типова

В електронну чергу на паспорт записують… на папірчику в коридорі. І примушують “відмічатись”!

55 6704

 – Чи не бажаєте знову підняти тему “Паспортний стіл”?

А саме: черга і хто нею керує.

Із такою пропозицією звернулась на РАДАР Інна з Нововолинська.

І розповіла:

 – При вході стоїть дядя. Не називає себе ніяк, навіть не представився, хто він. Але пише так звані списки на електронну чергу. Бо вільних дат в інтернеті немає.

 – А куди ж він заносить ту чергу, якщо нема куди?

 – Записує на шматок паперу. Пронумерувавши прізвища.

 – І на коли обіцяє?

 – Сьогодні вже було записано 67 прізвищ. Термінал в один день видає 25 талонів.

 

Термінал для запису на електронну чергу

 

Талонів обмаль

 

Та найбільше обурює от що. Хоч би під яким я номером записана, маю щоранку о 9.00 вже стояти у приміщенні паспортного. А якщо людини не буде, вона автоматично вилітає зі списку.

Це виходить, що в людини немає іншого вибору, крім як пильнувати кожен день свою чергу. Але в мене є робота, яку я не можу пропустити через те, що якийсь дядя невідомий встановив такі правила. А ніхто не хоче це ворушити, бо такий менталітет у наших людей.

Живуть за принципом “моя хата скраю, я нічого не знаю”.

– А дядя – працівник чи просто з черги?

– Невідомо. На прохання представитися мені він посміхнувся. А коли я спитала, чому саме він вирішив цим займатися, то  знову ж таки проігнорував мене.

А виглядає так: високий, круглолиций, лисий чоловік років під 45. У чорній курточці.

 

РАДАР не був у паспортному столі з кінця серпня. Поділіться новинами і враженнями, шановні користувачі.

Як працює електронна черга? Що за дядько на дверях із папірцем на електронну (!!!) чергу??

За скільки часу можна з коридору потрапити на прийом до спеціалістів?

Ваша інформація у коментарях стане у пригоді дуже багатьом!

 

Довідково

Запис онлайн

Запис до електронної черги є індивідуальним, бронювання та передача запису до черги стороннім особам заборонені.

 

Усі фото – ілюстративні

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

55 Коментар "В електронну чергу на паспорт записують… на папірчику в коридорі. І примушують “відмічатись”!"

повідомляти

Валік
1 рік 4 місяців тому

Невже ще й досі черга не може розсосатися в паспортному столі.

олена
1 рік 4 місяців тому

Записувалась на чергу через інтернет сама. Через два тижні прийшла і здала без проблем. Ніякого дядю не бачила.

Лідія
1 рік 4 місяців тому

Підкажіть​ будь ласка,як записатися через Інтернет. Дякую.

олена
1 рік 4 місяців тому

Зайдіть на сайт dmsu або міграційна служба України і реєструйтесь . Я зареєструвалась після 12 ночі. Потрібно мати під рукою телефон і український паспорт. Удачі.

Гість
1 рік 4 місяців тому

Вже тиждень пробую зареєструватися сама електронно, нічого не виходить. Немає вільних дат.

олена
1 рік 4 місяців тому

Попробуйте зайти на сайт після 12 ночі. Я так сама реєструвалася.

Павло
1 рік 4 місяців тому

А здати в Луцьку через ДП “Документ” слабо? На 400 грн дороще, але черг в яких днями стояти треба не має. Взявши номерок, за 30 хв всі документи здані. І їдеш спокійно додому.

Гість
1 рік 4 місяців тому

Добре, що у вас є змога і час туди поїхати.
Наприклад в мене така робота що я не маю можливості.
А ще чому ми маємо їздити до Луцька, якщо в нашому місті це можна зробити???

Таня
1 рік 4 місяців тому

Підкажіть, будь ласка, туди завчасно телефонувати потрібно? І приймають на протязі дня чи який у них графік, на рахунок подачі документів на закордонні паспорта?

editor
1 рік 4 місяців тому

Погугліть ДП Документ” у Луцьку, Таню. Там усе це написано.

