нашик

Як обслуговують дітей у сімейній амбулаторії? Мами-татки, цікавить ваша думка!

19 2651

  – РАДАРЕ, ми чули, що в Нововолинську на розі пр.Дружби і вул.Св.Володимира ось-ось відкриється амбулаторія для дорослих і дітей. Це добре, але…

Така амбулаторія загальної практики сімейної медицини вже понад 4 роки діє у 5-му мікрорайоні й охоплює 10 тисяч пацієнтів.

Туди ходять мешканці трьох віддалених від центру житлових масивів.

 

Фото: Про Волинь

 

Ну, у 5-му, 6-му, 15-му мікрорайонах батькам більш-менш зручно – не треба волочити дитину в маршрутці чи у візку через усе місто. І безумовно це краще, ніж було у тій кошмарній котельні: внизу бойлерна, а нагорі лікарі оглядають дітей.

 

До грудня 2013-го року поверхом вище була розташована філія дитячої поліклініки

 

А от нам у центрі до дитячої поліклініки не дуже далеко, і ми трохи переживаємо. Адже у сімейну амбулаторію поряд із дітками приходять хворі дорослі. Малеча може підхопити туберкульоз і  що завгодно.

Чи буде у новій амбулаторії окремий вхід для дітей? Скільки педіатрів працюватиме? Чи прийматимуть там аналізи?

Бо з тими реформами наша дитяча поліклініка, облаштована винятково для дітей, може стати напівпорожньою, а ми будемо  вистоювати чи висиджувати у черзі до педіатра в амбулаторії.

А що буде з дитячою поліклінікою? Кого обслуговуватимуть там? Тільки Шахтарський мікрорайон і прилеглі вулиці?

Батьки, бабусі, дідусі дітей із 5-го, 6-го, 15-го мікрорайонів, поділіться, будь ласка: як вам ваша амбулаторія? Щоб ми знали, що нас і наших дітей чекає.

Медики, і ви розкажіть детально, як воно має бути.

 

Мама Ірина, мама Люба

РАДАР теж запрошує нововолинських медиків і пацієнтів до обговорення цієї важливої теми.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

19 Коментар "Як обслуговують дітей у сімейній амбулаторії? Мами-татки, цікавить ваша думка!"

повідомляти

Яна
10 місяців 13 днів тому

В черзі стояти довго не потрібно з дитиною,тільки лікар один єдиний,в цьому то і вся проблема…
Вхід один єдиний для всіх,тому на коридорі під кабінетами сидять всі на кучу,і дорослі хворі,і маленькі хворі,і здорові дітки 🙁

Катерина
10 місяців 13 днів тому

Так, у нас тут усі на купу. І хворі діти, і здорові, і дорослі, які також невідомо чим хворі (сидимо усі в коридорі в пару квадратів, де стоять з немовлям на огляд, кашляючими дітками і бабулями, які схаркують у серветку невідомо що…).
При можливості викликаємо педіатра додому. Якщо стан більш-менш нормальний або здорові – тусуємося на вулиці, поки наша черга не підійде.
А от з чергою як пощастить, може бути пусто, а може як за ковбасою в 90-ті, особливо коли педіатр один.

editor
10 місяців 13 днів тому

Liliia Verbytska: Не вистачає педіатрів – катастрофічно!
Заходиш з дитинкою до року просто на зважування- сидять і хворі, і здорові. і дорослі- всі в одному коридорчику!
Сиділа жіночка в черзі з таким кашлем, ще й не прикривалась хустинкою, то зробила зауваження…

Олена
10 місяців 13 днів тому
Правду пишуть попередні дописувачі- один вхід, один коридор для усіх пацієнтів, та один кабінет для хворих та здорових діток. Коли в 5 місяців з сином прийшли на зважування , і чи то від попередніх хворих дітей, чи то від недбалості педіатра( який НЕ ПОМИВ РУКИ ПЕРЕД ОГЛЯДОМ МОЄЇ ДИТИНИ), ми захворіли, більше в амбулаторію не появлялись ні разу( сину вже рік і два). Вхід окремий є з арки, і кабінет теж є окремий( була табличка – вхід для хворих чи то здорових дітей), але так як педіатр один, він буде бігати увесь час по кабінетах??? А могли б назначити певний… Читати далі »
Житель.
10 місяців 12 днів тому

Згідна з Вами. Такому педіатру, напевно, вже давно пора на пенсію. Це не огляд, а жах …. Він слухає и одночасно обговорює проблеми, які нікому не потрібні. Дітей до року взагалі не дивиться ……зважились , помірялись і до побачення. Можливо, треба огляд спеціаліста, такого як невропатолог, ортопед або хірург.
Я як туди ходжу, то щоразу виникає конфлікт за чергу. Дітей до року не хочуть мамочки пропускати, кажуть: “Я тут сиджу півдня”. Жах.

