бійкк

У центрі Нововолинська юні покидьки побили бійця, що приїхав у відпустку

89 13057

8 березня приблизно о 18.30 на бульварі Шевченка біля кінотеатру зграя невідомих молодиків накинулася на ветерана АТО, бійця 128-ї бригади.

Його били навіть коли він упав…

Про це повідомив РАДАРУ очевидець із Нововолинська.

 

– Малолітки хизувалися, що відкинулися з зони. Підійшли до бійця утрьох, попросили цигарку й спитали, хто він по життю. Він сказав: “Яка вам х*** різниця”. Після цього вони почали його бити.

Спочатку втрьох, тоді підтягнулася вся їхня компанія – загалом чоловік вісім. Бійцю за 30, а їм по 16-18 років.

Із бійцем було двоє хлопців, перепало і їм. Вони казали: “Не бийте його, він тільки з АТО приїхав”.

А один із тих: “Я сам сьогодні з зони відкинувся”.

 

 

Били цілою зграєю. Боєць упав, отримав іще кілька ударів. Жоден із перехожих не вступився, не здійняв крик. А було ще не дуже темно, люди все бачили.

Боєць сяк-так підвівся, після побиття пішов додому. Зграя малоліток сіла навпроти “Статусу” з дівчатами.

Поліцію потерпілі викликати не стали. Бійцю завтра рушати на схід, а поліція поки приїде, поки те все оформить… А ті покидьки одразу втечуть.

 – Центр міста, непізня година, а малолітки б’ють людей. І не видно жодного патруля.

Боєць на побивку приїхав на кілька днів, він нас усіх захищає. А ті, хто напав на нього, хизуються, що були у тюрмі.

Поліція нікого не покарає, це всі знають. Але треба застерегти нововолинців, аби після заходу сонця старалися не виходити в місто… – підсумував очевидець події.

РАДАР сподівається, що поліція знайде спосіб встановити учасників нападу на бійця.

І то чимшвидше!

 

ДОПОВНЕНО о 23.40

Як дізнався РАДАР у Нововолинському відділенні поліції, один із потерпілих звернувся по медичну допомогу. Лікарі (таке правило) повідомили поліцію. Правоохоронці одразу прибули в лікарню й опитали побитого.

А черговий в обласному управлінні поліції сказав РАДАРУ, що громадяни ввечері телефонували-таки на 102 щодо бійки на бульварі Шевченка в Нововолинську.

Далі буде?

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

89 Коментар "У центрі Нововолинська юні покидьки побили бійця, що приїхав у відпустку"

повідомляти

Спостерігач
8 днів 9 годин тому

Та той боєць теж нівроку – п’яний в доску і дуже агресивний

Жінка
7 днів 23 годин тому

Яка б людина не була п’яна і агресивна 8 одного не б’ють. Я в шоці з людей які просто проходили повз. Я жінка і завжди коли бачу щось подібне не обійду стороною.

Lesia
7 днів 22 годин тому

А якщо п’яний то треба бити???

Спостерігач
7 днів 11 годин тому

Та до чого тут.. Просто не здивуюся якщо він і був провокатором бійки. Тож просто так людину посеред вулиці не б’ють

Mike
6 днів 8 годин тому

А якщо непалиш і ідеш з дитиною то ініціатором будеш. Таких ***** треба *********!!!!

Спостерігач
7 днів 11 годин тому

Та і вчора “пощастило” бути в лікарні, коли цього атовця привезли. Бідні були медсестри і лікарі яких крив трьохповерховим матом і кулаками махав. взагалі не знаю чого в лікарні немає якоїсь охорони…

Не_Той
6 днів 23 годин тому

Той кого привезли був не атовець-ви перепутали

Спостерігач
6 днів 10 годин тому

Ну да, якраз двох і бачив. І той шо атовець в груди ще й себе бив, і всім повідомляв хто він. Не розказуйте. Знаю про що кажу

Irynka
8 днів 9 годин тому

Бидло! У нашому місті нікого не карають, тому малолітній кримінал почуває владу. Проте якби боєць підстрелив хоча б одного, то його( постраждалого*) мамуся з татом слиною би вдавилися за свою бідну* дитинку!

Наталя
8 днів 9 годин тому

Они же дети…..тобто хтось це бачив і пішов мимо? Народ ми варті такого життя…..без просвіту,без справедливості.

Lesia
7 днів 22 годин тому

Язик в мене з деякого часу таких виродків дітьми називати не повертається!!!!!

Міщанин
8 днів 8 годин тому

Всі пишуть “тих покидьків в АТО” українці-навіщо таке лайно там потрібно, воно ж при першій можливості буде хлопцям стріляти в спину й мародьорити, своїми діями паплюжити честь не тільки українського солдата, а честь прапора, мундира та країни. Таке лайно треба привчати нагайкою. Вивести на наші майдани й добре відшмагати пльоточкою, щоб шкіра зі спини лоскутками злізла, а рани натерти сіллю й відпустити, щоб зализувало рани.
Як бачимо, тюрма для них не виправний заклад, а школа й місце особливої гордості й предмет залякування інших.

