маршош

Все вище, і вище, і вище! Проїзд у маршрутках Нововолинська буде по 5 гривень?

76 2473

Чергового підвищення тарифів на проїзд у маршрутних, прости Господи, таксі домагаються нововолинські перевізники.

Сьогодні це 4 гривні, а з нового року буде аж 5? 

Громадські слухання щодо здорожчання проїзду відбудуться в кабінеті №304 Нововолинської міськради 5 грудня о 15.00.

 

Усі охочі можуть прийти і подивитись перевізникам та начальнику відділу транспорту Ю.Коцурі в ясні очі. А також висловити свою думку щодо якості і реальної вартості проїзду.

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

76 Коментар "Все вище, і вище, і вище! Проїзд у маршрутках Нововолинська буде по 5 гривень?"

повідомляти

yuriy
7 місяців 17 днів тому

А Коцура ціни на пальне підняв?

Василь
7 місяців 17 днів тому

Так вже підняли один раз ціни, посилаючись на подорожчання пального та запчастин. А зараз за що ?

Саня.
7 місяців 15 днів тому

Василь а чому тепло виросло,ціни в магазині.А проїзд должен впасти.Апсурд.

Віталій
7 місяців 16 днів тому

Ціни на пальне піднялися з березня цього року (коли вже раз піднімали тариф) всього на гривню-півтори, тобто десь на 3%. А плату за проїзд хочуть підвищити на всі 25%. Відчуваєш різницю?

Вася-Петя
7 місяців 17 днів тому

А Коцура якість проїзду хоч на копійку покращив?

yuriy
7 місяців 16 днів тому

Якщо Вас не влаштовують ціни на проїзд то ідіть на майдан як 5 років тому,чи слабо? Беріть приклад з Французів!

Олександр
7 місяців 15 днів тому

Правильно! А ще потрібно взяти Сапожнікова і Коцюру за “коцюру” і хай дадуть віжповідь-де комунальний транспорт!?

яяя
7 місяців 16 днів тому

А до чоготут якість??? а якість пального покращилась??? а газу? а мяса?? і іншого. Ото то да, 5 грн, замість 4. а як на рахунок комунальних по 3 тис зимою??

анти чобіт
7 місяців 15 днів тому

це до виконкому вони затверджували тарифи,хоча колись сапог брехав що не має відношення до тарифів

Нововолинець
7 місяців 17 днів тому

Я-то думаю чого усі маршрутки зараз підлатали підмазали підфарбували. Он воно що чергове покращення його мать. Усе не нажеруться усе їм мало. Жінки й так на собі економлять щоб за зекономлену копійку дитина в мороз пішки в музичну школу не йшла а їхала. Я прийду обов’язково хоть і гнойна ангіна зараз в мене. Цікаво тті теж буде там чи без команди фас вони носа не показують.

Юрій
7 місяців 17 днів тому

Прийдіть, і на весь зал голосно скажіть – “Клятий туберкульоз та ще й ангіна вцепилась”!

Ліля
7 місяців 17 днів тому

Браво!!!
Там, курва, страшно їздити!!!!
Мовчимо і далі….

Саня.
7 місяців 17 днів тому

Скажіть як ціни підняли на пальне на 5 грн,газ підняли,продукти подорожщали чому ви всі мовчите.А проїзд на гривню це калапс.Порахуйте скільки тратитесь на базарі і мовчите.Вспомніть проїзд коштував як одна булка хліба.А зараз?Напевне перевізники винні?

Олег
7 місяців 16 днів тому

Хороший мер би порозганяв тих перевізників і зробив комунальний транспорт. Було би дешевше і прибутки в бюджет міста. А водіїв маршруток давно треба перевірити на знання правил і вміння керувати маршруткою. А то понакупляють прав і їздять як на возі, не включають поворотів, на червоне, рахують гроші і закривають двері коли їдуть, ітд.

Анатоль_ БІДЗЮРА
7 місяців 16 днів тому

То й де ви видивились на Волині “хорошого мера”? Запросіть його сюди! :)))

Олександр
7 місяців 15 днів тому

Ви праві-хорошого немає! Є найкращий-грамотами підтвердженно!… Ще тільки ТУТ його не вистачає! По ТТІ дивіться.

