124815

Яким боком Коптюк до лікарні? Гріє Мороза, а нагріває бюджет?

27 1708

Коптюку дали в оренду котельню лікарні, щоб він став єдиним постачальником теплової енергії?

І щороку відкушував з міського бюджету кілька мільйонів?!

 

Доброго дня, РАДАРЕ.

Вирішив поділитися інформацією. Бо сам не можу до кінця розібратися.

Час від часу заглядаю на сайт prozorro.gov.ua з метою знайти якийсь цікавий тендер, на якому можна заробити. Мене цікавлять насамперед місцеві тендери – нововолинські.

Там мені потрапив на очі ось цей https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-01-18-000405-b 

 

 

Замовник – Нововолинська центральна міська лікарня, предмет закупівлі – послуги з централізованого опалення будівель Нововолинської центральної міської лікарні.

Здавалося б, все елементарно, переможцем має бути Нововолинськтеплокомуненерго (директор А.Гаврилюк).

Але ж ні, переможцем зазначено ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ТЕПЛОПОСТАЧ”.

Загуглив, засновником і керівником зазначено Коптюка Анатолія Васильовича.

Не зрозумів, яким боком Коптюк до опалення в лікарні…

 

Котельня лікарні – в руках Коптюка

 

Ще раз уважно передивився оголошення про цей тендер, а там таке:

 Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону

cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи

Обгрунтування

Централізоване опалення будівель закладу за адресою: пр. Перемоги, 7 у м.Нововолинську здійснюється через теплові мережі, прокладені від котельні, на якій господарську діяльність, на правах оренди, провадить Товариство з обмеженою відповідальністю «Теплопостач» (включене до зведеного переліку суб’єктів природних монополій). Відтак, з врахуванням технічних причин, закупити послуги з централізованого опалення зазначених будівель в інших суб’єктів господарювання не має можливості (альтернатива і конкуренція відсутні).

Тобто Коптюку дали в оренду котельню Нововолинської центральної міської лікарні, щоб він став єдиним постачальником теплової енергії на цей об’єкт і відкушував з міського бюджету декілька мільйонів щорічно?!

Наразі в мене такий висновок.

Дивіться, як це було:

 

Котельню здали в оренду Коптюку ще у вересні 2016-го.

Відтоді він і нагріває лікарню та бюджет…

 

 

Погуглив “котельню Нововолинської центральної міської лікарні”, знайшов тільки таке:

Нововолинці вже мають досвід впровадження нових теплових проектів. Там успішно діє котельня центральної міської лікарні, яка працює на біопаливі.

Мовляв, дали котельню в оренду приватній структурі, яка своїми силами інвестувала в котел на біопаливі, і лікарня тепер забезпечується теплом за допомогою енергоефективного обладнання…

Уже бачу, як наш вічний мер обвішується орденами.

То нам радіти чи все ретельно полічити?

А ви що скажете?

 

ВІТЯ САНДАЛІКОВ

Довідково

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

27 Коментар "Яким боком Коптюк до лікарні? Гріє Мороза, а нагріває бюджет?"

повідомляти

Артур
3 місяців 21 днів тому
Фірма Коптюка зробила нові сходи та вхід в пологове відділення. Чергова медсестра повідомила що за благодійні кошти сходи нові. За благодійні кошти! В мене питання як назвати медичну реформу? Гроші за пацієнтом-Чи можливо гроші ходять за Морозом? Фасад входу в Інфекційне відділення згнив геть! Є фото докази. Тюрма краще виглядає ніж Інфекційне відділення вхід. Я якось не витримаю і візьму або телефон і піду зніму цю красу або Мороза за руку візьму й покажу. Нащо нам та реформа така! Щоденно маленькі пацієнти з Мамами за руку прогулюються по сонечку і споглядають як цегла уже випадає з фундаменту! Та є нарешті… Читати далі »
Артур
3 місяців 21 днів тому

Коптюк іще одним радує нововолинців. Він почав постачати нове паливо для котельні! Вугілля. Тирса бач кінчилася. Коли спалюють вугілля запах просто наче з 1910 року.

Василь
3 місяців 20 днів тому

Артуре! Якщо Ви, звернули увагу на узбіччя повздовж дороги до Володимира- Волинського, скільки Коптюком знищено дерев (голі пеньки та хмиз) і це все не прибрано. ЖАХ !!! Хоча при ви’їзді з Володимира- Волинського, нам дякують за чисті узбіччя.

