типова

В електронну чергу на паспорт записують… на папірчику в коридорі. І примушують “відмічатись”!

55 6029

 – Чи не бажаєте знову підняти тему “Паспортний стіл”?

А саме: черга і хто нею керує.

Із такою пропозицією звернулась на РАДАР Інна з Нововолинська.

І розповіла:

 – При вході стоїть дядя. Не називає себе ніяк, навіть не представився, хто він. Але пише так звані списки на електронну чергу. Бо вільних дат в інтернеті немає.

 – А куди ж він заносить ту чергу, якщо нема куди?

 – Записує на шматок паперу. Пронумерувавши прізвища.

 – І на коли обіцяє?

 – Сьогодні вже було записано 67 прізвищ. Термінал в один день видає 25 талонів.

 

Термінал для запису на електронну чергу

 

Талонів обмаль

 

Та найбільше обурює от що. Хоч би під яким я номером записана, маю щоранку о 9.00 вже стояти у приміщенні паспортного. А якщо людини не буде, вона автоматично вилітає зі списку.

Це виходить, що в людини немає іншого вибору, крім як пильнувати кожен день свою чергу. Але в мене є робота, яку я не можу пропустити через те, що якийсь дядя невідомий встановив такі правила. А ніхто не хоче це ворушити, бо такий менталітет у наших людей.

Живуть за принципом “моя хата скраю, я нічого не знаю”.

– А дядя – працівник чи просто з черги?

– Невідомо. На прохання представитися мені він посміхнувся. А коли я спитала, чому саме він вирішив цим займатися, то  знову ж таки проігнорував мене.

А виглядає так: високий, круглолиций, лисий чоловік років під 45. У чорній курточці.

 

РАДАР не був у паспортному столі з кінця серпня. Поділіться новинами і враженнями, шановні користувачі.

Як працює електронна черга? Що за дядько на дверях із папірцем на електронну (!!!) чергу??

За скільки часу можна з коридору потрапити на прийом до спеціалістів?

Ваша інформація у коментарях стане у пригоді дуже багатьом!

 

Довідково

Запис онлайн

Запис до електронної черги є індивідуальним, бронювання та передача запису до черги стороннім особам заборонені.

 

Усі фото – ілюстративні

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

55 Коментар "В електронну чергу на паспорт записують… на папірчику в коридорі. І примушують “відмічатись”!"

повідомляти

Валік
10 місяців 14 днів тому

Невже ще й досі черга не може розсосатися в паспортному столі.

олена
10 місяців 14 днів тому

Записувалась на чергу через інтернет сама. Через два тижні прийшла і здала без проблем. Ніякого дядю не бачила.

Лідія
10 місяців 14 днів тому

Підкажіть​ будь ласка,як записатися через Інтернет. Дякую.

олена
10 місяців 14 днів тому

Зайдіть на сайт dmsu або міграційна служба України і реєструйтесь . Я зареєструвалась після 12 ночі. Потрібно мати під рукою телефон і український паспорт. Удачі.

Гість
10 місяців 14 днів тому

Вже тиждень пробую зареєструватися сама електронно, нічого не виходить. Немає вільних дат.

олена
10 місяців 14 днів тому

Попробуйте зайти на сайт після 12 ночі. Я так сама реєструвалася.

Павло
10 місяців 14 днів тому

А здати в Луцьку через ДП “Документ” слабо? На 400 грн дороще, але черг в яких днями стояти треба не має. Взявши номерок, за 30 хв всі документи здані. І їдеш спокійно додому.

Гість
10 місяців 14 днів тому

Добре, що у вас є змога і час туди поїхати.
Наприклад в мене така робота що я не маю можливості.
А ще чому ми маємо їздити до Луцька, якщо в нашому місті це можна зробити???

Таня
10 місяців 12 днів тому

Підкажіть, будь ласка, туди завчасно телефонувати потрібно? І приймають на протязі дня чи який у них графік, на рахунок подачі документів на закордонні паспорта?

editor
10 місяців 12 днів тому

Погугліть ДП Документ” у Луцьку, Таню. Там усе це написано.

