евтана

ВУКГ приховує інформацію про кількість убитих ним собак

23 1285

Трупи собак зі шприцами у тілі валяються по місту надалі.

Хто це робить: догхантери чи… комунальники?

А може, ті і ті?

25 червня я надіслала А.Жигалюку – начальнику виробничо-комунального управління (ВУКГ) житлово-комунального об’єднання Нововолинської міськради запит на публічну інформацію.

“Шановний Артеме Анатолійовичу! Згідно з  законом “Про доступ до публічної інформації” прошу вичерпно повідомити мені:

 1. Із якого часу ви керуєте ВУКГ?
 2. Коли і на який термін ВУКГ уклало угоду з КП “Ласка”?
 3. Скільки коштів витрачено на послуги КП “Ласка”, скільки виїздів зроблено, яка вартість відлову одного собаки, скільки псів відловлено, а скільки повернуто в Нововолинськ, де саме їх розміщено? Чи є фото-, відео-, документальні підтвердження?
 4. Коли і на який термін ВУКГ уклало угоду з ГО “Захист чотирилапих”?
 5. Скільки там коштує відлов собаки, скільки виїздів зроблено, скільки псів відловлено, стерилізовано, скільки повернуто в Нововолинськ, куди саме?
 6. Відколи і до якого часу ВУКГ виконувало рішення Нововолинської міськради та виконкому про евтаназію бездоглядних собак?
 7. Чи скасовані ці рішення, а чи ви надалі ними керуєтесь?
 8. Скільки коштів виділялося щорічно на евтаназію собак у 2006-2018 роках?
 9. Скільки собак умертвили працівники ВУКГ шприцами з токсичною речовиною?
 10. Яку саме токсичну речовину застосовували для евтаназії?
 11. Скільки працівників ВУКГ здійснювали евтаназію? як називаються їхні посади?
 12. До якого часу працівники ВУКГ собак умертвляли шляхом відстрілу з рушниць?

Прошу детально відповісти на запитання щодо кількості умертвлених собак і кошторису на евтаназію, а не запевняти, буцімто ВУКГ не веде такого обліку.

Усі видатки з бюджетних коштів мають бути прозорими і підтвердженими документально.

Наталя Камишникова”

 

Запит пішов сюди

 

Дещо роз’ясню. У замовному телемочилові, яке влаштував мені з допомогою репортера “1+1” депутат Нововолинської міськради, давній херой моїх критичних і викривальних публікацій Л.Климович, начальник ВУКГ Жигалюк запевняв: відколи він керує підприємством – комунальники жодного пса в Нововолинську не відстріляли.

За зверненнями нововолинців, на чиїх очах труїли бездомних собак, я неодноразово телефонувала А.Жигалюку у перші роки його керування. Тому стверджую: собак убивали і при ньому, і вбивали саме комунальники. Вбивали вже не дробом із рушниць, як багато років поспіль за часів В.Максименка і М.Колбасюка, а отрутою зі шприців у пневматах. Отрутою, забороненою в Україні, бо собаки гинуть від неї у страшних муках.

І називали це комфортним для себе словом “евтаназія”.

 

 

Тому насамперед я поцікавилась, із якого часу Жигалюк керує ВУКГ.

Ну, а далі ви все зрозумієте, якщо прочитаєте запит уважно.

Убивство собак дозволила своїм рішенням Нововолинська міськрада. Вона навіть регламентувала, коли саме їх краще вбивати – із якої до якої години. На це рішення й посилалися всі керівники ВУКГ упродовж багатьох років у відповідях мені та прокуратурі. Не на закон “Про заборону жорстокого поводження з тваринами”, а на незаконне рішення Нововолинської міськради.

Нас було троє в боротьбі проти цих санкціонованих міськрадою вбивств: я, Жанна Давиденко з 15-го мікрорайону та ще одна милосердна людина.

Не було тоді й близько тих двох скандальних жіночок, які тепер іменують себе зоозахисницями, нишпорять під моїм парканом і брешуть більше за зграю підгаражних собак. 🙂

Ми звертались у прокуратуру, інші інстанції,  били на сполох щодо відстріляних/отруєних тварин. Я опублікувала низку статей про це варварство в “європейському містечку”.

