догии

“Відійдіть, бо і по вас пальнемо…” У Нововолинську знову відстрілюють собак

82 3192

Сьогодні близько третьої години нічну тишу в районі вулиці Шопена і проспекту Перемоги розривав відчайдушний гавкіт.

Хотілося думати: пси обгавкують злодія, що пробрався у чужий двір чи гараж.

Однак реалії в Нововолинську зовсім інші.

 

– У місті щоночі вбивають тварин! звернулась на РАДАР зоозахисниця Жанна Д.Минулої ночі в районі кафе “Молодіжне” моя знайома почула скавучання собак, у халаті вибігла надвір. Бачить: біля магазину “Смарагд” о 3-й годині двоє молодиків із ліхтарями на голові стріляють по собаках.

Зброя довгенька, є чохли.

Вона давай кричати на них, плакати, а вони її відштовхують і…

“Жіночко, відійдіть, а то по вас пальнемо”.

 

 

Днями інша читачка РАДАРА написала, що вже несила слухати постріли вночі – невідомі чоловіки регулярно відстрілюють псів.

Підозрюю, що ці догхантери добре відомі нововолинській владі і комунальному начальству.

Офіційно наше ВУКГ уклало угоду з організацією, що відловлює, забирає до Луцька, вакцинує, стерилізує бездоглядних псів і повертає на місце їхнього постійного перебування. Усе виглядає гуманно й законно.

Насправді ж у Нововолинську нічні й ранкові моторошні відстріли (з вогнепальної зброї чи з пневмата – шприцом із отрутою) як тривали впродовж десятиліть, так і тривають.

Знаю точно: раніше перші особи в міській владі давали негласну вказівку голові міської організації мисливців – і той разом із товаришами по зброї вбивав собак нещадно.

Вор***паєв, здається, його прізвище.

Навряд чи зараз наші владці змінили підхід до задавненої та наболілої проблеми. Вони її вміють вирішувати тільки вбивством.

 

 

Навіщо готувати проект і створювати комунальний притулок, навіщо обгороджувати місце для карантинного майданчика, як вимагає закон, навіщо виділяти кошти місцевим ветеринарам на стерилізацію та вакцинацію бездомних собак? Свиснув мисливцям-убивцям, проплатив – і дивися по телеку, яке в нас чудове, квітуче, гуманне місто, все чікі-пікі. І тільки та Камишникова навіщось тягає ті відра каші у свій притулочок, ату її, напустимо на неї “зоозахисниць”!

Украй негативно ставлюсь до підгодовування нічийних псів у дворах чи під гаражами при дорозі. Не з нашими людьми дозволяти собі таке милосердя. Воно виходить боком насамперед нещасним псам. Хтось удень годує, а хтось уночі вбиває: відстрілює, розкидає отруту. Уже не кажу про тварин, збитих автомобілями біля монастиря.

Сердобольні годувальники створюють серйозні проблеми і для мешканців та перехожих. Але це їх не обходить, як і постійні відстріли собак. Дві такі, прости Господи, “зоозахисниці” сказали мені однаковими словами: “Ну, значить, така їхня доля”. Типу ми годуємо собачок, бо ми хороші, а потім погані люди вбивають – така собача доля.

Не сприймаю ні такої логіки, ні такої сердобольності. Приручили, пригодували – відповідайте! Хоча б нашийники своїм підопічним купіть, чипи зробіть, провакцинуйте від сказу, щоб видно було: цей пес не становить особливої загрози.

Ну, а нічні відстріли – це дно. Абсолютне дно й беззаконня.

Шкода, що та жінка не здогадалася (ніч, жах, безпорадність) викликати поліцію, роздивитись, чи не стояла там машина тих убивць і куди вони пішли далі.

“Відійдіть, жіночко, а то по вас пальнемо!”

Так спокійно, як може сказати тільки кат.

Кат, що почувається безкарним.

 

 

Уже писала колись: Нововолинськ – це велика катівня для бездомних псів.

Агов, зоозахисники, робіть щось разом! Примусьте владу припинити ці вбивства, профінансувати міську програму стерилізації, облаштувати для початку хоча б карантинний майданчик!

Мене на все не стане, дійте.

