увагаас

Виконком оштрафували знову! І знову на 5100 грн.

20 1442

ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НОВОВОЛИНСЬКА!

Повідомляю, що відділ примусового виконання покарань управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області вже вдруге оштрафував виконавчий комітет Нововолинської міської ради (голова – В.Б. Сапожніков) за невиконання постанови Володимир-Волинського суду від 16 березня 2017 р., справа № 165\2223\16а.

Виконком протизаконно відмовляє в наданні гр. Бідзюрі А.М. інформації, яка є публічною.

Відмовляє навіть попри постанову суду. За ці протиправні дії має сплатити 5100 грн. штрафу.

 

 

Довідка

Уперше виконком Нововолинської міськради держвиконавці оштрафували на суму 5100 грн. за невиконання постанови Львівського адміністративного апеляційного суду, що стосувалася публічної інформації про комунальне майно  Нововолинська (квартири, земельні ділянки, фінські будиночки тощо, позивач Бідзюра А.М.) у березні 2017 р.

Виконком Нововолинської міської ради тоді оскаржив рішення обласного управління виконавчої служби у Нововолинському міському суді (суддя Лизун Ю.В.). Суди тривають.

Наступне судове засідання щодо першого штрафу за участю керівників міськради та облуправління примусового виконання покарань відбудеться 12 жовтня 2017 р. о 14.30 у міському суді Нововолинська.

 

А.Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща»

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

20 Коментар "Виконком оштрафували знову! І знову на 5100 грн."

повідомляти

гость
10 місяців 10 днів тому

а грошики дi тям чи в кишеню соби правдолюб ти наш ясноокий

Анатоль_
10 місяців 10 днів тому

О! “Гість” з’явився-не запорошився. Із сайту “Волинські новини” прискакав? Я не зарплаті, на відміну від тебе, і за 30 срібних грошів не працюю.

анти чобіт
10 місяців 10 днів тому

чув що наш мер покриває незаконне встановлення теплових лічильників

людмила зіменко
10 місяців 10 днів тому

А незаконне це як? Встановлення теплових лічильників рекомендують-агітують-наполягають. А як незаконно?

анти чобіт
10 місяців 9 днів тому

лічильник встановили тільки толку ніякого від нього не було а коли прийшов час перевірки,фірма яка цим займається відмовила мотивуючи тим що нема необхідних паперів(перевірка коштує недешиво) а сапожніков писав відписки що у мешканців будинку не було коштів,хоча гроші були зібрані,це 366 статья кку,

людмила зіменко
10 місяців 9 днів тому
Я особисто займалась питанням знятих і списаних поквартирних газових лічильників у 2015році. Допомагала мені тоді Камишникова Наталія Семенівна , і я, користуючись нагодою, хочу сказати тепер, що перевірка поквартирних газових лічильників проводиться за рахунок газового господарства, але це не заважає газовикам дерти гроші з людей(і немалі гроші) за перевірку, шантажувати споживачів відключенням газу. Цікавилась я і встановленням будинкових теплових лічильників. Там теж не все так просто. Оскільки газові, лічильники води, електричні лічильники перевіряються за рахунок підприємств-постачальників, а деякі постачальники не дотримуються цих вимог, то цілком можливо, що і лічильники на тепло теж має перевіряти своім коштом Теплокомуненерго. Думаю, що при… Читати далі »
анти чобіт
10 місяців 8 днів тому

усі лічильникі перевіряються безплатно(так написано у законі)та люди навіть за гроші не могли перевірити,

людмила зіменко
10 місяців 8 днів тому

Тоді навіщо лічильники на тепло ставити взагалі, якщо з ними такі проблеми у обслуговуванні?

анти чобіт
10 місяців 8 днів тому

так хто його знав що так буде

людмила зіменко
10 місяців 8 днів тому

Таки да. Є ще один випадок: в одному будинку мешканці збирали гроші на перевірку теплового лічильника і декілька пенсіонерів здавати гроші відмовились. То лічильник перевірку не пройшов і будинок залишився без лічильника.. Не знаю як кого, а мене такі негаразди вчать бути обережною з певними службами.

Анатоль_
10 місяців 8 днів тому

Потрібно було б продовжити цю тему у прокуратурі та СБУ. Стаття 366 ККУ це добре, але де ж заява правоохоронцям? Чого боїтесь? Через ваш страх він буде правити нами іще три каденції. :)))

людмила зіменко
10 місяців 7 днів тому

Пане Анатоль, я тільки ЗА. Маю цілу купу документів. Пан Рожелюк, до якого ми звертались по допомогу нічим, на жаль, не допоміг. Готова поспілкуватись з Вами при потребі, бо маю до Вас іще кілька справ. Може ми домовимось про зустіч у зручний для Вас ідля мене час?

Анатоль_
10 місяців 7 днів тому

Можна. Проте, я не працюю із людьми, які дуже всього бояться. Ви до В. Рожелюка письмово звертались чи усно? Він там нічого не вирішує. І не вирішував ніколи. До “падишаха” треба було.

людмила зіменко.
10 місяців 7 днів тому

Даремно Ви так. Протестний рух організовувала я. Я була категорично проти ходіння по кабінетах, на цьому ходінні наполягали мешканці нашого будинку, які залишились без лічильника,і які звикли покладатися на “високе начальство”. Після ходіння до Рожелюка я до тих кабінетів ні ногою не ступила, і думаю, що навряд чи ще ступлю. В мене зовсім інша стратегія у вирішенні проблемних питань.

Анатоль_
10 місяців 7 днів тому
Я й не думав ображати Вас. Навіть і не натякнув, що Ви особисто, чогось боїтесь. Просто, виклав свою приватну точку зору на спосіб “боротьби” із режимом “сапогізму” у ВСІХ (!) – майже без винятку, нововолинців. Нічого туди ходити! Вони тільки того й чекають, щоби затягнути час і створити видимість своєї “роботи”. Дійте так: Інформаційний запит зі своєю адресою та справжнім прізвищем, (заява) на ім’я мера Сапожнікова – віповідь через 5 днів (або 30 календарних). Анонімні там не приймають!! Буде відписка, як правило. Тоді – до мене. Ідемо в суд – несемо позов на керівника місцевої влади про його протиправні дії.… Читати далі »
людмила зіменко.
10 місяців 6 днів тому
Так, Ви у всьому праві, а про їхній переляк я знаю давно. Вони бояться розголосу своєі “діяльності,”бояться Вас, Наталіі Семенівни, викривальних статей, фото- і відеоматеріалів, тобто всього того, що може іх спустити з небес на землю. І отого приземлення вони не хочуть аж ніяк. Я на Вас ніскільки не образилась, а боятись я перестала вже давно, бо що ж то за життя, коли ми боімося жити і мислити у своєму домі і на своій землі?Рожелюк писав мені деякі відписки, справа не закінчена і я збираюсь довести її до логічного завершення, бо уже сита по саму зав’язку від їхнього шахрайства. Звертатись… Читати далі »
Юзік
10 місяців 10 днів тому

Брєєєд!!

wpDiscuz