124815

Яким боком Коптюк до лікарні? Гріє Мороза, а нагріває бюджет?

24 1360

Коптюку дали в оренду котельню лікарні, щоб він став єдиним постачальником теплової енергії?

І щороку відкушував з міського бюджету кілька мільйонів?!

 

Доброго дня, РАДАРЕ.

Вирішив поділитися інформацією. Бо сам не можу до кінця розібратися.

Час від часу заглядаю на сайт prozorro.gov.ua з метою знайти якийсь цікавий тендер, на якому можна заробити. Мене цікавлять насамперед місцеві тендери – нововолинські.

Там мені потрапив на очі ось цей https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-01-18-000405-b 

 

 

Замовник – Нововолинська центральна міська лікарня, предмет закупівлі – послуги з централізованого опалення будівель Нововолинської центральної міської лікарні.

Здавалося б, все елементарно, переможцем має бути Нововолинськтеплокомуненерго (директор А.Гаврилюк).

Але ж ні, переможцем зазначено ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ТЕПЛОПОСТАЧ”.

Загуглив, засновником і керівником зазначено Коптюка Анатолія Васильовича.

Не зрозумів, яким боком Коптюк до опалення в лікарні…

 

Котельня лікарні – в руках Коптюка

 

Ще раз уважно передивився оголошення про цей тендер, а там таке:

 Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону

cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи

Обгрунтування

Централізоване опалення будівель закладу за адресою: пр. Перемоги, 7 у м.Нововолинську здійснюється через теплові мережі, прокладені від котельні, на якій господарську діяльність, на правах оренди, провадить Товариство з обмеженою відповідальністю «Теплопостач» (включене до зведеного переліку суб’єктів природних монополій). Відтак, з врахуванням технічних причин, закупити послуги з централізованого опалення зазначених будівель в інших суб’єктів господарювання не має можливості (альтернатива і конкуренція відсутні).

Тобто Коптюку дали в оренду котельню Нововолинської центральної міської лікарні, щоб він став єдиним постачальником теплової енергії на цей об’єкт і відкушував з міського бюджету декілька мільйонів щорічно?!

Наразі в мене такий висновок.

Дивіться, як це було:

 

Котельню здали в оренду Коптюку ще у вересні 2016-го.

Відтоді він і нагріває лікарню та бюджет…

 

 

Погуглив “котельню Нововолинської центральної міської лікарні”, знайшов тільки таке:

Нововолинці вже мають досвід впровадження нових теплових проектів. Там успішно діє котельня центральної міської лікарні, яка працює на біопаливі.

Мовляв, дали котельню в оренду приватній структурі, яка своїми силами інвестувала в котел на біопаливі, і лікарня тепер забезпечується теплом за допомогою енергоефективного обладнання…

Уже бачу, як наш вічний мер обвішується орденами.

То нам радіти чи все ретельно полічити?

А ви що скажете?

 

ВІТЯ САНДАЛІКОВ

Довідково

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

24 Коментар "Яким боком Коптюк до лікарні? Гріє Мороза, а нагріває бюджет?"

повідомляти

Артур
23 днів 7 годин тому
Фірма Коптюка зробила нові сходи та вхід в пологове відділення. Чергова медсестра повідомила що за благодійні кошти сходи нові. За благодійні кошти! В мене питання як назвати медичну реформу? Гроші за пацієнтом-Чи можливо гроші ходять за Морозом? Фасад входу в Інфекційне відділення згнив геть! Є фото докази. Тюрма краще виглядає ніж Інфекційне відділення вхід. Я якось не витримаю і візьму або телефон і піду зніму цю красу або Мороза за руку візьму й покажу. Нащо нам та реформа така! Щоденно маленькі пацієнти з Мамами за руку прогулюються по сонечку і споглядають як цегла уже випадає з фундаменту! Та є нарешті… Читати далі »
Артур
23 днів 7 годин тому

Коптюк іще одним радує нововолинців. Він почав постачати нове паливо для котельні! Вугілля. Тирса бач кінчилася. Коли спалюють вугілля запах просто наче з 1910 року.

