жкп

Ваша платіжка: прочитали – заридали…

48 2376

 

– Учора принесли платіжку. З новою послугою – управління будинком, –  обурюється нововолинець, який скромно назвався Віктором Борисовичем.

І розповідає:

 

 – Раніше, коли був ЖЕК, ми оплачували фіктивну послугу – “квартплата”.

За що – було не зрозуміло, адже будинок приватизований, а ноги жеківця в нашому будинку не було роками. Але всі ми платили ті 20 грн. мовчки.

Тепер нам додали ще одну фіктивну послугу  – управління будинком!

 

 

Хто кого уповноважував управляти будинком, що входить у послугу, чому вона не увійшла у вартість квартплати?

Чи можна без підписання угоди зі споживачами просто мовчки додавати послуги у платіжку?

Чи ми – кріпаки, щоб нам усе що завгодно писали в платіжку і ми це оплачували?!

 – Мабуть, незабаром з’явиться послуга на оплату проктолога міському голові чи на відпустку В.Б.Сапожнікова! – іронізує читач РАДАРА.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

48 Коментар "Ваша платіжка: прочитали – заридали…"

повідомляти

АНАТОЛЬ Бідзюра
4 днів 10 годин тому
Все правильно. Давно попереджувуали, щоби створювли ОСББ – до червня місяця. Ця дата наступила. І я слізно, теж просив своїх сусідів організуватись, обрати голову або вступити до якогось із ОСББ. ВІдповідь була така: ” А хто нам що зробить?? Та пішов ти… ” А ось на цей раз, мер В.Сапожніков, зовсім і абсолютно, не має до цього ніякого відношення. Він виконує нормативні законодавчі акти Держави. Якщо по-правді казати. Розберіться у цьому самі, по справедливому, аноніме “Вікторе Борисовичу”, і не вимагайте жуйки від активістів (яких можна перелічити на пальцях однієї руки!) – хоча б один раз у своєму житті. Та й… Читати далі »
Олександр
4 днів 8 годин тому

Анатоль, Ви, як завжди, праві. І я, як дурний, збори збирав, роз’яснював, просив, шукав на свою голову проблеми а зараз живу спокійно і з дурнями не хочу мати справу. Краще буду думати як не залежати від держави і сусідів, чого і Вам бажаю.

василь
4 днів 10 годин тому

неплатіть ті придумані рахунки, прибудинкову територія не належить власникам квартир так як і сам будинок а якщо організація бере під свій контроль то нехай заключать договір де буде розписано всі умови за що і як,,,,,,

Борисович
4 днів 9 годин тому

Так і я про те, а не просто внести у платіжку гову фіктивну послугу!

шанувальник
4 днів 10 годин тому

якби ви ще знали як ці так звані управляючі будинками гроші відмивають ?

Інна
4 днів 9 годин тому

Може все і вірно організовано, але управління повинно було скласти договір злюдьми де вказати які послуги вони будуть надавати мешканцям будинків. Чи це так як ЖЕКи, послуг 0, гроши плати і мовчи.

анти чобіт
4 днів 4 годин тому

послуги будуть такі- не перекривати дах,не ремонтувати під’їзд і т. д.

Олександр
4 днів 3 годин тому
Саме так і буде! Коли починається рибитись не прозоро-результат відомий!ЖЕКи банкрути? Це хто сказав,мер?А процедура банкрутства,згідно законів України пройдена?Де це можна побачити?Майже два роки тому на всіх будинках висіли об*яви-Ваш будинок знімається з балансу ЖЕКа,питання а куди йшли щомісячні платежі з кожної сім*ї,а це приблизно 100гр щомісяця?Персонально в моїй платіжці цифри зовсім інші-квартплата-2.11грн ,за кв.м. і 2.51гр за кв.м-управління будинком,а це 260гр.в місяць,що більше,ніж в 2рази від плати в минулому!!!! Я ніякого договору з управляючою компанією не підписував,а значить це незаконно! Ось і виникає питання до Єдиного Розрахункового Центру-Чому вони *осв*ятили* корупцію і порушення законів України? Питання до *куратора* цієї… Читати далі »
Людмила Зіменко
3 днів 11 годин тому
Думаю, що це ще гірше, ніж ЖКГ, бо ми колись давно з ЖКГ укладали угоди письмово, приватизовували квартири теж письмово, знали де те наше управління ЖКГ знаходиться, а тепер хтось невідомий підпільно і тихенько по-злодійському оформив документи на управління будинком без укладання письмових договорів з мешканцями з єдиною метою, як я розумію – самовільно встановлювати тарифи, виписуаати платіжки і дерти гроші(( Окрім цього при створенні цієї організації управління будинком створюється і затверджується статут організації і з цим статутом мають бути ознайомлені при бажанні мешканців самі мешканці. Більше того – мешканці мають право при бажанні отримати примірник статуту/копію на власні руки.… Читати далі »
Толік
3 днів 3 годин тому

Вже посоздавали якісь контори №2 і № 3 в тому самому бараку шо був ЖЕК там ті самі начальнікі і вся п****братія наберають нових слєсарів і шляпатурів і гоп, канторка готова стриже бабло.