Лєна
1 рік 4 місяців тому
Дійсно так і є такий от ужас щоб взяти тільки талон,або ходити щодня до відкриття треба поки твоя черга не підійде .І я теж бачила цього чоловіка там,.Я ходила три дні щоб бути у тому списку, а на четвертий день прийшла на 15 хвилин пізніше і мені сказали -“вибачте але список написаний вже новий і є в ньому вже 70 чоловік ,якщо хочете пишеться 71 “…. І ВЖЕ ЦЮ ЧЕРГУ НА ЧЕТВЕРТИЙ ДЕНЬ КОНТРОЛЮВАЛА ЯКАСЬ ЖІНКА, ЯКА ЗАБРАЛА ТОГО ПАПІРЧИКА З СОБОЮ ЩЕ ТІЛЬКИ ГОДИНУ ПІСЛЯ ВІДКРИТТЯ ПАСПОРТНОГО..І цікаво що робили люди які приходили на протязі дня……Бардак ужасний… І ще… Читати далі »
Оксана
1 рік 4 місяців тому

Була в паспортному цього вівторка,ні черг,ні дядь ніяких немає.Приходиш зранку,тобі вибивають талончик і все.Чекаєш свій день.Приходиш в назначену дату,черги теж немає,бо кожен має свій назначений час.Тихо,спокійно,електронне табло працює,навіть на лавочці місце вільне є))здача на паспорт займає хвилин 15,не більше.

editor
1 рік 4 місяців тому

ну ніби про різні паспортні столи йдеться. То що ж там за черга для “непрохідних”? що за проблема з талонами? Люди, агов!

Валік
1 рік 4 місяців тому

Хтонебуть завтра с телефоном зайдіть і сфоткайте коридор в паспортному і на радар відправте. І побачимо всі які там черги.

editor
1 рік 4 місяців тому

у вівторок хай сфоткає. Понеділок там ніби вихідний.

Саша
1 рік 4 місяців тому

Краще взнати що там. Черга за талонами може бути

editor
1 рік 4 місяців тому

Сергій Лисенко: Без проблем зареєструвався на сайті. А от роздрукована квитанція з приват 24 не пройшла. Сказали завірити в банку. Банкомат їхній не працював. Це було 8.30 ранку. Приват працює з 9.00. Перенесли чергу на 9.00. Працівник привату роздрукував квитанцію через банкомат, хоча міг цього і не робити до 9.00.
Трішки совком попахує в тому паспортному. Хоча для подачі документів використовуються 3 кабінети. У Володимирі – один для прикладу.

Таті
1 рік 4 місяців тому

Ну , а що ви хотіли ,пройде років 20 і все буде добре !!! Совкова свідомість і один нумератор … Країна 3 світу. Хоч і дехто думає , що живе в Європі )))

editor
1 рік 4 місяців тому

Валентина Данильчук: А сидіть і пишіть на папірчику, бо ви так привикли.
А вийти на площі і проявити протест існуючій владі ,можливо, тоді будемо робити паспорти за годину.

Саша
1 рік 4 місяців тому

29 грудня дали талон на 10 січня. Черги за талонами не було взагалі. Брав 2 талона на себе і на товариша. Сказали прийти за 15 хв до часу вказаному в талоні, щоб оплатити паспорт. 10 січня пртйшли. Була черга на талони, але на пропустили без черги, щоб оплатити за паспорт. І ми згідно вказаного часу подали на паспорт. Був ще колега з роботи з дітьми. Він чергу на трьох в інтернеті бронював. Казав що проблем не має.

Міра
1 рік 4 місяців тому

Здавала 27 січня, ніяких дядь не було , лише люди з талонами і всі спокійно здавали і знайома в цей день взяла талон без проблем

editor
1 рік 4 місяців тому

Інна була у паспортному 1 лютого. Повернулась у відчаї. Досі не може взяти той талончик, бо “переписують” чергу без кінця дяді-тьоті.
Зі стелі вона проблему не взяла. Знаю точно. Що там відбувається, люди???

