машш

Усім ніззя, але Рожелюку – можна! ВІДЕО

9 3088

Поліція зупиняла автівки на дальніх підступах до нововолинського цвинтаря і просила водіїв припаркуватись отут, на узбіччі.

Хоча у провідну неділю періщив дощ, вони здебільшого виконували цю вказівку.

Поліцейські працювали чітко, чемно.

І зараз ви це самі побачите на відео.

 

 

Та декому в нас завжди зелена вулиця.

От розгадайте загадку, як машина заступника нововолинського міського голови В.Д.Рожелюка опинилась аж під цвинтарною брамою.

 

 

Відео – Віталій Грабовський

Текст – Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

9 Коментар "Усім ніззя, але Рожелюку – можна! ВІДЕО"

повідомляти

Олег
19 днів 7 годин тому

Бо в Рожелюка ніженьки хворі, може інвалід, може ще й спина болить, може йому на інших начхати, він же великий і могутній цар. Закон для всіх, ні не чули, бо велика посада в чоловіка. От поки ми від совка не віддалимось так і будем жити, бо якийсь заступник мера якогось городочка може керувати поліцією.

Весна
19 днів 6 годин тому

Якби ще від брами вертали з тими квітами штучними, не давали занести іх на територію. Знайома була в Німеччині і бачила, як охорона на гвалт кричала не пустила жінку з квітами штучними. Щоб того мусору не було.

марія
19 днів 4 годин тому

Я підтримую вас на всі сто процентів.. Всіх своїх родичів переконала принести живі квіти чи посадити .Але наші люди все одно невиховані , смітники стоять коло гаражів дивно пусті але віднести сміття тут ліньки і знов починають робити смітники коло могил … Не бояться ні осуду з неба ні від живих . Чисто не там де прибирають а там де не смітять А ми хочемо в Європу….

РАДАР
19 днів 5 годин тому

Біля другої шахти за день перед тим порядок хоч і був кілька годин, але специфічний. Поліцейські самі визначали на око, хто з інвалідів інвалідніший, і чиюсь машину завертали, а чиюсь – пропускали. Хоча люди показували посвідчення.
Розповідає Оксана Івановська:
– Я підвозила тата до кладовища в 10.10, то в машині легковій була старша жіночка з двома палицями -видно, інвалід, і наші мєнтята ту машину не пустили з нею. Вона, бідна, ледь пішла з повороту, і її чи внучка підтримувала, чи хто, не знаю, але на свої очі бачила.

РАДАР
19 днів 5 годин тому

А цей коментар Оксани Шкликової в групі “Новік” стосується обох кладовищ міста:
– Якби люди поважали один одного, то можна було б і без поліції обійтись. Невже не можна залишити автомобіль на трасі і пройтися пішачком?
Але ж кожен рахує себе великим паном, щоб один раз у рік прогулятись. Так ще й сигналять людям, які йдуть.
Діло не в поліції, це особисто моя думка…

Анатоль_ БІДЗЮРА
19 днів 5 годин тому

Як опинився, як опинився? Бо не бачив. Можливо, недобачає. А окрім того, що під-к С.Ю. Галащук керує НВ ВП, у міськраді є ще три його, щонайменше, керівники. Всі хочуть покерувати озброєними людьми. Це ж так почесно, так “по-совковому”! Собіврядування, твою дивізію…

Анатолій
16 днів 19 годин тому

Я сам добрався до цвинтарю через гаражі

Роман
18 днів 21 годин тому

До речі…. не впевнений чи є ще в Нововолинську такі поліцейські авто…. але конкретно в даному бачив пошкоджене лобове скло… Варто замінити !!!! тріщини сіткою

Мама
15 днів 23 годин тому

Поліцаї боялись, щоб старе корито не розсипалося… але закон має бути одним для всіх.

wpDiscuz