grabovv

Віталік Грабовський живий!!! І вже втік із лікарні!

27 9188

Такої дивовижної звістки РАДАР не пригадує. Наш нещодавній небіжчик – 22-річний Віталій Грабовський, якого подумки вже поховали всі рідні та знайомі, воскрес!

Початок неймовірної історії тут: http://radar.in.ua/vazhka-novyna-u-kyyevi-znajshly-tilo-novovolyntsya-vitalika-grabovskogo/

Зараз будуть сенсаційні подробиці.

Розповідає Євген Микитович Недищук – голова Поромівської об’єднаної територіальної громади:

– Учора пізно ввечері розмовляю телефоном із паном Бідзюрою. Раптом висвічується на мобілці, що телефонує мені Віталій Грабовський. Мені аж мурашки по шкірі. Адже кілька днів тому дізнався про його смерть.

Тоді мені зателефонував із Києва якийсь російськомовний чоловік, назвався представником охоронної фірми, де працював і Віталік. Мовляв, виявили тіло повішеного Грабовського, зараз воно у морзі. Бабусю хлопця вже сповістили, а тепер от набрали вас, бо знайшли в його мобільнику ваш номер. Доправимо тіло до Нововолинська коштом фірми, завтра маємо з моргу забрати.

Я, – веде далі Євген Недищук, – набирав тоді бабусю (в неї лише домашній телефон) – не відповідала. Хотів і сам коштами допомогти. Повідомив сумну звістку Анатолію Бідзюрі, він – вам. А що роботи зараз маю багато, то переключився на інші клопоти.

І от зненацька!..

РАДАР теж набирав номер бабусі Віталія – теж не відповідала. Вирішив, що поїхала до Києва, а поліція тіло ще не віддає – провадить слідчі дії. Напружено чекав...

Недищук продовжує:

– І от учора ввечері телефонує мені хтось із номера Грабовського. Але голос Віталіка!

Питаю: “Ти?!” – “Та я, я”.

Виявляється, хлопчина, якого справді витягли з зашморгу, був у комі. Коли прийшов до тями й оклигав – самовільно забрався  з лікарні. Першому зателефонував мені. Бабуся його вже знає, що він живий.

РАДАР щойно поспілкувався і з самим Віталієм Грабовським. Хлопець стверджує: йому погрожували й “допомогли” опинитись у зашморгу.

Шокуючі подробиці цієї явно кримінальної історії розповімо трохи згодом. В окремій новині.

Наразі малий просить у соцмережах грошей на квиток Киів – Нововолинськ.

 

Доброго дня всім, хто небайдужий!!! Ви всі хочете зустріти Новий рік удома. На даний час я у Києві і не знаю, за що доїхати до міста Нововолинська. Тому прошу: хто може допомогти, надішліть на квиток додому. Наперед дякую, я теж хочу додому.

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

27 Коментар "Віталік Грабовський живий!!! І вже втік із лікарні!"

повідомляти

Тетяна
1 рік 11 місяців тому

Прости Господи, а то хіба не черговий розвід людей на бабло…був у комі..воскрес..скоро і 12 учнів підтягнуться….хай хлопець живе здоровий..але це дурниці і просто вимагання грошей!!!

editor
1 рік 11 місяців тому

ні, це точно не вимагання грошей. Деталі з’ясуємо достеменно, там може бути що завгодно, але не розвід на бабло. Я Віталія знаю вже кілька років. Головне, що живий.

Людмила
1 рік 11 місяців тому

Все дуже цікаво получається… Доправити тіло до Нововолинська хотіла фірма. А дати гроші на білет що фірма збанкрутувала?

editor
1 рік 11 місяців тому

питань багато, але живий.

Сергій
1 рік 11 місяців тому

Картка дійсно зареєстрована на Грабовського Віталія Васильовича

Серега
1 рік 11 місяців тому
Бред сумашедшего,работал на фирме,умер ,воскрес и 500 км не может добратся домой…..Пусть пойдет на роботу где работал и заберет деньги за последние пару дней роботы а если зарплату дали и он хороший робочий,пусть одолжит на фирме,потом отработает.И вопрос конечно интересный я хочу задать!Как ето уполномоченые или скорая неопределила по человеку,труп ето или кома???когда человек умер он становится как дерево в одной позе а кома ето пульсирующее серце с большим интервалом.Если ето правда то я бы уволил к чертовой матери етих уполномоченых и наших ”суперкосмических,, врачей которые написали своими дырявыми руками которые исполняют халатную роботу и немогут отличить мертвого от живого!!!Позор!… Читати далі »
поромівець
1 рік 11 місяців тому

Добре,що хлопець не киянин і бабуся живе далеко від Києва, а то б закопали Віталіка живим.

