волод

Нежданчик. Приватизація на Св.Володимира, 3

16 1130

Натрапила на цікавий документ і прошу підказки у залу. У вас, шановні нововолинці.

Надто ж у тих, що орендують чи орендували приміщення на Святого Володимира, 3.

Колись це був фабричний гуртожиток, але міська влада разом із керівництвом “Нотексу” давно виселила звідти людей – і перетворила 4-поверхову будівлю на справжній доходний дім.

Орендна плата там висока – підприємці навіть бунтували, навіть створили Спілку орендарів задля захисту своїх прав від примх чиновників. Очолив її Валерій Мних – невдовзі він став депутатом Нововолинської міськради.

Пам’ятаючи те все, з великим здивуванням прочитала рішення Нововолинської міськради від 25 грудня 2012 року “Про приватизацію комунального майна міста Нововолинська”. Ось воно:


РІШЕННЯ від 25 грудня 2012р. № 21/5

Про приватизацію комунального майна міста Нововолинська

Розглянувши заяви ТзОВ «Мірмекс» від 14.09.2012р. №09/14, приватної фірми «Реформатор» від 14.09.2012р., ТзОВ «Нововолинське ТТІ» від 09.08.2012р. №41 та підприємця Климовича Леоніда Юрійовича від 10.10.2012р. та ТзОВ «Нікос-Тур», керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Включити вбудоване нежитлове приміщення, загальною площею 59,8 кв. м, за адресою: місто Нововолинськ, вулиця Святого Володимира, будинок №3, до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу орендарем – ТзОВ «Мірмекс».

2.Включити вбудоване нежитлове приміщення, загальною площею 16,6 кв. м, за адресою: місто Нововолинськ, бульвар Шевченка, будинок №19, до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу орендарем – ТзОВ «Нікос-Тур».

3.Оформити право власності на дані об’єкти за територіальною громадою міста Нововолинська в особі Нововолинської міської ради.

4.Площу приміщень зазначених в пунктах 1,2 цього рішення уточнити при виготовленні технічної документації на об’єкти.

5.Житлово-комунальному об’єднанню Нововолинської міської ради:

5.1.Надати в оренду три кімнати (площами: 31,5м2, 26,9м2, 25,5м2) на першому поверсі у будинку за адресою: місто Нововолинськ, вулиця Святого Володимира, №3, для розміщення реєстраційної служби Нововолинського міського управління юстиції;

5.2.У зв’язку з розміщенням на першому поверсі будинку за адресою: місто Нововолинськ, вулиця Святого Володимира, №3, реєстраційної служби Нововолинського міського управління юстиції, надати ГКТ «Холмщина» в оренду приміщення у даному будинку на третьому поверсі.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови, секретаря міської ради Рожелюка В.Д.

 

Міський голова                                                                     В.Б. Сапожніков

Громик 30586

Питань багато.

1. Кому ще з орендарів дозволили приватизацію шляхом викупу на Св.Володимира, 3?

2. Яка там на сьогодні орендна плата?

3. Що за “Мірмекс” такий? Чому йому такі преференції?

4. Де саме розташоване це приміщення загальною площею 59,8 кв.м? Хто його займає нині?

5. Яким боком там ТзОВ “ТТІ”, приватна фірма “Реформатор” і депутат-підприємець Климович?

Просвітіть. 🙂

Наталя Камишникова

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

16 Коментар "Нежданчик. Приватизація на Св.Володимира, 3"

повідомляти

Писець
1 рік 4 місяців тому

Я ж вам писав у попередньому коментареві
“Реформатор”, очевидно, заснував підприємець Климович разом з Кантором-начальником зем відділу. Тепер вони орендують приміщення, де був ЗАХІДІНКОБАНК, щоб і його викупити. Тому вони перенесли “Реформатор” туди.