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

82 Коментар "“Відійдіть, бо і по вас пальнемо…” У Нововолинську знову відстрілюють собак"

повідомляти

бабушка Кати
19 днів 6 годин тому

я просто НЕ МОГУ ничего написать… я просто……. плачу…

ХХХ
19 днів 5 годин тому

Тварин шкода, а дітей шкода більше. Нещодавно був свідком нападу собак на дитину біля памятника Шевченку.

Ольга
19 днів 5 годин тому

От так і живете… Як був совковий менталітет, так і залишився, а ще в Європу прете. Та вас в Європі за таке ставлення до тварин заплювали б. Соромно за місто, в якому я народилася. І дякую Богу, що вже давно тут не живу… Потрібно звертатися до організацій з охорони тварин національного масштабу

Надін
18 днів 17 годин тому

Як я хочу з цеї дири втікти

Анатоль_ БІДЗЮРА
18 днів 17 годин тому

Навіщо? Чи не простіше змістити міську владу і вибрати нормальних і чесних людей?

ХХХ
18 днів 17 годин тому

Завжди простіше втікти чим щось спробувати змінити.

Людмила Зіменко
18 днів 8 годин тому

Так я вже питала одного дописувача – коли втече, а потім там буде недобре – то і звідти втікати буде?

Ольга
17 днів 3 годин тому

В моєму випадку це була не втеча, а свідомий вибір, який я зробила ще будучи підлітком. І не шкодую

Ольга
17 днів 3 годин тому

Помиляєтесь. Переїхати в іншу країну і збудувати власне життя з нуля зовсім непросто. Просто тим, хто цього ніколи навіть не спробував зробити. А боротись за зміни потрібно там, де є хоча б якась надія, бо добре бути оптимістом, а реалістом ще краще

Олександр
18 днів 10 годин тому

Вибачте, Анатоль. Помиляєтесь, зовсім не простіше! Якщо немає розуму “вибрати”, то для “змістити” його точно не вистачить… А ще потрібно і сміливість мати, час витрати. В інших містах депутати відправляють мерів у відставку, а в нас… Народ и партия єдині… Не ті іграшки бовтались на ялинці на Майдані.

Анатоль_ БІДЗЮРА
17 днів 18 годин тому

То давайте “Олександре”. Збирайте народ. Я теж прийду під вікна дурцибелла і його прихвостнів. Організовувати не берусь, але навчу, як потрібно діяти згідно Конституції та законодавства України на мирних акціях протесту і опору діючій місцевій владі. Приведу своїх стареньких першорухівців, із якими ми відвойовували для вас самостійну Державу у 1989-1991 роках. Побачите і почуєте. То як?

Олександр
17 днів 4 годин тому
Анатоль, Ви для мене відвойовували самостійну державу?… Хочете вчити як потрібно діяти?… То Сапожніков-це результат Вашої боротьби? І де Ви такого досвіду набрались? І кому він такий потрібен? Моїм дітям і онукам – це точно! Я вже неодноразово натякав Вам на “інші методи”, але ж Ви не чуєте! Хоча, як голова Го, мали б… Мабуть і в Вашій голові той”совок” крепко засів… Бо Ви не вмієте мислити сучасно, скільки судів було? А де результат? Ви пропонуєте мені зібрати “народ” – Це тих, хто ТАК вибирає і ниє? – Навіть не подумаю! Я можу поділитись своїм баченням, але з молоддю-жити їм,… Читати далі »
Анатоль_ БІДЗЮРА
16 днів 17 годин тому
Виборював – факт, але точно, як виявляється не для вас. В.Сапожніков, це не результат нашої із товаришами боротьби (теж безумовний факт), а закономірність наслідків голосування, на виборчих дільницях, ваших батьків та дідів. А можливо й вашого. Ви перший хто звинуватив мене, що це я обрав на міського голову В.Сапожнікова. :))) Ваша “совковість” проявляється у страхові, небажанні щось змінити у своєму житті та анонімності. А ще в переляку прийти під міську раду і сказати в очі все, що ви думаєте про місцеву владу. Моїми судами із комуною, мене ганьбите? А хто сказав, що вони закінчилися? Я кликав вас та інших компових… Читати далі »
Олександр
16 днів 13 годин тому