Віталій
7 місяців 16 днів тому

На яких 5 грн? В лютому цього року А95 коштував 30 грн за літр. Після цього в березні підняли тариф на проїзд, якраз мотивуючи тим, що зросли ціни на пальне. Зараз ціна А95 – 31.50 грн. Це привід підвищувати тариф на 25%???

Саня.
7 місяців 15 днів тому

Віталій ви пишете неправду.Згадайте скільки коштувала солярка як піднімали ціни на проїзд.

Бандерівка
7 місяців 16 днів тому

Проїзд по місту був 5 копійок, а буханка хліба була 14 копійок за чорний, 16 копійок за сірий і 20 копійок за білий. Зарплати по відношенню до хліба були ого-го. Можу довести із заплющеними очима серед ночі, що перевізники перегнули палку і перейшли межу вже давно багато в яких випадках

Анатоль_ БІДЗЮРА
7 місяців 15 днів тому

Так і сірники по відношенню до зарплати були “ого-го”. І сіль. І молоко та харчова сода… А яка зарплата була по відношенню до покірних людей? Тут, в шахтарському Нововолинську за важку працю під землею платили менш-більш. А в решті міст? А в селах, де були кріпацькі колгоспи?
Я із тієї епохи – народився і 40 років прожив під совіцькою окупацією. Не потрібно мені розводитись про радянський рай. Не доведи Господи. Ніколи знову!

Бандерівка
7 місяців 15 днів тому
Пане Анатоль, не треба такого драматизму, бо при союзі жило багато людей і я теж( менше за Вас набагато). Але багато речей я маю можливість порівнювати і робити потрібні висновки, щоб жити і працювати далі. У колгоспі працювало багато моїх родичів, і працювали/працюють вже при нинішній владі. Повірте, я знаю багато. Ця тема така бездонна і безмежна і зовсім не така однозначна, як Ви вважаєте. В одному з Вами згідна – у той час я не повернулась би нізащо, бо почуття свободи варте багатьох втрат і добрих спогадів., Але за свободу, навіть власну, потрібно боротись. А пільговики, на мій погляд,… Читати далі »
Анатоль_ БІДЗЮРА
7 місяців 15 днів тому
Немає драм. Є 360-річна трагедія українського народу, який був окупований Московією\Росією і зазнав чотирьох геноцидів у вигляді трьох голодоморів та страшних репресій і виселень сотень тисяч українців (кримських татар, чеченців, інгушів тощо) у 1937-38-му та 1948-49 роках у непридатні для проживання місця Крайньої Півночі та інші. Трудодні, рабська праця, неможливість виїхати із українського села, відсутність документів, свавілля голів колгоспів, бригадирів і парторгів. Були ГУЛАГи і розстріли “ворогів народу” та безпецедентне у світовій історії порушення прав і свобод людини… Була зрада найвищих керівників України тоді і є тепер. А ви мені про якісь ціни на хліб – чорний, сірий і білий,… Читати далі »
Бандерівка
7 місяців 15 днів тому
Заспокойтеся будьласка! Все те, що Ви тут пишете мені відомо і багато що не по розповідях, а внатурі. Більше того – у колгоспі працювала і я на різних, як ви розумієте, не на найлегший роботах. Трагедія мого народу не 360-річна, як Ви зволили написати, а набагато давніша, древніша, я би сказала. І корені цієї трагедії тягнуться у сиву давнину, давніше Київської Русі. А посилати мене до Росії ви не маєте права, та і не потрібно, бо ще зараз в Україні достатньо рабського мислення і рефлекторної рабської поведінки у деяких керівників і у простого люду, навіть знаю у яких місцевостях, але… Читати далі »
Анатоль_ БІДЗЮРА
7 місяців 14 днів тому

Бувайте, комунобандерівко.

Саня.
7 місяців 15 днів тому

І солярка була 8копійок як проїзд був 5копійок.Але це було державне.А згадайт2001р.

