абон

Який податок далі – за повітря?!

8 420

Ми такі терплячі – чи такі байдужі?

Один із останніх хітів від уряду для народу – абонентська плата за газ.

Отже, платіжки будуть іще астрономічнішими.

Владці вже не знають, як покращувати умови життя пересічного українця.

Наступне покращення – абонентська плата за повітря.

Стерпимо?!

 

 

Павло КАРПЮК, ВО “Свобода”

Володимир-Волинський

 

Я от думаю: що ми, УКРАЇНЦІ, за народ такий? Чи ми настільки терплячі, а нас грабують, чи байдужі до свого сьогодення та майбутнього?

Судіть самі. Електронні декларації наших найвищих чиновників, депутатів ВР і т.д. Люди які в житті ніколи не займались бізнесом, ніде не працювали, крім державної служби за заробітну плату, задекларували МІЛЬЙОНИ ГОТІВКИ переважно у валюті, і не тільки готівки,. Їхні жінки, батьки, діди, прадіди стали виявляти феноменальні здібності у веденні бізнесу і поставали МІЛЬЙОНЕРАМИ.

 

 

Як на мене, більш зухвалого плювка в обличчя народу годі й чекати. Та ні, ми покірно мовчимо.

Далі. Ті, що десятиліттями грабували країну, заробляючи на тому мільярди, а тепер щось не поділили з верхівкою, спокійно повтікали, а правильно сказати – виїхали за кордон, і в них – життя вдалося, безбідне життя гарантовано всій близькій родині. Прикладів достатньо: Онищенко, Насіров

До речі, за Насірова ДРУЖИНА вносить судову заставу, просто вдумайтесь – 100 МІЛЬЙОНІВ грн. Питання, де взяла, – риторичне.

 

 

Для порівняння: на ліквідацію наслідків пожежі військ складів на Харківщині ДЕРЖАВА виділяє 100 МІЛЬЙОНІВ (так то ж ціла держава). І знову спокійно спостерігаємо.

Про пожежу військових складів поблизу Балаклії окремо. Під час війни загорілися склади з боєприпасами, 400 га площі! 130 тис.тонн боєприпасів!!!  Це ж які збитки фінансові для країни, де грошей не вистачає ні на що. А говорять про що завгодно, тільки не про відповідальність, яка б мала бути показовою в таких умовах.

 

 

І далі спокійно спостерігаємо.

Торгуємо з ворогом, терористами, платимо їм гроші, розповідаючи народу, що як перестанемо торгувати, то долар здорожчає, електроенергія здорожчає, та ще й світла подекуди не буде, люди в шахтах від безвиході перетворяться на терористів. Коротше кажучи – не соромлячись брешуть.

І далі мовчимо.

Один із останніх “хітів” від уряду для народу – абонентська плата за газ. Ну, от уже не знають, як “покращувати”умови життя пересічного українця.

Наступне, напевно, “покращення” – абонентська плата за повітря.

А чому б і ні? Все, що дотепер відбувалось, всі ж проковтнули?!.

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

8 Коментар "Який податок далі – за повітря?!"

повідомляти

анти чобіт
10 місяців 16 днів тому

цікаво а ігорь гузь голосував за цей закон?

Верховна Рада
10 місяців 16 днів тому

За цей закон депутати не голосували, це рішення НКРЕ….

анти чобіт
10 місяців 16 днів тому

наступне покращення абонплата за електричні проводи

wpDiscuz