SAM_0772

Закордонний паспорт у Нововолинську найчастіше отримують мешканці Львівщини!

30 2709

Місце зустрічі змінити не можна – імена, паролі, явку ретельно перевіряють отут під ялиною…

На численні прохання нововолинців, які хочуть виробити собі біометричний закордонний паспорт, РАДАР знову завітав у Нововолинський сектор Державної міграційної служби.

І поцікавився, скільки ж часу тепер витрачають громадяни на оформлення заповітного документа.

Ми вже друкували розповіді обурених жінок, які записались уночі і яких викидали з черги, бо вони припізнилися вранці на перекличку. Так було в листопаді, так є в лютому.

 

 

А на давно вже закриту фейсбук-сторінку “Черга за паспортом Нововолинськ”, яку РАДАР вів улітку на волонтерських засадах, дедалі частіше надходять прохання: “Запишіть нас у відкритий список, доступний для огляду, бо там під паспортним  щоранку якийсь жах”.

РАДАР тяжко зітхнув, пригадавши всі літні тарапати, і пішов подивитись на цей “жах”.

 

 

Паспортний стіл працює по вівторках, четвергах і суботах із 8.00, по середах і п’ятницях – із 9.00.

Уже за півгодини до відкриття тут стає велелюдно…

Місце зустрічі змінити не можна – імена, паролі, явку перевіряють під ялиною.

 

Отакі от йолки-палки…

 

У приміщення відділу ДМС пропхнутись уранці проблематично. Видовище не для нервових.

Як у нововолинській маршрутці в годину пік.

 

 

Усі хочуть чимшвидше потрапити у кабінет №6. Там видають талони на… електронну чергу.

Іще раз, повільно, для цивілізованого панства:

спочатку в нас записуються на вулиці у список.

Потім ходять на перекличку 3-4 дні поспіль.

Потім вистоюють довжелезну чергу в кабінет №6. І там! нарешті! отримують талон на…

Далі нервовим не читати!

7 лютого талони давали на 13 березня.

Тобто, відстоявши чергу в лютому, людина аж у березні зможе подати документи на оформлення закордонного паспорта.

У відділі їй зроблять цифрове фото, зісканують відбиток пальця (ось вона, біометрика). І скажуть: приходьте по паспорт десь так за два місяці.

 

 

Але не все так погано в нашому дурдомі – тут теж уже трішки європа!

Приміром, працює електронне табло: видно рух на сьогодні за електронною чергою та вільні місця.

Так-так, вільні місця. Трапляється, хтось не прийшов подавати документи. Тоді ще комусь випадає джекпот!..

 

 

Люди, що нервуються і мордуються попід паспортним столом у так званій живій черзі, про вільні місця не знають. Або думають: “Не з моїм щастям”.

Тому іноді талон отримує людина, яка просто прийшла дізнатися, що тут і як. Це буває вже після 10-ї години, коли коридори спорожніють. А до того – вирують пристрасті.

 

 

Ці громадяни прийшли спозаранку й аж двічі пройшли перекличку.

На 8.00 у вас був порядковий номер, скажімо, 75, а на 9.00, коли в кабінеті №6 скінчились талони, ви вже стали 55-м. Бо талонів видали 20 штук – і ви просунулись у списку, який складають отут під ялиною.

Дехто не встигає на перекличку, а дехто й не знає, що треба три дні поспіль сюди навідуватись. Таких безжально викреслюють – і черга рухається швидше, на радість “крайнім” номерам…

Ще два-три дні чатування – і ви потрапите в заповітний кабінет, де вам через термінал дадуть омріяний талон на якесь там березня. Почекаєте, здасте документи – і…

Доплюсуйте два місяці очікування, поки на поліграфічному комбінаті у Києві виготовлять ваш документ і привезуть спочатку в Луцьк в обласне управління ДМС, а вже звідти – в Нововолинський сектор.

Скільки там тої весни!.. У травні чи червні ви станете щасливим власником біометричного закордонного паспорта.

 

 

Пані у синьому вела список три-чотири дні поспіль. Нарешті вона отримала талон – і передала список іншій жінці, яка зголосилася контролювати чергу в наступні 3-4 дні.

Від РАДАРА пані в синьому список чомусь ретельно ховала.

Її наступниця, попри роздратовану команду попередниці: “Сховайте!” – цей оновлений папірчик нам і вам показала.

 

 

Начальник Нововолинського сектору ДМС Іван Корнійчук, як і його підлеглі, не має жодного стосунку до цих списків. Постійну ранкову штовханину прокоментував так:

 – Є можливість записуватися в електронну чергу онлайн. Удома з комп’ютера. Пробитися можна не одразу, але можна. Особливо вночі. Аби бажання. Наші ж люди воліють вистоювати отут.

До речі, 70% осіб, які подають у Нововолинську документи, – з Червонограда, Сокаля, Великих Мостів… Вони зареєструвались онлайн, і то саме до нас.

Якось же сусіди-галичани примудряються потрапити на чергу онлайн!.. А там можна записатись цілою родиною. У будь-який паспортний стіл, на ваш розсуд.

Один із приїжджих, уже подавши документи, надворі розчулено або й  жартома сказав: “Дякую вам, мешканці Нововолинська!..”

Мешканці Нововолинська у цей час нервово перевіряли себе у списку і перегукувались на перекличці.