Почалось з собачок а закінчиться… Вам Сапожніков і компанія потрібні, бо коли прийде хтось нормальний-то з ким воювати будете? Ви мені Юлю нагадуєте – слово проти-в очі кидаєтесь-всі вороги, змова, зрада… Сучасна молодь оперує іншими словами і орієнтири у них інші, а де кому потрібно вчасно зупинитись, відійти, просто не заважати…

Олександр
16 днів 10 годин тому

Хотів закінчити цю дискусію, але не даєте… Комусь молодь не подобатися?, Яку виростили-таку і маємо, мені мої “нащадки” подобаються! Звісно не всі. Не всі наркомани і трутні. Я персонально знаю дуже багато молодих, з яких можна брати приклад… Навіть батькам… Якби не ця молодь-мабуть і результат у справі Каті міг бути іншим, це вони вийшли на мітинг по першому ж посту в інтернеті… А “медалі” в Анатоля ніхто не відбирає-кожному своє. Але молодь розумна – ГО, яке не працює, їй не потрібне. А їх у місті тьма!

Олександр
16 днів 9 годин тому

Завершую, але не маніпулюйте моїми словами-я написав не про результати суду, а про те, що якби тоді молодь не вийшла, то не було б взагалі ніякого розголосу… А де були в той час нововолинські ГО і “мудрі” жителі? Правильно! В с…., і Ви знаєте в чиїй. Закінчили.

Анатоль_ БІДЗЮРА
16 днів 8 годин тому

Читаючи ваші анонімні пости, щось підказує мені, що я вас добре знаю. Почали мною та звинуваченнями на адресу ГО “Україна + Польща”, а закінчили бідолашною Катею Литкіною. Навіщо ви зачепили її пам`ять?.. За браком аргументів? Був і я на тому, так би мовити мітингу – сором! Навіть написати вимоги, до місцевої влади, не спромоглися. Не підлабузнюйтесь до молоді.

Олександр
16 днів 4 годин тому
Анатоль,та не збирався я Вас зачіпати,а Катю згадав,бо вийшла МОЛОДЬ вимагати розслідування!Та сама *не та* молодь,а не *свідомі*пенсіонери і дорослі! Вам соромно за той мітинг?А де був тоді ваш *розум*,чому не допомогли? Розумніше було б і зараз промовчати. І про *анонімність*-це , щоб мене не приписували до різних політичних кланів,бо вони для мене такі самі гидкі,як і кпсс. Не переживайте,в конкуренти Вам не набиваюсь і сперечатись більше не буду,бо після таких *диспутів* хочеться відмовитись від інтернету,але ж він не тільки для цього….До молоді не підлабузнююсь,а поважаю. коли потрібно-можу і зауваження зробити, бо пам*ятаю свою молодість і не хочу робити так,як… Читати далі »
бабушка Кати
16 днів 3 годин тому

мы бы были благодарны, если бы и сейчас кто-нибудь из молодежи и “немолодежи” поехали на суды! люди бы увидели и услышали сами это бесконечное издевательство “защитников” убийц Кати над нами!
Очередное заседание суда в Ковеле – 1 августа на 10 утра.

Анатоль_ БІДЗЮРА
15 днів 10 годин тому

Поїхав би, та нема здоров’я. Вибачте.

анти чобіт
16 днів 15 годин тому

анатолій а що з судами?

Анатоль_ БІДЗЮРА
16 днів 14 годин тому

Всьому свій час. Все добре. І з судами теж.

Олександр
18 днів 8 годин тому

В Європі своїх ідіотів достатньо, а нашим до Європи – як чукчі до Аляски. Європа це не географія, а менталітет.

Олена
19 днів 5 годин тому

Це великий гріх,як цього не розуміють!за що винні ці безневинні тварини.вони беззахисні(на відміну від людей які можуть дати собі раду).тварина не може себе прогодувати,вони хочуть турботи,ласки.бійтесь Бога ті хто цим займається,дає вказівки на таке.вам неодмінно повернеться за це…

Олена
19 днів 5 годин тому

Гидко жити з такими нелюдами.хто так відноситься до тварин,так само поступить і з людиною.це наскільки жорстоким треба бути. тварюки останні.живемо з такою місцевою владою якій все до гузиці,лиш би свої кишені напхати чимдужче.бридота

Гість
19 днів 4 годин тому

Не треба плакати спасати треба собак . Заберайте кожен з ЗАХИСНИКІВ по паро собачок додому до діток . Це ж друзі чотириногі.

