рудико

Василя Рудця звільнили. ДП “Шахта №9” без директора

17 1966

5 березня Василь Іванович Рудець, що обіймав посаду директора ДП “Шахта №9 “Нововолинська”, підписався під наказом Міненерго про його звільнення.

Цьому передували бурхливі збори працівників копальні, що відбулися 16 лютого. Там голова профспілкової первинки НПГУ, депутат міськради Василь Гура брутально шарпав Рудця й вимагав написати заяву “за власним бажанням”.

 

 

Той і написав – під тиском. Відкликати її не став.

Таким чином, нещодавно зареєстроване ДП лишилось без директора, а на 9-й керує Володимир Юрків, і вона надалі працює у статусі “Відокремлений підрозділ ДП “Волиньвугілля”.

Переглядаючи відеосюжет СТН про ті збори 16 лютого, РАДАР пригадав інший епізод за участю Гури.

Не так давно цей депутат викликав поліцію зі скаргою на водія, який під час дрібного конфлікту на дорозі шарпнув його за руку.

Тоді пан Гура дуже обурювався, що до нього застосували “руки”, й вимагав суворо покарати водія.

У ТЕМУ:

ДТП із депутатом, два “фіати” і “швидка”, яку не пропускали 15 хвилин

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

17 Коментар "Василя Рудця звільнили. ДП “Шахта №9” без директора"

повідомляти

Шахта 9
1 рік 2 місяців тому

Гура з партії ляшка. Вони обоє ****

Дев\'ятка
1 рік 2 місяців тому

Це йьому тоді просто повезло що Вася йього відтянув від обуреного колективу (чим і спас йього) і всі живі й здорові👍 просто рудцю на ценсії не сидиця приключеній шукає, Шахтарів баламутить аби розвалити 9ку при тому нажитись…. А інтересно прокуратура завершила перевірку про порушення які були допущені ним при реєстрації???

editor
1 рік 2 місяців тому

Про аж два підприємства на одній шахті й аж двох директорів РАДАР написав першим. Тільки після цього всі почали з’ясовувати, як так. Ці ігри Міненерго – окрема тема.
А тут ідеться про депутатське навіть не хамство, а СВАВІЛЛЯ з рукоприкладством.
Обурений колектив обурювався словесно. Гура ж повівся як непотріб.
Бачила на власні очі того Гуру в авто біля монастиря – як він кричав, що до нього інший водій поліз “із руками” і нібито порвав йому курточку. Гура вважав це неприпустимим і викликав поліцію. До речі, поліція тихенько посміялася, бо свідків не було.

editor
1 рік 2 місяців тому

А тут свідків на весь інтернет – є кілька відео.
То іншому зась, а депутату Гурі все можна? Бити на тій-таки шахті привселюдно колегу з профспілки, хапати за барки привселюдно старшу людину… Хай друзів зі своєї радикальної партії хапає. Климовича там, Ярему… слабо?
Просто ви не бачили, як смішно виглядає той Гура, коли хтось сильніший простягає руки до нього.
І це просто він до вас не стрибав, шановний “Дев’ятко”. Але ще не вечір. 🙂

АНАТОЛЬ_
1 рік 2 місяців тому

Дива від беззубих вуглярів, що не вміють і не хочуть відстоювати власних інтересів.

василь
1 рік 2 місяців тому

гура це такий собі ланцюговий песик юрківа , якому той платить? а платити є за що. чи не правда ,володимир петрович ?

editor
1 рік 2 місяців тому

Цей хамський безпредєл депутата Нововолинської міськради бачило все місто завдяки телебаченню й інтернету. У мене питання: невже ціле місто вважає це нормальним і прийнятним?
І головне, чому мовчить міська рада, її комісія з депутатської етики, прав людини, захисту законності? Кого ще має пошарпати чи побити депутат-неадекват, щоб міська рада бодай щось прошепотіла?
До речі, власник місцевого телеканалу Віктор Ярема не лише очолює МО Радикальної партії, членом якої є В.Гура, а й входить до комісії з питань депутатської етики. Цілий заступник голови!
У цій-такі комісії засідають Куриленко, Дружук, Марчак, Мних, голова – Нагорний.

editor
1 рік 2 місяців тому

А може, вся міськрада тихо й замріяно чекає, поки нарваний Гура увійде у смак і шарпне на сесії мера? Чи натовче пики його заступникам? Бо завжди є за що.
Давай, Гура, давай, я теж почекаю.
🙂

Ульріх
1 рік 2 місяців тому

Якщо шарпне мера – з мене пляшка!

editor
1 рік 2 місяців тому

З мене – дві, але не шарпне.

Валік
1 рік 2 місяців тому

За декілька десятиліть нашим Шахтарям так уже нерви витріпали. То закривають шахту то не закриють то дають зарплату то затримують то в Київ на мітинг треба їхати. То зараз опять неопридільоность як шахті дальше бути. Я щиро дивуюся як там іще поножовщиною не закінчилося. Мій друг там робе мені нераз казав що шахта просто кипить від того бардака який там робиться. І що весь колектив трусе від нервів хто там робе пойме про що я кажу.

editor
1 рік 2 місяців тому

Від бардака?.. Та ж мовчать вони про бардак. Поматюкаються – і знову мовчать. А там же крадуть, мабуть, так само, як на інших шахтах…
Валік, є речі, через які не можна переступати навіть від нервів. Людська гідність, насамперед. А Гура легко переступає через чужу людську гідність – тупо задля піару.
І це страшно, бо в кишені у нього депутатський мандат.
Як ото він кричав водієві під монастирем: “Ти не знаєш, із ким ти зв’язався!”

ХХХ
1 рік 2 місяців тому

Жаль що не побились))) Як на мене вони один олного варті

editor
1 рік 2 місяців тому

тут не про те, хто чого вартий. Тут про те, що проти хама в цьому місті нема прийому.
Друг мера Коптюк вдарив у сквері біля пам’ятника прикордоннику жінку – зійшло з рук. Депутат Гура вдарив профспілкового діяча – зійшло з рук. Привселюдно шарпає старшу людину – всі мовчать.
Що ж, це вернеться бумерангом – міській владі насамперед. Депутат подає приклад виборцям…
Ну, і коли вас шарпатиме якийсь депутатик – згадайте, що ви йому це дозволили.

Сергій
1 рік 2 місяців тому

Ні в якому разі не виправдовую дії Гури, але Василь Іванович, як солідний мужчина міг піти достойно. Не хоче тебе колектив – розвернися і arrivederci. Бридко дивитися коли поважного чоловіка шарпають і свистять услід. Тьфу

editor
1 рік 2 місяців тому

Він саме так і вчинив. Написав заяву, пішов і не став чіплятися за посаду. Свист і шарпанина – на совісті тих, хто це робив.
Юрба – вона й на шахті юрба.
Згадайте, як таку саму заяву за часів Майдану написав під міськрадою Сапожніков В.Б. І що було далі?.. Де та заява, а де пан Сапожніков? Як доводив, що написав під тиском, навіть у самій заяві це зазначив. І потім шоу-сесія на сходах міськради на його захист. Оце справді “тьху”.
Рудець повівся нормально, респект.

шахта 9
1 рік 2 місяців тому

З Гурою пропрацював в одній бригаді біля 5 років . Більшого непотріба і ледаря ще не бачив. Він обійшов всі шахти, мабуть, по два рази.
Найбільша біда України – це отакі люди.

wpDiscuz