бедность

У нас давно вже дві країни: одна живе, а інша виживає…

17 1499

Півгодини не можна додзвонитися до «швидкої»? Нічого дивного!

У  нас реформаторів до фіга і ще трошки  – і на місцевому, й на обласному рівнях. Немає лиш розуміння, у що ці реформи виллються, без коштів для втілення їх у життя.

Розвалили все “мудрі лоби” – всю систему надання допомоги людям. Щось, бачте, не так було…

Так вважає нововолинець Анатолій.

 

 

Щоб замінити колесо в автомобілі, насамперед треба мати колесо, ну, й елементарне розуміння, як це робиться. Такий досить примітивний приклад, але мені здається, що наші реформатори і примітивного не розуміють. Це перше, а друге – вже давно на просту людину у цій державі ніхто не звертає уваги!

“Швидких” немає, лікарів немає, грошей на утримання станцій “швидких” нема… Розвалили все – альтернативи жодної. Все впирається в кошти!

Тільки ж  подивіться на автомобілі, які стоять на Банковій та під Верховною Радою. Там бюджет країни на десять років!

 

 

І все гундосять наші чинуші про європейські підходи і механізми роботи медичної системи.

Хлопці, у Європі  не думають тим місцем, на якому сидять, не крадуть мільйонами і не вивозять потягами… Наша європейська медицина закінчується на порозі периферійної поліклініки – у кращому разі вхідні пластикові двері зі склопакетом. Та й то здебільшого з “добровільних” внесків. Далі – повна *опа!

Це вже стає традиційним у нашій країні: люди самотужки починають ремонтувати дороги в районах, перекривають будинки, утримують “народну армію”, рятують важкохворих пожертвами…

Напевно, ще треба самим нам у місті взяти на себе утримування станції “швидкої допомоги”?!

Питання: на біса нам така влада???

У цій країні вже давно є дві країни, по факту! Та, що виживає, і та, що живе.

 

 

Але парадокс:  та, що живе, жирує за рахунок тих, що виживають!

 

Анатолій

Нововолинськ

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

17 Коментар "У нас давно вже дві країни: одна живе, а інша виживає…"

повідомляти

Так вам і треба.
1 рік 1 місяць тому

Коли скакали на майдані і валили владу, хоть і злочинну мозгами не думали? То чого тепер ти кричиш і щось не подобається? Привели злодюгу і компанію откровєнних падлюк до влади, саме цього ж ви й хотіли, шо не подобається? Це тільки квіточки, скоро й ягодкі поспіють. Розвалили мою країну, а тепер вони плачуть.
Відредаговано.
Модер

Не треба так Вам думати
1 рік 1 місяць тому
Не той вибирає хто голосує, а той хто рахує…..А рахувальниками у місті керують не “бидло” і не “раби”…..а ті ,хто затято лізе до влади. Тому обєктивніше буде сказати “пролізли до влади” Це по-перше. З коментаря “Так вам і треба” виходить висновок : Не треба ходити на Майдани, громадські слухання, виконкоми , вибори – всеодно брехуни при владі зроблять по своєму, а “бидло” ще й винуватим та безмозглим залишиться.. А по друге – кому це вигідно ?
Українка
1 рік 1 місяць тому

Так вам і треба,вам не соромно,називати Україну своєю,що ви зробили для неї? Де ваша совість згадувати тут Небесну сотню,тих людей,які нагло були розстріляні тодішньою владою зека?Сховайтесь,як щур і сидіть мовчки,не позорте честі українця! Бридко читати ваші коментарі і бачу не тільки мені!

editor
1 рік 1 місяць тому

давайте без образ. Просто й справді не треба зловтішатися з проблем свого бідового народу.

Eys
1 рік 1 місяць тому

Да ладно, не нада нас принижувати. Ви подивіться світові новини. то ми ще мажори проти декого. До тогож я не відчуваю себе злиденним і обікраним.

Не байдужий
1 рік 1 місяць тому

Згідний.замінили одного на ще гіршого

XXL
1 рік 1 місяць тому

Ех, хороший би з вас місцевий депутат вийшов пане Анатолію!

вася
1 рік 1 місяць тому

так вам і треба а де твої мозги і що ти зробив

editor
1 рік 1 місяць тому

Васю, чемніше.

гість
1 рік 1 місяць тому

До якої ж степені треба бути наївному, щоб вважати ,що простий люд може вплинути на “понятія” організованої корумпованої багаторічної верхівки. А.може, й не такі “наївні”! – просто переводять стрілки на “рабів” ,щоб прикрити істинне зло. Навіть “Небесною Сотнею” не гребують. Видно Майдан Гідності тоді добряче їх нашугав, якщо навіть після його подавлення ще до смх пір згадують його з ненавистю і “мурашками за спиною ” !

editor
1 рік 1 місяць тому

Пригадую, кілька років тому з десяток мам прийшли до Сапожнікова у кабінет обурюватися, що в Нововолинську школярі платять за проїзд у маршрутках більше, ніж у Володимирі.
“Внял”. Був результат!

результатів не буде доти --....
1 рік 1 місяць тому
Мешканці 9-ти поверхової малосімейки , що біля автостанції, ходили до мера, щоб відстояти дитячий прибудинковий майданчик..Мер “Внял” – на місті майданчика стоїть магазин із забігайлівкою….. Не треба відмазувати мера.. Добре його “добро” знаємо . Не один рік у місті живемо… Побачите ,–як ціни на маршрутки піднімуться. Не забудьте порахувати скільки депутатів і як боролися проти цтього. А також порахуйте тих , які разом із сторонським відстоювали підняття цін. І не приплутуйте туди простих людей, які ні на що у корумпованому місті вплинути не здатні,хоч би й як щиро хотіли б щось на краще в громаді змінити.
editor
1 рік 1 місяць тому

Відмазувати мера? не смішіть. Я написала про те, що мери БОЯТЬСЯ, коли до них у кабінет заходить багато обурених людей.
Приплутувати людей не маю потреби. Не виправдовуйте в такий спосіб ні їх, ні себе.
Чому мешканці не обстоювали свій дитячий майданчик далі? Чому зупинились? РАДАР їм хіба лікар?

.ООО
1 рік 1 місяць тому

Мер боїться розголосу, Центральних ЗМІ (наприклад ЗІК). Але їх у місто немає кому запросити.
Обурені люди 9-ти поверхівки довго обстоювали майданчик, А “переляканий” мер -будівельник, поки ті обстоювали, швидко будував на майданчику чергову торгову точку. Він же громада узаконена,а що йому до того неузаконеного “бидла”,яке не хоче жити по понятіям.

editor
1 рік 1 місяць тому

запрошуйте ЗМІ, хто ж вам заважає? Ну, чому всі сподіваються на тьотю чи дядю? 🙁
От РАДАР сподівається на вас.

editor
1 рік 1 місяць тому

Світлана Літвінова: Дивуєтесь голодомору? Тоді теж чекала отара, що горе та смерть прийде лиш до сусіда. ВРАХУЙ, СПІЛЬНОТО! Зараз 21ст. Шкала інакша. Порівнювати треба можливості для розвитку дітей усієї спільноти з можливостями, які створили мародери при владі для своїх дітей… НЕ ЖАХАЄ РІЗНИЦЯ?

отара
1 рік 1 місяць тому

А те ,що влада тоді вела і зараз веде мізантропську політику – це не жахає ?

wpDiscuz