Бандерівка
7 місяців 15 днів тому

Згадала! А ще я згадала бандитські 90-ті і тодішні тотальні злидні…

Нововолинець
7 місяців 17 днів тому
Я люблю мистецтво. Я дуже творча особистість і свої нерви на сварки з тими маршрутчиками тратити не буду. Я просто візьму старе колесо зі смітника біля свого будинку і просто принесу і покладу його на стіл перед начальником транспорту. Німе мистецтво без нервів криків та емоцій. Німий протест. Прошу усіх узяти старе колесо зі смітника і принести на стіл в мерію. Хто ще не здогадався – маршрутки старі та убиті, як ті старі колеса, а платити будемо як за нові автобуси. Я жодний закон не порушую. З колесом маю право прийти. Колесо не вкрав, а взяв з мусорки. Палити колесо… Читати далі »
Eys
7 місяців 17 днів тому

Та ну…. це уже перебор. Маршутки с себе представляють, як Скрябін співав “собача будка”. До тогож в нас не таке габаритне місто.

яяя
7 місяців 15 днів тому

Те що такі ті маршрутки- треба нормальне розмитнення, держава заохочує цей транспорт брати, вся країна їздить на цьому, а винні нововолинські перевізники..

Олег
7 місяців 15 днів тому

А зараз що розмитнення дороге? Хай куплять автобус 2-5років, а не грат 50літній, і їздять. І для громадського транспорту завжди нове купується, а не коли хтось вже на металолом викидає наші “підприємці” забирають, підрихтовують, ТО купують і вперед. Тому і маємо не маршрутки, а грати на колесах, яких ніхто нормально не ремонтує.

Саня.
7 місяців 15 днів тому

Новий еталон коштує 40тис.доларів це один міліон двісті тисяч грн.Нового ніхто не купить.

Мой дом Европа
7 місяців 15 днів тому

Про що ви говорите??!! «Грати» на колесах»-це новi «Богдани «, якi нiвяке порiвняння не йдуть iз б/у автобусами iз розвинених краiн. I ще- розмитнення дуже дороге!!!

Марія
7 місяців 17 днів тому

Чому мовчите, всі бачать, в якому стані маршрутки, особливо біля водія. Дві брудні каністри, велика щітка, якою миє з калюжі маршрутку, а в салоні замітає, та кусок засмальцьованого одіяла, на яке кладуть гроші. Просто ЖАХ, ЗАЛИШИЛОСЬ ПІДНЯТИ ПРОЇЗД….

Бандерівка
7 місяців 16 днів тому
Я жоден закон не порушую – користуюсь маршрутками набагато менше, ніж раніше. Мій гаманець це відчуває, відчувають і шофером, яким я не даю прибуток)) У місті Луцьку вели мову про здорожчання проїзду раніше – бачила в новинах на каналі Нова Волинь, то я і подумала, що у нас подорожчання і “покращення” не за горами((, але протяжність маршрутів і витрати пального у Луцьку і у Нововолинську не йде ні у яке порівняння, тобто куди там у Новіку ті ціни підіймати??!! Я би на місці Нововолинців подала заяву до антимонопольного комітету і поскаржилась би на здирництво перевізників і на міськраду, яка нові… Читати далі »
депутат
7 місяців 16 днів тому

тариф 7гр до селища тільки буде дійсний до кінця грудня бо далі виходить ще 4 оборотний рейс № 284 який буде брати гроші по 9 гр і без пільг тому на маршрут № 13 розцінки непіднімали бо такого маршрута з нового року НЕБУДЕ.

Бандерівка
7 місяців 16 днів тому
Ну не буде, то і що з того? А чому ви, “депутат” не пишете, що у відповіді із Луцька вказується про те, що пільговики вже звертались по своїх пільгах і в результаті проїзд здорожчав для непільговиків, тобто з 5-ти гривень до 7-ми гривень???? Хай Топорівський грошей дасть адресно малозабезпеченим, бо у селищній раді частенько матеріальну допомогу роздавали, то нехай і зараз дадуть!!! Волинська ОДА на сесії піднімає питання про те, що область витрачає великі кошти на дітей, які доїжджають до Луцька у дитячі садочки і школи із навколишніх сіл і вже зараз область відмовляється від таких великих фінансових витрат і… Читати далі »
депутат
7 місяців 16 днів тому

якщо б ми були ОТГ ми б мали свої може і немалі кошти , а так ми є невідємною громадою міста Нововолинська так пише статут м Нововолинська 60 % ПДФО іде в місто а на рік ми маємо аж 800000гр ,що наразі означає по теперішнім розцінкам майже нічого то чим Топорівський може профінансувати а нічим.

