бенз

Новий напад на бігбен. Погоня, поліція… ВІДЕО!

39 4319

Нововолинськ, як завжди, рулить. Зараз буде комедія і бойовик в одному флаконі. Спочатку реготатимете, потім…

Це наше європейське містечко, малята! Місце  дії – стометрівка, годинник із “сідалом”.

Розповідь очевидця дослівно:

 

– Учора гуляв у центрі, сиджу біля фонтана. П’яний мужик вискакує на бігбен. Оповив часи, як стриптизер або як змія.

Потім знову заскакує ногами на лавку, а кулаками б’є в табличку з гербом міста.

Підходять дівчата до нього з телефоном, фоткають, регочуть, він їм в рот пропонує дати. Дівчата відходять. А він далі танцює на часах.

 

 

Я дістаю свій телефон-жабку, починаю знімати цей цирк. Підходжу поближче, він мене помітив, середній палець мені показав.

До нього підходить молодик, робить мені (!!!) зауваження, каже до мене: «Що за народ пішов? Замість того, щоб допомогти чоловікові, знімаєш».

Потім той молодик каже алконавту: «Дай йому добре!»

 

 

Алкаш зривається – а він ростом зо два метри – і біжить за мною. Я наляканий біжу в золотий магазин «Рубін», він – слідом.

Я забігаю в магазин, біжу за прилавок до продавця, на все горло кричу: «Визивайте охрану, жміть срочно на кнопку сигналізації!!»

Алкаш влітає в магазин, біжить до вітрини, криє всіх матом, махає кулаками. Чоловік, що торгує годинниками, ледве вивів його з магазину.

На камерах відеонагляду є відео, можете прийти в «Рубін» і переглянути на власні очі відео з камер. Плюс продавці вам все розкажуть, підтвердять.

 

Так виглядає нововолинський бігбен тепер. Ані скла, ні циферблата, ні стрілок

Фото – Оксана Гладун

 

Я дворами біжу в поліцію, але думаю: «Не вспію, той мужик піде».

Добіг до технікуму, там висить телефон-автомат, викликаю поліцію. А сам іду назад.

Біля «Грайлика» на мене наткнувся молодик – той самий, сказав: «Я тепер тебе запомнив!»  – і пішов у бік вулиці Сірка  дорогою, що йде від податкової.

Доходжу до пошти, а поліція уже тут – минуло 4 хвилини. Двоє поліцейських із дубинками та в бронежилетах і шофер поліцейської машини гналися за алконавтом. А він їх матами крив і втікав у бік «Укртелекому».

Він втік, а поліція каже: «Усе, цирк поїхав!»

 

 

Отак я погуляв, ледь у лікарню не попав. Він мене ледь не прибив. 🙁

Я маю мобільний номер РАДАРА, то хотів до технікуму підійти і вам подзвонити, щоб по блютузу вам відео скинути. Але в мене стало серце колотити, руки-ноги труситися, і я так і не подзвонив.

Покажіть це відео всім, хай знають хероїв в лице!

Якість не дуже, бо в мене «Моторола» жабка, стара модель.

 

 

Підпишіть тако:

НОВОВОЛИНЕЦЬ, ЯКОМУ НЕ ТРЕБА ЛАВРІВ 🙂

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

39 Коментар "Новий напад на бігбен. Погоня, поліція… ВІДЕО!"

повідомляти

Вадим
4 місяців 7 днів тому

Все то так, тільки годинник той розтрощили ще зо три тижні тому.

Гість
4 місяців 7 днів тому

це хворий на голову льоша К.

Руслан
4 місяців 7 днів тому

Леша К., спився чувак, а був колись нормальним.

мафия
4 місяців 7 днів тому

в нього жовта карта

Українка
4 місяців 5 днів тому

То чому він вільно” гуляє “по місту з жовтою карткою? Хто зна як і коли йому зайде? Таких в психлікарню на лікування,допилось до чортиків!

АНАТОЛЬ_
4 місяців 7 днів тому

Сапожніковсько-рожелюківський “Біг-Бен\чікі-чікі” іще не один раз нас розвеселить і потішить, згадаєте моє слово. Іще не один десяток тисяч громадських ₴ вгепають у його вічні, як і міський голова, ремонти. Не один місцевий громадянин реготатиме крізь сльози бо місце, на якому його встановили – унікальне! “Кращого” й не знайдете у Нововолинську. Це тільки ЦЯ місцева влада і тільки НАШІ чиновники ОМС могли до такого додуматись!

Оксана
4 місяців 7 днів тому

То скоріш за все сумнозвісний Льоша.Хвора людина,якій ніхто нічого не може зробити.Скільки років уже ходить по місту і людей лякає.

