бійкк

У центрі Нововолинська юні покидьки побили бійця, що приїхав у відпустку

90 14724

8 березня приблизно о 18.30 на бульварі Шевченка біля кінотеатру зграя невідомих молодиків накинулася на ветерана АТО, бійця 128-ї бригади.

Його били навіть коли він упав…

Про це повідомив РАДАРУ очевидець із Нововолинська.

 

– Малолітки хизувалися, що відкинулися з зони. Підійшли до бійця утрьох, попросили цигарку й спитали, хто він по життю. Він сказав: “Яка вам х*** різниця”. Після цього вони почали його бити.

Спочатку втрьох, тоді підтягнулася вся їхня компанія – загалом чоловік вісім. Бійцю за 30, а їм по 16-18 років.

Із бійцем було двоє хлопців, перепало і їм. Вони казали: “Не бийте його, він тільки з АТО приїхав”.

А один із тих: “Я сам сьогодні з зони відкинувся”.

 

 

Били цілою зграєю. Боєць упав, отримав іще кілька ударів. Жоден із перехожих не вступився, не здійняв крик. А було ще не дуже темно, люди все бачили.

Боєць сяк-так підвівся, після побиття пішов додому. Зграя малоліток сіла навпроти “Статусу” з дівчатами.

Поліцію потерпілі викликати не стали. Бійцю завтра рушати на схід, а поліція поки приїде, поки те все оформить… А ті покидьки одразу втечуть.

 – Центр міста, непізня година, а малолітки б’ють людей. І не видно жодного патруля.

Боєць на побивку приїхав на кілька днів, він нас усіх захищає. А ті, хто напав на нього, хизуються, що були у тюрмі.

Поліція нікого не покарає, це всі знають. Але треба застерегти нововолинців, аби після заходу сонця старалися не виходити в місто… – підсумував очевидець події.

РАДАР сподівається, що поліція знайде спосіб встановити учасників нападу на бійця.

І то чимшвидше!

 

ДОПОВНЕНО о 23.40

Як дізнався РАДАР у Нововолинському відділенні поліції, один із потерпілих звернувся по медичну допомогу. Лікарі (таке правило) повідомили поліцію. Правоохоронці одразу прибули в лікарню й опитали побитого.

А черговий в обласному управлінні поліції сказав РАДАРУ, що громадяни ввечері телефонували-таки на 102 щодо бійки на бульварі Шевченка в Нововолинську.

Далі буде?

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

90 Коментар "У центрі Нововолинська юні покидьки побили бійця, що приїхав у відпустку"

повідомляти

Спостерігач
4 місяців 12 днів тому

Та той боєць теж нівроку – п’яний в доску і дуже агресивний

Жінка
4 місяців 12 днів тому

Яка б людина не була п’яна і агресивна 8 одного не б’ють. Я в шоці з людей які просто проходили повз. Я жінка і завжди коли бачу щось подібне не обійду стороною.

Lesia
4 місяців 12 днів тому

А якщо п’яний то треба бити???

Спостерігач
4 місяців 11 днів тому

Та до чого тут.. Просто не здивуюся якщо він і був провокатором бійки. Тож просто так людину посеред вулиці не б’ють

Mike
4 місяців 10 днів тому

А якщо непалиш і ідеш з дитиною то ініціатором будеш. Таких ***** треба *********!!!!

Спостерігач
4 місяців 11 днів тому

Та і вчора “пощастило” бути в лікарні, коли цього атовця привезли. Бідні були медсестри і лікарі яких крив трьохповерховим матом і кулаками махав. взагалі не знаю чого в лікарні немає якоїсь охорони…

Не_Той
4 місяців 11 днів тому

Той кого привезли був не атовець-ви перепутали

Спостерігач
4 місяців 10 днів тому

Ну да, якраз двох і бачив. І той шо атовець в груди ще й себе бив, і всім повідомляв хто він. Не розказуйте. Знаю про що кажу

Irynka
4 місяців 12 днів тому

Бидло! У нашому місті нікого не карають, тому малолітній кримінал почуває владу. Проте якби боєць підстрелив хоча б одного, то його( постраждалого*) мамуся з татом слиною би вдавилися за свою бідну* дитинку!

Наталя
4 місяців 12 днів тому

Они же дети…..тобто хтось це бачив і пішов мимо? Народ ми варті такого життя…..без просвіту,без справедливості.

Lesia
4 місяців 12 днів тому

Язик в мене з деякого часу таких виродків дітьми називати не повертається!!!!!

Міщанин
4 місяців 12 днів тому

Всі пишуть “тих покидьків в АТО” українці-навіщо таке лайно там потрібно, воно ж при першій можливості буде хлопцям стріляти в спину й мародьорити, своїми діями паплюжити честь не тільки українського солдата, а честь прапора, мундира та країни. Таке лайно треба привчати нагайкою. Вивести на наші майдани й добре відшмагати пльоточкою, щоб шкіра зі спини лоскутками злізла, а рани натерти сіллю й відпустити, щоб зализувало рани.
Як бачимо, тюрма для них не виправний заклад, а школа й місце особливої гордості й предмет залякування інших.

