Yellow paint pouring into bucket

Вдаримо по самопіару жовтою фарбою? Комунальники знову замовили банер із мером

28 1346

Нововолинський правозахисник Анатолій Бідзюра повідомив РАДАРУ, що міське ВУКГ поновить фотостенд на проспекті Дружби біля міськради з тим самим зображенням міського голови Сапожнікова, яке цими днями хтось старанно зафарбував.

Замовлення від ВУКГ вже нібито отримала приватна фірма.

І подейкують, що цього разу фото з мером буде ЩЕ БІЛЬШИХ розмірів.

Усе місто може запасатися       жовтою фарбою        попкорном чи там “сємками”. Шоу буде багатосерійним і крутішим за всі “Танці з зірками”.

Адже одразу після скандального інциденту в центрі Нововолинська давній опонент так званих “батьків міста” – Анатолій Бідзюра зробив рішучу заяву. На фейсбук-сторінці “Нововолинськ без Сапожнікова” він застеріг мера:

 – Змушений попередити міського голову Нововолинська Віктора Сапожнікова.

У разі поновлення на дошці пошани банера із його зображенням за гроші платників податків, ніби фюрера ІІІ Рейху чи Генсека СССР (вождя Куби, КНДР, Китаю, Венесуели, інших авторитарних держав тощо), цей портрет буде публічно спалений у присутності мітингувальників – членів політичних партій та громадських організацій, небайдужих громадян та учасників АТО.

Згідно статей “Закону України про декомунізацію”.

 

Перший пішов…

 

Трохи згодом опозиціонер додав:

 – Просив по людськи: В.Б., не чіпляйте своїх портретів ніде у місті. Це непорядно, негарно, некультурно та не в дусі часу – під час війни використовувати бюджетні гроші не на допомогу війську, а на таке марнославне непотрібство.

Як здурів чоловік – ніби до стовпа.

 

Цей банер теж заляпають?

 

Отже, банер проти  фарби. Хто кого? Протистояння загострюється!

Як пожартував користувач Олександр, “що закінчиться раніше: портрети чи фарба?”

Поза сумнівом, чиновництво зустріне свого ворога у всеозброєнні.  Посилене відеоспостереження, доброхоти-сексоти, три наряди поліції, акт про збитки – все це буде.

Але й опозиція у нас хоч і нечисленна, але не вчорашня.

Вангуємо: крамнички “Гама”, “Грайлик” та різні “Канцтовари” зроблять солідний виторг на балончиках із жовтою фарбою.

РАДАР стежить за цим містечковим видовищем року!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

28 Коментар "Вдаримо по самопіару жовтою фарбою? Комунальники знову замовили банер із мером"

повідомляти

Юрий
8 місяців 29 днів тому

В итоге Сапог тратит госденьги на плакаты, а граждане на краску? Кто от этого выиграет, поживём увидим.
P.s //// Сапога в топку… 🙂

999Ім‘я
8 місяців 28 днів тому

Тільки Сапог тратить гроші міста, а громадяни свої власні 🙄

анти чобіт
8 місяців 29 днів тому

у мера ніколи немає ні на що коштів, а на таке нікому не потрібне завжди знайде, ще й, мабуть, по завищеній ціні

Олександр
8 місяців 29 днів тому

Це на зарплати медикам не вистачає… а для себе, любимого… депутати аж бігом голосують “за”! Питання в іншому-це” ВІЦЯ ” дав команду його” повісити”, чи це звичайне підлабузництво? Кого?

Юрій
8 місяців 29 днів тому

Пропоную роздрукувати величезний банер Сапога з колорадскою стрічкою та з написом: Пора на пенсію!

анти чобіт
8 місяців 29 днів тому

є таке фото

Юрій
8 місяців 29 днів тому

Або оголосіть конкурс на кращій напис під його фото та ростягувати його на самому людному місці… а ще можна золоту корону йому добавити на фоні дзвонів.

Юрій
8 місяців 29 днів тому

Або просто два слова – БАНДУ ГЕТЬ!

Лолек
8 місяців 29 днів тому

Да намалюйте йому німецьки хрести і вусика, навіщо фарбу купувати))

гість
8 місяців 29 днів тому

Чорт з тим банером, в мене цікавіша пропозиція. Над бібліотекою на стіні будинку плиткою вимощено досягнення Гагаріна, ракета в космосі. Може, над Бібліотекою вишкою збити ту стару плитку з ракетою, а замовити нову фотоплитку з зображенням Ногіяна 1 ша людина, яку розстріляли на майдані. Ваша думка? Ногіян не українець, але пішов і умер за нас на майдані.

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 27 днів тому

Приєднуюсь. Гарна ідея. Він був українським громадянином вірменського походження.

Ульріх
8 місяців 26 днів тому

Забули Байдовського???

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 26 днів тому

І Байдовського потрібно, та й інших мучеників теж! Навіть питань немає.

гість
8 місяців 29 днів тому

Замість Сапожнікова на тих банерах мають висіти фото героїв, які загинули в ато. Сапожніков дав їм (загиблим в Ато) лише маленьке місце шани. Зате свою пику вчепить у людному місці.

Житель міста
8 місяців 29 днів тому

Пропоную на новому банері разом з мером розмістити фото Бідзюри хай вже чоловік заспокоїться.

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 28 днів тому

Відповім проплаченому, без сумніву, аноніму: Я цього не потребую. У мене інший світогляд та не викривлене, на відміну від вас, сприйняття реальності. Я не містечковий “вождик” – з диким прагненням влади, багатства і слави – це мені, слава Богу, невідоме. І найголовніше – не боюсь втратити награбованого: грошей, землі та майна. Пропозиція: на зображенні міського голови, що встановить ВУКГ на дошці пошани, передбачити місце для вашої персони – під чоботом у “султана”.

