терапевт

Уночі на кілька відділень чергує один лікар, бо скорочують все що можуть…

82 6410

Про ситуацію в нововолинській лікарні – зсередини.

Очима молодого лікаря.

Це відгук на публікацію “Його мама померла в лікарні – і він одразу викликав туди поліцію…”

 

 

– Співчуваю родині – втрачати найближчу людину завжди важко.

Пишу не стосовно даної ситуації, а про приймальне загалом. Знаю наперед, що за даний коментар обіллють брудом, але нехай.

Черговий терапевт чергує в будні дні з 16 до 9 ранку, на вихідних – по 12 годин з 9 до 9 – відповідно день або ніч.

Терапевт один на кардіологію, терапію, неврологію, інфекцію і психоневрологію. Ну, й інші відділення, якщо є потреба в його консультації.

Раніше були чергові лікарі по відділеннях, але скорочують вже все що тільки можуть.

Відповідно, як писали вище, в теплі я не сиджу, а гонюся по всіх корпусах. Спокійні чергування бувають дуже рідко. Буває по 3 швидкі одна за одною – отоді всі і незадоволені швидкістю прийому – але я теж не робот. Пишу листок призначень і піднімаю хворого у відділення – історію дописую вже потім – щоб хоч якось швидше.

Не постійно, але відділення бувають забиті по повній – і мусиш класти людину в те, де є вільне ліжко. Все розумієш, але мусиш. В нас все ж лише скорочують.

Мороз для мене далеко не авторитет, це не основне місце праці, я там раз на оказ, тож в його системі не працюю.

Відносно людяності – поки молодий, вона ще є. З часом її як такої не стане. На початках роботи ревла як білуга за померлими пацієнтами, хоч і розуміла, що зробила все, що могла.

Ви знаєте, надовго так тебе не вистачить. І тоді мусить вмикатися щось на кшталт цинізму, і ти мусиш просто з розумом виконувати свою роботу. Хай і дусять сльози зсередини- так-так, повірте, таке є, хай що ви б не писали і як би не вірили.

 

 

З медикаментів – безкоштовно – ну дуже скупа невідкладка, ліки уч. АТО та ВВВ. Повірте, сама з того не в захваті. А, і шприци до себе на основне місце роботи купляла сама – головний же просто розвів руками.

Відносно амбулаторного прийому – по правилах, лікар спочатку робить обхід в стаціонарі, далі швидка, далі самозвернення. Зарплата – 0, 25 ставки – 558 грн. Це за три чергування 12-годинні, одне з яких – ніч.

Клятва Гіпократа, гопократа чи гіпопотама – хто як називає – особисто ми в 2014 її не давали при випуску. Та і прочитайте її, щоб хоч потім знати, на що посилатися.

Люди, проблема в усьому нашому керівництві – у всіх галузях. А ми й далі будемо гризти одне одного, замість гризти їх.

Так, я дуже хотіла бути лікарем, хоч мене й відмовляли. Куди я йшла – як усі пишуть, – знала не відразу, бо в сім’ї медиків не було. Зараз працюю на 3 роботах – вийде десь 4,5 тисяч, бо ж підняли мінімалку.

Відпрацюю свої три роки і, напевне, піду з медицини, бо в таких умовах працювати немає сили – ти постійно між головним лікарем, який лиш дає укази і йому не цікаво, як ти то маєш зробити, і пацієнтом.

І, повірте, такі настрої не лише в мене. Бо наша Уляна-космос таки організує геноцид народу шляхом знищення вже знищеної медицини.

Всім добра і ходіть здорові!

 

ЧЕРГОВИЙ ТЕРАПЕВТ

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

82 Коментар "Уночі на кілька відділень чергує один лікар, бо скорочують все що можуть…"

повідомляти

Наталія
23 днів 18 годин тому

Це таки вона правду пише. Бачила на власні очі, як молода спеціаліст т бігає по відділеннях. І Шановному Морозу нас*ати, що в молодих спеціалістів така заробітня плата. Головне в нього грошей греблю гати. Гнати цього заслуженого доктора давно пора, але всі мовчать.

АНАТОЛЬ_
23 днів 18 годин тому

Полохлива у нас і перелякана, у Нововолинську, медбратія. Як. зрештою і скрізь по Україні.

