IMG_20190328_172100

Вирок убивцям Каті Литкіної. Повний текст

10 3480

Читати це буде важко, моторошно, але дочитайте до кінця. 

Ми з вами намагалися розгадати цю страшну таємницю понад два з половиною роки. 

Тепер усе названо своїми іменами.

І таємниць не лишилось. Пробач, Катю.

 

\

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

10 Коментар "Вирок убивцям Каті Литкіної. Повний текст"

повідомляти

Валя
1 місяць 26 днів тому

Важко чужому читати ті експертизи—удари. . . ,уламки. . . . А як це рідним було читати – ковтати . . . вимучитись-витримати. . . немає слів. . . А вбивці подорослішали мабуть в одну секунду, як прочитали до кінця . Може наодинці роздумають і не підуть в апеляційний , хоч один крок правильний зроблять.

Галина
1 місяць 26 днів тому

Прочитала всі сторінки(47). Важко… Боляче… Ненависть до вбивць! Сльози текли, коли читала… За що?!!! І чому так мало присудили?!!! Співчуваю батькам і бабусям!!!

Ігор
1 місяць 26 днів тому

Я просто у шоці від жорстокості

Закон Савченко
1 місяць 26 днів тому
Страшно рахувати… немає ще апеляції – вирок не набрав законної сили!! 1) Терлер рахуємо Терлець-й від 09.12.17 р- до березня20 19 по закону Савченко вже відбув 2,6 , тобто 13,6-2,6 = 11 років лишилось. Вийде як йому буде десь 31 рік…………. 2)Статоч -к…..рахуємо від 21.08.16 ( на вулиці вже березень) а якщо апеляція розгляне як настане 21.08.2019 рік то буде 3 роки які Х2 = 6ть з 14,6, тобто залишиться 8,6 років за таке !!!! А тепер подумайте чи виправиться з цього створіння щось і чи вийде людина??????????????????? Тобто в 26.6 років на волю вийде нелюд і що чекати від… Читати далі »
Вікторія
1 місяць 26 днів тому
Читала здебільшого те, що стосувалось поведінки та дій двох потвор перед злочином, під час злочину та у залі суду. Цікаво просто з точки зору криміналістики. Ця наука давня і статистика річ вперта. Психологію убивці теж описали не в одній праці, і не один автор. Були випадки, коли мати, яка сприяла приховуванню злочину та усіляко допомагала у тому, щоб відмазати сина ставала наступною жертвою потвори, яка виходила на волю. Тому, що потвора знає, що мати бреше, хоча бреше задля його порятунку, тому для матері не залишається ні поваги, ні жалю, ні довіри. Він починає її ненавидіти…за все: і за добре, і… Читати далі »
Мандрiвничка
1 місяць 26 днів тому

Все це не поверне дитини.
Як би це був нещасний випадок ,ну то вирок зрозумiлий.
А так … Око за око,смерть за смерть -було б справедливо….
Пам’ятаете фiльм ” Ворошиловский стрiлок”?

Справделивість є
1 місяць 25 днів тому

Думаю, що коли ці обидва покидьки вийдуть на волю їх там хтось може чекати.

Життя
1 місяць 25 днів тому

Не повернуться ці двоє з зони. Це однозначно. Головне щоб туди попали. Не розумію тільки одного: чого ще досі в силі закон цієї прости господи Савченко? Чи владі це дуже на руку? Що вона зробила доброго для України крім як зеків випускати швидше на волю? Здохнуть вони . Повірте. Сім’я ангела Катруся тримайтеся. Ми з вами

бабушка Кати
1 місяць 9 днів тому

спасибо Вам большое, ЖИТТЯ, за Ваши слова! и я надеюсь на ЭТО!!!

Ольга
1 місяць 25 днів тому

Виродки– настоящі скоти!! Пекла вам пошвидше ! Хто прихищав– падлюки! ненаситні вампіряки!!! Волосся на дибки стає як читаєш … за таке 15 було б правильно дати. Життя дасть знати чи вирок їх щось навчив. Співчуття , відновлення здоров”я і сил родині дівчинки.

wpDiscuz