Саня
3 місяців 21 днів тому

Така собі многоходовочка… Втупую (чи внаглую) придумали як тирити гроші з бюджету міста! Ай молодці! Цікаво кому які проценти капають з того всього. Як мінімум задіяно троє – Коптюк, Мороз і Сапог. І шо далі? А нічо. Трохи вовозмущаємось в мережах і всьо.

Тролик
3 місяців 20 днів тому

Це країна називається – Порохоботія. Новік мініатюра цієї країни. Свій Мародер, свої “Свинарчуки” , держиморди самі собі поробили зарплатні в10 разів вище за середні. Держиморда через свинарчуків вкрала стратегічні підприємства. Нашими податками оплачує свій же піар своїм же ЗМІ. Депутати карманні, хто на крючку , а хто на пільгах. Вибори підтасує знов.

Вікторія
3 місяців 21 днів тому

Це якесь свято!
Дозорро…Прозорро…дерибан бюджету хорорро!)

Igor
3 місяців 20 днів тому

Сходи робила фірма Цана

Андрей
3 місяців 20 днів тому

Как по мне, то это материал для расследования правоохранительных органов (только не местных). Зачем сдавать в аренду котельную? Ежу понятно – чтобы сделать арендатора монополистом теплоснабжения больницы. А дальше дело техники… Все гениальное просто.
Долбаные дерибанщики! Несколько пенсионеров жестко имеют весь город. Я бы статью назвал “Пенсионеры и котельная” или “Пенсионеры греют котельную”.

Василь
3 місяців 20 днів тому

Об этом Вы можете только помечтать, уже с гнилыми трубами на Маяковского, материал для расследования правоохранительных органов (только не местных) было. А Коптюк слушает да пожирает дальше местный бюджет.
Почти 5 млн. грн. меньше чем за полгода (отопительный сезон). Хватит и на “под заставу” и на подкуп правоохранительных органов (только не местных).А если взять, что погода, такая, как сейчас, получается грубо дней 160. Берем 4 млн. 800 тыс.грн. делим на 160 дней = 30 тыс. грн. в день.Не “хило” ?

РАДАР
3 місяців 20 днів тому

Вітя Сандаліков – аплодую. Порушили серйозну проблему. Справді, хто заважав КП “Нововолинськтеплокомуненерго” на чолі з А.М,Гаврилюком модернізувати котельню в лікарні й надалі отримувати бюджетні кошти за опалення? Чому віддали Коптюку, як колись перед тим Гаврилюк віддав Коптюку в оренду асфальтний завод? А та оренда перейшла у право власності.
До речі, як там із біопаливом на лікарняній котельні? А то от пишуть, ніби вже вугіллям опалює. І сморід стоїть. Часом не відходи з “Курчака” спалюють?

Андрей
3 місяців 20 днів тому

Кстати, а можно договор аренды в студию? или это засекреченный документ?

РАДАР
3 місяців 20 днів тому

А перейдіть за посиланням у тексті на прозорро, там можна подивитись угоди з лікарнею за три роки поспіль.

Андрей
3 місяців 20 днів тому

Там есть информация только о тендерах НЦМЛ.

Єгор
3 місяців 20 днів тому

Шось тут не те. Хіба так може бути, шоб тирити з бюджету прям мільйонами? Якась дивна історія.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 місяців 19 днів тому
До “ЄГОРА”. Запросто у нас буває – через “відкати”, завищення цін, об’ємів виконаних робіт, недовкладення (крадіжки) матеріалів і пального, усушку-утруску-уварку, порушення технологічних циклів при виконанні ремонтних та інших робіт, поставку маргарину по ціні вершкового масла і протермінованих чи інших (нижчої) за заявлені категорії м’ясних продуктів у ДДУ і школи Нововолинська тощо, укладка холодного (вторинної переробки – б\в) асфальту, завищені метри погонні (квадратні, кубічні) при ямковому ремонті міських шляхів і багато чого ще. Я міг би навести задокументовані факти капітальних ремонтів доріг, або будівництва нових, ну хоча б на вул. Тиха, Некрасова та на деяких інших, де корупційна складова щодо використання… Читати далі »
Єгор
3 місяців 19 днів тому

