воттол

Зграя собак під монастирем: що з цим робити?

49 2242

Про людей, покусаних біля Низкиницького монастиря, багато писали на місцевих сайтах.

Але зграя гасає надалі.

Кого покусають – посміхніться, бо вас там знімає прихована камера…

🙂

 

Проблема з тими бездомними псами справді є.  І є цілком конкретні люди з Шахтарського мікрорайону, які створили її, а вирішувати не хочуть.

Та й ніколи їм – лазять під моїм парканом, вигадують і поширюють плітки. Одне слово, борються з Камишниковою.

Нововолинська влада щодо зграї теж бездіє . Чиновники там ніжками не ходять, і їм на покусаних виборців начхати.

Турбує їх зовсім інше: як закрити рота Камишниковій та РАДАРУ.

Еврика! Влаштувати телемочилово!

Підпарканні топтуни і корумповані владці об’єднують зусилля – і…

Лучанка Тетяна Хомич (власкор ТСН) вривається  з увімкненою відеокамерою і мікрофоном до мене додому, випитує – на камеру! –  у моїх сусідів, де я ночую, куди ходжу і що є у моєму будинку

Однак не хоче знати про реальну собачу проблему під гаражами на виїзді з міста.

18 березня  2018 р., “Волиньпост”:

http://www.volynpost.com/news/109276-u-novovolynsku-bilia-monastyria-na-lyudej-napala-zgraia-sobak

 

Троє покусаних за один день

 

Заїжджі телевізійники півдня знімають замовний викривальний сюжет під загорожею мого міні-притулку, де собаки не становлять жодної загрози для людей – стоять на прив’язі за високим парканом.

Із глядачів видушують сльозину: у мисці цього песика до обіду немає води!

Однак анітрохи не цікавлять “чесних, об’єктивних журналістів” ані страхітливі розправи догхантерів із десятками псів у Нововолинську, ані зграї, які накидаються на перехожих і час від часу гинуть під колесами автівок.

 

Це тут:

 

 

До тих гаражів від паркану, під яким проплачена бідолашка попеклася кропивою (бо не треба там лазити тихцем!), лише 4 хвилини пішки. Але знімальна група за цілий день туди так і не дійшла.

Аж у Іваничі з’їздили, розпитуючи у ветеринара про моїх псів. У виконком міської ради сходили до Рожелюка – заступника міського голови, шукаючи компромат на мене.

Цілого мільйонера Климовича під мій паркан привезли (чи він – телевізійників?), аби фантазував про мої скриньки для пожертв притулку по всіх магазинах. Хоча скриньок немає ніде вже років сім.

Климович, тобі вони з перепою ввижаються, нє? Біла гарячка – страшне діло, май на увазі. 🙂

А от на агресивну зграю, яку підгодовує така собі Герасимчук,  “плюсики” старанно закрили очі.

Ще б пак: це ж Герасимчук разом із  “зоозахисницею” Шостак брехала їм на камеру про мене і “собачий концтабір”.

Жіночки бачать  у чужому оці порошинку. У своєму не бачать колоди.

 

Шостак і Герасимчук наввипередки оббріхують мене начальникові Іваничівського відділення поліції

 

Голова депутатської комісії Климович ламає мій замок на моїх-таки воротах, заявляючи: “Це катівня!”

Однак не вдаряє депутатським пальцем трьох скликань об палець, аби створити в місті комунальний собачий притулок, захистити дітей і жінок від зграї бездоглядних собак, що гасають при дорозі на Тишковичі й Низкиничі.

Одного святкового дня навесні потерпілих було аж троє. Ішли у храм, із храму чи просто повз нього, а потрапили  у лікарню.

Що змінилося після тих випадків і розголосу? Нічого.

Кілька тижнів тому працівники Нововолинського ВУКГ, яке уклало угоду з ГО “Захист чотирилапих” , привозили сюди, під гаражі, ловців  і керівника ГО Богдану Новарчук. Мовляв, треба забрати звідси бодай кількох собак на стерилізацію і вакцинацію, а потім бажано вивезти в інше місце.

Але опікунка зграї – Герасимчук категорично відмовилася віддати бодай одного пса.

