словв

У Словенії затримали Терлецького – ймовірного співучасника вбивства Каті Литкіної

27 6190

У Словенії затримали Максима Терлецького.

Це підтвердив сьогодні у Ковельському окружному суді прокурор Сергій Самчук – представник обвинувачення у кримінальній справі про вбивство 16-річної Катерини Литкіної з Нововолинська.

Вирішується питання про екстрадицію Терлецького в Україну.

Засідання суду у Ковелі завершилось близько 20.30.

Усі  деталі згодом.

Довідково

Максим Терлецький проживає з матір’ю у Словенії. Влітку 2016-го приїздив у Нововолинськ до родичів, мешкав по сусідству з Катериною Литкіною. Раніше мав із нею романтичні стосунки.

Тіло замордованої Каті на териконі закинутої шахти виявив батько – аж на десятий день після її зникнення. Там, на териконі, неподалік від свого будинку, вона колись зустрічалася з Максимом

Терлецького та його двоюрідного брата Назара Статочнюка обвинувачують у вбивстві цієї дівчини, скоєному в ніч проти 2 серпня 2016 р.

Статочнюк під вартою перебуває майже півтора року, сидить у луцькому СІЗО, а судять його у Ковелі. Має аж двох адвокатів. 

Захищати ж Терлецького зголосився відомий луцький адвокат Ковальов.

У ТЕМУ:

Адвокати диявола. Сам сказав

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

27 Коментар "У Словенії затримали Терлецького – ймовірного співучасника вбивства Каті Литкіної"

повідомляти

Петро з Буковини
9 місяців 12 днів тому

Краще пізніше, ніж ніколи)

Алена
9 місяців 11 днів тому

А что немаловажно, от чужого государства не откупишься. Там нет брата, свата, кума, деда.

Гастроентеролог
9 місяців 12 днів тому

Це, без перебільшень, дуже гарна новина.
Якщо затримали Терлецького, то убивці сядуть…і дуже надовго.
Добре було б, щоб і не вийшли…..пробачте мені, не можу стримати своєї думки.

editor
9 місяців 12 днів тому

ще ж екстрадиції треба дочекатись…

Гастроентеролог
9 місяців 12 днів тому

Доставлять за адресою…….

бабушка Кати
9 місяців 11 днів тому

все не так просто – у них еще должно быть типа судового рассмотрения. и конечно же адв.Ковалев уже ездил туда с дедом и * решали * там проблемы. так что только надежда на Божью волю!

Гастроентеролог
9 місяців 11 днів тому

Повірте, що Словенії не потрібні вбивці-українці, їм і своїх головорізів вистачає.
І такі адвокати, які пхались у Словенію, щось там “рішати”, якраз зробили медвежу послугу тому Терлецькому, бо ці адвокати тільки в провінційних українських містах можуть “забалтувати публіку” процесуальними термінами і мають якийсь авторитет серед дрібних злодюг та прочєй маргінальной публіки, у Словенії на них реакція така ж, як на звичайного українця.
Побачите, що братан диявола прибуде за місцем призначення.

Алена
9 місяців 11 днів тому

Поддерживаю! Им нормальные гастарбайтеры не нужны, а убийцы и подавно! Никто там разбираться не будет, виноват-не виноват. Вали в свою Украину и там решайте.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 11 днів тому

Точно так!

бабушка Кати
9 місяців 11 днів тому

адв. Ковалев сам похвастался что через 5 минут как он с матерью терлецкого явился в это сизо и она представила Ковалева как официального украинского защитника своего сына – его сразу же провели к подзащитному. даже не проверив ни его паспорта ни каких-либо верительных документов! а ведь есть еще словенский адвокат!

Олена
9 місяців 12 днів тому

Це справді супер новина !!!

АНАТОЛЬ_
9 місяців 11 днів тому

Гарна справа, якої всі дуже довго і з нетерпінням дожидалися. Катюгам – по заслугам!

Мешканка міста
9 місяців 11 днів тому

Цікаво, чим же так прославився “знаний” адвокат Ковальов? Певне, як і оці, захищаючи не потрапивших у біду звичайних людей, а страшний криміналітет з мішками грошей? Які казуси в судовому процесі він буде вигадувати, щоби відмазати холоднокровних вбивць-сатаністів? У нього теж замість душі глибока кишеня?

бабушка Кати
9 місяців 11 днів тому

да. именно так!

