лисик

Віджим триває. Мер хоче покласти Климовичу підвал під ялинку?

21 2371

Уже навіть незнайомі люди запитують на вулиці:

 – А що там той підвал на Перемоги? Прихапізував його Климович чи ні? 

Увесь Нововолинськ стежить за перипетіями довкола протирадіаційного укриття (в народі – бомбосховища), частину якого міська рада віддала в оренду голові депутатської комісії з земельних питань Леоніду Климовичу.

Оренда виглядає фіктивною,  бо жодної молодіжної політики, задекларованої в умовах оренди, орендар там ніколи не здійснював. А от сплачував під прикриттям цієї політики значно менше, ніж мав би.

РАДАР писав і про заборгованість, яку з “сумлінного орендаря” Климовича вибивали через суд, і про щурячі біга у занедбаному підвалі, і про те, як потерпають мешканці багатоповерхівки через відсутність власних комор для зберігання овочів та консервацій.

Мешканців міський голова В.Сапожніков і його заступники не чують. Натомість до грошовитого депутата дослухаються, навіть коли його забаганки переходять усі межі пристойності.

 

 

Попри бурхливі протести мешканців будинку 1-а на проспекті Перемоги та суспільний резонанс, Нововолинська міськрада наміряється віддати-таки Климовичу підвальне приміщення площею 190 кв.м, на яке претендує створене мешканцями ОСББ “Добробут-1-а”.

 

 

Проект рішення розглянуть на сесії вже сьогодні, 22 грудня. Хоча ще 15 червня Нововолинський міський суд заборонив міській раді вчиняти будь-які дії щодо спірного приміщення (підвалів) на пр.Перемоги, 1-а аж до завершення розгляду судової справи.

Лише кілька наших обранців під час попереднього обговорення проекту рішення на “дні депутата”, що відбувся 20 грудня, відкрито висловили незгоду з цинічним віджимом підвалу у виборців. За шкурні інтереси “підвального короля”, як називають Климовича у місті, вони не проголосують. А інші?

На сесії щоразу присутній прокурор. Невже закриє очі на таке безпардонне витирання депутатських ніг об закони й об рішення суду?

 

 

РАДАР уважно стежить за перебігом скандальної підваліади. І розповість вам, чи покладуть депутати сьогодні Климовичу під ялинку черговий жирний подарунок.

У ТЕМУ:

Горе-орендаря Климовича тягали до суду і примусово стягують борг

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

21 Коментар "Віджим триває. Мер хоче покласти Климовичу підвал під ялинку?"

повідомляти

Мешканець
10 місяців 23 годин тому

Нє … ну повний песець! Люди створили ОСББ, а їм віддали будинок без підвалу. Цікаво… мер взагалі страх втратив?

АНАТОЛЬ_
10 місяців 22 годин тому

Мер збирається у вирій.

Василь
10 місяців 22 годин тому

“Ігор прийде – порядок наведе !”
“Ігор прийшов- джипа (1 500 000 грн.) знайшов !”
Була одна надія і та загасла.
Тепер усі суди, прокуратура (На сесії щоразу присутній прокурор), поліція- “за НАРОД”.
Підвали, ремонти доріг, заміни теплотрас (закриття справи) збагачують ще одного ДАРМОЇДА.

Вуаля
10 місяців 13 годин тому

“Ігор прийде – Land Rover буде”, але на сесію його не запросили.
На сесію запрошуються депутати обласної ради, окремі керівники підприємств, організацій та установ, керівники структурних підрозділів міської ради і виконкому, представники прокуратури міста, представники засобів масової інформації.

Роса
9 місяців 28 днів тому

не можна Гузя на сесію, не можна. А то раптом побачить, що мер вичворяє своїми кгбшними штуками.

Олександр
10 місяців 22 годин тому

Ми маємо місцевий телеканал.Чому не організовані трансляції сесій міської ради в прямому ефірі? Пора!!!

АНАТОЛЬ_
10 місяців 22 годин тому

Це потрібно знати В. Сапожнікова. Він за “послуги” завжди розраховувався нашим (комунальним) майном. Цікаво, як там сьогодні проголосують наші наймити”?

Тролик
10 місяців 22 годин тому

прокурор – кум Лисого…

АНАТОЛЬ_
10 місяців 13 годин тому

Який прокурор? І.Васьовчик? В. Бас? Чи В.Книш із Володимира?

Тролик
10 місяців 7 годин тому

Чув, що Бас.

editor
10 місяців 19 годин тому

ВНЄЗАПНО. 🙂 Зняли ЗНЕНАЦЬКА з порядку денного питання про підвал на Перемоги, 1-а.
Мешканці прийшли вранці на сесію, але їм повідомили, що питання знято з розгляду.
Запропонував зняти міський голова.

АНАТОЛЬ_
10 місяців 13 годин тому

Це звдяки тобі, НС.

Вуаля
10 місяців 13 годин тому

Очікувано. Окремі депутати пояснили Сапожнікову що рішення незаконне і коли подадуть у суд то феміда скасує повністю все рішення.

Гастроентеролог
10 місяців 9 годин тому

Було б справедливо, якби суд не просто скасовував незаконні рішення міської ради, а після кожного такого скасування притягували до відповідальності винних у таких незаконних рішеннях. в данному випадку В.Б. Сапожнікова, так як ця особа відповідальна за усі протизаконні дії та рішення сесій.
Чоловік вже років 15-ть, як сплутав “береги” і розкидається добром та грошима міста, як власними. Зрозуміло, що він живе у пара-світі та та іноді можна “спускатись” на землю і аналізувати те, що навертів, ну, хоча б з інстинкту самозбереження.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 28 днів тому

Місцева влада + місцева прокуратура + місцеве СБУ + місцева поліція + суди = Організовані злочинні угрупування і мафія. Плювали вони на закони і Конституцію.

Уже мер задовбав
9 місяців 29 днів тому

А підвал по вул. Гагаріна, 20 мер зі своїм безробітним племінником віджали. Тепер там магазин “Садо…”, а було бомбосховище

коли нажжеретесь,пане :
9 місяців 27 днів тому

І скільки тому меру треба на старість ? Тільки і чути ,що віджав то з племінником,по з Коптюком, то з Климовичем,то з … усіх і не перелічити депутатів, чиновників, та начальників ,які “співпрацюють “із ним.. Тільки правоохоронці нічого не бачать,нічого не чують нічого не кажуть антикорупційним органам.

Андрій Петрович
10 місяців 4 годин тому

Та того климовича, я вважаю, давно треба посадити на пару років в тюрму він депутат а отже посадова особа і якщо зловживає службовим становищем є така стаття нехай правоохоронні органи займуться цим питанням

АНАТОЛЬ_
9 місяців 28 днів тому
Ваш коментар, Андрію Петровичу, не більше аніж декларація намірів якогось анонімного і віртуального громадянина. І я теж так вважаю. І не тільки його одного. А й багатьох інших майнодавців та місцевих “дарувальників” не свого – нашого із вами комунального багатства. Там, потрібно було б розібратися іще багато з чим… Проте, нашим людям байдуже – вони думають не головами, а ***раками: “Це не моє майно, що воно нічиє, і мені ніколи собисто не належало!” Повідомлю вам “велику таємницю”, хоча й знаю, що вона не цікавитиме майже нікого із членів нововолинської зсобаченої громади: У кожній цеглині кожного будинку, у кожному м. кв.… Читати далі »
Роса
9 місяців 28 днів тому

Хто його пасадіт, он же памьятнік)

Роса
9 місяців 28 днів тому

Кажуть там Мних влазив в те, аби не дали подвал Лисому.

wpDiscuz