рудико

Василя Рудця звільнили. ДП “Шахта №9” без директора

17 1778

5 березня Василь Іванович Рудець, що обіймав посаду директора ДП “Шахта №9 “Нововолинська”, підписався під наказом Міненерго про його звільнення.

Цьому передували бурхливі збори працівників копальні, що відбулися 16 лютого. Там голова профспілкової первинки НПГУ, депутат міськради Василь Гура брутально шарпав Рудця й вимагав написати заяву “за власним бажанням”.

 

 

Той і написав – під тиском. Відкликати її не став.

Таким чином, нещодавно зареєстроване ДП лишилось без директора, а на 9-й керує Володимир Юрків, і вона надалі працює у статусі “Відокремлений підрозділ ДП “Волиньвугілля”.

Переглядаючи відеосюжет СТН про ті збори 16 лютого, РАДАР пригадав інший епізод за участю Гури.

Не так давно цей депутат викликав поліцію зі скаргою на водія, який під час дрібного конфлікту на дорозі шарпнув його за руку.

Тоді пан Гура дуже обурювався, що до нього застосували “руки”, й вимагав суворо покарати водія.

У ТЕМУ:

ДТП із депутатом, два “фіати” і “швидка”, яку не пропускали 15 хвилин

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

17 Коментар "Василя Рудця звільнили. ДП “Шахта №9” без директора"

повідомляти

Шахта 9
4 місяців 13 днів тому

Гура з партії ляшка. Вони обоє ****

Дев\'ятка
4 місяців 13 днів тому

Це йьому тоді просто повезло що Вася йього відтянув від обуреного колективу (чим і спас йього) і всі живі й здорові👍 просто рудцю на ценсії не сидиця приключеній шукає, Шахтарів баламутить аби розвалити 9ку при тому нажитись…. А інтересно прокуратура завершила перевірку про порушення які були допущені ним при реєстрації???

АНАТОЛЬ_
4 місяців 13 днів тому

Дива від беззубих вуглярів, що не вміють і не хочуть відстоювати власних інтересів.

василь
4 місяців 13 днів тому

гура це такий собі ланцюговий песик юрківа , якому той платить? а платити є за що. чи не правда ,володимир петрович ?

Валік
4 місяців 12 днів тому

За декілька десятиліть нашим Шахтарям так уже нерви витріпали. То закривають шахту то не закриють то дають зарплату то затримують то в Київ на мітинг треба їхати. То зараз опять неопридільоность як шахті дальше бути. Я щиро дивуюся як там іще поножовщиною не закінчилося. Мій друг там робе мені нераз казав що шахта просто кипить від того бардака який там робиться. І що весь колектив трусе від нервів хто там робе пойме про що я кажу.

ХХХ
4 місяців 12 днів тому

Жаль що не побились))) Як на мене вони один олного варті

Сергій
4 місяців 12 днів тому

Ні в якому разі не виправдовую дії Гури, але Василь Іванович, як солідний мужчина міг піти достойно. Не хоче тебе колектив – розвернися і arrivederci. Бридко дивитися коли поважного чоловіка шарпають і свистять услід. Тьфу

шахта 9
4 місяців 12 днів тому

З Гурою пропрацював в одній бригаді біля 5 років . Більшого непотріба і ледаря ще не бачив. Він обійшов всі шахти, мабуть, по два рази.
Найбільша біда України – це отакі люди.

wpDiscuz