polzunok2

Завезли додому і здали на руки дружині! Проспиться – хай подякує поліції

6 1331

Ет, немає у Нововолинську витверезника! А то б не було відбою від клієнтури. Золоте дно.

Приходжу вчора на зупинку “Біля жовтого”. Так у Нововолинську називають магазинчики “Смак”. Цей – у Шахтарському мікрорайоні неподалік від цвинтаря.

Чекаю на “двійку”, на лаві сидить кремезний товариш. Сидить, як лантух, раптом – геп головою на бруківку!

Тааак, хтось уже відзначив завершення робочого дня. А це ж тільки 17-та година, на хвилиночку…

Пробуємо з жіночками його підвести, та де. Гукаємо на допомогу. Двоє чоловіків якось вмощують здорованя на лаву. Набираю з мобілки 102, 103, але тут підходить “двійка”, мусово їхати.

103 скидає виклик, і так тричі. А 102 дуже чемно озивається: “Черговий обласного управління поліції, чим можу допомогти?”

Вже в автобусі пояснюю черговому в Луцьку(!), де в Нововолинську та зупинка. Усі виклики 102 йдуть тепер аж через обласного диспетчера. Він допитується, чи не треба “швидку”. От цього не знаю, крові на голові того п’яного немає.

 

 

Щойно заходжу до хати, телефонує мені поліцейський із Нововолинська: “То де саме, кажете, він лежить? Так-так… еге, бачимо”. По душу чолов’яги вже приїхали. Оперативненько.

Півгодини потому набираю і я номер, що висвітився на мобільнику. Запитую, чим скінчилась історія.

– А він виявився з Тишкович, трохи перебрав, завезли додому, жінка штраф йому випише, – весело відповідає коп.

Ну, дай вам Боже  здоров’я, хлопці, що тут іще скажеш.

 

Де тут у вас витверезник? Приповзу на колінах!

 

Витверезника в Новіку так і немає через якісь формальності, хоча приміщення біля відділку давно облаштували… а то б не було відбою від клієнтів.

 

 

Вже б назвали це діло оздоровчим центром і вповноважили якогось фельдшера надавати платні послуги. Холодний душ, гарячий чай, суха білизна. Окремий сервіс – доставка тіла під двері квартири. 🙂

Озолотиться, однозначно.  

 

Наталя Камишникова

Фото суто ілюстративні

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

6 Коментар "Завезли додому і здали на руки дружині! Проспиться – хай подякує поліції"

повідомляти

юрій
1 рік 8 місяців тому

еге ж, золоте дно! потім поліція почне перевиконувать план, тупо ставлячи патрулі під забігалівки і приймаючи всіх без розбору, ну а що, алкоголь вживав ,- от і ладушки… Не потрібно тих совкових ініціатив, тим більше з такими широкими можливостями для зловживаннь, та ще й для кого, для поліції(читай міліції).

editor
1 рік 8 місяців тому

коли п’яні валяються на снігу чи на мерзлому асфальті, а до них нікому немає діла – це не совок, це чергове покращення, еге ж?
У лікарні від них відбиваються руками й ногами: не наш профіль!. Поліція теж не наймалася розвозити їх по домівках. У поліції інші функції, взагалі-то.
Просто цьому чоловікові пощастило – людяний екіпаж чергував.

Natali
1 рік 8 місяців тому

Колись їхала з роботи зимою”район РМЗ”чолов’яга на землі лежить,змерз бідолага.Я жінка,я його не підніму.Автобус прийшов ,чоловіків попросила допомогти.Вийшли,посадили на лавку,він впав, всіх обматюкав і залишився лежати.Був би витверезник можна було б викликати,щоб забрали,а то блін за якогось пияка пів ночи не спала,чи він там богу душу не віддав.

editor
1 рік 8 місяців тому
Згідна! І додам таку курйозну історію. Іду дворами, бачу: ворушиться на снігу велике п’яне тіло. Зупиняюсь. Воно заявляє: “Не треба мені допомагати, я лежу, мені добре, йдіть собі далі”. На снігу за пару метрів від нього лежить пакет – можливо, з грішми чи документами. Усі розуміємо, як легко забрати у п’яного мобільник та інші речі. Або просто з нього познущатися. Людина може й відморозити собі життєво важливі органи. Тому хай такі тіла відпочивають у платному витверезнику. Якщо його назвати “Куточок здоров’я”, “Клуб любителів релаксу” 🙂 і грамотно написати установчі документи, то буде добре всім: громаді, медикам , поліції, самим пиякам… Читати далі »
Оксана
1 рік 8 місяців тому

Нажаль я маю такого пияка в дома,зараз будуть свята ,i Воно нап’еться – що робити?А так ждала б його в санаторiй!!)))

editor
1 рік 8 місяців тому

О 4.40 РАДАР читають у Нідерландах, місто Венло. Вітаємо, Венло! 🙂

wpDiscuz