Вирок убивцям Каті Литкіної. Повний текст

10 3674

Читати це буде важко, моторошно, але дочитайте до кінця. 

Ми з вами намагалися розгадати цю страшну таємницю понад два з половиною роки. 

Тепер усе названо своїми іменами.

І таємниць не лишилось. Пробач, Катю.

 

\

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

10
Коментуймо!

3000
8 Коментарі теми
2 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
9 Автор коментаря
Валя

Важко чужому читати ті експертизи—удари. . . ,уламки. . . . А як це рідним було читати – ковтати . . . вимучитись-витримати. . . немає слів. . . А вбивці подорослішали мабуть в одну секунду, як прочитали до кінця . Може наодинці роздумають і не підуть в апеляційний , хоч один крок правильний зроблять.

Галина

Прочитала всі сторінки(47). Важко… Боляче… Ненависть до вбивць! Сльози текли, коли читала… За що?!!! І чому так мало присудили?!!! Співчуваю батькам і бабусям!!!

Ігор

Я просто у шоці від жорстокості

Закон Савченко

Страшно рахувати… немає ще апеляції – вирок не набрав законної сили!! 1) Терлер рахуємо Терлець-й від 09.12.17 р- до березня20 19 по закону Савченко вже відбув 2,6 , тобто 13,6-2,6 = 11 років лишилось. Вийде як йому буде десь 31 рік…………. 2)Статоч -к…..рахуємо від 21.08.16 ( на вулиці вже березень) а якщо апеляція розгляне як настане 21.08.2019 рік то буде 3 роки які Х2 = 6ть з 14,6, тобто залишиться 8,6 років за таке !!!! А тепер подумайте чи виправиться з цього створіння щось і чи вийде людина??????????????????? Тобто в 26.6 років на волю вийде нелюд і що чекати від… Читати далі »

Вікторія

Читала здебільшого те, що стосувалось поведінки та дій двох потвор перед злочином, під час злочину та у залі суду. Цікаво просто з точки зору криміналістики. Ця наука давня і статистика річ вперта. Психологію убивці теж описали не в одній праці, і не один автор. Були випадки, коли мати, яка сприяла приховуванню злочину та усіляко допомагала у тому, щоб відмазати сина ставала наступною жертвою потвори, яка виходила на волю. Тому, що потвора знає, що мати бреше, хоча бреше задля його порятунку, тому для матері не залишається ні поваги, ні жалю, ні довіри. Він починає її ненавидіти…за все: і за добре, і… Читати далі »

Мандрiвничка

Все це не поверне дитини.
Як би це був нещасний випадок ,ну то вирок зрозумiлий.
А так … Око за око,смерть за смерть -було б справедливо….
Пам’ятаете фiльм ” Ворошиловский стрiлок”?

Справделивість є

Думаю, що коли ці обидва покидьки вийдуть на волю їх там хтось може чекати.

Життя

Не повернуться ці двоє з зони. Це однозначно. Головне щоб туди попали. Не розумію тільки одного: чого ще досі в силі закон цієї прости господи Савченко? Чи владі це дуже на руку? Що вона зробила доброго для України крім як зеків випускати швидше на волю? Здохнуть вони . Повірте. Сім’я ангела Катруся тримайтеся. Ми з вами

бабушка Кати

спасибо Вам большое, ЖИТТЯ, за Ваши слова! и я надеюсь на ЭТО!!!

Ольга

Виродки– настоящі скоти!! Пекла вам пошвидше ! Хто прихищав– падлюки! ненаситні вампіряки!!! Волосся на дибки стає як читаєш … за таке 15 було б правильно дати. Життя дасть знати чи вирок їх щось навчив. Співчуття , відновлення здоров”я і сил родині дівчинки.