ДОВІДКОВО

Запис на електронну чергу  онлайн тут:

https://dmsu.gov.ua/services/online.html

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Записалась у паспортну чергу о третій годині ночі. Але пан Бидло…

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

30 Коментар "Закордонний паспорт у Нововолинську найчастіше отримують мешканці Львівщини!"

повідомляти

Тролик
7 днів 11 годин тому

То вони чергу зробили до електроної черги? дурдом, вони люблять мабуть черги…
А що автомат має якісь обмеження по видачі талонів?
Наприклад видає лише на завтра? Якщо не має то що мішає взяти талон на травень?

яєя
7 днів 10 годин тому

10 хв в час ночі в компютері -і я в черзі онлайн талон на 22 лютого

Оксана
7 днів 9 годин тому

А дайте лінк на онлай-чергу, будь ласка.

Яєя
6 днів 16 годин тому

Державна міграційна служба України і по пунктах

Валік
7 днів 10 годин тому

Європа під ялинкою – жах. Скинути посилання на цю статтю європейським журналістам – скажуть: дикуни, а не люди.
А якщо без жартів, то черга під паспортними показує, наскільки люди зараз бідні і хочуть якнайшвидше отримати документи, щоб поїхати на роботу за кордон і прогодувати свої сім’ї. Наскільки народ зараз бідний.

гість
7 днів 9 годин тому

А ще черги під паспортним показують наскільки зажерлися пани при владі в Україні, які нічим не гребують задля свого збагачення коштом бідаків.

уточнення
7 днів 9 годин тому

Готовий паспорт доводиться чекати після подачі документів не два, а чотири місяці. На сьогодні видають паспорти, які були подані до 24 жовтня.

Анна
7 днів 9 годин тому

О 12 год ночі можуть появитись вільні талони . Я сама зареєструвалась через інтернет і без проблем здала документи через 2 тижні після реєстрації!! Немає нічого проблематичного!!!!

гостя
7 днів 8 годин тому

Я записала малого на 27 лютого онлайн. Правда, матюкалась над компютером десь годину, поки пробилась:)

АНАТОЛЬ_
7 днів 7 годин тому

Тю! А я по простоті душевній подумав було, що ці здоровані – платники податків, зайняли чергу на те, щоби сказати прямо в очі державним чиновникам із Міграційної служби України правду про корупцію у їхніх лавах. А вони, просто, хочуть злиняти з Батьківщини бо нездатні до рішучого і активного опору владному режиму і бажання змінити олігархічних керівників. Там, у польщах, німеччинах і франціях… їх приймуть, безумовно, через демографічну кризу та брак прибиральників в нужниках і покірних вилизувачів тарілок.

Олександр
7 днів 5 годин тому

Анатоль,тут Ви не праві і риторика Ваша збігається з риторикою влади. Та й *Польща* пишеться не з маленької букви,це Вам зауваження, як голові громадської організації *Україна-Польща*. Та й працюють наші не тільки прибиральниками,хоча і до прибиральників потрібно мати елементарну повагу,щонайменьше. Можливо тоді і в Україні з*являться чисті туалети і автобуси не як українські туалети. Окрім того не бачу іншого варіанту впливу на українську владу-було все і перевибори і майдани,тільки результат однаковий,а точніше -нульовий.Прийде час і елітне бидло або втіче,або зрозуміє ЦІНУ ГРОМАДЯНИНА-ПРАЦІВНИКА.

гість
6 днів 13 годин тому
Анатолію, щоб стати в Європі прибиральником ,треба пройти відповідну навчальну підготовку для отримання сертифіката. І на відміну від українських дипломів ВНЗ європейські сертифікати не купуються . А скільки нашої обдарованої молоді там навчається у ВУЗах та залишається там працювати – ніхто й обліку не веде. І провина в цьому не талановитої української молоді, (їй респект) а прогнилої корумпованої системи. Мало вам, Анатолію ще трун привезених з атошниками , та безвісти загиблими та полоненими, над якими проводять медичні досліди???Т Навіщо створювати ГО з трьома людьми, які ні на що вплинути не здатні… ? Щоб розповсюджувати думку влади “який люд у нас… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
6 днів 12 годин тому

О. І тут ви проявились. Що, 30 срібняків вже витрачені? Насмілюсь запитати: А на що?

анти чобіт
7 днів 6 годин тому

люди масово тікають із *європейського* міста, оце досягнення

гість
6 днів 14 годин тому

Люди залишають житло, двокімнатні квартири по 10-13 тисяч – і немає кому купувати… А те хворе бидло і все ніяк зупинитися від дерибану не може

Оксана
7 днів 5 годин тому

Люди не стійте в черзі о 5-6 ранку а реєструйтесь онлайн! Це класно! І без проблем!

Наталія
7 днів 1 година тому

Вночі записувала своїх дітей на сайті ,який вказаний в коментарях. Просто треба вночі не поспати трохи. Бо до часу ночі майже нереально це, пише постійно що сайт перевантажений . Дітям вже здали документи. Потім поставила в чергу ще трьох родичів. Я так розумію , що не всі знають про те,що вночі можна онлайн отримати талон, а от коли знаючих побільшає, то і це стане проблемно…

Vitaliy
7 днів 9 хвилин тому

Записалась жінка десь з місяць тому, не разу не зявлялась(хоча я трохи таки налякав, читаючи Ваші пости). Сьогодні прийшла і просто й легко все зробила.

wpDiscuz