Віка
4 днів 4 годин тому

От і догрались. В нашому будинку частина свідомих та притомних людей розуміючи, що потрібно створювати ОСББ, хотіли це зробити, а інша частина горлопанів та ідіотів волали, як прикручені, що не хочуть ніякого ОСББ.
А тепер будуть платити грабіжницькі тарифи і ідіоти, і ті, хто хотів управляти своїм будинком та розпоряджатись коштами, як господарі.
Слава ідіотам і горлопанам, завдяки ним відбувається те, що відбувається у країні, в будинках зокрема.

Людмила Зіменко
4 днів 1 година тому

Віка, я не знаю хто догрався, але коли ми хотіли створити ОСББ, то з’ясувалось, що голова і бухгалтер не отримують практично ніякої плати за ведення документації, тобто плата за роботу цих працівників тільки та, яка їхня плата за квартиру. Ніхто не хотів брати на себе такі клопоти і таку відповідальність за 100-130 гривень на місяць.
Тепер я не думаю, що управління будинком у міськраді додає у зарплаті управлінців аж такий мізер. Думаю, що заробітна платня того управлінця вимірюється не кількома сотнями/чи однією сотнею, а тисячами – ну не будуть міськрадівські мужі або дами за такі мізерні кошти корячитись((

Віка
3 днів 16 годин тому

Я не знаю де Ви це з’совували, але зверніться до тих голів ОСББ, які працюють багато років і вони скажуть, що голова та бухгалтер отримують не 100 грн., а повноцінну не маленьку зарплатню, бо ніхто не візьме на себе таку відповідальність за 100 грн.

Людмила Зіменко
3 днів 13 годин тому

Мені розповідали ті голови ОСББ, які вже працювали тривалий час і ті бухгалтери, які теж працювали. Та і в магазині я чула розмову двох незнайомих чоловіків, які казали те ж саме.
Особисто мені пропонували бути головою ОСББ і я заради власного будинку погоджувалася навіть на такі умови, але бухгалтера так і не змогли знайти, наскільки мені відомо саме з цієї причини – клопоти і відповідальність великі, а оплати праці ніякої.
До того є ще інші негаразди, про які можна казати окремо. Якщо у мене інформація не вірна, то і в інших теж неправильна, бо ж люди вже працювали.

Олег
3 днів 5 годин тому

Яку таку повноцінну зарплатню, 3000грн місячний дохід(тариф 2.13)грн з 32кв будинку рахуємо за труби хол-гар води, світло заплати – остається 2500грн. Двірник, косіння трави – остається 1700, плюс там потекло там відвалилося. І ще треба збирати гроші на різні дороговартісні роботи. Тому питання скільки на ці гроші голова і бухгалтер отримує? По вашому не маленьку, тобто більше мінімалки, то десь по 5000грн мають так я розумію? Люди думають що там мільйони крутяться, а самі не хочуть платити більше.

Людмила Зіменко
2 днів 10 годин тому

А ви особисто, анонімний Олег, маєте бажання платити більше невідомо кому і за що?

Наталія
4 днів 38 хвилин тому

Прочитала статтю і побігла свою платіжку роздивитись. Бо коли дістала зі скриньки не звернула уваги на деталі.
За управління коштів вдвічі більше ніж за квартплату. Ото номер… Весело живемо .
Як тут писали щодо створення ОСБб, дійсно не просто знайти людину яка захоче задарма займатись всім цим по будинку.

Людмила Зіменко
3 днів 12 годин тому

Це не просто задарма – мешканці постійно ,і цілком логічно і законно, щось вимагають, бо вони платять гроші. Від ЖКГ вимагати було годі, бо у них грошей(наших грошей!) ніколи не було ні на який ремонт.

Віталій
3 днів 15 годин тому

Хто знає на яку організацію перераховувати гроші за управління будинком і де знайти її реквізити, напишіть, будь ласка. Може хтось в курсі чому треба платити і квартплату і за управління будинком. Підкажіть. Дякую.