Олександр
7 місяців 15 днів тому

А у Нововолинську найвищі в області інвестиції, найвищі зарплати і пенсії, найкращий мер… і взагалі “чарівне” містечко… Підвищимо і ціни на проїзд! Міняю квартиру в найкращому містечку на щось віддалене від Сапожнікова.

Сергій
7 місяців 15 днів тому

Олександр а щоб ви знали що в Нововолинську найвищі пенсії в області середні.Зайдіть в пенсійний і поцікавтеся.Я цікавився.

Олександр
7 місяців 15 днів тому

А я що написав? Чи це значить, що не повинно бути комунального транспорту? Доречі, яким не користуюсь вже 30років,а на наших”скотовозах”не буду їздити навіть якщо просити будуть.

Сергій
7 місяців 15 днів тому

Причому до вашого бюджету перевізники.Дайте всім пільговикам адресну допомогу і все вирішиться.Дехто з пільговиків їде десять раз на тиждень а дехто раз.

Бандерівка
7 місяців 15 днів тому

Та не треба всім – треба тільки малозабезпеченим, бо навіщо давати адресну допомогу працюючому пенсіонеру, який за місяць має пенсії і зарплати 10 000 чи більше(таких знаю), або вдові шахтаря, яка отримує тисяч 13? При виданні готівки на руки дитина із малозабезпеченої сім’ї не буде їздити без потреби у вихідний або пізно вночі, та і бабця, яка не їздить, чи їздить вкрай рідко, за видані гроші просто купить зайвий раз хліба

Ульріх
7 місяців 16 днів тому

Топор звісно ж не ангел, але нагадати варто, що Благодатне то частина Нововолинська, і своїх пільговиків немає, вони всі ходять під ВБ.

Бандерівка
7 місяців 16 днів тому

Так, пане Ульріх, у відповіді із Луцька було вказано, що селище є частиною Нововолинська і завжди було частиною міста, та і по багатьох показниках є членом територіальної громади Нововолинська. Тільки не можу я зрозуміти чому цей “депутат” такий ТЕМНИЙ і МУТНИЙ, бо нічого не згадує по факту, а тільки бідкається. Не “депутат”,а ціле непорозуміння, бо лише воду баламутить ((

Саня.
7 місяців 15 днів тому

Нехай платять адресну допомогу.Скільки будуть вас возити безкоштовно.Все спирати на перевізників .в якій часній сфері пільговикам дають безкоштовно.

анти чобіт
7 місяців 15 днів тому

сапожніков має фінансувати а не топорівський,вигнати рожелюка і будуть кошти

Сергій
7 місяців 15 днів тому

Депутат Стерницька ви так працювали що довили до ручки транспорт на 13 маршруті.А пам’ятаєте як в вас було дев’ять автобусів.

депутат
7 місяців 15 днів тому

тут ви Сергій невгадали, ви думаєте , що тільки депутати цікавляться маршрутом , несмішіть саме їм як кажуть в народі ” по барабану” прийшли руки підняли і пішли і в кожного свої проблеми.

Олександр
7 місяців 15 днів тому

Потрібно писати-залишилось пройти техогляд. По справжньому!