Так ловці і поїхали ні  з чим. Комунальники лише руками розвели: ну, не хоче людина, то що вдієш.

 

Руки в боки – і начхати на покусаних!

 

А проблема бездоглядної зграї лишилася!

Мені шкода всіх нічийних псів, навіть агресивних. Наприкінці того дня, коли під моїм парканом чатували дві брехухи, прихапізатор Климович, поліція та телевізійники, один підгаражний собака вкусив і мене. На очах у своєї опікунки.

Я йшла додому і зазирнула під гаражі: як же зоозахисниця, що завзято викривала “собачий концтабір”, доглядає собак? Може, досвід запозичити?

 

5 мисочок на три десятки псів. Євровольєри…

 

Пси відпочивали на осонні, поводилися спокійно. Визирнула Герасимчук, щось тихенько сказала – й вони загарчали на мене, один вкусив. Добре, що я тримала в руці порожнє відро – якось прикрила ноги від інших.

Нога розпухла, але то таке. Мене здивувала не поведінка псів, а зловтішні вигуки “зоозахисниці”. Волала услід мені таке, що не налазить ані на голову, ні на собачу морду. Дуже неадекватно поводилась.

Минуло два дні. Чекаю вчора під монастирем на селянина, який попросив допомоги у РАДАРА, бо має виснажливу судову тяганину (там фігурує, як з’ясувалося невдовзі, адвокат Шостак). Стою тихенько, нікого не чіпаю. Бачу через дорогу пару-трійку песиків – гуляють собі.

Раптом кричить мені з-під гаражів якийсь нервовий товариш:

 – Не провокуйте моїх собак, пані Камишникова!!! Ідіть звідти, я вам сказав! Ідіть! Це мої собаки! У мене відеокамера тут, вона крутиться, я все побачу!

Отакої! Мені вже командують, де ходити і стояти. А дихати ще можна чи теж уже ніззя?

Це, певно, чоловік брехливої зоозахисниці. Прикиньте, я ще ж НЕ писала заяву у поліцію щодо зграї, яка жахає перехожих, НЕ зверталась до комунальників із вимогою негайно вжити заходів, НЕ демонструвала покусану ногу в інтернеті…

Я поки не знаю, як зробити, щоб не страждали ні люди, ні собаки.

 

 

“Відійдіть, я сказав!” Хоча я філософськи підпираю стіну монастиря.

Із хорошого, громадяни:

Виявляється, тут є відеокамера, “вона крутиться” і процес нападу песиків на вас зафіксує.

Є хазяїн зграї, бо кричав: “Це мої собаки!!”

Є й хазяйка – Світлана Герасимчук. Вона взяла на себе відповідальність за псів, коли стала їх годувати. Адже розуміла: якщо годувати тварин в одному місці, вони тут житимуть і плодитимуться.

Герасимчук узяла на себе відповідальність і за напади собак на людей, коли не дозволила комунальникам і ГО “Захист чотирилапих” забрати псів до Луцька.

 

 

Із поганого:

Цієї проблеми не бачить депутат Нововолинської міськради Климович, якому так сверблять руки зламати мій замок, повикидати собак і загарбати собі ще й цю земельку.

Своїх 17 чи 18 ділянок у Карпатах, на Світязі, в Нововолинську йому явно замало.

7 квартир і  будинків – замало!

Ігнорує проблему відомий кабанолюб – депутат міськради Ярема, чиї “засоби” старанно вишукують разом із Климовичем привід мене спаплюжити.

Проблеми не хоче вирішувати начальник ВУКГ Артем Жигалюк. Він платить із бюджету приїжджим ловцям по 600-900 гривень за відлов і стерилізацію одного пса. Проте гаражних собак впритул не бачить.

Вдовольнився тим, що останнього разу луцькі ловці забрали з міста двох ХАЗЯЙСЬКИХ (як згодом з’ясувалось) маленьких собачок і десяток-півтора теж не дуже великих  – біля молокозаводу, у Шахтарському і 5-му мікрорайонах.

При цьому кількох тварин віддали ловцям мешканці, які підгодовують собак у дворах.