Зрештою, цей наш громадський тиск і заяви у прокуратуру спонукали комунальників змінити тактику й укласти угоди з луцькими зоозахисниками на відлов, стерилізацію та вакцинування нічийних собак.

Однак трупи собак зі шприцами у тілі валяються по місту надалі. Хто це робить: догхантери чи… комунальники? А може, ті і ті?

 

 

Тому в запиті я й допитуюсь, чи ще й досі керується ВУКГ отим рішенням Нововолинської міськради.

Кількість убитих тварин і коштів на вбивство у відписках із ВУКГ та виконкому, які я одержувала, завжди приховували. Мовляв, не ведемо окремого обліку, все під графою “благоустрій”.

А тепер читайте відповідь із ВУКГ.

 

 

Пропоную нововолинській спільноті зоозахисників проаналізувати цю відповідь… і нарешті спитати в нововолинської влади:

 – де міська програма регулювання чисельності бездоглядних тварин?

 – де комунальний притулок?

 – чому досі діє собаковбивче рішення міськради?

 – чому ВУКГ не співпрацює з місцевими ветеринарами?

 – чому ВУКГ і виконком приховують дані про кількість убитих тварин і кількість витрачених на це бюджетних коштів?

 

 

Спитати, коли скінчиться організоване представниками цієї влади цькування мене, я не пропоную. Воно не скінчиться, доки я пишу те, що пишу, а ви мовчите, а вони нахабніють.

Ну, пішла зі своїми відрами “катувати” песиків.

 

Наталя Камишникова 

На фото вгорі – мітинг у Миколаєві

У ТЕМУ:

Собаку з нашийником застрелили на очах у жінки з хворим серцем

 

 • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

23 Коментар "ВУКГ приховує інформацію про кількість убитих ним собак"

повідомляти

Катя
7 місяців 19 днів тому

Сьогодні, вперше за кілька днів , блиснуло сонечко і я відразу пішла гуляти з сином. В центрі, біля фонтану, набігла зграя собак та почали між собою гризтись. Я відразу пішла звідти,адже ті собаки більші за мого півторарічного сина,а він до них біг, йому цікаво. Тепер виходить, через тих собак не можна погуляти в центрі??

Олександр
7 місяців 19 днів тому

Оце розціночки-800грн за відлов однієї собаки,без затрат на пальне і транспорт! Знайшли кормушку-на нещасних тваринах бабло косять! От Вам і приклад Нововолинської наглої і безмозглої влади! Жигалюк,ти краще навчись з снігом боротись,щоб потім вулиці після злив не топило!Дерева обрізати,як колись в 70-і-за тиждень все місто, два дядькі і одна машина. Сапожніков,ти ж ріс тут,все бачив,невже пам*ять відшибло?.Де ж Ви , *уки ,так керувати навчились? Як казав Савченко,що вас просити потрібно,то прошу-або йдіть вже,або вдавіться!

editor
7 місяців 19 днів тому

Оце ж я й допитувалась неодноразово, скільки коштів вони списують на “евтаназію? Вибріхувались як могли, тепер теж вибрехнулись: мовляв, документація зберігається 3 роки.
Що ж, зроблю ще один запит. Хай нададуть цифри за період із 3.7.2015 по 3.7.2018. Бо до укладання угоди з “Ласкою” у листопаді 2016-го собак труїли – в цей період – майже півтора року. І кошти на це виділялися чималі…

АНАТОЛЬ Бідзюра
7 місяців 18 днів тому

Брехнею вони світ перейшли – від брехні і згинуть. Ми їм влаштуємо іще один Майдан. На цей раз всенововолинський. Сини пітьми і зла розсмокчуться без сліду і згадки. Своєю безмірною зажерливістю та щоденною неправдою вони вже увійшли у негативну фазу власного самознищення.