Сирий
1 рік 4 місяців тому

Плати через знакомых 1500 и в чергах нетреба стояти Владимера 1200 и скорише зроблять и через мисяць забирете

editor
1 рік 4 місяців тому

шо, апять там лівак гуляє?

Надія
1 рік 4 місяців тому

Зареєструватись онлайн можна без проблем, ось тільки потрібно робити це після 00:00. В цей час добавляється новий день і можна зареєструватись. Оскільки в цей час дуже багато людей по Україні реєструється, то буде вибивати помилки по типу, що не можливо…кількість обмежна….спробуйте пізніше…. Щось по типу того, але будьте наполегливими і пробуйте все спочатку і у вас все вийде)

Ilona
1 рік 4 місяців тому

Я теж зареєструвалася в електроній черзі…там просто систему треба зрозуміти і знати коли реєструватися…Заходьте на сайт dmsu.gov.ua зразу після 00.00 год… бо потім вже буде занято…Електрона черга записуюється лише на дві неділі вперід і не більше.І всього є два місця на день…(Наприклад сьогодні 5 лютого то по електронці ви можете записатися лише на 19 лютого і не на пізніше і не на раніше але так як це понеділок і вихідний у паспортному то там вже на цей день немає місць)Пробуйте завтра 6 лютого на 20 лютого і т.д там далі всі робочі дні…Всім бажаю удачі!!!👌👊✊😊

Гість
1 рік 4 місяців тому

Хотіла би я побачити, як вам дали талон і ви не були записані в списку, якщо там кожен ранок є люди зі списку. Та вони би вам очі видерли, якби ви без черги попереду них влізли.
А платити за те що є безкоштовним не збираюся і їздити по іншим містам теж не буду, коли в рідному місті є паспортний стіл.

Ilona
1 рік 4 місяців тому

Не смішіть людей!!!Є інтернет де реєструються…на один день є лише два місця…І номер талона приходить на моб.тел…Приходите і ваш номер висвітлюється на таблові і вих заходите здавати…Хто кому має очі видирати?!Смішні…Це все по правельному…І ви так реєструйтесь хто вам мішає…Мій син здав за електронною чергою ще в січні і нічого ніхто не сказав…Номера всі висвічуюються на таблові…

editor
1 рік 4 місяців тому

Ніна Євтушик: Саме 3 лютого я отримала талон омріяний на 10 березня. Відмічалася 4 дні. Наші списки відмічала жіночка. Коли приходили нові люди, вона казала, що треба чергувати з 4 год ночі. Я працюю, тому я платила людині, і вона за мене ходила відмічалася. Ось такії пироги.

editor
1 рік 4 місяців тому

Ніно, а звідки взявся той талон? Хто “списочникам” видає талони? жіночка з чоловічком чи термінал???
Ще питання: жіночка з чоловічком записують тільки прізвище чи й номер-серію вашого паспорта???

editor
1 рік 4 місяців тому

Мaya Yanova: Сорри,но это уже какой-то прошлый век,когда занимали очередь в магазин за хлебом и молоком,и вы еще про Европу говорите, i’m shoked

Ніна Євтушик:
Так, це дуже принизливо. Зима, я постояла 30 хв ., почало пробирати холодом. А яким тоном та жіночка говорила за ті відмічання! У мене склалося враження, що вона і паспорт мені видасть…

юрій
1 рік 4 місяців тому

якісь страхи тут розповідають………я записувався в ту ” живу” чергу” і з 6-ї ранку прийшлось стояти і переписуватись, і талончик отримав на ” через місяць”, але є……..якщо чесно, якщо не ламати і не втручатись в чергу , то вона йде швидко……нема що плакати

editor
1 рік 4 місяців тому

про талончики можна детальніше? хто вам дав талон? термінал чи “начальник списку”?