Фея
23 днів 17 годин тому
Я так розумію, що проблема з кадрами у нас уже стала хронічним явищем скрізь, не тільки в лікарні. Шкода, що все так складається, бо колись не скорочували штат працівників, то і проблема із безробіттям якось би вирішилася, та і не було б такої напруженості у суспільстві. Працівнику роботодавець погрожує звільненням і обіцяє найняти іншого на його місце, бо ж вакансій обмаль, а людей багато. А тих, які працюють, зарплата не влаштовує, умови праці. Але я думаю, що багато що від працівників і залежить. Медики якраз і повинні привернути увагу міністерства до цієї проблеми. І від місцевої влади також багато що… Читати далі »
Черговий терапевт
23 днів 16 годин тому

Частково з вами згодна. але медики не те, що ну геть безініціативні- в них просто немає часу на то все. Кажу з власного досвіду. Єдине, на що спромоглися- це пікет ВР у вересні 2017. Тоді зарплату нам видавали відсотками з червня- як шахтарям. От людям терпець геть і увірвався. А ще- ми не маємо права на ті пікети. Згідно з законодавством. Лиш в неробочий час. А коли він в мене закінчується, то всі можновладці вже давно вдома спокійно попивають чайок.

Фея
23 днів 2 годин тому

Я вас розумію і мені шкода.

гість
23 днів 10 годин тому

Той Мороз в погоні з а баблом давно уже втратив фах медика . А молоді і здібні фахівці змушені лишати медицину та йти на інші хліба.

прозоро
23 днів 17 годин тому

де сповідь мороза ,бєльської ,галас ,яворської і всіх тих які, напевно, сидять на великих хабарях та відкатах (мороз )з грошей держбюджету?хто крутиться в цій сфері – знає про що я кажу.

Черговий терапевт
23 днів 16 годин тому

Не смішіть) Мороз перед вами сповідатися не буде. Він того навіть не читає. а особисто від себе додам- от як ви думаєте, людина прийшла собі на роботу з ентузіазмом, а тут- оп, одне відро бруду на голову, оп, і друге підоспіло. Яка людина захоче отак працювати? бо той ентузіазм як вітром здуває. так що не судіть по всіх.

Олександр
23 днів 14 годин тому

Ніякої сповіді не буде,як і не буде розповіді про корупцію і хабарі зсередини-вони здатні тільки плакатись на тяжку долю і голосувати по команді Мороза за Сапожнікова,доречі,як і педагоги-дві самі *знедолені* професії в Україні.

анти чобіт
23 днів 11 годин тому

два сапоги пара

Черговий терапевт
23 днів 10 годин тому

А я й не плачуся. Я хотіла просто донести до людей інформацію. Я ж – “тижмедик”, я “зналакудийшла”)))
А за Сапожнікова не голосувала)
Корупція і хабарі на приймальному- ну це вже смішно, пане Олександр)

Олександр
23 днів 3 годин тому

А де Ви прочитали про хабарі у приймальному відділені? Доречі,черговий терапевт був завжди ОДИН на всі відділення,навіть в застойні часи.

гість
23 днів 10 годин тому

“Прозоро” ще династію Тихоступів включити треба у цей список.

анти чобіт
22 днів 12 годин тому

люди підтримайте петицію за смертну кару проти корупціі,це єдиний спосіб щоб її подолати

Олександр
22 днів 11 годин тому

А може краще за кастрацію *дибілів*?Дивишся,так суспільство і очиститься,а в нормальному суспільстві і корупції не буде! В Китаї і смертна кара є і корупція!В Україні є великі терміни за збут наркотиків-і що?….

анти чобіт
22 днів 8 годин тому

в Китаї покарано шибеницею 1.4 мільйона корупціонерів. а збут наркотиків пам’ятаєте як на автостанціі зловили оборотня із Грибовиці? тільки діло до суду не дійшло

Олександр
22 днів 3 годин тому

І в Китаї зникла корупція?

Фея
22 днів 3 годин тому

В Китаї стало менше корупціонерів, бо частину корупціонерів стратили:-)))))

АНАТОЛЬ_
21 днів 17 годин тому

Згідно офіційної китайської статистики, позбулися голів півтора мільйона скорумпованих чиновників тільки за 2017 рік. Нам би так!

Олександр
20 днів 2 годин тому

А натоль! Ну Ви ж доросла людина,європеєць,голова г.о.*Україна-Польща*.Вас вже за те,що називаєте себе *бандерівцем* у Польщі посадити можуть а ще хочете зі всім Євросоюзом посваритись….