РМЗ
7 місяців 16 днів тому
У маршрутках, які їздять на Поромів і Млинище вже кілька місяців тому підняли ціну проїзду по місту до 5 грн. Ті маршрутки, які їздять по місту (№ 2, № 6) хоч виглядають більш-менш нормально. Загляньте в Iveco, яке возить людей до Поромова. Там все тримається на чесному слові. Бампер примотаний дротами, у дверні щілини пальці влазять, амортизатори там згнили і повипадали ще кілька років тому і тепер якщо вскочить в яму, то хребет може в штани випасти. Всередині бридко триматися за поручень чи сідати на сидіння. Останній раз там було чисто надцять років тому. Їздять ті маршрутки раз в годину,… Читати далі »
депутат
7 місяців 16 днів тому
люди про що ви говорите! все дорощає і тут як кажуть добре, що хоч на гривню подорощав проїзд , а подивіться , що місцева влада зробила з селищем Благодатним , пан Сторонський спихнув, а точніше викинув маршрут № 13 на Луцьк то якщо місто має всі пільги на проїзд і багатодітні і пенсіонери, пільги для учнів по учнівському то в селищі дитина з 6 років їде до Нововолинська за 9 гр , всі пенсіонери платять гроші ,ми всі жителі селища знаємо чому все це відбувається тут іде” війна”між Топорівським і місцевою владою , але страждають бідні люди. В нас є… Читати далі »
Бандерівка
7 місяців 16 днів тому

Соромлюсь сказати, але попередні перевізники на 13-му маршруті робили те ж саме – ставили розцінки які хотіли((, та і шофери і автобуси перейшли до луцького підпорядкування теж ті, що були на 13-му маршруті(( Так що не вмер Данило, а болячка задавила…

гість
7 місяців 15 днів тому

Ви подякуйте що взагалі згодилися їздити.А то взагалі небулоб кому їздити.

Бандерівка
7 місяців 15 днів тому

Гість, то був “темний” період чи “чорна полоса “, а тепер “світлий період” і “біла полоса” і вже аж Луцьк цей маршрут обслуговує! ,😃- життя, знаєте, таке смугаааааасте….😃

Бандерівка
7 місяців 16 днів тому
А взагалі, то чисто моя думка, на місці Топорівського, як мера селища вже давно потрібно придбати/орендувати хоча і маленький, але автобус для перевезень в першу чергу дітей на навчання і для пільговиків, враховуючи різні нюанси даної ситуації. Ось щось таке подібне і вимагайте від Топорівського. Або хоча би виконати рішення за відповіддю із Луцька, видавати адресну грошову допомогу малоімущим сім’ям на дітей Топорівський може, просто потрібне бажання допомагати членам громади селища. Читала я відповідь з Луцька – монетизувати пільги – таке рішення стосується Сторонського, Сапожнікова і когось там іще із міськради. А ви, “депутат” про таку відповідь із області не… Читати далі »
депутат
7 місяців 16 днів тому
так я все це знаю, так підтвердив голова ОДА Савченко , що кошти за перевезення пільговим категоріям підпрємцям має повернути місто або надати адресну допомогу, але коли звернулися багатодітні до Сторонського. а це можна побачити на сайті Нововолинськ( цю відповідь ) то була дана відповідь , що місто немає грошей , а гроші має дати селище або ОДА. Тобто замкнутий круг Луцьк показує на місто , а місто на селище і на Луцьк . То хто ж насправді має дати гроші пільговикам і хто заварив всю цю кашу ? і знову в заручниках стали бідні люди.
Ульріх
7 місяців 16 днів тому

Бандерівко. за які бабосікі має селище придбати автобус? Там нема астрономічних перевиконань.

Бандерівка
7 місяців 16 днів тому

Але укласти договір із якимось перевізником селище може? Чи, приміром, виділити адресну грошову допомогу хоча б декому і особливо бідуючим громадянам може? Чи може лише домовитись із перевізниками і вартість підвищити за проїзд непільговиків, щоб пільговикам було добре? Саме про це я і писала.
Доречі – деякі сільські громади складались грішми і мають власну швидку допомогу…

Олександр
7 місяців 15 днів тому

Трухнути Сапожнікова і всіх причетних до знищення комунального транспорту-і дивись автобус з’явиться!

Перевізник
7 місяців 14 днів тому

Топорівський Нехай купить автобус і буде заробляти на сільську раду.За ці кошти дасть пільговикам компенсацію.А якщо купить два,три автобуса то поповнить бюджет селишний,тоді заживемо громада чудово.Бюджет буде переповнений.Так думають ті що пишуть тут.