Людмила
1 рік 11 місяців тому

Так, зареєстрована картка на Грабовського. Моя добросердна сестра скидала гроші. Але ж тією карткою можуть користатися ті ж самі російськомовні так звані ”працівники фірми”. Те що живий – добре, а все решта не є добре. Радар, підключіть до цієї справи правоохоронні органи.

гість
1 рік 11 місяців тому

Дійсно,а чого поліція. прокуратура мовчить? Може їм теж треба скинутись усією громадою для заохочення ? Це ж тільки прості люди за мізерні пенсії і зарплати можуть не тільки виживати в корумпованій Україні, але допомагати один одному,а також ще й підсобляти “зубожівшим “олігархам кормити та одягати армію . Бо війна, по “ЇХНЬОМУ” АТО, вкрай для корупції необхідна. Ач скільки лєвого бабла там пливе у кармани “борців” з корупцією.

Анатоль_
1 рік 11 місяців тому

Там, люди із фірми приїхали забирати тіло – із труною та іншими аксесуарами. А тут, така ось історія. Довго житимеш, Віталію.

Василь
1 рік 11 місяців тому

Може, не на дорогу збирає гроші, а на пляшку?

editor
1 рік 11 місяців тому

каже, що нічого ні від кого не прийшло. Ані гривні. Так і не виїхав.

editor
1 рік 11 місяців тому

Тааак, Євген Микитович йому надіслав учора грошей на дорогу, Андрій Рязанов надіслав… А він ще не їде! От же ж…

Василь
1 рік 11 місяців тому

вони проспонсорували йому новорічну або передноворічну пянку))

editor
1 рік 11 місяців тому

вони дали йому шанс. Але свій розум вставити не можуть. Ну, хай святкує, таке пережив…

Василь
1 рік 11 місяців тому

та що він там пережив хах))) типовий розвод на гроші

Нововолинці
1 рік 11 місяців тому

знаємо цього малого. допомагали раніше йому грошима…потім з папіроскою в руках ходить, та й попиває добре..

Михайло
1 рік 11 місяців тому

Малий набухався напевнов хлам,а написали,що вмер))))

житель
1 рік 11 місяців тому

люди ну ви що на іншій планеті живете,хто його не знає,ходив раніше вічно по базарі “вгашаний” сварився з усіма, і не треба “ля -ля” сирота ,тяжка доля і тп. є безліч прикладів коли люди з подібних сімей добивались в житті багато чого,а це й,то вмер,то воскрес,то білет купіть ,розводить як дурнів …

editor
1 рік 11 місяців тому

У кожної людини є негатив і є позитив, слабкі і сильні сторони. Будемо сподіватися на краще. Хай цей рік буде для нього світлішим і добрішим.

Цікаво
1 рік 11 місяців тому

Мені одній після свят хочеться написати заяву на цього малого? По свому доброму серцю скинула 700 гривень.. А скільки таких дурних ще було? Новорічний розвід вдався….

Саня
1 рік 11 місяців тому

Знаю його особисто. На майдані за гроші зі скриньки на пожерви, він і його колега знімали у центрі києва квартиру та ні вчому собі не відказували. Дорогі цигарки, коньяки та віскарі (як він описував) не виходили з квартири. Прекрасне і дивовижне життя Вітальки тривало доки не розібрали останні палатки на майдані. Далі хлопчина усім але тільки не чесним заробітком добував собі гроші.

Це розвід лохів перед Новорічними святами. Віталька виходить на новий рівень.

editor
1 рік 10 місяців тому

Приїздив додому, поїхав знову. Все складно.

Цікаво
1 рік 10 місяців тому

Що знову просив грошей? Якби було все складно не поіхав до Києва а був тут. .

editor
1 рік 10 місяців тому

Нічого не просив.

Цікаво
1 рік 10 місяців тому

І не пояснив своєі поведінки? Навіть перед Вами не вибачився?

editor
1 рік 10 місяців тому

дещо пояснив. Дай йому Боже здоров’я, розуму й добрих людей на шляху.

wpDiscuz