лест

“Вона його рознервувала…” Оживити Яну намагалися 42 хвилини

13 9786

Сусіди й медики розповіли про трагедію, що сталась учора у центрі Нововолинська.

У кареті “швидкої” реанімацію здійснювали 42 хвилини, але марно.

Події – очима телевізійників каналу “Аверс”.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

13 Коментар "“Вона його рознервувала…” Оживити Яну намагалися 42 хвилини"

повідомляти

Оля
4 місяців 21 днів тому

Чому не напишуть хто такий той Захар, де працював, навчався, жив.??

Знайома
4 місяців 20 днів тому
Яна це дуже гарна, весела щира дівчина, вона була любляча мама, кохана дружина, класна подруга і просто приємна і добра людина. Почувши про скоєне, дух перехопило, неможу уже другий день відійти від шоку, ким потрібно бути, щоб таке скоїти, це не людина, не чоловік, це воно, це бидло, яке не повинне знаходитись серед людей. Перше моє бажання, прости боже, це те саме зробити йому, щоб мучився і відчув, які муки перенесла ця тендітна дівчина, вона хотіла жити, бігла, боролася, а воно сволота …. Дивлячись за новинами сьогодні і коментарями небайдужих людей, закрадається що можливо воно є якоюсь шишкою, сином шишки… Читати далі »
РАДАР
4 місяців 20 днів тому

Може, прізвище не називають просто тому, що шкода його дітей?

Знайома
4 місяців 19 днів тому

Захищати його дітей теж потрібно, бо вони нівчому невинні. Але і ми, звичайні мешканці повинні знати вбивцю, так як за нашим правосуддям посидить 7 років і вийде і хто знає, що від нього чекати ще після пару років відчуження. Якщо його знервували якісь слова і він таке вчинив, тоді його взагалі потрібно ізолювати від людей.

Оксана
4 місяців 17 днів тому

За 7 років тюрми (чи скільки визначить суд) чужі люди забудуть про це 🙁 . Завжди будуть пам’ятати лише рідні, близькі, друзі, а вони і так знають вбивцю.
Для чого вам знати хто той Захар? Що ви будите робити з тією інформацією? Для того щоб осуджувати його, чи його родину? І що далі? Буде суд. Підіть на суд, побачите хто він.
Після того як вийде можливо він переїде в іншу країну, область, місто, село…. А діти будуть жити з цим ярмом і всі роки ув’язнення і все життя.

Знайома
4 місяців 17 днів тому

Ой Оксано, читаю ваш коментар і розумію, що ви одна із Захарових знайомих, і добре що в цей злощасний ранок ви непили каву з його дружиною. Ви серйозно питаєте чи ми осуджуємо його??? Та не те що осуджуємо, навіть неможу висловити своїх емоцій, Скотина така, зарізати молоду дівчину, вона втікала, боролась за життя, а він в спину штрикав, це довічно потрібно давати і без суду. Родині його тільки співчуваю.

Оксана
4 місяців 16 днів тому
Ні, я не знайома його. “Ви серйозно питаєте чи ми осуджуємо його???” ні я не це запитувала. Я запитувала для чого Вам ця інформація? Що це змінить? Дізнатись хто він, Ви можете пішовши на суд, там також можливо можна буде висловити свою думку. Але не робіть це тут в інтернеті, він цього не дізнається, він не прочитає. А от на суді зовсім інша справа. Просто ми звикли переливати з пустого в порожнє і балачками все закінчується. Я не звертаюсь особисто до Вас, а до всіх кому це просто цікаво…. Я просто не можу зрозуміти для чого? 🙁 У родині велике… Читати далі »
Родичка
4 місяців 16 днів тому

Афігєть😤😤Оксано,ви мене звичайно вибачте,а коли він вбивав Яну,він не подумав про її дитинку,яка осталась без мамочкі,чому тепер хтось має думати про його дітей,хай його дружина думає,як вона через пару років,пояснить для маленької дівчинки,чому мама не повернудась додому від неї,чому в її доток є мама,а в Евеліни немає,хто дав право лишати дитину без мами!!!?????😭😭😭😭а вашого Захара,осуджувати,та кому він потрібен,просто люди хочуть знати в лице ХЕРОЯ,який забирає в діток мам😭😭😭так що Оксано,моя вам порада,промовчіть краще,і не захищайте його,хіба що він ваш родич,але така людина,не заслуговує захистів,навіть від рідних

Оксана
4 місяців 16 днів тому
Повторюсь я не родичка і навіть не знайома. Якщо, Ви, “родичка” ви назвіть нам хто він. Я його не захищаю. Мені дуже шкода дівчинку яка залишилась без мами і батьків які втратили дитину. Щиро співчуваю. Мені шкода його дітей, але що вони могли/мали на Вашу думку зробити у тій ситуації? Чому, Ви, дітей осуджуєте? Вбивця звичайно ж у той момент про дітей не думав! Можливо і зараз не думає… Хоча це знає лише він, вбивця! Ви, будь ласка, мені не радьте що робити. Я вважаю що діти не винні, їм і так скоріш за все важко ВЖЕ СЬОГОДНІ. Цілком ймовірно… Читати далі »
Кира
4 місяців 19 днів тому

Ніякий в нього тато не шишка. І мама в нього жива. Хоча тут писали що вона померла. Квартира йому залишилась від бабусі.

Оля
4 місяців 18 днів тому

Якщо це так, то я знаю цього Захара. Він ріс спокійним, але відлюдкуватим хлопцем в селі з мамою, яка вийшла другий раз заміж.

Оксана
4 місяців 19 днів тому

Чому непоказують вбивцю????Покажіть хай люди знають!!!А то завжди ця інформація за сімома замками…

Ольга
4 місяців 16 днів тому

Особисто знала Яну ! Це була людина позитивна,мила дівчіна! Навіть якщо той покидьок згадав образу ,хто дав право забрати життя в такий спосіб ?Сволота ,я коли підійшла в двір і побачила як закопують кров то волосся дибом стало ! Знаєте шановні ,він посидить і вийде ,і для його дітей буде батько вбивця ,це яке треба було мати зло щоб штрихати ножем жах ! Яну не повернеш !! Це біда на все життя!!!! Це нелюд !!!!

wpDiscuz