ХХХ
18 днів 19 годин тому

Вони лише люблять собак, але хочуть щоб доглядав за ними хтось інший

бабушка Кати
18 днів 15 годин тому
Г1сть, Вы, наверное, ко мне обращаетесь? и Ваша ирония здесь некстати – у меня дома две собаки и было до недавнего времени два кота – их кто-то убил. за ними мы плакали ВСЕ! у моего сына – собака, кошка/ которую он подобрал возле мусорника/, попугайчики, хомячки и черепашка. так что детки тешатся! а я, к сожалению, в данное время очень далеко от дома и ничем не могу помочь. только плачу… когда-то, очень давно лет 13 назад, догкиллеры застрелили отца моего пса /выскочил вечером во двор – в ошенике, а тут ЭТИ от комунальщиков!/ – прекрасную, добрейшую собаку /БОКСЕР/. лет 6… Читати далі »
Микола
19 днів 4 годин тому

То вас собаки кусають, то нападають. Почали відстрелювати – знову плачетесь. Зріжуть звідкись сотні тисяч гривень на притулок – теж будете плакати що десь не вистачило на щось інше. А потім кожен рік ще по сотні тисяч в рік чи більше буде звідкісь зрізатися на тих собак і знову будете плакати що десь на щось інше не вистачило бо такі великі суми йдуть на тих псів…

Микола
19 днів 4 годин тому

Якщо добре порахувати всі затрати від самого проекту до будівництва, а це крім забору, вольєрів, приміщення та повністю облаштованої ветеринарної операційної , не рахуючи безкоштовно виділеного участку – то це вже до десятка мільйонів гривень. А потім ще сотні тисяч кожен рік на утримання, відлов та стерилізацію, де по документам буде відловлено, стерилізовано та відпущено по сотні собак в рік.

Микола
19 днів 3 годин тому

До влади я ніякого відношення не маю, просто після всіх їхніх (Сапожніков і Ко.) попередніх дій приблизно порахував що і за які суми буде… ну а ці всі суми вони позрізають з чогось іншого, і звісно ж не з себе чи свого утримання а з вас з нами.

ШАНУВАЛЬНИК
19 днів 3 годин тому

чому знову вимкнули коментування на БУЗі про нововолинські шахти і знову ж про брехливу статтю василя гури.відчуває гура завершення своєї карєри разом з юрківом .а це значить кінець вивозу необлікованого вугілля з аварійного складу ,а також продаж породи по 30 гривень .і тоді в людей відкриваються очі – хто є хто .а шахта 9 дуже успішно буде працювати без цих псевдо лідерів як гура і таких як він . хай розкаже гура як на нього впливає ахметов через волинця.А ВИ ДОБРОДІЮ РЕДАКТОРЕ – ПЕРЕСТАНЬТЕ БРАТИ ГРОШІ В ЦИХ ПСЕВДО ЛІДЕРІВ ЗА ВИМКНЕННЯ КОМЕНТАРІВ , і читайте про себе на РАДАРІ.

Не мовчу
19 днів 3 годин тому

Стаття хороша, розголос це добре, але це все!!! Може давайте друзі зробимо мітинг нормальний на сходах міськради. Нащо тихо читати коли можна свої погляди на життя висказали такимжесамим небайдужим людям як ти. Так діла не буде. Треба щось робити. Ми щоночі спимо а беззахисні тварини пачками гинуть під нашими вікнами. Треба мирну акцію чи мітинг зробити і чим швидше тим краще.

Валік
19 днів 3 годин тому

Сьогодні зранку якась блондинка з диктофоном біля магазину статус чіплялася до людей з питанням чи задоволені ви тим що міська влада зайнялася відловом собак. Тикала диктофоном всім до рота представляючись що вона приїхала з Луцька з Волинського радіо вона. Люди спішити на роботу і недуже охотно щось їй казали. Доречі з її вуст я взнав що на Ласку наша мерія виділила 400 тисяч на відлов собак. Слів бракує написати те що я думаю про Сапожнікова одні матюки в голові.

Олександр
18 днів 10 годин тому

Тільки Про Сапога?… А “молода команда”, а його лекторат, а ті, що повинні за законами слідкувати?

