мiсяцi три тому. За цей час нiчого не змiнилося. Так далi i користуеться. Хто повинен це контролювати? Тiльки преса? Панi Гулiта, просимо вiдповiдi.

Громадянин України
11 місяців 6 днів тому

Відносно телефону то ще перед зимовими канікулами Статочнюк дзвонив до однокласників і розпитував що про нього говорять.

wpDiscuz