АНАТОЛЬ_
19 днів 17 годин тому

Закон про “антибандеризацію” іще не підписав президент А.Дуда. І навряд чи підпише. Він не вступить у силу, більше всього. ЄС вводить санкції проти Польщі за судову реформу. Ізраїль заявив протест проти прийняття вказаного вами закону. “У США …глибоко стурбовані проявами ксенофобії…” – Департамент США. Якщо мене посадять – буду сидіти, проте – від свого прізвища і поглядів не відмовлюся, на відміну від вас.

Олександр
19 днів 14 годин тому

На відміну від Мене? Ну,звичайно ми різні-ви підписуєтесь *Анатоль*-я -*Олександр*….Я за Європейський вектор розвитку,без смертної кари,а ви за китайський варіант ???? Я,як громадянин України,можу і промовчати,а ви,як голова Г,О, *Україна-Польща* могли б і висловитись про *Бандерівський*закон. І не тільки на РАДАРІ.А ще у вас з почуттям гумору мабуть проблеми…

АНАТОЛЬ_
19 днів 9 годин тому

Повідомляю, що я Анатоль Бідзюра. Це відомо всім, окрім вас. Я різко негативно сприйняв і сприймаю т. зв. польський закон про” бандеризм”. Тому що вважаю себе націоналістом і бандерівцем, на відміну від вас – анонімного клацоперда, провокатора і боягуза. Вважаю, що два братніх народи – України і Польщі у найближчому майбутньому, будуть жити у злагоді та мирі не дивлячись на підступи ворогів, як зовнішніх так і внутрішніх. Про що чорним по білому виписано у Статуті ГО “Україна + Польща”.

Олександр
19 днів 4 годин тому

Ви забули ще один *братній* народ….

Гастроентеролог
23 днів 16 годин тому
Дякую за те, що написали. Хоча розумію, що не все з того, що насправді коїться за стінами лікарні, бо вся правда приголомшлива для більшості простих громадян. Правда про те, що творить “верхівка”. Ви написали про свої почуття, і я Вам вірю, тому, що постійні стреси при Вашій професії викликають синдром вигорання. Синдром вигорання – це процес поступової втрати емоційної, розумової та фізичної енергії, що проявляється у симптомах емоційного, розумового виснаження, фізичної втоми, особистісної відстороненості та зниження задоволення від роботи. В розвинених країнах подібний синдром не так швидко руйнує психіку лікаря, вчителя, психолога, але в Україні навіть якщо ти ніде не… Читати далі »
Фея
23 днів 6 годин тому

А коли я бачу якусь перспективу, то я не приречена і не звичайна українка? Та я ж проста-простісінька, тільки трохи по-іншому дивлюся на цей світ.

Ульріх
23 днів 15 годин тому

З освіти теж свого часу вижили пару ентузіастів, яких любили діти. Племінниця колись аж плакала як улюблена вчителька серед року покинула роботу.

Олександр
23 днів 14 годин тому

Поганий з Вас лікар,якщо Ви побачили проблему в Уляні Супрун,людині,яка хоче розворушити те радянсько-морозівське кубло!!!Ви пишите,що працюєте з 16 по 9-у годину ранку-це 17годин! Це в Україні таке трудове законодавство,чи умови Мороза,на які Ви погодились? Це,завдяки таким як Ви,*безхребетним* Мороз став таким,як є?Ви дуже гарно все розписали,то може ще так само розпишите про* колег*,які беруть гроші за все.Але ж Ви цього не знаєте!І не знаєте як працюють лікарі за кордоном. Стоматологи не жаліються-повідкривали кабінети і заробляють гроші,не залежачи від Мороза.У Вас,як терапевта дуже великі шанси зараз вирватись з того *болота*.Хочете поради-легко і безкоштовно!….