Лєна
10 місяців 14 днів тому
Дійсно так і є такий от ужас щоб взяти тільки талон,або ходити щодня до відкриття треба поки твоя черга не підійде .І я теж бачила цього чоловіка там,.Я ходила три дні щоб бути у тому списку, а на четвертий день прийшла на 15 хвилин пізніше і мені сказали -“вибачте але список написаний вже новий і є в ньому вже 70 чоловік ,якщо хочете пишеться 71 “…. І ВЖЕ ЦЮ ЧЕРГУ НА ЧЕТВЕРТИЙ ДЕНЬ КОНТРОЛЮВАЛА ЯКАСЬ ЖІНКА, ЯКА ЗАБРАЛА ТОГО ПАПІРЧИКА З СОБОЮ ЩЕ ТІЛЬКИ ГОДИНУ ПІСЛЯ ВІДКРИТТЯ ПАСПОРТНОГО..І цікаво що робили люди які приходили на протязі дня……Бардак ужасний… І ще… Читати далі »
Оксана
10 місяців 14 днів тому

Була в паспортному цього вівторка,ні черг,ні дядь ніяких немає.Приходиш зранку,тобі вибивають талончик і все.Чекаєш свій день.Приходиш в назначену дату,черги теж немає,бо кожен має свій назначений час.Тихо,спокійно,електронне табло працює,навіть на лавочці місце вільне є))здача на паспорт займає хвилин 15,не більше.

editor
10 місяців 14 днів тому

ну ніби про різні паспортні столи йдеться. То що ж там за черга для “непрохідних”? що за проблема з талонами? Люди, агов!

Валік
10 місяців 14 днів тому

Хтонебуть завтра с телефоном зайдіть і сфоткайте коридор в паспортному і на радар відправте. І побачимо всі які там черги.

editor
10 місяців 14 днів тому

у вівторок хай сфоткає. Понеділок там ніби вихідний.

Саша
10 місяців 14 днів тому

Краще взнати що там. Черга за талонами може бути

editor
10 місяців 14 днів тому

Сергій Лисенко: Без проблем зареєструвався на сайті. А от роздрукована квитанція з приват 24 не пройшла. Сказали завірити в банку. Банкомат їхній не працював. Це було 8.30 ранку. Приват працює з 9.00. Перенесли чергу на 9.00. Працівник привату роздрукував квитанцію через банкомат, хоча міг цього і не робити до 9.00.
Трішки совком попахує в тому паспортному. Хоча для подачі документів використовуються 3 кабінети. У Володимирі – один для прикладу.

Таті
10 місяців 14 днів тому

Ну , а що ви хотіли ,пройде років 20 і все буде добре !!! Совкова свідомість і один нумератор … Країна 3 світу. Хоч і дехто думає , що живе в Європі )))

editor
10 місяців 14 днів тому

Валентина Данильчук: А сидіть і пишіть на папірчику, бо ви так привикли.
А вийти на площі і проявити протест існуючій владі ,можливо, тоді будемо робити паспорти за годину.

Саша
10 місяців 14 днів тому

29 грудня дали талон на 10 січня. Черги за талонами не було взагалі. Брав 2 талона на себе і на товариша. Сказали прийти за 15 хв до часу вказаному в талоні, щоб оплатити паспорт. 10 січня пртйшли. Була черга на талони, але на пропустили без черги, щоб оплатити за паспорт. І ми згідно вказаного часу подали на паспорт. Був ще колега з роботи з дітьми. Він чергу на трьох в інтернеті бронював. Казав що проблем не має.

Міра
10 місяців 14 днів тому

Здавала 27 січня, ніяких дядь не було , лише люди з талонами і всі спокійно здавали і знайома в цей день взяла талон без проблем

editor
10 місяців 14 днів тому

Інна була у паспортному 1 лютого. Повернулась у відчаї. Досі не може взяти той талончик, бо “переписують” чергу без кінця дяді-тьоті.
Зі стелі вона проблему не взяла. Знаю точно. Що там відбувається, люди???