Василь
22 днів 8 годин тому

Артуре! Якщо Ви, звернули увагу на узбіччя повздовж дороги до Володимира- Волинського, скільки Коптюком знищено дерев (голі пеньки та хмиз) і це все не прибрано. ЖАХ !!! Хоча при ви’їзді з Володимира- Волинського, нам дякують за чисті узбіччя.

Саня
23 днів 3 годин тому

Така собі многоходовочка… Втупую (чи внаглую) придумали як тирити гроші з бюджету міста! Ай молодці! Цікаво кому які проценти капають з того всього. Як мінімум задіяно троє – Коптюк, Мороз і Сапог. І шо далі? А нічо. Трохи вовозмущаємось в мережах і всьо.

Тролик
22 днів 6 годин тому

Це країна називається – Порохоботія. Новік мініатюра цієї країни. Свій Мародер, свої “Свинарчуки” , держиморди самі собі поробили зарплатні в10 разів вище за середні. Держиморда через свинарчуків вкрала стратегічні підприємства. Нашими податками оплачує свій же піар своїм же ЗМІ. Депутати карманні, хто на крючку , а хто на пільгах. Вибори підтасує знов.

Вікторія
23 днів 35 хвилин тому

Це якесь свято!
Дозорро…Прозорро…дерибан бюджету хорорро!)

Igor
22 днів 17 годин тому

Сходи робила фірма Цана

Андрей
22 днів 14 годин тому

Как по мне, то это материал для расследования правоохранительных органов (только не местных). Зачем сдавать в аренду котельную? Ежу понятно – чтобы сделать арендатора монополистом теплоснабжения больницы. А дальше дело техники… Все гениальное просто.
Долбаные дерибанщики! Несколько пенсионеров жестко имеют весь город. Я бы статью назвал “Пенсионеры и котельная” или “Пенсионеры греют котельную”.

Василь
22 днів 12 годин тому

Об этом Вы можете только помечтать, уже с гнилыми трубами на Маяковского, материал для расследования правоохранительных органов (только не местных) было. А Коптюк слушает да пожирает дальше местный бюджет.
Почти 5 млн. грн. меньше чем за полгода (отопительный сезон). Хватит и на “под заставу” и на подкуп правоохранительных органов (только не местных).А если взять, что погода, такая, как сейчас, получается грубо дней 160. Берем 4 млн. 800 тыс.грн. делим на 160 дней = 30 тыс. грн. в день.Не “хило” ?

РАДАР
22 днів 13 годин тому

Вітя Сандаліков – аплодую. Порушили серйозну проблему. Справді, хто заважав КП “Нововолинськтеплокомуненерго” на чолі з А.М,Гаврилюком модернізувати котельню в лікарні й надалі отримувати бюджетні кошти за опалення? Чому віддали Коптюку, як колись перед тим Гаврилюк віддав Коптюку в оренду асфальтний завод? А та оренда перейшла у право власності.
До речі, як там із біопаливом на лікарняній котельні? А то от пишуть, ніби вже вугіллям опалює. І сморід стоїть. Часом не відходи з “Курчака” спалюють?

Андрей
22 днів 13 годин тому

Кстати, а можно договор аренды в студию? или это засекреченный документ?

РАДАР
22 днів 13 годин тому

А перейдіть за посиланням у тексті на прозорро, там можна подивитись угоди з лікарнею за три роки поспіль.

Андрей
22 днів 12 годин тому

Там есть информация только о тендерах НЦМЛ.

Єгор
22 днів 4 годин тому

Шось тут не те. Хіба так може бути, шоб тирити з бюджету прям мільйонами? Якась дивна історія.