А зграя під гаражами навпроти монастиря гасає надалі. Кого покусають – посміхніться, вас там знімає прихована камера! 🙂

 

 

То як щодо колоди в оці у деяких зоозахисниць? Не мають часу подбати навіть про безпеку своїх підопічних, які нерідко потрапляють під машини, гризуться – буває, на смерть. Тоді пси так скавулять – мороз по шкірі у перехожих!

Пані Шостак брехонула в замовному телесюжеті: “Собаки у притулку гавкають і виють, бо вмирають від голоду”.

Алло, гараж! Собаки з-під гаражів дуууже гавкають і виють. На всю округу! Теж конають від голоду? 🙂  Чи просто пані Шостак не дружить із логікою і совістю?

Собаки взагалі гавчать, вони такі.

Але іноді ще й кусаються. Їхні опікуни й інші сердобольні особи не мають часу вирішувати цю проблему, бо постійно лазять під чужим парканом і рахують чужих псів.

Нововолинці, полічіть-но псів під гаражами біля монастиря!  Це складно, бо ж гасають туди-сюди. Забігають на смітники, на цвинтарі по сусідству.

Екскременти на могилках навряд чи хтось із опікунів збирає у пакетик.

 

Наталя Камишникова

Фото – Валентин Мінчик

 

У ТЕМУ:

Собаки не винні! Винні безвідповідальні люди

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

49 Коментар "Зграя собак під монастирем: що з цим робити?"

повідомляти

Шпрот
11 місяців 1 день тому

Маю гараж навпроти монастиря, недалеко від того місця де зроблені фото. Я Вам скажу як туди йду – то мушу брати з дому якусь прикорму для собак бо вони недають проходу, не кусають, але біжать до тебе, стрибають, обступають зі всіх сторін і їх дуже багато…. Кидаєш хліба чи кісток якихось і вони відстають, можна топати в гараж спокійно

анти чобіт
11 місяців 1 день тому

треба тих собак сапожнікову через паркан перекинути

Ага
11 місяців 1 день тому

ніц не робиш – то мовчи, зійдеш за розумного…ліпше сапога в болото кинути

editor
11 місяців 1 день тому

собаки не винні.

Володимир
11 місяців 1 день тому

Собаки будуть захищати свою територію і добре якщо це обійдеться простим переляком чи покусуванням людей -можливі і летальні наслідки , крайніх тоді не найдеш .

editor
11 місяців 1 день тому

У нашої влади завжди крайня Камишникова. Відлякала всіх інвесторів, не дала збудувати вуглезбагачувальну фабрику біля “Волиньвугілля”, не дає Курчакам і Кроноракам спокійно труїти людей, Климовичу – ударно дерибанити підвали і землю (він же очолює земельну комісію в міськраді), а Коптюку і Сапожнікову – тихо закопувати кошти на ремонт доріг у так званий асфальт.
Безумовно, якщо підгаражні собаки когось серйозно покусають – крайня буде Камишникова, а не їхні опікуни Герасимчуки, бо саме вона своїми статтями спровокувала собак накинутись на перехожих. Тузики начитались – і.. 🙂

Ульріх
11 місяців 1 день тому

Пані Світлано, велике вам дякую за те, що мав заспокоювати свою племінницю, на яку напали собаки, як ішла з монастиря.

editor
11 місяців 1 день тому

І це почасти відповідь на питання, чому в обгородженому парканом і сіткою міні-притулку собачки прив’язані. Хоча там шастає стільки непотребу й робить стільки страшної шкоди, що варто було б спустити. Обдумую цей варіант.

АНАТОЛЬ Бідзюра
11 місяців 1 день тому

А таки треба. Хай не ходять непрохані гості під чужою приватною власністю.

Валера
11 місяців 1 день тому

пускай хозяин собак електрик Володя и его жена Света Герасимчук построят вольер для своих собак и щенков там их кормят за счет взносов хозяев гаражей и никого би собаки не кусали хозяева гаражей свободно ходили би всвои гаражи!

editor
11 місяців 23 годин тому

Як смішно. Депутат Климович – шістка мера, мільйонер, власник 7 квартир і будинків, майже двох десятків ділянок, підвальний царьок – публічно зізнався, що це він нацькував ТСН на безгрошівну хазяйку притулку. 🙂
Дослівно: “Це я повідомив ТСН”.