анти чобіт
7 місяців 14 днів тому

на яку сільську раду?він тільки у селищі голова

анти чобіт
7 місяців 16 днів тому

ніколи селище сапогу не довіряло а те що сторонський зробив йому байдуже

Бандерівка
7 місяців 16 днів тому

E Нововолинській міськраді заступник пана мера Сторонський висловлював сподівання, що 13-й маршрут, можливо, візьметься обслуговувати хтось із області. Так тепер вже і обслуговують((

Саня.
7 місяців 15 днів тому

Що хотіло то має Благодатне.А скоро і на місті небуде пільг.Всім нехай дають адресну допомогу.Чому підприємці мають вас возити безкоштовно.

Іван
7 місяців 15 днів тому

Не лякай, лякані. От коли буде адресна допомога пільговикам, тоді й у місті “не буде пільг”. А поки що дотримуйтеся закону, а не накидайте нам власний.
Благодатне могло б вийти всім селищем, перекрити вам трасу і передати привіт селищному, міському керовнікам… і обласним теж.

Перевізник
7 місяців 14 днів тому

Нехай пільговики і вибивають цю допомогу,тоді зможуть нею користуватися.

Бандерівка
7 місяців 15 днів тому
Я підприємець і ніякі послуги, ніякі товари ні робити, ні віддавати безкоштовно я не буду! На мою підприємницьку діяльність ніхто і ніколи не давав мені навіть ламаного гроша! Все лише я скрізь і завжди САМА! Перевізники не повинні возити пільговиків собі у збиток. Серед пільговиків є такі, які мають вже пенсію і працюють і хочуть їздити на роботу безкоштовно. Це ПЕРЕБОР! А є такі вдови шахтарів, які отримують за чоловіка-годувальника 50, 80, 100% чоловікової пенсії і хочуть їхати безкоштовно. І так не тільки у Благодатному, а скрізь! Тільки місцева влада може давати на місцях адресну грошову допомогу, а Сапожніков і… Читати далі »
Олександр
7 місяців 15 днів тому

А Ви ще раз повірте… Як за стільки років не дійшло…

Володя.
7 місяців 15 днів тому

Зараз цей маршрут 13 їздить як їздив і возить пільговиків як раніше возив.Збережіть цей рейс і буде мешканцям добре.Тільки нехай купить автобус і все буде добре.

РМЗ
7 місяців 16 днів тому

Чому Ви не публікуєте мій коментар про поромівські маршрутки? Невже окремі перевізники недоторканні на Вашому сайті?

РАДАР
7 місяців 16 днів тому

Та публікуємо, навіть жирним виділили. Хороший комент, просто завис випадково.

Ульріх
7 місяців 16 днів тому

Скільки завтра людей прийде на слухання? Певно як завжди – 0.

Іван
7 місяців 15 днів тому

Питання на засипку для пана Коцури і пана Сапожнікова. Як щодо дач? Із пенсіонерів пільгу уряд зняв, із дітей війни – теж, на якій підставі міська рада возитиме їх на дачу безкоштовно?
Якщо Нововолинськ – Благодатне – приміський маршрут, то на Буг – тим більше приміський!
А електорат втрачати не хоцца… Та й відкат, певно, маєте з перевізника, якому виділяєте величезну дотацію.
Колізія, одначе.

Читач
7 місяців 15 днів тому

От шо цікаво. Що з точки підвищення цін загалом то як би ще можна зрозуміти. Але!!!! В тому самому Луцьку всі роки за ціну, що в нас проїжають в рази більшу відстань. Арифметика зрозуміла???

Бандерівка
7 місяців 15 днів тому

Зрозуміла! Я про це писала у коментарі вище…

Vita
7 місяців 9 днів тому

По перше Маршрутчики прирівнють Луцьк з Нововолинськом та іншими великими містами, де росхід на один круг палива, та часу набагато більше. По друге… Чому у нас всі маршрутки часні? зробили б та як в Польші .. зарплати, ремонт, обслуга всім маршруткам конролює місто. Пасажири можуть купити Місячний тариф що виходить їм набагато дешевше. А поєдинчі білети трішки дорощі, якщо платити за цілий місяць.

wpDiscuz