судл

Убивцю куми захищає Шостак. Розгляд справи – у Луцьку

10 2540

Убивство Яни Кривицької її близький знайомий Ш. скоїв у центрі Нововолинська торік 29 листопада. Відтоді він перебував у слідчому ізоляторі, а згодом проходив судово-медичну експертизу, яка визнала його психічно хворим. 

За цей час відбулося кілька судових засідань – суто процедурних.

Справа надійшла до Нововолинського міського суду 19 квітня. Та з’ясувалося, що там неможливо утворити колегію у кримінальних справах.

У міському суді фактично працюють лише троє суддів, і одна з них – голова суду Орися Ференс-Піжук була слідчим суддею у цьому кримінальному провадженні. Отже, не може брати участь у судовому розгляді справи про умисне вбивство.

25 квітня матеріали справи, протокол і звіт про неможливість автоматизованого розподілу справи розглянула колегія Волинського апеляційного суду (головуючий – В.Подолюк).

Суд постановив: подання голови Нововолинського міського суду задоволити, клопотання прокуратури про застосування до обвинуваченого примусових заходів медичного характеру передати на розгляд Луцького міськрайонного суду.

 

 

6 травня суддя А.Сівчук у Луцькому міськрайонному суді призначив підготовче засідання для розгляду клопотання прокуратури на 14 травня, 10.00.

 

 

У засідання мали з’явитись захисники В.Шостак і В.Кратюк, обвинувачений Ш., представниця його інтересів Н.Ткачук, а також потерпілий (чоловік убитої),  прокурор І.Васьовчик і представник медичного закладу.

Що вирішить суд – розповімо трохи згодом. Вочевидь, задоволить клопотання.

У ТЕМУ: 

Убивцю куми помістять у психлікарню?

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

10 Коментар "Убивцю куми захищає Шостак. Розгляд справи – у Луцьку"

повідомляти

Анатоль_ БІДЗЮРА
11 днів 2 годин тому

Ну, ну. Найновітніша, після суду над вбивцями блаженної пам’яті – мучениці Каті Литкіної, одісея адвоката Шостака? Хто по чому спеціалізується…

Мама
8 днів 48 хвилин тому

Це точно,Шостак мабуть тільки таких….і захищає!!!і небоїться Бога!а старість то не загорами.

гість
11 днів 1 година тому

Для чого писати неперевірену інформацію? По-перше, в Ш. захисник Шостак, Кратюк представник потерпілого. По-друге, такі клопотання не розглядаються за 1 засідання, бо є підготовче і судове засідання.

РАДАР
11 днів 1 година тому

Хто чий захисник – із повідомлень на сайтах судів невідомо. Тому в початковій назві ми поставили знак запитання: “Має двох адвокатів?”
Інформація достовірна і перевірена, ставити питання в заголовку закон не забороняє.
А інтернет на те й інтерактивний, щоб читачі могли уточнити, доповнити, заперечити. Дякуємо за уточнення щодо Кратюка.

гість Олександр
10 днів 19 годин тому

якшо йому засудять лікування….то його там так заколять шо він стане овощем

1222
10 днів 8 годин тому

І правильно буде.треба закони як в еміратах.. Бо вже життя немае..

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 днів 4 годин тому

До “1222”. Це не більше, аніж декларація ваших бажань. Потрібне законодавче підгрунтя. ВРУ, у нинішньому її складі ніколи не прийме закону про смертну кару за корупцію та особливо жорстокі злочини. Бо переважну більшість нардепів потрібно буде судити і розстріляти. Не кажучи вже місцевих. Люди, чому ви такі дурні??

гість Олександр
10 днів 19 годин тому

в мене буз знайомий…який згвалтував дівчину…в нього був суд…..я тоді ще малий був..років 13 мені було….суд йому присудив примусове лікування..до лікування…він був ….якщо так можна сказати ,нормальною людиною. Я чув таке що батьки заплатили щоб йього визнали хворим…..коли він вийшов…..це була психічно хвора людина….майже як овощ!!!

суд
10 днів 1 година тому

“згвалтував дівчину” і “був нормальною людиною”??? це вже суперечить одне одному, тому те, що він став як “овощ” – це і був його вирок.

Вікторія
7 днів 18 годин тому

А у сьогоднішній час згвалтувати дівчину чи жінку, вдарити, обматюкати, погрожувати вбивством, то вже є норма. І гвалтівник, для декого, нормальний такий фацет. Не дивуйтесь.

wpDiscuz