Замість прибирати – вішають Ляшка

18 1623

Комунальна служба Нововолинська вкотре здивувала нас своєю креативністю.

На вулицях сам чорт і мер ноги зламають, бо слизько. Тротуари трохи далі від центру розчищені лише ногами перехожих.

Зате всі вишки на виїзді – комунальники ударно вішають Ляшка! На бігмордах.

 

Аякже, радикалів ім. хитроголового Олежика з вилами очолює в місті друг мера й заразом депутат міської ради Ярема.

 

Номер цієї машини АС 0893 ВА, задіяні двоє робітників і водій Геннадій

 

Сподіваємось, начальник ВУКГ Жигалюк чи його підлеглі щиросердно розкажуть нам у коментарях, скільки їхнє підприємство отримало від замовника за цю роботу.

І скільки пішло офіційно у касу.

 

Фото – Віталій

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

18
Коментуймо!

3000
12 Коментарі теми
6 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
11 Автор коментаря
Анатоль_ БІДЗЮРА

Пане Жигалюк! То скільки ВУКГ заробило на “Радикальній партії Олега Ляшка”? Тільки по-чесному. Я можу й офіційно інформаційний запит, згідно “ЗУ Про заяви і звернення громадян”, написати. І до суду подати теж можу.

Олександр

А ще до поліції можна подати заяву-чому це автомобілі ВУКГ їздять по тротуарах і газона? А “наш” “солнцеликий “мер не бачить, що твориться в ” князівстві”?… Болото… Дуже схоже на мокшанське…

Вікторія

Пане Жигалюк вблагайте своїх працівників прибрати мертву тваринку, або самі врешті приберіть. Мертва тваринка лежить під деревом з жовтня місяця 2018 року, біля будинку 4, що по вул. Миру, якраз понад дорогою, що від податкової до ринку. Проходила там у грудні, коли ще не випав сніг, тварина все ще лежала, але якраз по тротуару йшов двірник, чолов’яга низенького зросту. неголений, добряче напідпитку, вочевидь дуже змерз і грівся оковитою, як міг… Збирав якісь папірці, був з мітлою та мішком, в помаранчевому жилеті з написом ВУКГ. На моє прохання нарешті змилуватись над останками тварини, яка лежить з початку жовтня і прибрати з… Читати далі »

анти чобіт

а коли “вішати” сапожнікова будуть?

Роман.

Ну тут не придерешся ні до чого крім одного: від коли автовишка посипає дороги???

Оксана Кравчук

Як ляшка повішати, то будь ласка, а як будинок поремонтувати – за вишку 375 гривень дай за годину

Людмила

Сніг і сміття по всьому місту!Ще так в місті ніколи не було !!!!

Володимир

Бігборди належать місцевому підприємцю , замовник орендує місце на бігборді , Жигалюк тільки надає вишку для поклейки , год – приблизно 350 грн. Просто бізнес , а під час виборів для рекламних фірм – жнива.

Катеринка

Як дороги від снігу чистити, то нема кому… Бачила нещодавно як вони посипають. Ідуть ДВА МУЖИКА: один возика з піском везе, а другий посипає, коли перший зупииниться. А як бордюри білять, то по 5 чоловік біля одної бордюри стоїть.
А коли виникають якісь питання, то зразу: не вистачає кадрів. Може звіздюлєй їм не вистачає, щоб рухалися скоріше. Чи платити за виконану роботу.

Олександр

Достатньо – просто не білити “поребрики”… Совка вже28 років немає ніби-то…. Хоча в головах, починаючи з мера, він так і не зник.

читач

Мені фіолетово кого президентом виберуть аби не Порошенка. Тепер головне. Такий самий бігборд біля Рідного Краю скоро когось уб’є. Як сильний поривистий вітер його так мотає от от впаде. Не маю жодного уявлення чий то бігборд і хто його власник проте варто бігборд укріпити. Поки не упав та не убив людину.

Наталя Шелест

На тротуарах каша, неможливо пройти, комунальна техніка їздить, але не чистить.

Людмила

Я не думаю,що щось пішло у касу,якби все було законно,то були би гроші на саме елементарне — пісок, щоб посипати людям тротуари і дороги нашим водіям!!!

ВУКГ

Між Виробничим управлінням комунального господарства та підприємцем Дем`янковим В.М. укладений договір про надання транспортних послуг автопідйомника ГАЗ 3309. Дана заявка є платною та полягає лише у наданні транспорту. Безпосередні роботи по поклейці реклами на бігбордах не здійснювались працівниками ВУКГ.
https://drive.google.com/file/d/1BmU7ZbMNP7idBqKyaLw6G5B294j2Ya_d/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1pnwFvnWsmHooufy1YTnI4vmA5CtZlBjG/view?usp=sharing

P.S. Автовишка- це не та спецтехніка, якою проводяться роботи по очищенню снігу на дорогах та тротуарах.

РАДАР

Дякуємо, будемо знати, кому в Нововолинську належить більшість рекламних щитів.
А де тут написано, що дороги від снігу чистять автовишкою?.. Тут ідеться про працівників комунальної служби, гроші, пальне. Пальне – це не той ресурс, який використовують для заправки машин, що розчищають дороги?

Анатоль_ БІДЗЮРА

А що, Л.Ю.К. вже переписав на іншу (підставну) особу свою приватну власність, якою був нагороджений за вірну і довголітню “службу”?

Вікторія

Кожного вівторка ВУКГ збирає сміття між будинками у центрі міста. Сьогодні пани не захотіли працювати і тому сміття валяється по вулиці, бо собаки пороздерали мішки і порозсовували сміття.
Дотелефонуватись до ВУКГ неможливо, бо жоден телефон, що вказаний на офіційному сайті ВУКГ не відповідає, а телефон, що вказаний, як “основний” – це взагалі квартира.
Куди йдуть кошти, що люди сплачують за вивіз сміття, пане нешановний Жигалюк? І то тепер буде збирати по вулицях цей непотріб?

Гість

3.6. Під час роботи небезпечна зона повинна бути позначена сигнальними огородженнями висотою не менше 0,8 м.
Водій-машиніст повинен слідкувати за тим, щоб під час роботи автогідрогідропідйомника в небезпечній зоні не знаходились люди.
3.16. При експлуатації автогідрогідропідйомника забороняється:
3.16.5. Знаходитись під час роботи автогідрогідропідйомника в зоні можливого падіння інструмента чи вантажу з колиски.
3.17. При роботі працівників при піднятій вишці водій-машиніст повинен вести постійний нагляд за працюючими і за станом вишки. Відлучатися в цей час від машини забороняється.
А потім показують в надзвичайних новинах, як гинуть люди