ца2

У ЦНАПі розвели сепаратизм!

14 2118

Уже хотів було викликати поліцію, але…

Сьогодні довелось оформляти деякі документи в нововолинському центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП). Зареєструвати  ще раз документи по земельній ділянці (чесно, вже дістало).

Відвідувачів у ЦНАПі не було, лише клерки щось робили за комп’ютером.

 

 

– Я хочу у вас зарееєструвати ось ці документи.

– Так ви з Іванич, то чого не їдете в Іваничі? – відповіла  жінка за третім столиком. – Ви всі тут ходите та ходите, у нас цілі папки з Іванич!

– Почекайте, закон дозволяє мені в будь-якому центрі адмінпослуг у регіоні здавати й отримувати документи, поняття приписки не існує.

– Чого ви всі сюди лізете, їдьте в Іваничі!

– Чому маю їхати туди-сюди 40 км, якщо я можу здати папери тут? Ви відмовляєте? Кажіть прямо, я викликаю поліцію – хай фіксують та з’ясовують, чи не порушуєте ви мої права.

(Мабуть, та поліція для чогось створена, не тільки щоб  по 100 грн. брати, коли приїздить київський автобус, із небораків, які під’їхали за сумками рідних під знак? –  подумав я (для Литвина)  🙂

– Зараз подзвоню реєстратору, – сказала Оксана, так звали цю дівчину.

 

 

По телефону чулися лише вже знайомі фрази:

– Із Іванич, 40 км не хоче їхати, я говорила, знаю, дістали… в нього брати… документи?

– Що сказали? питаю.

– Можна брати.

– А до кого дзвонили, хто дає благословення: брати чи не брати?

– Не скажу, бо ще неприємності матиму, до реєстратора дзвонила, в нас там їх двоє…

 

 

Я пішов до начальниці ЦНАПу – почути її коментар відносно “сепаратизму” підлеглих, які ділять людей на першосортних нововолинців і другосортних іваничівців.

Пані відповіла, що в них першочергові нововолинці, а інші – в другу чергу!!!

 – Тож «першочергові» означає, що має бути черга! а черги не було! і від мене тупо не хотіли приймати документи тому, що я тимчасово став “другосортним”, – обурююсь

– Ну, у вас прийняли, – каже вона, – чого ви хочете?

– Спробували б вони не прийняти, ото було б весело, поліцію точно викликав би.

Згадалися веселі моменти з життя, коли поліція складала протокол і за менші гріхи…

Найбільше мене вкур*или ксерокси. Приніс документи з копіями паспорта. Клерк навіть і не глянула – знову погнала робити… копії паспорта.

– Так у вас на столі он ксерокс стоїть, то й зробіть. 

– Не положено,  лише по службових справах.

 – А я до вас на побачення прийшов?..  так виходить?

Потім начальниця ЦНАПу пояснила, що їм бракує тонеру та паперу…

 

 

Уявіть, яка країна Дуриляндія.

Влупили мільйон грошей на ремонт, посадили працівників, платять  оклади і соцнавантаження, але  не мають грошей на папір і тонер… в голові не вкладається. І зітхають:

– Нам тут взагалі потрібно, щоб якийсь підприємець надавав послуги з ксерокопіювання, нам не можна гроші брати.

– Ну, чесно, з вашим Гройсманом… я навіть не уявляю, скільки має коштувати 1 копія, якщо мінімальна зарплатня 3000 грн., податку та соцнавантаження ще плюс 1500, і це без оренди та витратників….

Але є позитив.

Бачачи нерозуміння начальниці, що ділити людей не можна, я пішов до керуючої справами виконкому Магдисюк Вікторії. Чиновниця уважно вислухала, погодилася, що ділити людей за місцем проживання неприпустимо, та пообіцяла вилікувати “сепаратизм” своїх колег.

Як кажуть, поживемо – побачимо . У вівторок забирати документи…. 🙂

Написав, бо, може комусь знадобитись. А то розведуть ледацюги – і доведеться їхати за 40 км…

Р.S. До мера. Борисовичу, а ви поставте внизу обмінник валюти і чарочну, там же і ксерокс. Буде три в одному:  і по чарчині можна буде кинути за бордюри, які безбожно кришаться, і гривню в долари перевести, і ксерокс не шукати…

Андрій Рязанов

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

14 Коментар "У ЦНАПі розвели сепаратизм!"