Совість (Луцьк)
9 місяців 11 днів тому

Адвокати підозрюваного, які скоро програють цю справу, поставили хрест на своїй кар”єрі..
Вони вже розуміють, що їм нікуди діватись і єдине за що вони будуть боротися це пом”якшення вироку. То максимум, що йому можуть дати як дитині це до 10 років з яких віднімуть термін перебування в СІЗО і відсидить він років 4-5. Те що вони не будуть здавати один одного це ясно. Буде сидіти хтось один.

Алена
9 місяців 11 днів тому

Насчет сидения не факт. Это пока абстракция, непонятно будет сидеть-не будет, а вдруг случится чудо и отпустят, вот до тех пор они родичи и братья. А как только огласят приговор, и одному а не двоим, тут уж прорвет. Перегрызут друг другу глотки.

Совість (Луцьк)
9 місяців 11 днів тому
Про яке чудо Ви говорите? При таких доказах вже точно не відпустять. http://bug.org.ua/news/novovolynsk/pokazaly-foto-kati-lytkinoji-z-fleshky-znajdenoji-v-obvynuvachenoho-u-jiji-vbyvstvi-206884/ Вони дають тільки ті свідчення які їм кажуть. Занадто великого резонансу набула справа. Кожного засідання з”являються все нові факти. Там видно закінчуються гроші і скоро буде все ясно. Якщо вони все таки зізнаються то за груповий злочин їм обом світить 15 років. А так як один з них вже другий рік в СІЗО то ймовірно один з них і сяде. Те що їх не накажуть це не можливо. Бо небайдужі люди зробили все щоб справу не замняли і вона стала гучною. Треба ще рідних його притягнути до… Читати далі »
Алена
9 місяців 11 днів тому

Я ни вам и ни себе про чудо говорю, нам итак все ясно. Я говорю о позиции его семьи, мне кажется они все продают и вливают в защиту деньги потому что реально верят в чудо. И поэтому он молчит, они реально верят что им может это с рук сойти. Как только будет приговор и им скажут – досвиданья, суды закончились, больше мы вас слушать не будем, они по другому запоют, забудут что родственники, братья и все прочее. Вот о чем я говорю.

Совість (Луцьк)
9 місяців 11 днів тому

Ну хай продають все, але там грошей не вистачить точно. Але там поки їм кажуть шо і як казати треба. Думаю і другого хлопчину ознайомлять з подіями того вечора, шоб свідчення співпадали.
Я за те, шоб закрили їх всіх і тих хто прикривав і гроші за це брав.. хоча це нереально

бабушка Кати
9 місяців 11 днів тому

уже ознайомили – в кінці травня до нього їздив Шостак з д1дом. А в кінці грудня – Ковальов з тим-таки дідом!

Алена
9 місяців 11 днів тому

Я имела ввиду что не факт что одного посадят. Мне очевидно что обоих.

бабушка Кати
9 місяців 11 днів тому

и за помощь в уничтожении вещ.док-ов – а это соучастии!!! и кое-кого из нововолынской полиции за “допомогу ЯШI”!!!

анти чобіт
9 місяців 10 днів тому

оборотні

Валік
9 місяців 11 днів тому

Від Інтерпола не втечеш не сховаєшся. Далі карти в руки Україна а саме Прокурору.

Валік
9 місяців 11 днів тому

Мати Каті стільки сліз вилила та й Бабушка Кати тоже. Його треба посадити в тюрму строгого режиму а не загального режима! Кажу його бо язик якось не повертається назвати цю істоту Божим творіням. Ці дітки в лапках це просто слів бракує описати те що вони додумались вчинити з Божим ангелом цею дівчинкою Катею. Їм хай суд на значить строк це не мені і не нам вирішувати який їм строк дати. Але однозначно вони повинні відбувати увесь срок покарання лише в КОЛОНІЇ СТРОГОГО РЕЖИМА. Тільки так.

Гастроентеролог
9 місяців 11 днів тому

На мою думку всі, хто читав про вбивство такої чарівної і світлої дівчинки, подумки бажають тільки довічного строку для нелюдів, життя ангелу не повернути, то хоча б нехай справедливість запанує і серця рідних Каті заспокояться.
Ці думки та бажання десятків тисяч людей нехай з’єднаються у втілення.
І АМІНЬ.

бабушка Кати
9 місяців 11 днів тому

АМИНЬ! спасибо Вам!

wpDiscuz