макс п.
7 місяців 18 днів тому

“Ми їм влаштуємо іще один Майдан”….. вам мало наслідків попереднього

АНАТОЛЬ Бідзюра
7 місяців 18 днів тому

Минулий Майдан заговорили. Наслідків покращення – не бачу.

editor
7 місяців 18 днів тому

Жанна Давиденко: Дуже прошу усіх. хто був свідком вбивства безпритульних тварин у Нововолинську, особливо за останні роки (бо ВУКГ запевняє, що не відстрілювали собак) – відгукніться!
Особисто я 8 вересня 2016 р.викликала поліцію на місце вбивства працівниками ВУКГ на 5 мікрорайоні моєї собачки в нашийнику на моїх очах в 2 метрах від мене.
Впевнена, що дуже багато людей хочуть посвідчити про вбивства тварин , які відбуваються у нашому місті. просто не знають, куди звертатись. Хто на зупинці стояв, хто з вікна бачив, хто дитину в садок чи школу вів, хто записав чи запам”ятав номери автівок. пишіть у коментарі. Нам потрібно об”єднатись.

editor
7 місяців 18 днів тому

Жанна Давиденко: А.Жигалюк запевняє, відколи він на посаді начальника ВУКГ- жодна безпритульна собачка не загинула від рук комунальників. На посаді він з січня 2014 року, а 8 вересня 2016 року мною була викликана поліція і написана заява про вбивство на 5 мікр в дворі буд12 моєї собачки з нашийником на моїх очах в 2 метрах від мене.
Я повідомила номер машини, колір, марку.З поліції зреагували на мою заяву лише тим. що повідомили, що машина належить ВУКГ.
Тим все сказано.

editor
7 місяців 18 днів тому

Як каже одна, прости Господи. “зоозахисниця”, ВОНИ БРЕШУТ. Вони там брешуть у ВУКГ.
І то так гарно начальник збрехав на всю Україну, у вбитих Сірків очі не позичав… А журналісточка так старанно вдавала, що повірила…

Ірина
7 місяців 18 днів тому
Я і більшість місцевих зоозахисників в шоці!!! Ось де діваються наші з вами кошти!!! Це відмивання чистоі води!!! Чому не надали копіі ліцензіі на відлов та стерилізацію тварин Даною Новарчук?!! Вона колишній директор КП “Ласка” та особа, яка зареєструвала ГО Порятунок чотирелапих, бо ніяк не може відірватися від кормушки!!! А Жигалюк та його компанія активно допомагають ій в цій діяльності. Давайте всі разом допоможемо і пану Жигалюку з його приспішниками дати нам вичерпну відповідь, а не цю відписку, про використання державних коштів на масові вбивства тварин. З додатками копій дозвільних документів на подібну діяльність. Наталіє Семенівно, дуже вас прошу звернутися… Читати далі »
editor
7 місяців 18 днів тому

Ну, щодо Дани маю свою думку. Вона могла б нічого не робити і жила б собі спокійно без цих звинувачень у “концтаборі”, проблем і погроз. Але вона створила перший і поки що єдиний в області комунальний притулок. З усіма плюсами й мінусами. Вибила на це кошти в Мінекології, у міжнародних організаціях, в облраді й міськраді.
А вже далі всі кинулись її перевіряти й звинувачувати, хоча могли зробити за цей час у Луцьку ще п’ять притулків, теж комунальних чи комунально-волонтерських, і показати суцільні плюси.
На запити виконком і ВУКГ відповідають усім громадянам.
Але з Жигалюком ми ще полистуємось. 🙂

editor
7 місяців 18 днів тому

Агов, зоозахисники! Вчитайтеся, що вони там пишуть у відповіді про “біологічно обгрунтовані методи” регулювання чисельності. Оце вам і є евтаназія, майже прямим текстом.
Свєта-Галя-Льоня, ви вже біжите під паркан ВУКГ? уже шарпаєте замок на дверях Жигалюка? уже фотографуєте виїзди синього буса з гаража ВУКГ? Уже замовляєте й оплачуєте приїзд телевізійників?
Ні? а чому? Вам тільки зі мною цікаво воювати? За земельну ділянку, а не за собачок! Льоня, у тебе тих ділянок аж 18, віддай Галі-Свєті пару, хай узбагояться.
Хоча Галя на Вітіні гонорари з бандюків сама може прикупити всі Низкиничі…
Прикупи, Галю, а собачок я тобі туди віддам безплатно. 🙂