Марія
4 місяців 12 днів тому
Це вже не вперше зграї підлітків нападають на людей. Був подібний випадок, приблизно рік тому, ці «малолітні тварини», по тій самій схемі підійшли до двох моїх знайомих і попросили цигарку Так як чоловіки побачили перед собою дітей, то відмовили їм в цьому. В ту ж хвилину ті покликали своїх друзів і ті напали на них, чоловіки ледь змогли втекти, бо діти мали з собою перцевий балончик, яким і скористалися. Один зі знайомих втратив під час «бійки» телефон, але при зверненні до дільничного – зателефонували люди і сказали, що знайшли телефон, хоч при бійці чоловіки ясно чули, як хлопці говорили: «Забирай… Читати далі »
Людина
4 місяців 12 днів тому

суспільство наскрізь пронизане хамством, байдужістю, неповагою до ближнього, з відтінками гопоти! це упущення у вихованні дітей не сьогодні, а раніше.. такому епізоду повинна бути відповідна оцінка!!!

XXL
4 місяців 12 днів тому

Пару таких дебілів постріляти на місці – остальні схаменуться!

Mariana
4 місяців 12 днів тому

Ми вчора їхали на м-н Шахтарському, йшло 3 хлопців і дівчина, а напроти один хлопчик з квітами. І вот один придурок підійшов до нього І вдарив в лице. Ми зупинились, зробили їм зауваження, і цей самий також почав питати хто ми по життю. Дуже агресивний, та бідна дівчина його тримала, а друзі сказали що нам краще їхати ( навіть на відеореєстраторі є вони записані).

І розуміючи що це одні і ті ж люди були, можу тільки пошкодувати того бійця 🙁

Lesia
4 місяців 12 днів тому

Страшно вже по місту ходити!!!
В жовтні людину до напівсмерті побили на пожежній, і після таких побоїв і смерть незадовго настала, а по закону за таке покарання максимум 5 років ув’язнення – це страшно що робиться. До чого все котиться???

вася
4 місяців 12 днів тому

нововолинці носіть завжди перцевий балончик як мінімум

Оксана
4 місяців 12 днів тому

Перестріти цих “умніків” і відмолотити так щоб мало їм не показалось, щоб їм більше курити не захотілось. Щоб вони боялись по місту ходити, а не прості мешканці міста

Саша
4 місяців 11 днів тому

Я згідний на рахунок добровольчих груп. Сам буду тих покидьків в асфальт катати. Якщо ми самі не зробимо порядок в місті, то його поліція не зробить. Головне, щоб нас було більше однодумців, тоді подолаємо все.

fenix
4 місяців 11 днів тому

я за добровольчі групи, сам на початку грудня, повертаючись ыз гаража на Шахтарський м-н о 2-й ночі, зустрів таких: “Дай закурити”.
Аби не травмат, то не знаю, де б я був зараз.

Виталий
4 місяців 11 днів тому

Уже була група така, коли зупинили банду Чечена, забулись? І відразу ваші групи розвалились. Нічого нікому не були винні, ще й стали – добровільна гвардія.Так шо це все до одного місця. Поки люди не будуть ходити свідчити, писати в поліцію, в суди. І не проходити мимо.

Атошник
4 місяців 11 днів тому

Це тому що у Нововолинську, мабуть, немає спілки ато . У Рівному була схожа ситуація побили хлопця атошника . Через день гоп компанія дружно відпочивала у реанімації.

Гість
4 місяців 11 днів тому

так без проблем,давайте збиремся атошнікі і знайдем цих *Хероїв*?

свідомий громадянин
4 місяців 11 днів тому

Один з тих нападників має одну прикмету яку важко не помітити і навіть його одяг та зачіска, одразу привертає увагу (спортивно-чорний, коротка стрижка) а прикмета та, це вада ніг, має дуже не зграбну ходу і сам він завжди бігає з компашками.
Він здається в районі шахтарського живе, бо його там найчастіше можна було зустріти, бігає все.
В поліцію ми телефонували, проходячи бачили ту розбірку, але втручатися не стали, бо хто його знає що там відбувалось, викликали поліцію для того щоб вони і розібрались в тій ситуації

Брат.
4 місяців 11 днів тому

Треба валити їх так само ,як вони роблять .І настане той час це точно!А Пікалюк нехай чекає!

Нінель
4 місяців 10 днів тому

Якщо хтось має відео чи фото покидьків які таке творять у нашому місті, треба на умовах анонімності обов”язково ділитися цією інформацією в усіх можливих інтернет ресурсах. Інформація розійдеться миттєво.

крід
4 місяців 9 днів тому

то ж описали прикмети одного з гопніків: прикмета дуже помітна, це вада ніг, має дуже не зграбну ходу, одяг спортивно-чорний, коротка стрижка, сам він завжди бігає з компашками по місту, найчастіше помітний був на 1мкр.

Володимир
4 місяців 10 днів тому

Нововолинськ – це маленький дамбас на Західній Україні.
Місто яке виникло в 60-70-х роках на основі сімей переселенців шахтарів з Донбасу, Кривбасу і тд. з відповідною ментальністю.

Спостерігач
4 місяців 9 днів тому

Бійку, пробували зупинити старші жінки, які прходили поряд. Наробили галасу, хлопці та й повтікали.

АНОНІМ
4 місяців 9 днів тому

Так

Житель міста
4 місяців 6 днів тому

Певно це ті самі уроди, які у вечорі 10 березня прямо на автостанції, в залі очікування побили і пограбували старшого чоловіка, розбили йому голову. А вже 13 березня, тобто вчора теж у вечорі в залі очікування пограбували військового, який чекав свого автобуса.

Іван З.
3 місяців 9 днів тому

Зрозуміло всім і кожному що поліція в Україні це міф розкручений на тіві,ну а які -небуть добровольці? Хтось же мусить захищати громадян,самих себе,нє?

wpDiscuz