Андрій
23 днів 10 годин тому
Шановний Олександр, проблема в дефіциті кадрів, професія медпрацівника втрачає престиж. Ви говорите за ,,безхребетних”лікарів і згадуєте трудове законодавство, 17 годин робочий час. Мені цікаво якби Вам чи Вашим родичам прийшлося би звернутися на приймальне ну в період 16 до 20.00 , а Вам у відповідь лікар буде з 21.00 , такий трудовий кодекс. Ви б перший побігли до Мороза скаржитись де лікар, і тоді б не згадували 17 годин. Стосовно приватних кабінетів стоматологів, добре, давайте всі відкриємо приватні кабінети, тільки там за огляд треба платити. Не всіх то влаштує. Стосовно закордонної медицини, а Ви з нею стикалися що говорите? Попасти… Читати далі »
Олександр
23 днів 9 годин тому

Шановний,20 років *стикався * з європейською медициною,можу і Вам і Морозу розповісти як все ТАМ працює!Крім того в мене мама-медик з 45-т річним медичним стажем,яка почала працювати ще в ті роки ,коли Нововолинськ був селищем і прізвища головних лікарів знаю з дитинства.Також знаю про їхню репутацію.Просто не хочеться втягуватись в дискусію,але якщо адмін не проти-готовий.Можете багато цікавого відкрити для себе,це стосується і інших моїх *коментаторів*.

Андрій
23 днів 10 годин тому

Достатньо вже лити болото. Олександре, вивчіться на лікаря 9 років, сядьте на прийом на 3700 , і я впевнений Ваша думка на радарі зміниться, і до Ульяни Супрун теж

Черговий терапевт
23 днів 10 годин тому
Олександр, я бачу медицину з середини і говорю те, що бачу. Розворушити треба, але не шляхом скорочення лікарів на швидкій, н-д. В цьому бачу лише геноцид. Ну, комусь поганий лікар, комусь добрий) особисто я працюю лише по 12годин, бо по графіках не можу більше- територіально різні місця праці. Як працюють лікарі за кордоном- знаю, бо була на стажуванны в Польщі. Так-от, лікар в стаціонарі має доступ до будь -яких методів діагностики, будь то МРТ, КТ чи ПЕТ. потрібно лише обґрунтувати доцільність даного обстеження. Про вибір медикаментів теж не турбується- може спокійно призначити старшим людям всі необхідні препарати, а не думати,… Читати далі »
Олександр
23 днів 3 годин тому

Так у чому причина?Вас в Польщі ставили в такі самі умови,як в Нововолинську?Ви або не чуєте мене , або просто не хочете написати відкрито-причини нашої медицини(і не тільки) в наших керівниках і в нас самих.

Кіра
23 днів 11 годин тому

Нещодавно викликала додому педіатра (захворіла дитина , висока температура,кашель і т.п.)переступивши поріг,взагалі не поцікавилися що турбує,почала розповідати що в неї мала зарплата,вона працює на одні таблетки і що їй тяжко…типу ” дайте гроші бо я прийшла ” і так кожен раз….Щось не подобається сиди на пенсії

Віка
22 днів 8 годин тому
Почитала коментарі, згідна з тими, хто пише про повний кірдик і безнадію. Майбутнього України дійсно не видно, одна руйнація і зубожіння. Але хочу написати, як це, можливо, й дивно прозвучить, про дивне та добре: живу на 15-му, то окреме, забуте паном мером та його посіпаками місце- гетто, “сомалі”, “руанда”,”гондурас”, так кажуть люди про 15-й. Кругом морок та непролазна бідося, болото та бездоріжжя…у нашому “блошиному”філіалі поліклініки, яка приймає на купу усіх: і хворих (дорослих і дітей), і здорових(дорослих і дітей, і немовлят) в одному коридорі, де у ранковий час яблуку ніде впасти і хворі благополучно, ще в коридорі заражають здорових, дихаючи… Читати далі »
Зо. Я
23 днів 10 годин тому
Лікар молодець, що висвітлила всі проблеми, а на рахунок безхребетних медиків це також правда . Адже всі вони платили “заслуженому” за працевлаштування зеленими тому і будуть мовчати. Всі ці проблеми знає і заступник мера ,адже він також “лікар”і ще напевно “працює”. Тут проблема в тому ,що лікар може працювати будьким, а хто буде працювати лікарем, особливо ті що хочуть її посадити в тюрму. Садіть мороза,галас.тихоступ.яворську, можливо, їх є за що садити..А за чергових лікарів і швидку вам молитися потрібно тому що тільки від них залежить ваше здоров’я. Повірте з яким діагнозом вони вас покладуть в стаціонар , з таким вас… Читати далі »
Черговий терапевт
23 днів 10 годин тому

Можливо нікому і не цікаво, але влаштовувалася без ніяких подяк. Тоді гостро стояло питання з дефіцитом кадрів, можливо тому так і пощастило.