повідомляти

відеонаглядач
1 рік 8 місяців тому

О! це ви ще не пробували зареєструватись (прописатись) у свою власну квартиру без будинкової книги (яка законодавчо як документ відмінена ще в 2013 році) …. Це ще те шоу під назвою ” а доведіть мені що ви праві!”, аке супроводжується вивченням інструкцій правил і закону працівників які це мають знати і тоді вони з вами погодяться. Щось схоже на ЗНО. Або їм просто лінь, а ви вивчіть і розкажіть що їм робити….

Аміна
1 рік 8 місяців тому
Вірно підмічено, що в такий центр потрібно йти, знаючи не тільки свої права щодо отримання послуги, за якою прийшов, а ще і усі нормативні документи, що стосуються такого питання. От в даному випадку автор статті хотів перереєструвати документи на землю, значить, мав вивчити Земельний кодекс, Цивільний кодекс, Положення про ЦНАП, Закон про поліцію, ну, і ще декілька Інструкцій, а ще-випити якесь заспокійливе перед походом до державної установи, яка нібито створена для полегшення життя громадян. Насправді з власного досвіду, з досвіду знайомих людей – у більшості випадків таких відвідин по справах такі походи закінчуються втратою здоров’я – нерви ж бо не… Читати далі »
editor
1 рік 8 місяців тому

а можна детальніше про скасування будинкової книги?

Влодарчик Руслан
1 рік 8 місяців тому

мала бути створена міграційна служба, мала бути одна спільна база… а так пшик. Тому і досі користуються будинковими книгами, бо по-іншому буде колапс

відеонаглядач
1 рік 8 місяців тому

Будинкова книга не вимагається при реєстрації як документ з 1 січня 2013 року відповідно до
НАКАЗ 22.11.2012 № 1077Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України 18 грудня 2012 р. за № 2109/22421
Про затвердження Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів…… Як наслідок усі вимоги ТАК ЗВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ЦНАПУ. (які не читають закони) є безпідставні…..

editor
1 рік 8 місяців тому

дай вам Боже здоров’я, чітко пояснили.

editor
1 рік 8 місяців тому

Марина Пилипюк: а до чого тут сепаратизм ? такими словами треба думати де розкидатись! виходить що у нас у всіх держзакладах сепаратизм чи як? тому що всі постійно вимагають папірчик на папірчик

Рязанов
1 рік 8 місяців тому

“Сепарати́зм (від лат. separatus — відокремлення) — політика і практика відокремлення,
Я вважаю, що до мої права пробували дискримінувати, бо “належав” до іншої територіальної громади. Про це мені чітко пояснили, якби я був з Нововолинської громади, проблем не було б, а так треба вирішувати, “брати чи не брати”.
Почитайте тут за сепаратизм:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B7%D0%BC

ХІРУРГ
1 рік 8 місяців тому

А сепаратизм до того, що співробітники ЦНАПу відділилися від Іваничівщини, порушуючи закон. На цій землі стоїть Нововолинськ. Тут віднайшов своє щастя і збудував віллу (перепрошую – орендує у рідного племінника) та карколомну кар’єру В.Б. Сапожніков – міський голова зі Снєжного на Донбасі. Він не хотів, спочатку, і під синьо-жовте знамено ставати, все мацаючи квитка КПСС біля яйц***ів . А потім став і стоїть донині. Чого не зробиш заради грошей, влади і слави! Потрібно було тобі Андрію, таки викликати поліцаїв і скласти протокол.

editor
1 рік 8 місяців тому

Олена Баглай: А з Луцьким ЦНАПом теж таке буває, особливо при зверненні за паспортами!! Там сама начальниця в людей талончики з рук вириває, бо приймають тільки 30 чоловік в суботу, і це 3 працівники з 8 до 15 год!!!!

Посадовець
1 рік 8 місяців тому

Зимнівський ЦНАПчик за неповний рік заробив для громади майже 200 тис.грн. Це на замітку засідателям робочих місць!!! Не подобається – звільни робоче місце та шуруй на Польщу.

editor
1 рік 8 місяців тому

Респект зимнівському ЦНАПу!

Оксана
1 рік 8 місяців тому

я так само доводила в Нововолинській поліклініці що прописка не має значення. Є місце проживання. Вже дістали ті старі комуністи своїми старими радянськими “замашками”

editor
1 рік 8 місяців тому

ви молодець. Посилайтесь на Конституцію. І довго з клерками не дискутуйте – одразу до їхнього начальства.

wpDiscuz