Жора
4 місяців 7 днів тому

Бомж- телефон. Нда

Валік
4 місяців 7 днів тому

А опікуна в чоловіка нема? Судячи з коментарів він сам пє сам гуляє і так далі. Наталю ви правильно підмітили ми європейське місто. 🙂 Один по лавочках скакає, другий зимою дівчат за горло душив на стометрівці й біля базеліка а третій свою квартиру у мусорну свалку перетворив. Це той що на ковпака живе ви писали про нього здається. Якщо так піде далі то люди з особливими потребами будуть щодня концерти устрайувати.
Наталю ви праві треба Морозу збільшувати кількість ліжок в стаціонарі. А то скоро все місто буде щодня бачити отакі безплатні концерти з елементами стриптиза на жердині тьху бігбені.

Олександр
4 місяців 7 днів тому

Морозу кількість ліжкомісць збільшувати?….сходіть на екскурсію в нашу лікарню на останні чотири поверхи…

XXL
4 місяців 7 днів тому

Чому не телефонували в поліцію зі своєї жабки одразу як побачили що там щось ламають? Чи вам, як побачили що там щось ламають, просто захотілося якесь цікаве кіно зняти щоб потім просто виставити в інтернеті щоб всі посміялися, а за допомогою до поліції звернулися аж тільки після того як уже до вас почали чіплятися…
Той хто знімав сам не менше *** ніж той що чудив, бо в любій нормальній європейскій країні побачивши що хтось таке чудить та трощить громадське майно – в першу чергу викликали би поліцію а потім би знімали.
Нововолинський діагноз!

Українка
4 місяців 5 днів тому

Якій поліції телефонувати,не смішіть? Вони,як щурі ховаються по норах і не вилазять! Останнього поліцейського у місті я бачила на день шахтаря!

Іванка
4 місяців 7 днів тому

Давно пора Олексія К. ізолювати!

Тетяна
4 місяців 7 днів тому

Чоловік який знімає, спочатку дуже задоволений цією подією, вона його веселить, а в поліцію і не думає звертатись, лише коли йому загроза. Таке відео навіть стидно виставляти. Така байдужість…..

Житель)
4 місяців 7 днів тому

Просто цей годинник нікому і не подобається)))тому люди і не звертали на це уваги

Володимир
4 місяців 6 днів тому

“Не бійтеся ворогів -вони можуть тільки вбити; не бійтеся друзів – вони можуть тільки зрадити; бійтеся людей байдужих – саме з їхньої мовчазної згоди відбуваються всі найжахливіші злочини на світі.” Противно не стільки від пяного ідіота , скільки від “людей” які проходять повз.

нечисте місце
4 місяців 6 днів тому

Не дивно. Перехрестя завжди було улюбленим місцем для нечисті. Дивуюся як ннеа тих лавочках матері з немовлятами відпочивають. Хіба що для того ,щоб покурити.

Людмила Зіменко
4 місяців 6 днів тому

Я думаю, що ціле виросло ціле покоління байдужих, яке навчить такої ж байдужості своїх дітей, а те покоління – своїх. Це основна проблема нашого суспільства. І з цим потрібно щось робити, бо це буде початок кінця моральності і духовності на жаль.

Баба з дідом
4 місяців 6 днів тому

…гуляє в бані після хамського коментаря, надісланого раніше.
Модер

Anka
4 місяців 6 днів тому

Він як тверезий то нормальна начита і розумна людина, а як п’є то це капець. Його більше 24 годин в психвідділені нетримають бо їм так виносять мозг що вони невитримують. А як би ви знали як виносить мізки людям що працюють в різних кафе та барах міста😣😣😣

@@@
4 місяців 6 днів тому

Це страшна людина, той Льоша. Сьогодні ввечері «обхід» робив біля одного будинку, неподалік собору. Стоїть там, де мало освітлюється, сам до себе говорить, щось руками виробляє, то за транспорт чужий ховається чи просто так стає, щоб меньше бачили. Його дії неадекватні і що хоч можна від нього чекати. Якщо він Льоша і має «жовту» карточку то що йому все можна?! Я не розумію такого… Невже на таких немає ніяких законів? Це небезпечна для суспільства людина. Нехай поліція щось робить з ним, поки він комусь ненаробив біди…

Валік
4 місяців 5 днів тому

Біля якого собору? Раніше він ходив як приписаний біля козлячого парку й магазина Аладін що біля траси. Дислокацію видно поміняв! Собор яка вулиця де він зараз відривається наповну?

wpDiscuz