плачетвел

У малого вкрав велосипед інший хлопець. Увага, нововолинці!

10 4498

Учора, 11 травня, близько 14-ї години у дворі будинку №1  на бульварі Шевченка (це під аркою, біля “Альфи”) маленький хлопчик залишив без нагляду свій велосипед і відійшов ненадовго.

Коли повернувся – побачив здалеку, як його велосипедом від’їздить у бік “Альфи” інший хлопець. Але наздогнати не встиг.

Велике прохання до всіх мешканців будинків довкола магазину “Альфа”, а також до підприємців, чиї заклади розташовані у цьому районі. Допоможіть встановити хлопчика, який поцупив дитячий велосипед.

Мабуть, він приніс його додому або сховав неподалік. Можливо, буде на ньому кататися надалі.

Мами-татки, бабусі- дідусі, розпитайте своїх дітей/онуків, чи не знають вони про цю прикру пригоду.

Малий у сльозах, від батьків йому перепало, довіра до світу й віра у добрих людей на нулі.

 

 

Підприємці, передивіться відеозаписи! Водії, передивіться відеореєстратори!

Сусіди, пригадайте якісь подробиці.

На дитячому майданчику біля магазину хтось неодмінно бачив хлопчика на велосипеді близько 14-ї години.

Не хочеться доводити справу до поліції. Якщо батьки того спритника читають це повідомлення, хай чимшвидше повернуть велосипед скривдженій дитині.

Батьки потерпілого хлопчика, надайте точний опис велосипеда.

Контактний телефон 068 326 90 13.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

10 Коментар "У малого вкрав велосипед інший хлопець. Увага, нововолинці!"

повідомляти

Гість
1 рік 12 днів тому

Живу тут.Він як “прохідний двір”.Недавно змонтовано новий дитячий майданчик.Людей стало ще більше.Прочитавши ваш репортаж,ми питали в дітей з двору,чи щось знають про цю подію.Поки що результату немає…А цього хлопчика діти бачили,він питав в них про свій велосипед…

Валік
1 рік 11 днів тому
Змонтували то змонтували. Майданчик Сиротюк вам подарував а ви той майданчик забором обгородили і на замок зачинили. Майданчик подарунок а не ваша власність/ ОСББ ! Діти і дорослі не можуть доступитися до тих гойдалок калітка на замку. Це неподобство якого лисого ви замкнули калітку і відчиняєте лише для своїх дітей? Це подарунок громаді це не ваша власність. Самоуправство якесь. Усі діти в тому числі й з інших дворів мають приходити й відпочивати на гойдалка а не на замок на калітці дивитися. І дорослі теж повинні відпочивати на тому майданчику. Наприклад я рано зі своїм малим племінником прийшов в Альфу купив… Читати далі »
АНАТОЛЬ_ Бідзюра
1 рік 11 днів тому

Та не ходіть туди і нічого не купуйте у тому магазині!

editor
1 рік 11 днів тому

а магазин чим завинив? там же мешканці вже господарюють! І Валік, наскільки зрозуміло з його обурених коментарів, звертається саме до мешканців. У них там ОСББ.

Вадим
1 рік 11 днів тому

Валік не мели дурниць. Діти всі ходять, пропуски не питають. А обгородив той самий Юрій Сиротюк і ключі в магазині “Альфа” а не в ОСББ.

Валік
1 рік 11 днів тому
Завтра в магазині залишу відгук в книзі скарг і пропозицій. Напишу про те як качелі Сиротюка ви замкнули на замок. Гойдалки були поставлені спеціально щоб покупці магазину Альфа після покупок з пакетами та з дітьми могли посидіти відпочити а дітки побавитися на майданчику. А не на замок і огорожу дивитися. І слів у магазиній книзі жалоб підбирати я не буду. Напишу все що думаю. Хай Сиротюк читає! В нововолинську і так 0 дитячих майданчиків дітей нема куди повести відпочити Сиротюка 1 такий майданчик для дітей поставив а ви його собі забрали. Ви як Сапожніков усе собі гребете. Замок поставили на… Читати далі »
Вадим
1 рік 11 днів тому

як все погано… нема як вночі сісти на майданчику пива попити.

житель будинку
1 рік 11 днів тому

валік не пишіть фігню якщо нічого не знаєте.по перше майданчик зроблений для дітей а не для дорослих.по друге ту ковану лавку не сиротюк поставив а наш житель будинку.і обгородив майданчик сиротюк а не жителі будинку щоб діти не вибігали на дорогу.по третє дітей ніхто не виганяє хо ча це є наша прибудинкова територія.і на замок закриває теж не осбб .закривається на ніч щоб не розпивали спиртне.треба спочатку думати а тоді писати.

Валіку
1 рік 11 днів тому

Як не буде замка на “калітці”,то будуть пів-ночі на тому майданчику спиртне розпивати,а зранку в пісочниці 4 шт.собаки спати.Про собак маю фото.А як вам не так щось,то не ходіть тим двором і в той магазин.

Фея
1 рік 11 днів тому

На рахунок ОСББ – один сусідський будинок вже давненько створив ОСББ. Зробили лад своєму дворі на власний розсуд, розхазяювалися, а своїм дітям для Ігор місця не залишили, забороняють своїм дітям у власному дворі гратись(((. То ж їхні діти ходять по чужих дворах і по чужих під’їздах.
Ось така у нас тепер приватизація😁

wpDiscuz