типова

В електронну чергу на паспорт записують… на папірчику в коридорі. І примушують “відмічатись”!

55 5472

 – Чи не бажаєте знову підняти тему “Паспортний стіл”?

А саме: черга і хто нею керує.

Із такою пропозицією звернулась на РАДАР Інна з Нововолинська.

І розповіла:

 – При вході стоїть дядя. Не називає себе ніяк, навіть не представився, хто він. Але пише так звані списки на електронну чергу. Бо вільних дат в інтернеті немає.

 – А куди ж він заносить ту чергу, якщо нема куди?

 – Записує на шматок паперу. Пронумерувавши прізвища.

 – І на коли обіцяє?

 – Сьогодні вже було записано 67 прізвищ. Термінал в один день видає 25 талонів.

 

Термінал для запису на електронну чергу

 

Талонів обмаль

 

Та найбільше обурює от що. Хоч би під яким я номером записана, маю щоранку о 9.00 вже стояти у приміщенні паспортного. А якщо людини не буде, вона автоматично вилітає зі списку.

Це виходить, що в людини немає іншого вибору, крім як пильнувати кожен день свою чергу. Але в мене є робота, яку я не можу пропустити через те, що якийсь дядя невідомий встановив такі правила. А ніхто не хоче це ворушити, бо такий менталітет у наших людей.

Живуть за принципом “моя хата скраю, я нічого не знаю”.

– А дядя – працівник чи просто з черги?

– Невідомо. На прохання представитися мені він посміхнувся. А коли я спитала, чому саме він вирішив цим займатися, то  знову ж таки проігнорував мене.

А виглядає так: високий, круглолиций, лисий чоловік років під 45. У чорній курточці.

 

РАДАР не був у паспортному столі з кінця серпня. Поділіться новинами і враженнями, шановні користувачі.

Як працює електронна черга? Що за дядько на дверях із папірцем на електронну (!!!) чергу??

За скільки часу можна з коридору потрапити на прийом до спеціалістів?

Ваша інформація у коментарях стане у пригоді дуже багатьом!

 

Довідково

Запис онлайн

Запис до електронної черги є індивідуальним, бронювання та передача запису до черги стороннім особам заборонені.

 

Усі фото – ілюстративні

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

55 Коментар "В електронну чергу на паспорт записують… на папірчику в коридорі. І примушують “відмічатись”!"

повідомляти

Валік
6 місяців 15 днів тому

Невже ще й досі черга не може розсосатися в паспортному столі.

олена
6 місяців 15 днів тому

Записувалась на чергу через інтернет сама. Через два тижні прийшла і здала без проблем. Ніякого дядю не бачила.

Лідія
6 місяців 15 днів тому

Підкажіть​ будь ласка,як записатися через Інтернет. Дякую.

олена
6 місяців 15 днів тому

Зайдіть на сайт dmsu або міграційна служба України і реєструйтесь . Я зареєструвалась після 12 ночі. Потрібно мати під рукою телефон і український паспорт. Удачі.

Гість
6 місяців 15 днів тому

Вже тиждень пробую зареєструватися сама електронно, нічого не виходить. Немає вільних дат.

олена
6 місяців 15 днів тому

Попробуйте зайти на сайт після 12 ночі. Я так сама реєструвалася.

Павло
6 місяців 15 днів тому

А здати в Луцьку через ДП “Документ” слабо? На 400 грн дороще, але черг в яких днями стояти треба не має. Взявши номерок, за 30 хв всі документи здані. І їдеш спокійно додому.

Гість
6 місяців 15 днів тому

Добре, що у вас є змога і час туди поїхати.
Наприклад в мене така робота що я не маю можливості.
А ще чому ми маємо їздити до Луцька, якщо в нашому місті це можна зробити???

Таня
6 місяців 14 днів тому

Підкажіть, будь ласка, туди завчасно телефонувати потрібно? І приймають на протязі дня чи який у них графік, на рахунок подачі документів на закордонні паспорта?

Лєна
6 місяців 15 днів тому
Дійсно так і є такий от ужас щоб взяти тільки талон,або ходити щодня до відкриття треба поки твоя черга не підійде .І я теж бачила цього чоловіка там,.Я ходила три дні щоб бути у тому списку, а на четвертий день прийшла на 15 хвилин пізніше і мені сказали -“вибачте але список написаний вже новий і є в ньому вже 70 чоловік ,якщо хочете пишеться 71 “…. І ВЖЕ ЦЮ ЧЕРГУ НА ЧЕТВЕРТИЙ ДЕНЬ КОНТРОЛЮВАЛА ЯКАСЬ ЖІНКА, ЯКА ЗАБРАЛА ТОГО ПАПІРЧИКА З СОБОЮ ЩЕ ТІЛЬКИ ГОДИНУ ПІСЛЯ ВІДКРИТТЯ ПАСПОРТНОГО..І цікаво що робили люди які приходили на протязі дня……Бардак ужасний… І ще… Читати далі »
Оксана
6 місяців 15 днів тому

Була в паспортному цього вівторка,ні черг,ні дядь ніяких немає.Приходиш зранку,тобі вибивають талончик і все.Чекаєш свій день.Приходиш в назначену дату,черги теж немає,бо кожен має свій назначений час.Тихо,спокійно,електронне табло працює,навіть на лавочці місце вільне є))здача на паспорт займає хвилин 15,не більше.

Валік
6 місяців 15 днів тому

Хтонебуть завтра с телефоном зайдіть і сфоткайте коридор в паспортному і на радар відправте. І побачимо всі які там черги.