Олександр
23 днів 9 годин тому

Зо.Я- приємно,що не один я так думаю.

Зо. Я
23 днів 7 годин тому

Дякую Олександр. Поки діє ця верхівка і ця система тут нічого не зміниться.

Олександр
23 днів 3 годин тому

Бачите,маємо (-) -значить корумповану *медицину* зачіпило! Це вже результат,вартий багатьох (+) !!!!

Фея
23 днів 5 годин тому

Пані Черговий терапевт. Мені у моєму житті зустрічались майже завжди хороші лікарі. Були і Дуже Хороші. І хоча це їхня робота – я їм таки вдячна. Якщо хтось рахує, що мені пощастило, то я щиро бажаю аби так щастило всім і кожному і завжди. З людьми працювати важко, але і життя тепер важке, тому і люди знервовані і це факт.

Олександр
23 днів 9 годин тому

Не хотів більше писати,але ….там на території лікарні є недобудова, яку почали будувати в 1989 році, разом з 10-ю шахтою – це і є найкращі *пам*ятники* найкращим господарникам Нововолинська – МОРОЗУ і САПОЖНІКОВУ!!! От і думайте….

Зо. Я
23 днів 7 годин тому

Наш ,”заслужений” коли мера в лікарню кладе обов’язково в окрему палату, щоб ліки всі безплатні були ,проконтролювати ст медсестру заставить ,кожен день провідує його показує як у нього все добре. Одне дивує як ще залишилось ще декілька нормальних лікарів.

Олександр
23 днів 3 годин тому

От цікаво було б почитати *опус* мерської прислуги! Це як в *ВОПАЦІ*-зайшов мер-всі каси працюють,а де-хто підбігає і навіть свої послуги пропонує.

АНАТОЛЬ_
22 днів 17 годин тому

І не тільки в стаціонарі. Навіть у реанімації його завозили і вивозили у колясочці в окрему VIP-івську палату.

Олександр
21 днів 13 годин тому

І покривалло в клітинку було? Хочу відео!!!!

Гість
23 днів 2 годин тому

Читаю,і дивуюсь…Люди під тим самим ніком у попередній статті стільки бруду виливають на медиків,А тут пишуть що їм на медперсонал завжди щастило!!!Нічого не розумію (

Фея
22 днів 15 годин тому

Ви Гостю, уважно читайте – я писала, що лікар, який лікував маму, був хороший, а особа/молодший персонал, яка везла маму – поводилася жахливо. І у останньому коментарі я згадувала лікарів, а не медсестер і санітарів. Не баламутьте людей.

Фея
22 днів 12 годин тому

Шановний Гість. Аби все розрізнити, хочу додати, що саме молодший медичний й персонал в основному і є причиною мого незадоволення – медсеста чекає презенту, бо вона ставить крапельницю!?….як вам таке?

Мед. сестра
22 днів 10 годин тому

Навіщо нам ваші шоколадки??? Навіть з моєю невеликою зарплатою,мені наприклад ваших шоколадок не потрібно,бо ті що сунуть їх нам в карман потім тільки чекають щоб ми перед ними бігали і на колінах стояли,і тоді спробуй перше до когось іншого підійти,то ще скандал зробить, що я ж тобі давала, а ти вот так робиш. Тому краще і не треба сунути.

Гість
22 днів 7 годин тому

На захист середнього персоналу додам,що всю “брудну роботу”роблять медсестри і санітарки,напевне через те вони вам і не догодили.Лікар лише повідомляє вам за стан(тільки не кажіть що ви їй, лише за це, не приносили “презент”))
Знаю як вміють доглядати за тяжкими хворими…,тим дівчатам і жіночкам від душі хочеться принести шоколадку, хоча НІХТО,НІКОЛИ І НІЧОГО не вимагав!!!А якщо вам таке траплялось,то назвіть імя і відділення)))…як вам таке?