Анатоль_ БІДЗЮРА
21 днів 10 годин тому
До “ЄГОРА”. Запросто у нас буває – через “відкати”, завищення цін, об’ємів виконаних робіт, недовкладення (крадіжки) матеріалів і пального, усушку-утруску-уварку, порушення технологічних циклів при виконанні ремонтних та інших робіт, поставку маргарину по ціні вершкового масла і протермінованих чи інших (нижчої) за заявлені категорії м’ясних продуктів у ДДУ і школи Нововолинська тощо, укладка холодного (вторинної переробки – б\в) асфальту, завищені метри погонні (квадратні, кубічні) при ямковому ремонті міських шляхів і багато чого ще. Я міг би навести задокументовані факти капітальних ремонтів доріг, або будівництва нових, ну хоча б на вул. Тиха, Некрасова та на деяких інших, де корупційна складова щодо використання… Читати далі »
Єгор
21 днів 4 годин тому

Мене, як члена громади, дуже цікавить чи по котельні дійсно є кримінал, чи то просто мильна бульбашка. На даний момент 987 переглядів по цій темі і тільки пару чоловік шось коментують, в їх числі я. Тому не нападайте так. Краще скажіть, шо з цим робити.

Анатоль_ БІДЗЮРА
20 днів 14 годин тому

Я не нападаю, “Єгоре”. Навіщо воно мені? Я занадто добре знаю людей, щоб цим займатись. Просто, констатую факт. Що вам із цим робити? Перше і найголовніше: вийти із віртуальної анонімності та назватись справжнім собою. Решта додасться. І дуже легко стане жити. Підходить таке вам?

ДВК 19
22 днів 3 годин тому

Ну тепер ясно чого цей вусатий брехун знову збирається іти на мера. Такі бабкі як покинеш? Навіть якби і хотів покинути, то друзі не дадуть.

анти чобіт
22 днів 3 годин тому

було б непогано спалювати в котельні корупціонерів,хоч якийсь толк би був

Анатоль_ БІДЗЮРА
21 днів 13 годин тому

Мені вдалося, один раз, відстояти цю котельню від дикої приватизації у свій час. Проте, ніхто із мешканців Нововолинська мене так і не підтримав, щоби зробити це вдруге, вважаючи що це моя особиста справа і я маю з цього якусь особисту вигоду. Як зрештою і у всьому іншому – містяни наші дивний народ, якщо не сказати більше…

Лайк
21 днів 4 годин тому

От би цю статтю розповсюдили в соцмережах, щоб шуму наробила… Ауууу!!! Де ви, мерські лайкальники? Тема про міський бюджет і зловживання (очевидно) з його використанням. Хоч би одна виконкомівська гнида щось прокоментувала чи заперечила. Нє, мовчать, як штаб зєлєнского, мля!

Вітя Сандаліков
20 днів 4 годин тому
Якщо серед тих, кому цікава дана тема є юристи, то підкажіть дещо. Ясно, що ні місцева поліція, ні прокуратура, ні будь-який місцевий орган не буде займатися цією справою. А якщо і буде, то результат завідомо відомий. Але ж є у нас славнозвісне НАБУ. Серед підслідних їм статей є ст.364 Зловживання владою або службовим становищем (наприклад, свідоме порушення закону всупереч інтересам служби з метою отримання для себе або інших осіб матеріальних благ… ). А серед післідних осіб, зокрема інші службові особи державних та правоохоронних органів, військового формування, органу місцевого самоврядування, суб’єкта господарювання, у статутному капіталі якого частка державної або комунальної власності… Читати далі »
Василь
20 днів 1 година тому

Якщо Громаду щось не влаштовує, може звернутись до правоохоронних органів, на даному етапі Громаду, в особі Голови Нововолинської міської ради пана Сапожнікова В.Б. все влаштовує, то якій може бути кримінал

Василь
20 днів 17 хвилин тому

До речі головного лікаря Нововолинської міської лікарні пана Мороза В.В. також все влаштовує, хіба тільки пана Коптюка А.В. не влаштовує: “Шо то є 5 млн., могли б ще мільйона 2-3 накинути, громада за 7-8 млн.не збідніє.” Бере ЧУЖЕ, а потім як прийдеться, треба віддавати “СВОЄ”-награблене. А таки рано, чи пізно прийдеться.

wpDiscuz