Саша
6 місяців 15 днів тому

Краще взнати що там. Черга за талонами може бути

Таті
6 місяців 15 днів тому

Ну , а що ви хотіли ,пройде років 20 і все буде добре !!! Совкова свідомість і один нумератор … Країна 3 світу. Хоч і дехто думає , що живе в Європі )))

Саша
6 місяців 15 днів тому

29 грудня дали талон на 10 січня. Черги за талонами не було взагалі. Брав 2 талона на себе і на товариша. Сказали прийти за 15 хв до часу вказаному в талоні, щоб оплатити паспорт. 10 січня пртйшли. Була черга на талони, але на пропустили без черги, щоб оплатити за паспорт. І ми згідно вказаного часу подали на паспорт. Був ще колега з роботи з дітьми. Він чергу на трьох в інтернеті бронював. Казав що проблем не має.

Міра
6 місяців 15 днів тому

Здавала 27 січня, ніяких дядь не було , лише люди з талонами і всі спокійно здавали і знайома в цей день взяла талон без проблем

Сирий
6 місяців 15 днів тому

Плати через знакомых 1500 и в чергах нетреба стояти Владимера 1200 и скорише зроблять и через мисяць забирете

Надія
6 місяців 15 днів тому

Зареєструватись онлайн можна без проблем, ось тільки потрібно робити це після 00:00. В цей час добавляється новий день і можна зареєструватись. Оскільки в цей час дуже багато людей по Україні реєструється, то буде вибивати помилки по типу, що не можливо…кількість обмежна….спробуйте пізніше…. Щось по типу того, але будьте наполегливими і пробуйте все спочатку і у вас все вийде)

Ilona
6 місяців 15 днів тому

Я теж зареєструвалася в електроній черзі…там просто систему треба зрозуміти і знати коли реєструватися…Заходьте на сайт dmsu.gov.ua зразу після 00.00 год… бо потім вже буде занято…Електрона черга записуюється лише на дві неділі вперід і не більше.І всього є два місця на день…(Наприклад сьогодні 5 лютого то по електронці ви можете записатися лише на 19 лютого і не на пізніше і не на раніше але так як це понеділок і вихідний у паспортному то там вже на цей день немає місць)Пробуйте завтра 6 лютого на 20 лютого і т.д там далі всі робочі дні…Всім бажаю удачі!!!👌👊✊😊

Гість
6 місяців 15 днів тому

Хотіла би я побачити, як вам дали талон і ви не були записані в списку, якщо там кожен ранок є люди зі списку. Та вони би вам очі видерли, якби ви без черги попереду них влізли.
А платити за те що є безкоштовним не збираюся і їздити по іншим містам теж не буду, коли в рідному місті є паспортний стіл.

Ilona
6 місяців 14 днів тому

Не смішіть людей!!!Є інтернет де реєструються…на один день є лише два місця…І номер талона приходить на моб.тел…Приходите і ваш номер висвітлюється на таблові і вих заходите здавати…Хто кому має очі видирати?!Смішні…Це все по правельному…І ви так реєструйтесь хто вам мішає…Мій син здав за електронною чергою ще в січні і нічого ніхто не сказав…Номера всі висвічуюються на таблові…

Гість
6 місяців 15 днів тому

Тут справа вже у тому, чому потрібно слухати дядю чи тьотю, які так собі захотіли. Дурня якась. Чому ми маємо з 4 ранку мерзнути на вулиці???
Якісь жахи.
Я дуже рада за тих людей які самі змогли зареєструватися, я наприклад вже декілька днів підряд пробувала і нажаль нічого не виходить.
Таке враження, що ці черги роблять навмисне, щоб в подальшому заробляти на цьому.

Лєна
6 місяців 15 днів тому

Читаю ваші коментарі шановні читачі і хочу сказати вам не плутайте чергу за талонами і чергу вже на здачу документів…..на здачу документів порядок і тиша бо всі по талонах…….
А ви прийдіть в 8:00 і тоді сфотографуйте ту чергу а особливо той бардак коли хтось пише так званий “список “……І запитаєте тоді людей хто з якої години стоїть .

Людмила
6 місяців 15 днів тому

Складається пазл,що це вже продумана схема,бо у Ковелі така сама ситуація,спочатку осені була черга на списку,а вже взимку ті списки порвали,тепер знову черга на списку,але кожен день потрібно прийти до 15,00 і відмітитись,якщо не прийшов,викреслюють,кожен день намагаюсь зареєструватися на електронну чергу,скрізь немає вільного часу,корупція?Думаю,що так!!!

Вдячні Львів\'яни
6 місяців 15 днів тому

Залишаю це посилання тут: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=578467225828825&id=463138740695008. Цюнуйте те, що маєте бо буде як у НАС!!!

Тролик
6 місяців 15 днів тому

йому просто повезло, бо 3-го всі спали і ніхто не пішов до паспортного.

Ilona
6 місяців 14 днів тому

Як це хтось примушує записуватися в електронну чергу…?!!Це все через інтернет і з вашими паспортними данними робиться самими…Аж цікаво…Самі заходите…самі шукаєте в якому регіоні хочете здати і т.д…Хтось хоче в Нововолинську…хтось в Іваничах…хтось в Горохові….Да…можливо тяжко зареєструватися по електронці самому бо є люди спритніші…це все на удачу!!!Хай всім щастить!!!

wpDiscuz