край2

За 5 годин ревізор перетрусила весь супермаркет! Знайшла аж 10 прострочених перепелиних яєць…

65 11583

Пристрасті за “Ревізором” не вщухають у Нововолинську.

Знімальна група Нового каналу навідалась у суботу на ринок – у м’ясний павільйон.

Зівак набігло з усього базару.

Продавці були у спецодягу, мали сертифікати, а от умови торгівлі тут явно незадовільні.

Павільйон давно потребує ремонту і повного переоснащення. РАДАР про це писав, заступник міського голови О.Громик обіцяв ужити заходів… Ну, може, зачухаються хоча б після розголосу на всю Україну.

Масове закриття магазинів під час перебування столичних телевізійників у нашій провінції пояснюється не лише наявністю протермінованих продуктів, відсутністю належної чистоти та іншими проколами.

Дехто діяв за принципом: “Мені реклама не потрібна, ні біла, ні чорна. Обійдуся”.

Більшість підприємців вирішили: “А шо я, дурніший за всіх? Вони зачиняються,  і я підставлятись не буду”.

І всі розуміли: присікатись можна до кожного – й ледь не за все. Був би заклад, а приводи зганьбити його знайдуться!

 

Перша жертва “Ревізора”  🙂

 

У телешоу є свої жорсткі закони, ніхто там не буде з’ясовувати, де правда, а де брехня. Народу треба видовище – народ його отримає! За рахунок якогось провінційного неборака. Скільки коштів і праці він вклав у відкриття й розвиток свого бізнесу – нікого не цікавить…

Неофіційно нововолинські підприємці розповідають:

– От у мене в холодильнику в магазині лежить непродана ковбаса на повернення. Вигляд нетоварний. Вони побачать, здіймуть рейвах. І як я їм доведу, що це на повернення? Ну, не вдома ж мені її тримати. Простіше зачинити магазин.

– У моєму закладі обслуги бракує, підпрацьовують мої діти. “Ревізор” це зніме, а я потім віддувайся перед інспекцією праці? Ні, я краще взагалі те кіно до себе не пущу.

І так далі. Недоліків не має лише святий, а зі святими в Нововолинську не склалося.

Ризикнув пустити телевізійників за прилавки “Рідного краю” Юрій Сиротюк.

 

Шоу почалося

Фото – Валерій Жигоревич

 

У місті Сиротюку належать цей супермаркет (другий співвласник – стоматолог Олег Тивонюк) і ще 5 менших магазинів. РАДАР полічив разом із господарем: “Фуршет”, “Статус”, “Алкомаркет”, “Край” у 15-му мікрорайоні, “Альфа”…

Більшу мережу, аніж він, має, здається, лише Віталій Бадзюнь.

Так от, результатами перевірки Сиротюк буквально ошелешений. Запевняє: ведуча сама казала продавцям, що супермаркет досить пристойний, особливо прискіпатись нема до чого.

Виявила лишень десяток перепелиних яєць, термін придатності яких збіг наприкінці вересня. Ото й тільки!!! На весь величезний магазин, де впродовж 5 годин вона передивилась і перемацала практично весь товар!

 

Працівниця Тамара показує. Ні, це не та упаковка. Тепер тут усе свіже!

 

Дорікнула пані Кудряшова за іржаві – подекуди – вітрини.

 

Іржу ми теж помітили

 

І за м’ясо, яке лежало в холодильнику на кухні для повернення. А ще – за целофанову упаковку пекінської капусти (мовляв, не дихає). Але саме упакованою її постачають “Рідному краю” фермери.

В “АТБ”, між іншим, пекінська капуста так само “не дихає” в поліетилені. Але в “АТБ” ревізора за прилавки й у закамарки попросту не пустили… 🙂

А висновок на камеру пані Кудряшова зробила всуціль негативний: фсьо плохо, гвалт і бардак!

Ну, власник – зрозуміло, але й продавці образилися. Такого не чекали.

 

Сюди вчащають і мами з дітками, і пенсіонери

 

Добре слово і бізнесмену приємне…

 

Та сама кухня, її показали й нам

 

Продавець проконсультує, запитуйте!

 

Іще неприємно здивувала працівників “Рідного краю” зверхність заїжджих ревізорів. Кажуть: спілкувалися з нами так, ніби  ми – ніхто. На більшість питань взагалі не відповідали, наче не чули. Ну, зірка ти свого телеканалу, але ж поводься по-людському, не через губу…

Далі – пряма мова співвласника “Рідного краю” Юрія Сиротюка та його працівників. Одразу розчаруємо всіх наших доброзичливців: сюжет НЕ проплачений. І ми нічого не інсценували.

