бумагаш

Захисницю тварин Олену хоче засудити дружина адвоката

7 1576

15 березня о 10.30 у Нововолинському міському суді розглядатимуть адмінпротокол, складений на Олену С. за заявою Галини Шостак. 

4 серпня 2017 р. Олена зібрала під Нововолинською міськрадою захисників бездомних тварин. Це сталось уперше за всю історію міста і стало поштовхом для створення в Нововолинську спільноти зоозахисників, яка тепер уже діє.

Пані Шостак поводилась там неадекватно, видирала фотоапарат у Анатолія Бідзюри, обзивала Олену С. та її маму.

Олена, ймовірно, відповіла у тому ж стилі. І ось уже 7 місяців невгамовна пані Шостак домагається покарання для волонтерки. Засипала правоохоронців заявами та скаргами.

Могла й Олена написати заяву у поліцію на дружину адвоката. Однак вирішила бути мудрішою.

У суді їй загрожує штраф.

Це та сама Олена, яка в новорічну ніч витягла з дороги збитого собаку із переламаними лапами, доглядала його  і шукала його господарів. Знайшла!

 

 

Отже, сьогодні, у четвер о 10.30.

Суддя Ю.Лизун.

Засідання відкрите, вхід вільний.

 

У ТЕМУ:

Видирала у Бідзюри фотоапарат і чіплялась до людей. Хто впізнає цю дивну мадам?

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

7 Коментар "Захисницю тварин Олену хоче засудити дружина адвоката"

повідомляти

бабушка Кати
1 рік 2 місяців тому

Есть люди, для которых нет ничего святого – ни несчастных бездомных животных! ни растерзанных, замордованных детей!!! неужели в НИХ нет даже малюсенькой капли совести!?

Українка
1 рік 2 місяців тому
Певно, Бог, дивлячись на сімейку, де чоловік захищає вбивць-дияволят, уже зовсім відібрав їм розум! Пані Галина в минулому слідчий, а тепер на пенсії і не має чим зайнятись, то ходить від нудьги по мітингах і провокує людей! Дивує, як підло вона поступила і цього разу, бо я бачила цей мітинг і все, що там відбувалось. Шостак прийшла туди з певною метою і шукала собі жертву, вела себе як провокатор, а потім вчепилась до Олени. І коли та відповіла: “Йдіть собі і дайте мені спокій”,- стала її обзивати. І що цікаво, всю цю ситуацію спочатку не знімала на телефон, а вже… Читати далі »
editor
1 рік 2 місяців тому

Справу закрили за терміном давності. “Потерпіла” пані у суд чомусь не з’явилась.

Українка
1 рік 2 місяців тому

А що слідчий,нехай навіть у минулому і нововолинський адвокат не знають,що справи мають терміни давності? Це просто смішно і не професійно!😗

editor
1 рік 2 місяців тому

Наталія Безверхнева: Підтримую пані Олену, побільше б таких людей, то і бездомних тварин не було би.

editor
1 рік 2 місяців тому

Ірина Власюк: А Оленка і вчора півдня пробувала рятувати ще одного собаку, якого якась наволоч збила біля автостанціі і навіть не спинилась глянути, що накоїла.
Треба було бачити Олену в той момент і чути- я мала змогу це зробити! І я хочу відправити свій голос в захист Лєни, бо таких людей, яких навіть серед ночі можна підняти і вона полетить на допомогу тваринам, – два- три на все місто!!!

Олена
1 рік 2 місяців тому

Дякую Ірочка, за теплі слова ☺

wpDiscuz