лисик

Віджим триває. Мер хоче покласти Климовичу підвал під ялинку?

20 2354

Уже навіть незнайомі люди запитують на вулиці:

 – А що там той підвал на Перемоги? Прихапізував його Климович чи ні? 

Увесь Нововолинськ стежить за перипетіями довкола протирадіаційного укриття (в народі – бомбосховища), частину якого міська рада віддала в оренду голові депутатської комісії з земельних питань Леоніду Климовичу.

Оренда виглядає фіктивною,  бо жодної молодіжної політики, задекларованої в умовах оренди, орендар там ніколи не здійснював. А от сплачував під прикриттям цієї політики значно менше, ніж мав би.

РАДАР писав і про заборгованість, яку з “сумлінного орендаря” Климовича вибивали через суд, і про щурячі біга у занедбаному підвалі, і про те, як потерпають мешканці багатоповерхівки через відсутність власних комор для зберігання овочів та консервацій.

Мешканців міський голова В.Сапожніков і його заступники не чують. Натомість до грошовитого депутата дослухаються, навіть коли його забаганки переходять усі межі пристойності.

 

 

Попри бурхливі протести мешканців будинку 1-а на проспекті Перемоги та суспільний резонанс, Нововолинська міськрада наміряється віддати-таки Климовичу підвальне приміщення площею 190 кв.м, на яке претендує створене мешканцями ОСББ “Добробут-1-а”.

 

 

Проект рішення розглянуть на сесії вже сьогодні, 22 грудня. Хоча ще 15 червня Нововолинський міський суд заборонив міській раді вчиняти будь-які дії щодо спірного приміщення (підвалів) на пр.Перемоги, 1-а аж до завершення розгляду судової справи.

Лише кілька наших обранців під час попереднього обговорення проекту рішення на “дні депутата”, що відбувся 20 грудня, відкрито висловили незгоду з цинічним віджимом підвалу у виборців. За шкурні інтереси “підвального короля”, як називають Климовича у місті, вони не проголосують. А інші?

На сесії щоразу присутній прокурор. Невже закриє очі на таке безпардонне витирання депутатських ніг об закони й об рішення суду?

 

 

РАДАР уважно стежить за перебігом скандальної підваліади. І розповість вам, чи покладуть депутати сьогодні Климовичу під ялинку черговий жирний подарунок.

У ТЕМУ:

Горе-орендаря Климовича тягали до суду і примусово стягують борг

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

20 Коментар "Віджим триває. Мер хоче покласти Климовичу підвал під ялинку?"

повідомляти

Мешканець
6 місяців 29 днів тому

Нє … ну повний песець! Люди створили ОСББ, а їм віддали будинок без підвалу. Цікаво… мер взагалі страх втратив?

АНАТОЛЬ_
6 місяців 29 днів тому

Мер збирається у вирій.

Василь
6 місяців 29 днів тому

“Ігор прийде – порядок наведе !”
“Ігор прийшов- джипа (1 500 000 грн.) знайшов !”
Була одна надія і та загасла.
Тепер усі суди, прокуратура (На сесії щоразу присутній прокурор), поліція- “за НАРОД”.
Підвали, ремонти доріг, заміни теплотрас (закриття справи) збагачують ще одного ДАРМОЇДА.

Вуаля
6 місяців 28 днів тому

“Ігор прийде – Land Rover буде”, але на сесію його не запросили.
На сесію запрошуються депутати обласної ради, окремі керівники підприємств, організацій та установ, керівники структурних підрозділів міської ради і виконкому, представники прокуратури міста, представники засобів масової інформації.

Роса
6 місяців 26 днів тому

не можна Гузя на сесію, не можна. А то раптом побачить, що мер вичворяє своїми кгбшними штуками.

АНАТОЛЬ_
6 місяців 29 днів тому

Це потрібно знати В. Сапожнікова. Він за “послуги” завжди розраховувався нашим (комунальним) майном. Цікаво, як там сьогодні проголосують наші наймити”?

Тролик
6 місяців 29 днів тому

прокурор – кум Лисого…

АНАТОЛЬ_
6 місяців 28 днів тому

Який прокурор? І.Васьовчик? В. Бас? Чи В.Книш із Володимира?

Тролик
6 місяців 28 днів тому

Чув, що Бас.

Андрій Петрович
6 місяців 28 днів тому

Та того климовича, я вважаю, давно треба посадити на пару років в тюрму він депутат а отже посадова особа і якщо зловживає службовим становищем є така стаття нехай правоохоронні органи займуться цим питанням

АНАТОЛЬ_
6 місяців 26 днів тому
Ваш коментар, Андрію Петровичу, не більше аніж декларація намірів якогось анонімного і віртуального громадянина. І я теж так вважаю. І не тільки його одного. А й багатьох інших майнодавців та місцевих “дарувальників” не свого – нашого із вами комунального багатства. Там, потрібно було б розібратися іще багато з чим… Проте, нашим людям байдуже – вони думають не головами, а ***раками: “Це не моє майно, що воно нічиє, і мені ніколи собисто не належало!” Повідомлю вам “велику таємницю”, хоча й знаю, що вона не цікавитиме майже нікого із членів нововолинської зсобаченої громади: У кожній цеглині кожного будинку, у кожному м. кв.… Читати далі »
Роса
6 місяців 26 днів тому

Хто його пасадіт, он же памьятнік)

Роса
6 місяців 26 днів тому

Кажуть там Мних влазив в те, аби не дали подвал Лисому.

wpDiscuz