Сирий
10 місяців 14 днів тому

Плати через знакомых 1500 и в чергах нетреба стояти Владимера 1200 и скорише зроблять и через мисяць забирете

editor
10 місяців 13 днів тому

шо, апять там лівак гуляє?

Надія
10 місяців 14 днів тому

Зареєструватись онлайн можна без проблем, ось тільки потрібно робити це після 00:00. В цей час добавляється новий день і можна зареєструватись. Оскільки в цей час дуже багато людей по Україні реєструється, то буде вибивати помилки по типу, що не можливо…кількість обмежна….спробуйте пізніше…. Щось по типу того, але будьте наполегливими і пробуйте все спочатку і у вас все вийде)

Ilona
10 місяців 13 днів тому

Я теж зареєструвалася в електроній черзі…там просто систему треба зрозуміти і знати коли реєструватися…Заходьте на сайт dmsu.gov.ua зразу після 00.00 год… бо потім вже буде занято…Електрона черга записуюється лише на дві неділі вперід і не більше.І всього є два місця на день…(Наприклад сьогодні 5 лютого то по електронці ви можете записатися лише на 19 лютого і не на пізніше і не на раніше але так як це понеділок і вихідний у паспортному то там вже на цей день немає місць)Пробуйте завтра 6 лютого на 20 лютого і т.д там далі всі робочі дні…Всім бажаю удачі!!!👌👊✊😊

Гість
10 місяців 13 днів тому

Хотіла би я побачити, як вам дали талон і ви не були записані в списку, якщо там кожен ранок є люди зі списку. Та вони би вам очі видерли, якби ви без черги попереду них влізли.
А платити за те що є безкоштовним не збираюся і їздити по іншим містам теж не буду, коли в рідному місті є паспортний стіл.

Ilona
10 місяців 12 днів тому

Не смішіть людей!!!Є інтернет де реєструються…на один день є лише два місця…І номер талона приходить на моб.тел…Приходите і ваш номер висвітлюється на таблові і вих заходите здавати…Хто кому має очі видирати?!Смішні…Це все по правельному…І ви так реєструйтесь хто вам мішає…Мій син здав за електронною чергою ще в січні і нічого ніхто не сказав…Номера всі висвічуюються на таблові…

editor
10 місяців 13 днів тому

Ніна Євтушик: Саме 3 лютого я отримала талон омріяний на 10 березня. Відмічалася 4 дні. Наші списки відмічала жіночка. Коли приходили нові люди, вона казала, що треба чергувати з 4 год ночі. Я працюю, тому я платила людині, і вона за мене ходила відмічалася. Ось такії пироги.

editor
10 місяців 13 днів тому

Ніно, а звідки взявся той талон? Хто “списочникам” видає талони? жіночка з чоловічком чи термінал???
Ще питання: жіночка з чоловічком записують тільки прізвище чи й номер-серію вашого паспорта???

editor
10 місяців 13 днів тому

Мaya Yanova: Сорри,но это уже какой-то прошлый век,когда занимали очередь в магазин за хлебом и молоком,и вы еще про Европу говорите, i’m shoked

Ніна Євтушик:
Так, це дуже принизливо. Зима, я постояла 30 хв ., почало пробирати холодом. А яким тоном та жіночка говорила за ті відмічання! У мене склалося враження, що вона і паспорт мені видасть…

юрій
10 місяців 13 днів тому

якісь страхи тут розповідають………я записувався в ту ” живу” чергу” і з 6-ї ранку прийшлось стояти і переписуватись, і талончик отримав на ” через місяць”, але є……..якщо чесно, якщо не ламати і не втручатись в чергу , то вона йде швидко……нема що плакати

editor
10 місяців 13 днів тому

про талончики можна детальніше? хто вам дав талон? термінал чи “начальник списку”?