юрій
1 рік 4 місяців тому

термінал, але навіщо робити проблему, всі розуміють. що до поки не змінити всіх чиновників нічого не зміниться, того в існуючій ситуації ” жива ” чега на отримання талона – це нормально і не треба робити “хая” , ми писали чергу і все нормально і швидко, але чесно

editor
1 рік 4 місяців тому

РАДАР спитав іваничівців, а як у них тепер. Ось відповідь, зацініть 🙂
Юрій Опекан: Теперичка усе докорінно змінилося. В чергу пишуть на планшеті (купили спеціально). Варять каву і розносять булочки. В планах безкоштовні обіди і знижки на кремацію.

Гість
1 рік 4 місяців тому

Тут справа вже у тому, чому потрібно слухати дядю чи тьотю, які так собі захотіли. Дурня якась. Чому ми маємо з 4 ранку мерзнути на вулиці???
Якісь жахи.
Я дуже рада за тих людей які самі змогли зареєструватися, я наприклад вже декілька днів підряд пробувала і нажаль нічого не виходить.
Таке враження, що ці черги роблять навмисне, щоб в подальшому заробляти на цьому.

editor
1 рік 4 місяців тому

бо самозвана тьотя/дядя полінувалася дати вам свій № телефону, записати ваш і нормально організувати чергу.

Лєна
1 рік 4 місяців тому

Читаю ваші коментарі шановні читачі і хочу сказати вам не плутайте чергу за талонами і чергу вже на здачу документів…..на здачу документів порядок і тиша бо всі по талонах…….
А ви прийдіть в 8:00 і тоді сфотографуйте ту чергу а особливо той бардак коли хтось пише так званий “список “……І запитаєте тоді людей хто з якої години стоїть .

editor
1 рік 4 місяців тому

завтра так РАДАР і зробить. Бо сьогодні там вихідний.

editor
1 рік 4 місяців тому

а поясніть мені, який сенс ЩОРАНКУ на 8.00 приходити на перекличку три-чотири дні поспіль, якщо В УСІХ Є ТЕЛЕФОНИ??? Ну, от який сенс??

Аміна
1 рік 4 місяців тому

Сенс в щоденному чергуванні буде до тих пір,допоки буде більше бажаючих отримати біометричний паспорт,ніж є кількість пропонованих талонів на день.Коли талонів видають з терміналу 25,а бажаючих на той день здати документи в декілька разів більше,тому люди і чергують,бо хочеться мати впевненість,що, будучи у списку 75-им на третій день точно матиме можливість взяти талон і здати документи на визначену дату,бо якщо розраховувати на живу чергу,то можна ходити довго і нудно.Через інтернет забронювати собі талон можна,але не у всіх є той же ж інтернет,тому такі “совкові” справи у цьому питанні.

editor
1 рік 4 місяців тому

Але ж телефони є в усіх! Чому людину, яка не може прийти на 8.00 чи на 9.00 (у різні дні там по-різному) для совкової переклички, треба тупо викреслювати з черги? Чому дядя/тьотя не називаються й не надають свій номер для зв’язку?
Коли я була волонтером-адміном черги, то і прозора черга була у відкритому доступі на фейсбук, і телефонний номер свій я надавала, і список на дверях висів – кому прийти на завтра. А головне – я обдзвонювала всіх, чия черга наближалась, для підтвердження, що люди прийдуть вчасно.

Аміна
1 рік 4 місяців тому

Каже народна мудрість,що не треба людей порівнювати із собою-хтось здатен допомагати,підтримувати,розуміти,жертвувати своїм часом і іншими ресурсами….,а більшості-байдуже…Якщо один стоїть на морозі,чи навіть і не на морозі,а просто втрачає свій час,то він і не захоче розуміти того,хто записався і займається своїми справами,бажаючи щоб його номер черги за ним був збережений-це мрії,а реалії нашого буття-зовсім інші…..Не будуть чергувати-прийдуть нові люди і по-новому займатимуть наживо чергу-вже проходили це літом минулого року.

editor
1 рік 4 місяців тому

а навіщо йому чергувати на морозі з 4-ї ранку у наш час мобільних телефонів? Ми теж це все проходили минулого літа. І цілком успішно пройшли: можна НЕ чергувати вночі, НЕ стояти з 5-ї чи 6-ї ранку, просто треба нормально самоорганізуватись.
І жодних ресурсів для цього не потрібно. Просто треба поважати себе й інших. А не викреслювати людину, яка ТРИ ДНІ ходила на ідіотську перекличку і запізнилась на 4-й день.

