терлецц

Уже є рішення суду про екстрадицію Максима Терлецького

23 3236

Щойно РАДАР отримав дуже важливе повідомлення з Ковеля. Там  у суді слухають кримінальну справу про вбивство 16-річної Каті Литкіної.

На сьогоднішньому засіданні адвокат обвинуваченого Назара Статочнюка  – пан Шостак заявив, що вже є рішення апеляційного суду у Словенії про екстрадицію підозрюваного Максима Терлецького зі Словенії в Україну.

Це означає, що розв’язка неухильно наближається. Бо на лаві підсудних – на думку слідства, прокуратури та суду – мають сидіти і Терлецький, і Статочнюк.

 

 

Зараз Терлецький перебуває під вартою у Словенії.

Деталі згодом.

Фото на заставці – Ковель. Район

У ТЕМУ:

Адвокат порадив Терлецькому не приїздити на слідство в Україну?..

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

23 Коментар "Уже є рішення суду про екстрадицію Максима Терлецького"

повідомляти

Qwerty
10 днів 17 годин тому

Ковельський міськрайонний суд Волинської області

Вуаля
10 днів 13 годин тому

Скільки потрібно було засідань судів щоб прийняти, нарешті, рішення?

Валік
10 днів 12 годин тому

Хороша новина правда люди.👏🙌

бабушка Кати
9 днів 20 годин тому
в СИЗО у НИХ есть среди работников хороший *помощник*, который передавал мобилки и давал возможность подследственному пользоваться интернетом! это выяснилось в процессе судебных заседаний. какая гарантия, что этот *помощник* не будет помогать подследственным и впредь!? ведь даже после подания прокурором протестующего документа не было принято руководством СИЗО никаких мер! и еще – я очень прошу неравнодушных нашей беде людей – ПОЖАЛУЙСТА, не пишите в комментариях к публикациям ничего такого, что могут использовать АДВОКАТЫ “детей” в свою пользу: ни угроз расправы, ни всяких намеков! ведь ОНИ сейчас будут хвататься за любой предлог, искать любую лазейку! если такие комментарии будут появляться –… Читати далі »
укроп
9 днів 17 годин тому

ви будете ще 3 роки судитись, поки всі не забудуть, а потім самі на сам залишетесь… адвокат відпрацьовує свої гроші…… А громада тільки вміє покричати.. ми всі є стадом!!!!!!

Родные Кати
9 днів 14 годин тому

Кажiть,будь-ласка,тiльки за себе!Мабуть ви за себе й кажете…

Родные Кати
9 днів 14 годин тому

Добре,що не бидлом?!

Ррр
8 днів 13 годин тому

100% чиста правда підтримую.

Нововолинчанка
5 днів 23 годин тому

коли наступне засідання?

Нововолинчанка
5 днів 23 годин тому

І чи відомо коли Терлецького доставлять на Україну

бабушка Кати
5 днів 9 годин тому

невідомо. Наступне зас1дання суду у Ковел1 – 17, 18, 19 кв1тня. з 10.30 ранку. приїздіть УС1 небайдуж1!!!

Нововолинчанка
4 днів 11 годин тому

Я обов’зково би приїжала б на засідання але нажаль слідкую з за кордону за тим як просувається справа і надіюсь що скоро буде кінець тому всьому,а Вашій родині бажаю терпіння,сили і віри у краще,хоча дитини нажаль не повернути.Тримайтеся

бабушка Кати
4 днів 10 годин тому

спасибо Вам!

АНАТОЛЬ_
3 днів 23 годин тому

Попросити б когось із небідних підприємців найняти автобус та й поїхати у Ковель. Чоловік зо 30-40. Із гаслами та транспарантами. А потім – після повернення, – всім під міськраду, разом із мешканцями Нововолинська! Скидати “великого господарника” за бездіяльність і протиправні дії. За наркоманію і бандитизм. За корупцію і кумівство. Хто береться організувати буса? Гей, бізнесмени!

wpDiscuz