бедность

У нас давно вже дві країни: одна живе, а інша виживає…

17 1448

Півгодини не можна додзвонитися до «швидкої»? Нічого дивного!

У  нас реформаторів до фіга і ще трошки  – і на місцевому, й на обласному рівнях. Немає лиш розуміння, у що ці реформи виллються, без коштів для втілення їх у життя.

Розвалили все “мудрі лоби” – всю систему надання допомоги людям. Щось, бачте, не так було…

Так вважає нововолинець Анатолій.

 

 

Щоб замінити колесо в автомобілі, насамперед треба мати колесо, ну, й елементарне розуміння, як це робиться. Такий досить примітивний приклад, але мені здається, що наші реформатори і примітивного не розуміють. Це перше, а друге – вже давно на просту людину у цій державі ніхто не звертає уваги!

“Швидких” немає, лікарів немає, грошей на утримання станцій “швидких” нема… Розвалили все – альтернативи жодної. Все впирається в кошти!

Тільки ж  подивіться на автомобілі, які стоять на Банковій та під Верховною Радою. Там бюджет країни на десять років!

 

 

І все гундосять наші чинуші про європейські підходи і механізми роботи медичної системи.

Хлопці, у Європі  не думають тим місцем, на якому сидять, не крадуть мільйонами і не вивозять потягами… Наша європейська медицина закінчується на порозі периферійної поліклініки – у кращому разі вхідні пластикові двері зі склопакетом. Та й то здебільшого з “добровільних” внесків. Далі – повна *опа!

Це вже стає традиційним у нашій країні: люди самотужки починають ремонтувати дороги в районах, перекривають будинки, утримують “народну армію”, рятують важкохворих пожертвами…

Напевно, ще треба самим нам у місті взяти на себе утримування станції “швидкої допомоги”?!

Питання: на біса нам така влада???

У цій країні вже давно є дві країни, по факту! Та, що виживає, і та, що живе.

 

 

Але парадокс:  та, що живе, жирує за рахунок тих, що виживають!

 

Анатолій

Нововолинськ

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

17 Коментар "У нас давно вже дві країни: одна живе, а інша виживає…"

повідомляти

Так вам і треба.
5 місяців 5 днів тому

Коли скакали на майдані і валили владу, хоть і злочинну мозгами не думали? То чого тепер ти кричиш і щось не подобається? Привели злодюгу і компанію откровєнних падлюк до влади, саме цього ж ви й хотіли, шо не подобається? Це тільки квіточки, скоро й ягодкі поспіють. Розвалили мою країну, а тепер вони плачуть.
Відредаговано.
Модер

Не треба так Вам думати
5 місяців 5 днів тому
Не той вибирає хто голосує, а той хто рахує…..А рахувальниками у місті керують не “бидло” і не “раби”…..а ті ,хто затято лізе до влади. Тому обєктивніше буде сказати “пролізли до влади” Це по-перше. З коментаря “Так вам і треба” виходить висновок : Не треба ходити на Майдани, громадські слухання, виконкоми , вибори – всеодно брехуни при владі зроблять по своєму, а “бидло” ще й винуватим та безмозглим залишиться.. А по друге – кому це вигідно ?
Українка
5 місяців 5 днів тому

Так вам і треба,вам не соромно,називати Україну своєю,що ви зробили для неї? Де ваша совість згадувати тут Небесну сотню,тих людей,які нагло були розстріляні тодішньою владою зека?Сховайтесь,як щур і сидіть мовчки,не позорте честі українця! Бридко читати ваші коментарі і бачу не тільки мені!

Не байдужий
5 місяців 4 днів тому

Згідний.замінили одного на ще гіршого

XXL
5 місяців 5 днів тому

Ех, хороший би з вас місцевий депутат вийшов пане Анатолію!

вася
5 місяців 5 днів тому

так вам і треба а де твої мозги і що ти зробив

wpDiscuz