Марія
8 днів 7 годин тому
Це вже не вперше зграї підлітків нападають на людей. Був подібний випадок, приблизно рік тому, ці «малолітні тварини», по тій самій схемі підійшли до двох моїх знайомих і попросили цигарку Так як чоловіки побачили перед собою дітей, то відмовили їм в цьому. В ту ж хвилину ті покликали своїх друзів і ті напали на них, чоловіки ледь змогли втекти, бо діти мали з собою перцевий балончик, яким і скористалися. Один зі знайомих втратив під час «бійки» телефон, але при зверненні до дільничного – зателефонували люди і сказали, що знайшли телефон, хоч при бійці чоловіки ясно чули, як хлопці говорили: «Забирай… Читати далі »
Людина
8 днів 5 годин тому

суспільство наскрізь пронизане хамством, байдужістю, неповагою до ближнього, з відтінками гопоти! це упущення у вихованні дітей не сьогодні, а раніше.. такому епізоду повинна бути відповідна оцінка!!!

XXL
8 днів 37 хвилин тому

Пару таких дебілів постріляти на місці – остальні схаменуться!

Mariana
7 днів 23 годин тому

Ми вчора їхали на м-н Шахтарському, йшло 3 хлопців і дівчина, а напроти один хлопчик з квітами. І вот один придурок підійшов до нього І вдарив в лице. Ми зупинились, зробили їм зауваження, і цей самий також почав питати хто ми по життю. Дуже агресивний, та бідна дівчина його тримала, а друзі сказали що нам краще їхати ( навіть на відеореєстраторі є вони записані).

І розуміючи що це одні і ті ж люди були, можу тільки пошкодувати того бійця 🙁

Lesia
7 днів 22 годин тому

Страшно вже по місту ходити!!!
В жовтні людину до напівсмерті побили на пожежній, і після таких побоїв і смерть незадовго настала, а по закону за таке покарання максимум 5 років ув’язнення – це страшно що робиться. До чого все котиться???

вася
7 днів 21 годин тому

нововолинці носіть завжди перцевий балончик як мінімум

Оксана
7 днів 21 годин тому

Перестріти цих “умніків” і відмолотити так щоб мало їм не показалось, щоб їм більше курити не захотілось. Щоб вони боялись по місту ходити, а не прості мешканці міста

Саша
7 днів 18 годин тому

Я згідний на рахунок добровольчих груп. Сам буду тих покидьків в асфальт катати. Якщо ми самі не зробимо порядок в місті, то його поліція не зробить. Головне, щоб нас було більше однодумців, тоді подолаємо все.

fenix
7 днів 17 годин тому

я за добровольчі групи, сам на початку грудня, повертаючись ыз гаража на Шахтарський м-н о 2-й ночі, зустрів таких: “Дай закурити”.
Аби не травмат, то не знаю, де б я був зараз.

Виталий
7 днів 17 годин тому

Уже була група така, коли зупинили банду Чечена, забулись? І відразу ваші групи розвалились. Нічого нікому не були винні, ще й стали – добровільна гвардія.Так шо це все до одного місця. Поки люди не будуть ходити свідчити, писати в поліцію, в суди. І не проходити мимо.

Атошник
7 днів 12 годин тому

Це тому що у Нововолинську, мабуть, немає спілки ато . У Рівному була схожа ситуація побили хлопця атошника . Через день гоп компанія дружно відпочивала у реанімації.

Гість
7 днів 9 годин тому

так без проблем,давайте збиремся атошнікі і знайдем цих *Хероїв*?

свідомий громадянин
7 днів 12 годин тому

Один з тих нападників має одну прикмету яку важко не помітити і навіть його одяг та зачіска, одразу привертає увагу (спортивно-чорний, коротка стрижка) а прикмета та, це вада ніг, має дуже не зграбну ходу і сам він завжди бігає з компашками.
Він здається в районі шахтарського живе, бо його там найчастіше можна було зустріти, бігає все.
В поліцію ми телефонували, проходячи бачили ту розбірку, але втручатися не стали, бо хто його знає що там відбувалось, викликали поліцію для того щоб вони і розібрались в тій ситуації

Брат.
7 днів 11 годин тому

Треба валити їх так само ,як вони роблять .І настане той час це точно!А Пікалюк нехай чекає!

Нінель
6 днів 7 годин тому

Якщо хтось має відео чи фото покидьків які таке творять у нашому місті, треба на умовах анонімності обов”язково ділитися цією інформацією в усіх можливих інтернет ресурсах. Інформація розійдеться миттєво.

крід
5 днів 14 годин тому

то ж описали прикмети одного з гопніків: прикмета дуже помітна, це вада ніг, має дуже не зграбну ходу, одяг спортивно-чорний, коротка стрижка, сам він завжди бігає з компашками по місту, найчастіше помітний був на 1мкр.

Володимир
6 днів 1 година тому

Нововолинськ – це маленький дамбас на Західній Україні.
Місто яке виникло в 60-70-х роках на основі сімей переселенців шахтарів з Донбасу, Кривбасу і тд. з відповідною ментальністю.

Спостерігач
5 днів 17 годин тому

Бійку, пробували зупинити старші жінки, які прходили поряд. Наробили галасу, хлопці та й повтікали.

АНОНІМ
5 днів 11 годин тому

Так

Житель міста
2 днів 13 годин тому

Певно це ті самі уроди, які у вечорі 10 березня прямо на автостанції, в залі очікування побили і пограбували старшого чоловіка, розбили йому голову. А вже 13 березня, тобто вчора теж у вечорі в залі очікування пограбували військового, який чекав свого автобуса.

wpDiscuz