Медсестра
14 днів 1 година тому

Та йолкі ж палки! Я пропрацювала 10 років маніпуляційною медичною сестрою, та ніколи в житті я не чекала щоб хтось щось дав! Хватить всіх гадити, аж тошно. Йдіть до Мороза і скажіть йому це в обличчя, а не от тут герої диванні. аж верне

Наталя
22 днів 6 годин тому

Приємно що хтось оцінив роботу медсестри позитивно бо й насправді на їх плечах лежить великий шматок роботи. Вона і роботу санітарки контролює і якщо вже з досвідом то і лікарю можуть вправно допомогти і під кожного характер підлаштуйся і з пацієнтами терпіння немало треба і з лікарями що працюєш теж спільну мову знайти необхідно. І шоколадок тих насправді не треба якби ставились з розумінням та просто з повагою до праці медичних сестер і то вже приємно а не що всі медики всім винні апріорі

Фея
22 днів 4 годин тому

Відносно того, що родичі не хочуть за важкохворих родичів доглядати. Я би хотіла посидіти біля мами вночі, але цього не дозволяють. Моя знайома поховала батька і плакала та скаржилась на такі правила, коли не дозволяють /не дозволяли бути їй біля батька вночі. Вона казала “Я б біля нього просиділа на стільці, може він чогось хоче, може просто йому було би легше…,”Не всі родичі погані, шановні медпрацівники, не всі.

Стас
21 днів 20 годин тому

Почитав ваші коменти і уже не знаю чи зрадів чи порадувався що уже років з 20 взагалі не болію якщо не рахувати кашлю і невеликої температури раз в рік… зрозумів що, хорошій медсестрі, якщо щось, не жалко буде і пару тис. гривень подяки дати за їхню роботу…

Гість
21 днів 17 годин тому

Так)))Головне потім не писати,що вона їх взяла)))І не добавляти, що щей вимагала!!!

Олександр
21 днів 13 годин тому

О !!! То Ви їхній клієнт! Як так можна запустити себе?Ви не представляєте скільки у Вас болячок!!! Готуйте свої тисячі,бажано зелені.Люди ,підкажіть *спеціалістів*, кардіолога,гастроентеролога і мабуть проктолога-потрібно все з *середини * роздивитись.

Гість
21 днів 6 годин тому

Пане Олександр,А хочете я і вас полікую)))У лікарні немає клієнтів!!!!лише пацієнти і хворі!!! Клієнтам догоджають у барі,А пацієнтів лікують у лікарні))

Олександр
20 днів 2 годин тому

ТОЧНО! В лікарні *клієнтів*немає,Але для лікаря-хапуги -Ви клієнт!

Омедик
21 днів 12 годин тому
Підтримую цей крик душі одного лікаря. Насправді у нашій лікарні не прийнято висловлювати свою думку , бо керівнику М. на нього всеодно начхати , або собі ж гірше зробиш. Я в лікарні з 18 років працювала в тому ж приймальному , приходилося всяко , але ургентна служба – це люди , а не боги. Голими руками багато не зробиш . І лікаря , який нажаль один на три посади не клонуєш для того , щоби він був скрізь одночасно. А вже скільки прийшлося почути образ , що ми черстві і не люди зовсім , скільки разів і мене і моїх… Читати далі »
Мама з 15.
21 днів 5 годин тому

Побільше таких світлих промінців-Лікарів,про яку пише Віка,ставлення до медиків було б інакше.(Якщо я правильно зрозуміла.вас.Вік,то мова йде про ту молоденьку лікарку, яку перевели у приймальне відділення.Вона дійсно _МОЛОДЕЦь.!)

Гість
21 днів 3 годин тому
Ранним утром в стационаре – тишина, и в испуге лица. Этим утром без персонала оказалась вдруг вся больница. Пустота в коридорах белых, тишина лишь звенит загробно. «Что случилось тут? В чем же дело?» вопрошают больные злобно. Человек, не сбрехать, за двести ждут инъекций и перевязки. Где же медики? Нет на месте испарились, совсем как в сказке. Сказка, правда, выходит страшной. те, кто должен лечить – пропали. Словно ср-ть им с высокой башни на всех тех, кому жизнь спасали. Никого. Пустота, засада… вопли злые: «Ублюдки! Твари!». Ждут больные – лечить-то надо! Только некому – все пропали. Почему? Ведь в контроле строгом… Читати далі »
Руслан
14 днів 6 годин тому

я розумію, що тяжко бути в шкурі лікаря. Але в людини мусить бути якесь співчуття до інших. Якщо людині негайно потрібна допомога, то її треба надавати, бо деколи може бути пізно, як це вже було з моєю мамою. А то так здається, що привезли не людину на швидкій, а мішок картоплі на прийомку. І приймальник сидить і пише, щоб не забути. А що з нею станеться? Вже гірше не буде. Правда?

wpDiscuz