Писець
1 рік 4 місяців тому

До речі, десь приблизно в ці часи Климович входив у комісію по оренді майна і приймав рішення, яка має бути орендна плата в орендарів, якщо їх вона не влаштовувала. Він “визначав” доцільність зменшення оренди до отриманння ймовірних прибутків.

editor
1 рік 4 місяців тому

А кому ще на Св.Володимира, 3 дозволили приватизувати орендоване приміщення шляхом викупу? Агов, орендарі!

editor
1 рік 4 місяців тому

Ти ба, а ТОВ “Мірмекс” уже фігурує в деяких переліках як ХЛІБОПРИЙМАЛЬНЕ підприємство! і як комбікормове!.. І як підприємство харчової промисловості! http://content.net.ua/registration/content/ua143/secs/s9772/harchova.htm
А згідно з реєстром має основний вид діяльності – Код КВЕД 46.73 Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням (основний). Отак випадково почнеш розмотувати клубочок…
Пан Негода мешкає у Бердичеві. До Св.Володимира, 3 в Нововолинську від Бердичева трохи є…

editor
1 рік 4 місяців тому

ОГО, яке масштабне це іваничівсько-нововолинське ТОВ “Мірмекс”! Оптові поставки щебеню, пелетів, цементу, виробів з граніту, литва вагонними нормами та автотранспортом в Росію, Польщу, Білорусь, країни Прибалтики. Організація залізничних перевезень.
Ну, і й на зерновій біржі грають, і хлібоприймання налагодили. І все це у приміщенні на Св. Володимира, 3.
До речі, це ж фактична адреса, а не юридична! І отак із доброго дива мер і Ко надали іваничівській фірмі з іваничівською реєстрацією змогу викупити 60 квадратів у центрі Нововолинська за недорого?.. А своїм підприємцям відмовили?! Хто розтлумачить? Агов, пане Мних!

Анатоль_ Бідзюра
1 рік 4 місяців тому

Це називається “КОРУПЦІЯ”. Приміщення, де зараз ТТІ, колись орендував підприємець Ковальчук Василь Петрович – поставляв і ремонтував оргтехніку. Потім, маючи загострене почуття справедливості, розпочав війну із В.Сапожніковим. Той, не думаючи довго, із допомогою ручних депутатів встановив йому непідйомну орендну плату, якої у Нововолинську не було ні у кого. Підприємство збанкрутувало. Ковальчук В.П. змушений був виселитися. Документи і рішення міськвиконкому по справі, надам, якщо буде потрібно.

editor
1 рік 4 місяців тому

а давно? а Спілка орендарів п.Мниха на той час уже діяла чи ні?

Анатоль_ Бідзюра
1 рік 4 місяців тому

Років шість-сім тому. ГО Мниха тоді ще не було. Тут, як вбачається, куди не кинься – одні і ті ж самі діючі особи та виконавці. Що приватного і бізнесового статусу, що місцеві службовці та чиновники високих рангів – одні і ті ж. Сплетені воєдино – приватний бізнес і місцева влада. Місцева влада і приватний бізнес. Обрані за ознакою особистої відданості й на диво довголітні. Мовою статей Кримінального Кодексу України це називається просто: ОРГАНІЗОВАНА ЗЛОЧИННІСТЬ!

editor
1 рік 4 місяців тому

А ще зацікавило у цьому документі зворушливе поєднання трьох фіз. і юр.осіб: ТТІ, “Реформатор”, Климович. Совпадєніє? Не думаю.

Wagonwheel
1 рік 4 місяців тому

Як там ситуація з “Едуардом” ? Невже він повернув гроші за штрафи біличанським?
В житті не повірю. Знається Ви його просили залагодити це питання до 23 квітня.

editor
1 рік 4 місяців тому

Там не Едуард, там трохи інші фігуранти. Я не просила, а попереджала. Буде друга серія, але дайте трохи часу. Щоб хто мені так платив, як я тут щодня пишу. 🙂

Цікаво
1 рік 4 місяців тому

І ми Вам за це дуже вдячні. Одне прізвище Камишникова, одна фраза: “Напишу, ще й фото ваше їй вишлю!” – допомогла військовим проіхати по пільгових квитках до Луцька, коли їх хотіли висадити. Водій ще й вибачився.

editor
1 рік 4 місяців тому

🙂

анти чобіт
1 рік 4 місяців тому

якщо ви про кузьму то неділю тому назад йому побили вікна в бусі

editor
1 рік 4 місяців тому

Уважно вислухала декого з орендарів на Св.володимира, 3. Тему продовжу – в окремій новині. Питання, яким боком у цьому рішенні міськради ТТІ, “Реформатор” і Климович, лишається відкритим.

Вадим
1 рік 3 місяців тому
wpDiscuz