толл

Відверто – про волинські шахти і керівника “Волиньвугілля”. Відео!

11 1461

Голова Нововолинської МО НПГУ Анатолій Мухомеджанов після чергової поїздки в Міненерго прийшов на РАДАР – розповісти про міністерські наради й залаштунки.

Саме в залаштунках вирішується чимало питань: кадрові призначення, розподіл коштів на копальні.

Як виглядає держпідприємство “Волиньвугілля” на тлі інших регіональних об’єднань?

До чого докерувався пан Зорін?

Чому він  настійливо пропонує завезти на наші шахти гірників зі сходу України?

Про ці та інші скандальні моменти – Анатолій Мухомеджанов на нашому відео:

 

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

11 Коментар "Відверто – про волинські шахти і керівника “Волиньвугілля”. Відео!"

повідомляти

editor
1 рік 5 місяців тому

Для “хочу правди”. Ще раз терпляче пояснюю: дифамація з кущів тут не пройде. Посилання на інші сайти не вітається. Проплачені або “вмотивовані” аноніми – теж.
Маєте можливість сказати свою правду у вічі головам профспілкових організацій та пану Пилипюку. Використовувати РАДАР для цього не обов’язково.
А ще вважаю: поки людина на лікарняному – варто дати їй спокій.
На все добре. Сподіваюся, ви підпишетеся під вашою статтею вашим справжнім ім’ям . 🙂

editor
1 рік 5 місяців тому

О, то наші шахтарі перекривали трасу ще й заради Зоріна? Аби його не зняли з посади? А він із них глузує? Не знала…

Olga
1 рік 5 місяців тому
Прослухала уважно все те, що розказав Анатолій Хусейнович. Не претендую на абсолютну істину, але бачу ці події в світлі загальних тенденцій, що зараз відбуваються в державі: дерибан і розвал заради власного збагачення. Пан Ахметов і Ко обгадились по самі вуха в Даунбасі, вкрали там вже все, що тільки можна було вкрасти і помаленьку “переповзають” сюди. Те, що на зустріч в Київ поїхала “людина, яка не має відношення до вугільної галузі”, показує наочно, що скрізь розставлені їх “смотрящие”. БРЕХНЯ, що нововолинські шахтарі не хочуть працювати! НІХТО не буде працювати задарма, не отримуючи по півроку і навіть більше зарплату. Нововолинські шахти граблять… Читати далі »
Но нейм
1 рік 5 місяців тому

Хотів би задати питання особисто Мухомеджанову. Чому шахта N1 закривається? і чому не одного скороченого шахтаря Мухомеджанов не працевлаштував на інші підприємства?

Відредвговано, анонімні образи видалено.
Модер

Людмила Зіменко
1 рік 5 місяців тому

На телеканалі “Нова Волинь” ішла мова про низький видобуток вугілля на Нововолинських шахтах. Слово мав Гунчик і казав, що шахти потрібно закривати і це однозначно. Місто перетворюється на місто безробітних, назайнятих….. Криміногенна ситуація буде просто зашкалювали (більше, ніж досі).

editor
1 рік 5 місяців тому

Так Мухомеджанов – не центр зайнятості, працевлаштовувати – не його компетенція.

шахтар
1 рік 5 місяців тому

А де коментарі шахтаря та РОЗа поділися ?

editor
1 рік 5 місяців тому

лежать у кошику, бо написані в образливому тоні.

Бывшая безработная
1 рік 5 місяців тому

В нашем городе центр занятости – это просто безобразие. Я это проверила и не раз. Не думаю, что, как говорят в народе ” биржа труда” безработным шахтёрам поможет. Нет таких предприятий в городе, чтобы устроиться на работу с нормальной заработной платой и нормальными условиями труда. Думаю, что многие согласятся с этим.

editor
1 рік 5 місяців тому

Ну чого, у центрі зайнятості свою роботу роблять. І вакансії є. Інша річ – шахтарям держава гарантує спеціально створені робочі місця у разі закриття шахт. А не створила тут нічого.

Бывшая безработная
1 рік 5 місяців тому

Работу делают, деньги получаю, отчитываются перед начальством…. Но у нас действительно ничего не создано для занятости людей. Так что спасается кто как может сам.

wpDiscuz