editor
7 місяців 18 днів тому
Начальнику ВУКГ ЖКО Нововолинської міськради А.А.Жигалюку Згідно з законом “Про доступ до публічної інформації” прошу надати мені вичерпні відомості про заходи з регулювання чисельності бездоглядних тварин у Нововолинську в період із липня 2015 р. по 24.11.2016 р.і про бюджетні кошти, витрачені з цією метою. Прошу також поінформувати: – чи вдавались працівники ВУКГ у цей період до так званої евтаназії бездомних собак? – Якщо вдавались, то коли саме? за допомогою якої речовини? – чи мали довідки-дозволи на евтаназію від ветеринара? якщо мали, то від якого саме? копії довідок – скільки собак умертвили працівники ВУКГ у період із липня 2015 р. по… Читати далі »
Цаца
7 місяців 18 днів тому

Звичайно це справа рук ВУКГ. Жигалюк брехло і **** Пам’ятай, за все на світі треба відповідати і ти **** теж, за все відповідати будеш непримінно!!!

добро
7 місяців 18 днів тому

Нехай не брешуть працівники ВУКГ,що не відстрілюють собак, у мене у самої втік собачка коли почались собачі гульки.Я ходила шукала по місту, питалася у двірників чи не бачили.На що вони мені відповіли , що можете вже не найти ,того що кожну середу з 1 години ночі до 4 години ночі йде відстріл собак.А якщо хочете то можете підійти до Саши показати фото собаки то може повезе на застрілять , це був 2015 рік.
До Саши я не ходила того,що в цей день мій гуляка повернувся, ПОВЕЗЛО!!!!

editor
7 місяців 18 днів тому

отак, а начальник ВУКГ божиться на всю Україну, що при ньому з 2014 року собак комунальники не знищували. І автори заказухи підводять глядачів до висновку: місто таке європейське, все за законом, вуличні собачки живуть довго і щасливо, у кожного ще до обіду є в мисочках їжа й вода, а та хазяйка притулку невідь-чого збирає їх по місту, тягне до себе у концтабір і катує.
Що скажете, пане Жигалюк? По середах убивали ваші гицлі чи й по суботах теж?

Ігор
7 місяців 18 днів тому

Треба не коментарі писати а прийти на засідання міськради і запитати про все від А до Я ,прийти чоловік 50-100 .

АНАТОЛЬ Бідзюра
7 місяців 18 днів тому

Ну, ось і організуйте пікет сесії міськради – чол. 50-100. Та й спитайте про все міського голову і його слуг. Спробуйте, хоча б 1 раз у житті.

Ігор
7 місяців 18 днів тому

В маршрутці 13 пропонував написати заяву і всім поставити підписи , на наступній зупинці всі розбіглись

Людмила Зіменко
7 місяців 17 днів тому

Так точно. Я теж пропонувала підписати заяву, але всі мовчали, як німі, чи мертві. Тому працюю над проблемами самостійно – все як у тому фразеологізмі- хочеш, щоб було добре?- зроби сам!)))

Справедливiсть
7 місяців 17 днів тому

Це точно ,що нашi керовники привикли усi проблеми перекладати на плечi народу,почнемо з армii ,солдат одiли,харчуваням забезпечили ,дорог нема люди по своiх вулицях самi ремонтують хто чим ями закидають,на лiкуваня важно хворим народ також допомагаэ, проблеми з вуличними собаками,добрi люди iх також вирiшують,,самi кормлять,самi домовилися з ветлiкарями про стерелiзацию.Тодi виникаэ питаня,а для чего потрiбнi тi керовники,?Дерибани бабло,продавати землi.?

Фея
7 місяців 17 днів тому

Вони потрібні для піару і для галочки, що вони в нас є ті керівники. А дерибан бюджету і продаж землі – то спокуса, проти якої вони не встояли, так би мовити)), бо можливості на керівних посадах широкі і глибокі, наче море…

АНАТОЛЬ Бідзюра
7 місяців 17 днів тому

Я, колись, у поліклініці сидів у страшенній черзі. Всі кричали, махали руками і кляли Мороза. Я й запропонував до нього сходити і викласти, що так їм накипіло. Всі одномоментно замовкли, відвернулись і змінили тему.

wpDiscuz