Нововолинець
8 місяців 27 днів тому

Ви вихваляєте того, що облив фарбою, самі кажете що спалите наступне зображення, те що на це йдуть гроші платників податків. Але якщо б не знищили плакат ті кого ви вихваляєте, то і не було б необхідності витрачати додаткові кошти. От і все. Фактично ви і є тим “каталізатором” завдяки якому витрачаються додаткові кошти.

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 27 днів тому

На прославляння міського голови В.Сапожнікова, чи будь-кого іншого, Нововолинська міська рада не має права витрачати кошти платників податків, “Нововолинцю”, а тільки за цільовими призначеннями – згідно “ЗУ Про місцеве самоврядування”. Ви не знали цього? Скільки вам років?

Олег
8 місяців 28 днів тому

За що ви його так ненавидите не розумію? Місто порівняно чисте і охайне, вночі дуже добре освітлене, дерева доглядаються (нажаль тільки на центральних вулицях, але і це добре) дороги і тротуари як не є але ремонтуються, всі комунікації справні, бо вчасно обслуговуються, і зверніть увагу все це робиться під час війни в державі, тотального зубожіння населення і затяжної економічної кризи. Порівнюючи з іншими, на мою думку, наше місто далеко не найгірше, а отже і керівництво не найгірше. Дарма ви так на нашого мера, чесно кажу.

РАДАР
8 місяців 28 днів тому

Ненавидіти мера? Ну, що ви. Ми йому щиро співчуваємо. Чоловік загрався в незамінного, обвішався нагородами, сповзає в “нашого дорогого Віктора Борисовича”, стає смішним і – втратив відчуття міри.
В історію міста увійде як той, що ПРОСИДІВ у виконкомі 30 років. Той, при якому добили, докрали, роздерибанили.
А що місто освітлене, дерева доглядають (тільки в центрі, самі кажете) – то за кілька км Європа, а надворі все ж таки ХХІ століття…
“Попри всі зусилля лікарів, пацієнт живий”. Це якраз про наше місто і його “батьків”. Попри хронічні відкати, віджими, преференції друзям із великими кишенями, попри абсолютний застій у керівних мізках – місто ворушиться.

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 28 днів тому

Ненавидимо? Господь із вами! Це у вас перебір. Я молюсь до Бога щодня – двічі, за здоров`я і матеріальне благополуччя міського голови та його заступників. Але, якщо ви вважаєте наше місто чистим, теплим, добрим, чесним – без наркоти, злочинності, корупції у місцевій владі та іншої всілякої гидоти – ви сліпець!

Олександр
8 місяців 28 днів тому

До війни було краще? Чи криза не через таких мерів і президентів затянулась? І нарешті – зайдіть з бульвара Шевченка…

РАДАР
8 місяців 28 днів тому

Пройдіться навіть не околицями, а центральною вулицею Св.Володимира. Подивіться, які там тротуари – ближче до Шахтарської. Ноги не поламайте, бо ще треба зайти з бульвару Шевченка у провулок Поштовий, де центр зайнятості. Там теж під ноги дивіться, бо страх Божий. А це центр Нововолинська, на секундочку…
А тепер уявіть, яким було б місто, якби влада не купувала коньяк ящиками, не ходила безперестанку на лікарняне, не випасала на бюджеті своїх, умовно кажучи, коптюків, а працювала. Хоча б іноді працювала.

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 28 днів тому
Наша всенововолинська біда: майже повна відсутність людей зі твердими характерами. А тих, які є, легко можна перерахувати. На пальцях однієї руки. І це в 60 тисячному місті! Яка причина – не знаю. Чому так сталося? Зовсім інша ситуація була у кінці 80-х, на початку 90-х років, коли ми скидали комуну. Та й у 2004-2005-х, під час акції “Нововолинськ без Сапожнікова!”, люди збиралися на тисячні мітинги. На кухнях, дачах, вулицях народ дико кляне чинну владу. Не розуміючи, що найголовніша влада це він сам – український народ . Проте, найвищою владою він себе чомусь не вважає. Чекає на милості від “природи” –… Читати далі »
Андрій
8 місяців 27 днів тому

Анатоль, в ваших словах я вас повністю підтримую, бо на сьогодні більшість Нововолинців – це як стадо баранів, куди поведуть – туди й підуть

Олександр
8 місяців 26 днів тому

Саме так, але ті барани знайшли крайнього-Порошенка! Ні, щоб спробувати навести порядок в свому місті.

Ульріх
8 місяців 27 днів тому

Опитування – кого хочете бачити на банері??? Варіанти які є? Я за Каліщука.

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 27 днів тому

І я не проти. Тим більше, що людина він шанована, патріот – не колабораціоніст. Кримінальних справ на нього не відкривали, у брудних оборудках зі бюджетними коштами, хабарами, привласненням міської землі та іншого комунального майна, цей чоловік замішаний не був.
Нововолинські промислові підприємства до руїни та банкрутства не доводив. Дитсадків і шкіл не дарував і за пів дарма не продавав.
Суди його дії неправомірними (антиконституційними) не визнавали. Влади він не узурпував і у організованих злочинних ургупуваннях не перебував, і не перебуває, на відміну від декого…
Цілком достойна кандидатура для розміщення її портрета на банері в центрі міста. Я – за Олександра Каліщука!

wpDiscuz