толл

Відверто – про волинські шахти і керівника “Волиньвугілля”. Відео!

11 1374

Голова Нововолинської МО НПГУ Анатолій Мухомеджанов після чергової поїздки в Міненерго прийшов на РАДАР – розповісти про міністерські наради й залаштунки.

Саме в залаштунках вирішується чимало питань: кадрові призначення, розподіл коштів на копальні.

Як виглядає держпідприємство “Волиньвугілля” на тлі інших регіональних об’єднань?

До чого докерувався пан Зорін?

Чому він  настійливо пропонує завезти на наші шахти гірників зі сходу України?

Про ці та інші скандальні моменти – Анатолій Мухомеджанов на нашому відео:

 

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

11 Коментар "Відверто – про волинські шахти і керівника “Волиньвугілля”. Відео!"

повідомляти

Olga
9 місяців 13 днів тому
Прослухала уважно все те, що розказав Анатолій Хусейнович. Не претендую на абсолютну істину, але бачу ці події в світлі загальних тенденцій, що зараз відбуваються в державі: дерибан і розвал заради власного збагачення. Пан Ахметов і Ко обгадились по самі вуха в Даунбасі, вкрали там вже все, що тільки можна було вкрасти і помаленьку “переповзають” сюди. Те, що на зустріч в Київ поїхала “людина, яка не має відношення до вугільної галузі”, показує наочно, що скрізь розставлені їх “смотрящие”. БРЕХНЯ, що нововолинські шахтарі не хочуть працювати! НІХТО не буде працювати задарма, не отримуючи по півроку і навіть більше зарплату. Нововолинські шахти граблять… Читати далі »
Но нейм
9 місяців 13 днів тому

Хотів би задати питання особисто Мухомеджанову. Чому шахта N1 закривається? і чому не одного скороченого шахтаря Мухомеджанов не працевлаштував на інші підприємства?

Відредвговано, анонімні образи видалено.
Модер

Людмила Зіменко
9 місяців 12 днів тому

На телеканалі “Нова Волинь” ішла мова про низький видобуток вугілля на Нововолинських шахтах. Слово мав Гунчик і казав, що шахти потрібно закривати і це однозначно. Місто перетворюється на місто безробітних, назайнятих….. Криміногенна ситуація буде просто зашкалювали (більше, ніж досі).

wpDiscuz