Душевна бабуня в кадрі теж нерекламна – побачила знімання і вставила свої 5 копійок. 🙂

 

 

 

Висновки робіть самі. Наш такий: хто везе, того й поганяють…

 

Фото, відео – Валентин Мінчик

У ТЕМУ:

Полювання на “Ревізора”. Сенсації дня!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

65 Коментар "За 5 годин ревізор перетрусила весь супермаркет! Знайшла аж 10 прострочених перепелиних яєць…"

повідомляти

Wildsoul
9 місяців 12 днів тому

На мою думку, такий вприск адреналіну потрібен нашим підприємцям. Хоча дуже шкода, що багатьох недобросовісних власників заздалегідь попередили! Для покупців це корисно, можливо хоч на трошки нам перестануть “впихати” прострочені товари з перебитим терміном виготовлення і живою звіриною в середині! Міністерство перевіряє надто старанно лікарні і школи, проте чомусь не заклади, які продають нам продуктами харчування!

Оля
9 місяців 12 днів тому

Вони роблять шоу,а кожен хто ходив в цей супермаркет і піде і надалі!

Wildsoul
9 місяців 12 днів тому

І особисто від мене, скуповуюсь більше 6 років в цьому закладі. Дівчата молодці, завжди привітні, продукти паскудні ні разу не попадалися, випічку купуємо і задоволені. Особисто із власником не знайома, проте в загальному видно, що це – хазяїн,який дбає про своє майно та працівників) А хамство київського приїзжого князівства для нас не показник))
І ліричний відступ, як сказав один мій знайомий – ” Коли “Юджин” почали обкладати чорним, я вирішив, що це буде крематорій” – а чи часом не крематорій нашого малого бізнесу у місті Нововолинську?)

Нововолинець
9 місяців 12 днів тому

Стільки бабла має – може й решітки замінити або й холодильники!

читач
9 місяців 12 днів тому

Теж думаю, що “Край” був попереджений!Ніколи не бачила там ще зранку працюючі ВСІ каси,і працівників які ще з відкриття перевіряють терміни придатності!!! Хоча відвідую магазин майже щодня))

Читач
9 місяців 12 днів тому

Сиротюк з таким сумним обличчям говорив про те, що конкуренція вигідна для споживачів і йому довелося знижувати ціни, що його аж шкода стало))

Дость!
9 місяців 12 днів тому

Цікаво скільки Камишнікової та Владарчику заплатили за обливання брудом АТБ-читати ваші статті по цьому стає бридко.

Наталія К.
9 місяців 12 днів тому

Молодці, так тримати, ходили,ходимо і будемо ходити тільки до вас, і в кафе і в магазин!!! Дякуємо за якісне обслуговування і приємні ціни!!!

Мрія
9 місяців 12 днів тому

Я теж була зранку цього дня в Рідному краї, нічого незвичного не побачила, там завжди прибирають на прилавках, я ходжу туди щодня, і те, що вони не закрилися, ще раз доводить, що це найкращий супермар. в місті

Оксана
9 місяців 12 днів тому

Юрій Іваноч!!!!!!
Посміхніться і йдіть вперед!!!
Магазин супер !!!
Дякуємо за знижки, та чудовий колектив!!!!
Бережіть нерви .Ви з командою працівників не перевершеннііііііііі

житель
9 місяців 12 днів тому

Камишнікова,пані ,для мене ви після цих публікацій як незалежний журналіст померли.

Аня
9 місяців 12 днів тому

Підприємці, які зачинили двері покупцю – своєму годувальнику, не варті, щоб до них ходили. Тим більше з причини страху висвітлення недоліків . Одне слово – сц…ни. Вмієш брати гроші – вмій сприймати критику.

Irena Jan
9 місяців 12 днів тому

Дуже шкода що не “рекомендувала”, хоча то ніяк не повпливала на ваших постійних покупців!

Оля
9 місяців 12 днів тому

Вони назнімали для випуску “Ревізора” все чого хотіли, навіщо їм було іти у всі магазини? Вони що санстанція якась?К ожен хто живе у Нововолинську ходив і буде туди де йому ближче, де подобається, купує м’ясо на тому ж базарі знаючи де і як воно лежить. Повторюсь це просто шоу, з прописаним сценарієм від початку і до кінця.

апролд
9 місяців 12 днів тому
Anna Marchuk: Друзі. Таке враження шо якийсь ідол приїхав. Як приїхала так і уїхала. Що нового вона покаже? От, що? Крім шоу, яка вона в шоці і така правильна. А ми всі споживачі, шо тупіші неї? Вона один день-два, навела переполоху бо це ж телеекран. А ми кожного дня ходимо по закупах та бачимо це все. То напряму в магазині шо слабо сказати, якшо шось не так? Поки люди, споживачі не обєднаються і не контролюватимуть хоча б на громадських умовах. То цирк буде устроювати шоу. (Ревізор з Тищенком більше толку) бо там напряму все в жилудок потрапляє . А упаковку… Читати далі »
Юрій
9 місяців 11 днів тому

Я з Вами згоден що все по сценарію, але яка користь Нововолинську від цього? Дуже хотілося б що б показали більше хорошого, а не облили брудом наших підприємців і наше місто!