АНАТОЛЬ Бідзюра
3 днів 11 годин тому
Дивно все це. Перераховувати кошти за управління будинком? За що? Кому? Хто ним управляв і коли? Де побачити результати цього управління? Хто управдом? Ким уповноважений та з ким укладав угоду? ПІБ, посада, контора, фірма – приватні, комунальні, державні? Особа, що директорствує – Клімовіч, Очеретко, Ярема, Коптюк, Сторонський, Рожелюк?… Я не маю ніяких документальних підтверджень щодо цього. І сусіди теж роблять великі очі. Вони заніміли від такого нахабства і неприкритого можливого рейдерства.. Тут, як вбачається, порушені мої конституційні права і свободи. Які саме – відкрию у суді. А також, низка статей і розділів “ЗУ Про місцеве самоврядування”, антикорупційного законодавства України та… Читати далі »
Олександр
2 днів 10 годин тому

Анатоль,цього тільки і чекають жителі Нововолинська,замість того,щоб підняти свої дупи,а потім ще раз *попросити* Сапожнікова покерувати ними…Ще й посміються потім. Чи не краще *пойти другим путем*,як говорив В.Ульянов-Ленін?

АНАТОЛЬ Бідзюра
2 днів 9 годин тому

Я, Олександре, не маю права діяти від імені всіх “жителів Нововолинська”. Якщо піду у суд – понесу свій індивідуальний позов. Долучитися до нього іншим теж не можна буде – “ЗУ Про судоустрій і суди” цього не передбачає. А ось, ЯКБИ ЗНАЙШЛИСЯ СМІЛИВЦІ, які у знак солідарності зі мною, та подали зо 2 десятки позовів – для декого це був би комунальний армагедон.

Олександр
2 днів 4 годин тому

Тому і кажу про інші шляхи… А для цього потрібно організувати громадські збори, хоч ініціативну групу. А домовитись можна і ТУТ. Чекаємо результат.

Людмила Зіменко
2 днів 1 година тому

Так давайте і будемо домовлятися – я ж не проти, але для початку можна було би дізнатись Ваше справжнє ім’я і прізвище, можна не оприлюднювати, можна домовитись про зустріч, можна залишити свої координати і дані тут на Радарі з приміткою” НЕ ДЛЯ ДРУКУ”)), бо заради загальної доброї справи я багато на що згодна)) я просто переконана у тому, що у цій ситуації з платіжках таки можна щось зробити

Олександр
2 днів 10 годин тому

У Вашій платіжці є номер особистого рахунку-подивіться уважно відривний талончик…

Віталій
15 годин 7 хвилин тому

Якщо сплачувати через Приват24, то по номеру особистого рахунку, який збігається з універсальним банківським кодом вказаним у платіжці, то вибиває усі платежі, крім управління будинком.

Віталій
3 днів 10 годин тому

У будинку № 19 по вулиці Святого Володимира тариф за управління будинком становить 2,7157грн/м2. Від чого це залежить?

анти чобіт
3 днів 9 годин тому

від вусатого

Олександр
2 днів 10 годин тому

Від управляючої компанії і жителів-одні встановлюють,інші непогоджуються,або тихенько платять.

Тетяна
3 днів 8 годин тому
Згідно отриманої платіжки повинна заплатити за квартплату управлінню у розмірі 91 грн., але ЖЕК мені заборгував 71 грн. То на хлопський розум я за житло мала би сплатити всього 20 грн. (з урахуванням субсидії). Правцівники цього нового управління порадили мені самій знайти боржника по сплаті до ЖЕКу, домовитися з ним, написати заяву про те, що моя переплата буде врахована як їхня сплата, а натомість цей боржник віддасть мені ці гроші готівкою. Ну нормально? Чому я маю принижуватися, бігати по сусідах (деяких я навіть в обличчя не знаю) і випрошувати як милостиню ці гроші? Думаю, що така ситуація не тільки у… Читати далі »
Людмила Зіменко
3 днів 5 годин тому

Мені Водоканал у селищі, тобто начальник Палій, теж пропонував побити фізіологічні моєму сусіду-алкоголіку тепер вже покійному, за те, що сусід за воду велику суму заборгував. Пропонував навіть когось просити допомогти вибити із сусіда той кількатисячний борг, бо, мовляв, поки я цього не зроблю, то в моїй квартирі нормального водопостачання не буде ((
Думаю, що начальству у міськвиконкомі/управлінні будинком начхати на людей і вони таки справді мають нас за недолуге бидло((

Людмила Зіменко
3 днів 5 годин тому

Коли управління будинком приймало той чи інший будинок під своє управління, то приймало і боржників разом із боргами. Документи по передачі будинків були оформленні це точно. І що там написано у бухгалтерських звітах про заборгованість, невже там борги не вказані? А то тільки тепер борги спливли на поверхню? То виходить, що бухгалтерія подвійна, а це вже кримінал однозначно.

Олександр
2 днів 9 годин тому

А,що тут не зрозуміло?Для чого весь цей цирк? Банкрути,зміна вивісок? Будуть збирати гроші,знову нічого не зроблять,бо є пояснення-борги гасять!

Людмила Зіменко
2 днів 7 годин тому

Проблема у тому, що наше керівництво завжди шукає дірки у нашому недосконалому законодавстві і, звичайно ж, не на користь простих людей

wpDiscuz