юрій
10 місяців 13 днів тому

термінал, але навіщо робити проблему, всі розуміють. що до поки не змінити всіх чиновників нічого не зміниться, того в існуючій ситуації ” жива ” чега на отримання талона – це нормально і не треба робити “хая” , ми писали чергу і все нормально і швидко, але чесно

editor
10 місяців 13 днів тому

РАДАР спитав іваничівців, а як у них тепер. Ось відповідь, зацініть 🙂
Юрій Опекан: Теперичка усе докорінно змінилося. В чергу пишуть на планшеті (купили спеціально). Варять каву і розносять булочки. В планах безкоштовні обіди і знижки на кремацію.

Гість
10 місяців 13 днів тому

Тут справа вже у тому, чому потрібно слухати дядю чи тьотю, які так собі захотіли. Дурня якась. Чому ми маємо з 4 ранку мерзнути на вулиці???
Якісь жахи.
Я дуже рада за тих людей які самі змогли зареєструватися, я наприклад вже декілька днів підряд пробувала і нажаль нічого не виходить.
Таке враження, що ці черги роблять навмисне, щоб в подальшому заробляти на цьому.

editor
10 місяців 13 днів тому

бо самозвана тьотя/дядя полінувалася дати вам свій № телефону, записати ваш і нормально організувати чергу.

Лєна
10 місяців 13 днів тому

Читаю ваші коментарі шановні читачі і хочу сказати вам не плутайте чергу за талонами і чергу вже на здачу документів…..на здачу документів порядок і тиша бо всі по талонах…….
А ви прийдіть в 8:00 і тоді сфотографуйте ту чергу а особливо той бардак коли хтось пише так званий “список “……І запитаєте тоді людей хто з якої години стоїть .

editor
10 місяців 13 днів тому

завтра так РАДАР і зробить. Бо сьогодні там вихідний.

editor
10 місяців 13 днів тому

а поясніть мені, який сенс ЩОРАНКУ на 8.00 приходити на перекличку три-чотири дні поспіль, якщо В УСІХ Є ТЕЛЕФОНИ??? Ну, от який сенс??

Аміна
10 місяців 13 днів тому

Сенс в щоденному чергуванні буде до тих пір,допоки буде більше бажаючих отримати біометричний паспорт,ніж є кількість пропонованих талонів на день.Коли талонів видають з терміналу 25,а бажаючих на той день здати документи в декілька разів більше,тому люди і чергують,бо хочеться мати впевненість,що, будучи у списку 75-им на третій день точно матиме можливість взяти талон і здати документи на визначену дату,бо якщо розраховувати на живу чергу,то можна ходити довго і нудно.Через інтернет забронювати собі талон можна,але не у всіх є той же ж інтернет,тому такі “совкові” справи у цьому питанні.

editor
10 місяців 13 днів тому

Але ж телефони є в усіх! Чому людину, яка не може прийти на 8.00 чи на 9.00 (у різні дні там по-різному) для совкової переклички, треба тупо викреслювати з черги? Чому дядя/тьотя не називаються й не надають свій номер для зв’язку?
Коли я була волонтером-адміном черги, то і прозора черга була у відкритому доступі на фейсбук, і телефонний номер свій я надавала, і список на дверях висів – кому прийти на завтра. А головне – я обдзвонювала всіх, чия черга наближалась, для підтвердження, що люди прийдуть вчасно.

Аміна
10 місяців 13 днів тому

Каже народна мудрість,що не треба людей порівнювати із собою-хтось здатен допомагати,підтримувати,розуміти,жертвувати своїм часом і іншими ресурсами….,а більшості-байдуже…Якщо один стоїть на морозі,чи навіть і не на морозі,а просто втрачає свій час,то він і не захоче розуміти того,хто записався і займається своїми справами,бажаючи щоб його номер черги за ним був збережений-це мрії,а реалії нашого буття-зовсім інші…..Не будуть чергувати-прийдуть нові люди і по-новому займатимуть наживо чергу-вже проходили це літом минулого року.

editor
10 місяців 13 днів тому

а навіщо йому чергувати на морозі з 4-ї ранку у наш час мобільних телефонів? Ми теж це все проходили минулого літа. І цілком успішно пройшли: можна НЕ чергувати вночі, НЕ стояти з 5-ї чи 6-ї ранку, просто треба нормально самоорганізуватись.
І жодних ресурсів для цього не потрібно. Просто треба поважати себе й інших. А не викреслювати людину, яка ТРИ ДНІ ходила на ідіотську перекличку і запізнилась на 4-й день.