друг
9 місяців 11 днів тому
Anna Marchuk Друзі. Таке враження шо якийсь ідол приїхав. Як приїхала так і уїхала. Що нового вона покаже? От, що? Крім шоу, яка вона в шоці і така правильна. А ми всі споживачі, шо тупіші неї? Вона один день-два, навела переполоху бо це ж телеекран. А ми кожного дня ходимо по закупах та бачимо це все. То напряму в магазині шо слабо сказати, якшо шось не так? Поки люди, споживачі не обєднаються і не контролюватимуть хоча б на громадських умовах. То цирк буде устроювати шоу. (Ревізор з Тищенком більше толку) бо там напряму все в жилудок потрапляє . А упаковку… Читати далі »
Фреймунт
9 місяців 12 днів тому

Я теж був коли був “Ревізор” в “Краю”. Таку хамську поведінку я не бачив вже давно. Коли я їм сказав: заїдьте в Вопак і АТБ, мені сказали закрити рот і стати в стороні тихенько. Це по вашому нормально? причому в мене е свідки

апролд
9 місяців 12 днів тому

Сергій Серський: Замовили! АТБ відкрилось у Луцьку і Нововолинську.Скоро поїде в Володимир-Волинський і Ковель. Коли вже понажираються.

Фреймунт
9 місяців 12 днів тому

Вже в Луцьку була і так само перевіряла магазини які близько біля АТБ це збіг я думаю шо ні

Юра
9 місяців 12 днів тому

Я можу підтвердити слова Сиротюка, те, шо він помагає коштами і підтримує в любий час. Дякую вам

Віталій
9 місяців 11 днів тому

В тему про перепелині яйця. Заходжу вчора в магазин Статус (він, здається, теж Сиротюка) і бачу на прилавку одну упаковку перепелиних яєць з червоним цінником. Одразу згадав про прострочені перепелині яйця. І що ж я бачу? В середині упаковки лежить папірець, на якому чорним по білому написано наступне: виготовлено 22.08.2017р; спожити до 22.09.2017р. Сказав про це продавщиці, на що вона злегка усміхнулася і продовжила займатися своїми справами. Та й чого мене слухати? Я ж не ревізор, а звичайний покупець, якому можна продати прострочений продукт.

Сиротюк Юрій
9 місяців 11 днів тому

Віталій прошу звязатись зі мною по даній ситуацї бо по розмові продавців такого не було і терміни нормальні є камери подивимось.Якщо така справа мала місце то продавець буде звільнений,якщо незателефонуєте то це наклеп.

Цікавий
9 місяців 10 днів тому
В мене теж є історія зв’язана з статусом і вона варта вашої уваги, Юрій. Я впевнений, що ви будете кричати брехня!, провокація!, землю селянам!, фабрики робочим!… Сталося це кілька років тому, може до 10, а може й ні, точно не пам’ятаю. Моя знайома працювала продавцем у магазині статус. Була у неї одна шкідлива звичка – любила курити. І от одного разу я з її бойфрендом підійшли до магазину і дівчина вийшла на перекур. Через хвилину під’їжджає сиротюк юрій на легковому автомобілі мерседес і через пасажирське вікно дає їй якийсь папірець. Після довгих вмовлянь вона все ж показала цей папірець. Ним… Читати далі »
Гість
9 місяців 9 днів тому

У коментарях до іншої новини (про закупи в супермаркетах) Юрій Сиротюк писав, що у нього в магазинах є недоліки, але він працює над їх усуненням. Може саме в такий спосіб він бореться з недоліками)

Статус
9 місяців 11 днів тому

Ми, колектив магазину “Статус”, приносимо свої вибачення за ситуацію, яка трапилась 9.10 ввечері. Більше такого не допустимо. Власник – Сиротюк Юрій Іванович до цього не має ніякого відношення.
Відповідальність несе продавець, яка попереджена про можливість подальшого звільнення.
Дякуємо за розуміння. Завжди раді бачити Вас в нашому магазині.

Віталій
9 місяців 10 днів тому

Я щось не розумію, то ви визнаєте, що на прилавку були прострочені перепелині яйця чи ні? Домовтеся з Сиротюком щоб відстоювати одну позицію – я зводжу наклеп чи як…
ДЛЯ СИРОТЮКА – Я нікуди не збираюся телефонувати, бо не хочу щоб людина втратила роботу через таку дрібницю. Якщо вважаєте, що це наклеп – на здоров’я, але чомусь Ваші працівники підтвердили у коментарі вище, що така ситуація була 09.10.2017 року.
Щасти Вам.

О.Цікра
9 місяців 11 днів тому

Ну молодці.

wpDiscuz