словв

У Словенії затримали Терлецького – ймовірного співучасника вбивства Каті Литкіної

27 5479

У Словенії затримали Максима Терлецького.

Це підтвердив сьогодні у Ковельському окружному суді прокурор Сергій Самчук – представник обвинувачення у кримінальній справі про вбивство 16-річної Катерини Литкіної з Нововолинська.

Вирішується питання про екстрадицію Терлецького в Україну.

Засідання суду у Ковелі завершилось близько 20.30.

Усі  деталі згодом.

Довідково

Максим Терлецький проживає з матір’ю у Словенії. Влітку 2016-го приїздив у Нововолинськ до родичів, мешкав по сусідству з Катериною Литкіною. Раніше мав із нею романтичні стосунки.

Тіло замордованої Каті на териконі закинутої шахти виявив батько – аж на десятий день після її зникнення. Там, на териконі, неподалік від свого будинку, вона колись зустрічалася з Максимом

Терлецького та його двоюрідного брата Назара Статочнюка обвинувачують у вбивстві цієї дівчини, скоєному в ніч проти 2 серпня 2016 р.

Статочнюк під вартою перебуває майже півтора року, сидить у луцькому СІЗО, а судять його у Ковелі. Має аж двох адвокатів. 

Захищати ж Терлецького зголосився відомий луцький адвокат Ковальов.

У ТЕМУ:

Адвокати диявола. Сам сказав

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

27 Коментар "У Словенії затримали Терлецького – ймовірного співучасника вбивства Каті Литкіної"

повідомляти

Петро з Буковини
12 днів 16 годин тому

Краще пізніше, ніж ніколи)

Алена
12 днів 5 годин тому

А что немаловажно, от чужого государства не откупишься. Там нет брата, свата, кума, деда.

Гастроентеролог
12 днів 15 годин тому

Це, без перебільшень, дуже гарна новина.
Якщо затримали Терлецького, то убивці сядуть…і дуже надовго.
Добре було б, щоб і не вийшли…..пробачте мені, не можу стримати своєї думки.

Олена
12 днів 15 годин тому

Це справді супер новина !!!

АНАТОЛЬ_
12 днів 5 годин тому

Гарна справа, якої всі дуже довго і з нетерпінням дожидалися. Катюгам – по заслугам!

Мешканка міста
12 днів 4 годин тому

Цікаво, чим же так прославився “знаний” адвокат Ковальов? Певне, як і оці, захищаючи не потрапивших у біду звичайних людей, а страшний криміналітет з мішками грошей? Які казуси в судовому процесі він буде вигадувати, щоби відмазати холоднокровних вбивць-сатаністів? У нього теж замість душі глибока кишеня?

бабушка Кати
12 днів 2 годин тому

да. именно так!

Совість (Луцьк)
12 днів 4 годин тому

Адвокати підозрюваного, які скоро програють цю справу, поставили хрест на своїй кар”єрі..
Вони вже розуміють, що їм нікуди діватись і єдине за що вони будуть боротися це пом”якшення вироку. То максимум, що йому можуть дати як дитині це до 10 років з яких віднімуть термін перебування в СІЗО і відсидить він років 4-5. Те що вони не будуть здавати один одного це ясно. Буде сидіти хтось один.

Алена
12 днів 2 годин тому

Насчет сидения не факт. Это пока абстракция, непонятно будет сидеть-не будет, а вдруг случится чудо и отпустят, вот до тех пор они родичи и братья. А как только огласят приговор, и одному а не двоим, тут уж прорвет. Перегрызут друг другу глотки.

Совість (Луцьк)
12 днів 2 годин тому
Про яке чудо Ви говорите? При таких доказах вже точно не відпустять. http://bug.org.ua/news/novovolynsk/pokazaly-foto-kati-lytkinoji-z-fleshky-znajdenoji-v-obvynuvachenoho-u-jiji-vbyvstvi-206884/ Вони дають тільки ті свідчення які їм кажуть. Занадто великого резонансу набула справа. Кожного засідання з”являються все нові факти. Там видно закінчуються гроші і скоро буде все ясно. Якщо вони все таки зізнаються то за груповий злочин їм обом світить 15 років. А так як один з них вже другий рік в СІЗО то ймовірно один з них і сяде. Те що їх не накажуть це не можливо. Бо небайдужі люди зробили все щоб справу не замняли і вона стала гучною. Треба ще рідних його притягнути до… Читати далі »
Алена
11 днів 23 годин тому

Я ни вам и ни себе про чудо говорю, нам итак все ясно. Я говорю о позиции его семьи, мне кажется они все продают и вливают в защиту деньги потому что реально верят в чудо. И поэтому он молчит, они реально верят что им может это с рук сойти. Как только будет приговор и им скажут – досвиданья, суды закончились, больше мы вас слушать не будем, они по другому запоют, забудут что родственники, братья и все прочее. Вот о чем я говорю.

Совість (Луцьк)
11 днів 21 годин тому

Ну хай продають все, але там грошей не вистачить точно. Але там поки їм кажуть шо і як казати треба. Думаю і другого хлопчину ознайомлять з подіями того вечора, шоб свідчення співпадали.
Я за те, шоб закрили їх всіх і тих хто прикривав і гроші за це брав.. хоча це нереально

бабушка Кати
11 днів 18 годин тому

уже ознайомили – в кінці травня до нього їздив Шостак з д1дом. А в кінці грудня – Ковальов з тим-таки дідом!

Алена
11 днів 22 годин тому

Я имела ввиду что не факт что одного посадят. Мне очевидно что обоих.

бабушка Кати
11 днів 18 годин тому

и за помощь в уничтожении вещ.док-ов – а это соучастии!!! и кое-кого из нововолынской полиции за “допомогу ЯШI”!!!

анти чобіт
10 днів 20 годин тому

оборотні

Валік
12 днів 1 година тому

Від Інтерпола не втечеш не сховаєшся. Далі карти в руки Україна а саме Прокурору.

Валік
12 днів 1 година тому

Мати Каті стільки сліз вилила та й Бабушка Кати тоже. Його треба посадити в тюрму строгого режиму а не загального режима! Кажу його бо язик якось не повертається назвати цю істоту Божим творіням. Ці дітки в лапках це просто слів бракує описати те що вони додумались вчинити з Божим ангелом цею дівчинкою Катею. Їм хай суд на значить строк це не мені і не нам вирішувати який їм строк дати. Але однозначно вони повинні відбувати увесь срок покарання лише в КОЛОНІЇ СТРОГОГО РЕЖИМА. Тільки так.

Гастроентеролог
11 днів 21 годин тому

На мою думку всі, хто читав про вбивство такої чарівної і світлої дівчинки, подумки бажають тільки довічного строку для нелюдів, життя ангелу не повернути, то хоча б нехай справедливість запанує і серця рідних Каті заспокояться.
Ці думки та бажання десятків тисяч людей нехай з’єднаються у втілення.
І АМІНЬ.

бабушка Кати
11 днів 18 годин тому

АМИНЬ! спасибо Вам!

wpDiscuz