Руслана
1 рік 4 місяців тому

9 січня я була першою у черзі на здачу документів на закордонний паспорт до відкриття стало зрозуміло що моя черга буде лише на отримання талону на 13 лютого, я чесно відстояла 5 годин .Це не нормально.

editor
1 рік 4 місяців тому

так отож. І з цим треба щось вирішувати. А ви прийшли о 4-й ранку, так?

Руслана
1 рік 4 місяців тому

За 10 хвилин до 4 години, так я була першою тому я і почала писати на список. На 9 год у списку було близько 40 людей , список віддала людям що були за мною.

editor
1 рік 4 місяців тому

Додам. Якщо люди добровільно взяли на себе повноваження адмінів черги (складати списки, контролювати, викреслювати, додавати у список), то це має бути:
– прозоро,
– чесно,
– по-людському, тобто з повагою до учасників черги й розумінням чужих проблем.
А в іншому разі – їхні списки справді можна порвати і проігнорувати.
Бо ніде не написано, що людина має прийти на 8.00 для переклички.
І ніде не написано, що саме ця тьотя/дядя повноважна складати список і розпоряджатися чергою.

юрій
1 рік 4 місяців тому
а де написано в законі , що мер міста держави Україна або його замісники можуть мати мільйонні статки при нормальному державному окладі, і за це йому нічого не буде, і навіть за це ні перед ким звітуватись не треба, бо за цю тему можна можна в самий гуманний суд потягнути – ось де проблема, а ви про чергу, постояти дві години, познайомитись, поговорити
Людмила
1 рік 4 місяців тому

Складається пазл,що це вже продумана схема,бо у Ковелі така сама ситуація,спочатку осені була черга на списку,а вже взимку ті списки порвали,тепер знову черга на списку,але кожен день потрібно прийти до 15,00 і відмітитись,якщо не прийшов,викреслюють,кожен день намагаюсь зареєструватися на електронну чергу,скрізь немає вільного часу,корупція?Думаю,що так!!!

editor
1 рік 4 місяців тому

Улітку там ще не стояв термінал, і біля нього не сидів працівник ДМС, який видає талони. Тепер термінал стоїть, працівник сидить.
Питається: хіба ВІН/ВОНА не може записувати людей на чергу? Офіційно й відкрито. Чому і скільки має тривати оце знущання самозваних тьоть і дядь із простих учасників черги?
ОК, надішлю публікацію в ДМС, якщо керівництво паспортного така бардацюга влаштовує.

Вдячні Львів\'яни
1 рік 4 місяців тому

Залишаю це посилання тут: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=578467225828825&id=463138740695008. Цюнуйте те, що маєте бо буде як у НАС!!!

Тролик
1 рік 4 місяців тому

йому просто повезло, бо 3-го всі спали і ніхто не пішов до паспортного.

Ilona
1 рік 4 місяців тому

Як це хтось примушує записуватися в електронну чергу…?!!Це все через інтернет і з вашими паспортними данними робиться самими…Аж цікаво…Самі заходите…самі шукаєте в якому регіоні хочете здати і т.д…Хтось хоче в Нововолинську…хтось в Іваничах…хтось в Горохові….Да…можливо тяжко зареєструватися по електронці самому бо є люди спритніші…це все на удачу!!!Хай всім щастить!!!

editor
1 рік 4 місяців тому

РАДАР відстежив сьогодні велелюдну чергу. Буде репортаж.

wpDiscuz