Юрій
10 місяців 12 днів тому

Сьогодні хотів взяти талон до лікаря Вишневської. Так в реєстратурі повідомили , що вона не хоче працювати по талонах, а потрібно стояти в “живій черзі”. Це означає зайняти чергу , простояти цілий день, а потім Вишневська скаже, що робочий день закінчився. Невже не можна передбачити наприклад 20 талонів на день (згідно робочого часу лікаря) з вказанням часу на талонах. І тоді люди зможуть планувати свій час. Керівник амбулаторії не може організувати роботу.

Олена
10 місяців 12 днів тому

Критично не вистачає педіатрів толкових !!!!!!!!!!!
Ставлення в реєстратурі жахливе .тому не тільки треба Бориса на пенсію відправити але й тих двох жіночок, які карточку видають з таким невдоволеним обличчям , ніби свою власну річ віддають📃

Олена
10 місяців 12 днів тому

Прийшла з дитиною на прививку то переживала вже не тількі за те які то в нас тепер неякісні вакцини , а ще за те щоб дитина не захворіла в тому маленькому коридорі, як вже попередньо написали люди , де сидять хворі діти і дорослі………

Завідувач амбулаторії N1 Валентина Василівна
10 місяців 12 днів тому
Шановні наші пацієнти : дорослі, поважного віку і ви, маленькі, які ще нічого не розуміють , але вже бувають обділені увагою старших. Ми всі з вами (медики , пацієнти ) живемо в певних реаліях,в недосконалих умовах. Не все в цьому житті залежить від нас. Просто треба бути об’єктивними і самокритичними ,а не тільки висловлювати критику на адресу інших. Погоджуюся з вами, що амбулаторія замала для такого району обслуговування . І що тісний коридорчик, і одночасне перебування дітей і дорослих пацієнтів теж неправильно. Може не всі помітили, що в коридорі зверху висить бактерицидний рециркулятор( бактерицидна лампа) для знезараження повітря. Поки дітки… Читати далі »
editor
10 місяців 12 днів тому

Валентино Василівно, я ваш допис дам окремим сюжетом, гаразд?

Валентина Василівна
10 місяців 12 днів тому

Це мої роз’яснення на дані коментарі.

editor
10 місяців 12 днів тому

Коли коментар великий – буде видно лише його початок і напис “Читати далі”. Не всі дочитають. А окрему публікацію прочитає більше людей.

Валентина Василівна
10 місяців 12 днів тому

Краще сюди додайте, хто захоче, той прочитає. Дякую

editor
10 місяців 12 днів тому

Додам у коментарі, а ще можна прочитати спокійно тут: http://radar.in.ua/ambulatoriya-zamala-dlya-takogo-rajonu-ale-medyky-roblyat-shho-mozhut/
Усе так?

Валентина Василівна
10 місяців 12 днів тому

Дякую!

editor
10 місяців 12 днів тому

А ми будемо вдячні вам за фото з амбулаторії. І та лампа, і коридор, і кабінети…

анти чобіт
10 місяців 12 днів тому

лампу не можна включати коли є люди у приміщенні,навіть вазони вянуть після неї

анти чобіт
10 місяців 12 днів тому

цю амбулаторію відкрили коли забрали швидку у благодатному ,яка навіть у 90 працювала,так придумав собі сапожніков

Яна
10 місяців 12 днів тому

Про некомпетентність нашого педіатра згідна на всі 100%,особливо щодо огляду діток віком до 1 року,на прийом їздили лише заради того,щоб знати вагу і ріст дитини,а по іншим питтаням зверталися до приватних лікарів,на щомісячний прийом було бажання їздити,коли працювала Найдич Наталія Олександрівна,яка проводила повністю огляд дитини, і яка на превеликий жаль,працювала недовго

wpDiscuz