Мене, як члена громади, дуже цікавить чи по котельні дійсно є кримінал, чи то просто мильна бульбашка. На даний момент 987 переглядів по цій темі і тільки пару чоловік шось коментують, в їх числі я. Тому не нападайте так. Краще скажіть, шо з цим робити.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 місяців 18 днів тому

Я не нападаю, “Єгоре”. Навіщо воно мені? Я занадто добре знаю людей, щоб цим займатись. Просто, констатую факт. Що вам із цим робити? Перше і найголовніше: вийти із віртуальної анонімності та назватись справжнім собою. Решта додасться. І дуже легко стане жити. Підходить таке вам?

ДВК 19
3 місяців 20 днів тому

Ну тепер ясно чого цей вусатий брехун знову збирається іти на мера. Такі бабкі як покинеш? Навіть якби і хотів покинути, то друзі не дадуть.

анти чобіт
3 місяців 20 днів тому

було б непогано спалювати в котельні корупціонерів,хоч якийсь толк би був

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 місяців 19 днів тому

Мені вдалося, один раз, відстояти цю котельню від дикої приватизації у свій час. Проте, ніхто із мешканців Нововолинська мене так і не підтримав, щоби зробити це вдруге, вважаючи що це моя особиста справа і я маю з цього якусь особисту вигоду. Як зрештою і у всьому іншому – містяни наші дивний народ, якщо не сказати більше…

Лайк
3 місяців 19 днів тому

От би цю статтю розповсюдили в соцмережах, щоб шуму наробила… Ауууу!!! Де ви, мерські лайкальники? Тема про міський бюджет і зловживання (очевидно) з його використанням. Хоч би одна виконкомівська гнида щось прокоментувала чи заперечила. Нє, мовчать, як штаб зєлєнского, мля!

Вітя Сандаліков
3 місяців 18 днів тому
Якщо серед тих, кому цікава дана тема є юристи, то підкажіть дещо. Ясно, що ні місцева поліція, ні прокуратура, ні будь-який місцевий орган не буде займатися цією справою. А якщо і буде, то результат завідомо відомий. Але ж є у нас славнозвісне НАБУ. Серед підслідних їм статей є ст.364 Зловживання владою або службовим становищем (наприклад, свідоме порушення закону всупереч інтересам служби з метою отримання для себе або інших осіб матеріальних благ… ). А серед післідних осіб, зокрема інші службові особи державних та правоохоронних органів, військового формування, органу місцевого самоврядування, суб’єкта господарювання, у статутному капіталі якого частка державної або комунальної власності… Читати далі »
Василь
3 місяців 18 днів тому

Якщо Громаду щось не влаштовує, може звернутись до правоохоронних органів, на даному етапі Громаду, в особі Голови Нововолинської міської ради пана Сапожнікова В.Б. все влаштовує, то якій може бути кримінал

Василь
3 місяців 18 днів тому

До речі головного лікаря Нововолинської міської лікарні пана Мороза В.В. також все влаштовує, хіба тільки пана Коптюка А.В. не влаштовує: “Шо то є 5 млн., могли б ще мільйона 2-3 накинути, громада за 7-8 млн.не збідніє.” Бере ЧУЖЕ, а потім як прийдеться, треба віддавати “СВОЄ”-награблене. А таки рано, чи пізно прийдеться.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 місяців 4 днів тому

Пункт 1: Міський голова В. Сапожніков завжди правий. І всі місцеві правоохоронні та судові структури знають це (хоча й не вірять). Пункт 2: Якщо міський голова, голова міськвиконкому, голова міської ради (три в одному) Віктор Сапожніков не правий – дивіться пункт 1.
Підпункт 2а. Рекомендовано нардепу ВРУ Ігорю Гузю (отому, що “Ігор прийде -порядок наведе!”) і його депутатській, на зарплаті на гроші народу України, команді: у випадку сумнівів (чи власної шкурної боягузливості) безумовно та без сумніву вірити в пункт 1. Крапка.

Іван
2 місяців 4 днів тому

Скажіть будь ласка, коли конкретно будуть наступні вибори міського голови?

Іван
2 місяців 2 днів тому

Аууу, Нововолинці, коли наступні вибори?

wpDiscuz