Житель Новіка
19 днів 2 годин тому

Всі «ярі» захисники собак, заберіть собі тих всіх псів, і не буде кого відстрелювати.
А то нападають на всіх, кусають, ЖАХ!!!!
Ніде немає більше такого зброду собак, як в Нововолинську.
Надіюсь хоть це допоможе нашому місту подолати цю проблему , як СОБАКИ!!!
(Я про тих собак які дійсно гризуться)

Роман
18 днів 14 годин тому

Дожились. Собак ставимо вище за людей.

Шпрот
18 днів 12 годин тому

В середу йшов по центру міста і побачив картину: якраз по пішохідній зоні (по середині) з-за ялинки вибігло 2 пса, це блія колишнього Веселого Роджера і вони побігла прямо на малу дитину, десь максимум 3 роки, мама їх легко відігнала, собаки втікли, але там якщо би ще секунд 5 максимум – була б біда!!!

Просто Ви статично дивитесь на ситуацію . якби то була б Ваша дитина?

Надія
18 днів 10 годин тому
У мене лише одне питання: чому? Чому наша влада сидить у своїх шкіряних кріслах і нічого не робить? Невже так важко виділити кошти і побудувати невеличкий притулок десь за містом? Немає грошей? Серйозно? За те купити собі нову квартиру чи нову машину – то гроші є. І то сума солідна. Коли припиниться це свавілля? Почуйте народ, пане мере! Невже вам так подобається ця гніль? Вас обрали мером – так будьте добрі, виконуйте свої обов`язки належно! Бідні тварини гинуть через цинізм і плювательське ставлення нашої міської влади і врятувати їх можемо тільки ми. Народ, не мовчіть! Скільки ми ще будемо закривати… Читати далі »
Анатоль_ БІДЗЮРА
17 днів 18 годин тому

Колись повернуться міському голові наші сльози, слів нема. Вже повертаються, і заступникам теж… Меру і його слугам потрібно продати свої службові машини, ліквідувати газету “Наше місто”, скоротивши або працевлаштувавши “будівників комунізму” – тих хто ще не на пенсії, на чолі із редактором того промерського листка і вивільнені кошти направити на облаштування притулку лдля бездомних тварин у міськрадівських гаражах.

анти чобіт
16 днів 15 годин тому

у мера стандартна фраза нема коштів ось тільки десь мільйони на рахунках беруться

Анатоль_ БІДЗЮРА
16 днів 13 годин тому

Зникнення коштів із бюджетних рахунків міста прямо пропорціональне безумовному, і дуже значному, збільшенню кількості комунального майна, землі та грошових знаків – у номіналах різних держав світу, що знаходяться на банківських депозитах керівників і їхніх родичів (слуг, свояків, кумів), що були мінімально відображені ними у їхніх особистих, державних Податкових деклараціях, і обернено пропорціональне масовому зубожінню населення (виборчого електорату), яке обирало їх на найвищі керівні посади аж п’ять разів підряд. :))))))) То й далі так дійте. Знову оберіть злодіїв, всілякі там, “Олександри” і “Гості” та інші боягузи!

Re@
18 днів 3 годин тому

В мене пропозиция давайте будемо теж саме робити из нашою владою.як говориться ихньою зброэю и проти них самих.а чому ни?🤔недопомиг малозабеспеченим тим ядом и по тому депутату,недопомиг старенький людини знову так и нарешти недопомиг безпритульний тваринци 2рази по тому депутату стрельнути….так може и порядок наведеться.МОЖЛИВО ВИДЧУЮТЬ НА СВОИЙ ШКУРИ ЯК ЦЕ….

Валік
17 днів 14 годин тому

Колишній ліквідований жек-1 попав під закон Гройсман про велику та малу приватизацію. Техніку жеку передали на баланс ВУКГ а сам жек готовлять виставляти на електронні торги під аукціон. 🙁 Собаки не на вулиці – собаки в міськраді сидять в кабінетах!

ВУКГ
15 днів 11 годин тому

Виробниче управління комунального господарства Житлово-комунального об’єднання Нововолинської міської ради, жодного відношення до даних ситуацій не має, оскільки у своїй діяльності керується нормами Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження гуманного ставлення до тварин» №2120-VІІІ від 22.06.2017р.

wpDiscuz