рукар

У Луцькому СІЗО хлопцю, підозрюваному у вбивстві, зробили татуювання й дозволили інтернет

14 2024

Чутки про те, як усе погано в наших слідчих ізоляторах, дуже перебільшені.

Принаймні в луцькому СІЗО неповнолітні (так звані “малолєтки”) мають доступ до соцмереж, вільно користуються телефоном і навіть набивають одне одному татуювання.

Сьогодні під час судового засідання у Ковелі РАДАР помітив на правій руці 16-річного Назара Статочнюка дивну темну пляму. Невже хлопець знову з нервів стукав по дверях і стінах, як кілька місяців тому? Тоді йому аж кулаки спухли.

Та ні, це не синці, це тату на пальці.

Виходить, підліткам у слідчому ізоляторі дозволяють тримати голки і спиртові розчини, необхідні для татуювання?..

Якщо ж це тимчасове тату, зроблене найпростішими підручними засобами на кшталт гелевої ручки чи хни, то до 20 липня – дня наступного судового засідання – воно безслідно зникне з руки підозрюваного у вбивстві.

 

Стежте за руками…

 

Якраз сьогодні, наполягаючи на продовженні терміну тримання Назара Статочнюка під вартою, прокурор Сергій Самчук зазначив у суді, що підсудний підтримує у СІЗО кримінальні традиції.

– Що ви мали на увазі під кримінальними традиціями? – запитав РАДАР після засідання.

 – Наприклад, татуювання робить у камері, – пояснив пан Самчук.

На дозвіллі, якого у неповнолітніх підсудних і підслідних багато, вони користуються також соцмережами. Вільно спілкуються в луцькому СІЗО телефоном.

Діє і таємна пошта – записки з камери в камеру.

Репортаж із Ковельського суду у справі про вбивство Катерини Литкіної читайте на РАДАРІ вже незабаром.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

14 Коментар "У Луцькому СІЗО хлопцю, підозрюваному у вбивстві, зробили татуювання й дозволили інтернет"

повідомляти

Гiсть
13 днів 18 годин тому

Оце так! А чи це законно користуватися у СIЗО телефоном, адже хлопець може переписуватись iз iншим пiдозрюваним, впливати на свiдкiв!?

Віка
13 днів 17 годин тому

Ага, це розкажіть тим, хто за гроші дозволяєв СІЗО усе, що підозруваному заманеться…так-так, проституток і наркоту теж. Якщо шо, то це не таємниця. І зекі, і їхні “тєлохранітєлі” в курсях. Родичі теж. Все продається, питання лише в ціні. Правда, пані Гуліта?

Vitaliy
13 днів 17 годин тому

Типу новину відкрили…

Гiсть
13 днів 7 годин тому

А малий i далi не тiльки не каеться, Але i поглиблюе свiй кримiнальний образ. Нещодавно смiявмя в обличчя мами вбитоi Катi, тепер пiшли в хiд наколки, а далi….. Користування за гратами недозволеними речами, до речi, тiльки йому, чи всiм дозволяе замiсть жалю вiд скоеного розвивати вевненiсть, що вiдмажуть. Навiщо думати про скоене, якщо в тебе в iнтернетi е всi вiдволiкаючi речi!? А панi Гулiта бездiе та дивиться на все крiзь пальцi. Зарплату i так заплатить.

Гiсть
13 днів 6 годин тому

До речi, про користування телефоном i iнтернетом Статочнюком, писали вже мiсяцi три тому. За цей час нiчого не змiнилося. Так далi i користуеться. Хто повинен це контролювати? Тiльки преса? Панi Гулiта, просимо вiдповiдi.

Громадянин України
12 днів 16 годин тому

Відносно телефону то ще перед зимовими канікулами Статочнюк дзвонив до однокласників і розпитував що про нього говорять.

wpDiscuz