Руслана
10 місяців 13 днів тому

9 січня я була першою у черзі на здачу документів на закордонний паспорт до відкриття стало зрозуміло що моя черга буде лише на отримання талону на 13 лютого, я чесно відстояла 5 годин .Це не нормально.

editor
10 місяців 13 днів тому

так отож. І з цим треба щось вирішувати. А ви прийшли о 4-й ранку, так?

Руслана
10 місяців 13 днів тому

За 10 хвилин до 4 години, так я була першою тому я і почала писати на список. На 9 год у списку було близько 40 людей , список віддала людям що були за мною.

editor
10 місяців 13 днів тому

Додам. Якщо люди добровільно взяли на себе повноваження адмінів черги (складати списки, контролювати, викреслювати, додавати у список), то це має бути:
– прозоро,
– чесно,
– по-людському, тобто з повагою до учасників черги й розумінням чужих проблем.
А в іншому разі – їхні списки справді можна порвати і проігнорувати.
Бо ніде не написано, що людина має прийти на 8.00 для переклички.
І ніде не написано, що саме ця тьотя/дядя повноважна складати список і розпоряджатися чергою.

юрій
10 місяців 12 днів тому
а де написано в законі , що мер міста держави Україна або його замісники можуть мати мільйонні статки при нормальному державному окладі, і за це йому нічого не буде, і навіть за це ні перед ким звітуватись не треба, бо за цю тему можна можна в самий гуманний суд потягнути – ось де проблема, а ви про чергу, постояти дві години, познайомитись, поговорити
Людмила
10 місяців 13 днів тому

Складається пазл,що це вже продумана схема,бо у Ковелі така сама ситуація,спочатку осені була черга на списку,а вже взимку ті списки порвали,тепер знову черга на списку,але кожен день потрібно прийти до 15,00 і відмітитись,якщо не прийшов,викреслюють,кожен день намагаюсь зареєструватися на електронну чергу,скрізь немає вільного часу,корупція?Думаю,що так!!!

editor
10 місяців 13 днів тому

Улітку там ще не стояв термінал, і біля нього не сидів працівник ДМС, який видає талони. Тепер термінал стоїть, працівник сидить.
Питається: хіба ВІН/ВОНА не може записувати людей на чергу? Офіційно й відкрито. Чому і скільки має тривати оце знущання самозваних тьоть і дядь із простих учасників черги?
ОК, надішлю публікацію в ДМС, якщо керівництво паспортного така бардацюга влаштовує.

Вдячні Львів\'яни
10 місяців 13 днів тому

Залишаю це посилання тут: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=578467225828825&id=463138740695008. Цюнуйте те, що маєте бо буде як у НАС!!!

Тролик
10 місяців 13 днів тому

йому просто повезло, бо 3-го всі спали і ніхто не пішов до паспортного.

Ilona
10 місяців 12 днів тому

Як це хтось примушує записуватися в електронну чергу…?!!Це все через інтернет і з вашими паспортними данними робиться самими…Аж цікаво…Самі заходите…самі шукаєте в якому регіоні хочете здати і т.д…Хтось хоче в Нововолинську…хтось в Іваничах…хтось в Горохові….Да…можливо тяжко зареєструватися по електронці самому бо є люди спритніші…це все на удачу!!!Хай всім щастить!!!

editor
10 місяців 12 днів тому

РАДАР відстежив сьогодні велелюдну чергу. Буде репортаж.

wpDiscuz