АНАТОЛЬ Бідзюра
11 місяців 15 годин тому

Ну, ось і розгадка. У чому я ніскільки не сумнівався.

Олександр
10 місяців 29 днів тому

Він- повідомив ТСН,інший-продублював сюжет на Нововолинському каналі,*журналісточка* завзято коментувала…після цього запустили сюжет про контроль нововолинських маршруток-знімали зупинку біля пожежної і в кадр попали собачки-лежать собі на асфальті-гріються….я до чого…Климович,зв*якни на телебачення,*стукани*як в Нововолинську керують,розкажи всій Україні яке Нововолинськ не *чудове* містечко,а велике болото.

editor
10 місяців 29 днів тому

то, кажете, ще під “Аміго” Яремі завести трохи псів? Хай лежать під магазином, гріються на асфальті… Перехожим, пасажирам і водіям на радість.
Найбільше тішитимуться покупці, як заходитимуть у те “Аміго”. Надто в сезон собачих весіль.
А мисочки з водичкою там стоять на зупинці, ні?
Ярема, як же так: у 30-градусну спеку у собачок під твоїм магазином цілі тижні нема мисочок із водичкою!!!
А в інших містах ставлять на розпеченому асфальті поїлки для нічийних котів і псів.

editor
11 місяців 15 годин тому

Доповнили цю новину, перегляньте.
А праворуч на сайті – нове опитування. Голосуйте! 🙂

Ann
11 місяців 15 годин тому

Пані Камишникова,як можна з вами зв’язатися?

editor
11 місяців 14 годин тому

можна написати пані Камишниковій на фейсбук. Або сюди, їй перешлють: info@radar.in.ua

editor
11 місяців 14 годин тому

О, виборці активно голосують у нашому опитуванні за те, щоб прилаштувати всіх псів із “катівні” у 7 квартирах-будинках і на 17 чи 18 земельних ділянках Климовича. І це непоганий варіант!
Хазяйка “катівні” передає Климовичу всіх собак згідно з актом, підписує з ним угоду, що разом з телевізійниками, ветеринарами, пожежними, поліцією, активістами щотижня перевірятиме, як він здійснює догляд тварин. Чи, бува, не позаганяв їх із квартир і будинків у свої підвали?
Стукаємо у двері його квартир, заходимо, оглядаємо, опитуємо сусідів. Якщо двері помешкань Климовича зачинені, ламаємо замки. Телевізійники з ТСН і СТН щотижня показують наші перевірки. 🙂

editor
11 місяців 14 годин тому

Ну, й активісти запихають пляшечки з водою та мішки з сухим кормом у кожну щілину. Бо їм здається, що він рідко сюди заходить і тварини конають від голоду та спраги. Телевізійники знімають і показують, як ми всі пхаємо мільйонеру корм у клямку та горлаємо: “Климович, візьми!!! Цуцики голодні!!”

Сусід
11 місяців 12 годин тому

До Шостаків не нада ,її песикі і так гавкають 24 години.Зрозуміло що подругому вони невміють але більше не надо.

editor
11 місяців 9 годин тому

Гавкають 24 години?! То це ж явно від голоду конають! Сама ж пані Шостак заявила: “Собаки гавкають і виють, бо вмирають від голоду”.
Треба сходити перевірити, сусідів її на камеру попитати. Євровольєри, якими похвалялась, нарешті побачити. Вона ж колись обіцяла показати. 🙂
Думаю, десяток песиків із “концтабору” туди помістяться.

Фея
11 місяців 8 годин тому

То значить Климович сказав “фас” журналістам із центрального телеканалу. А що ж самі журналісти – люди грамотні, ніби-то, освічені, ніби-то….. То чому у них не ввімкнулася журналістська інтуїція і відчуття, що замовник таки бреше? Що – крепко поспішали ліпити сюжет, а про приказку забули, що поспіх потрібен при ловлі бліх, ну і ще – самі знаєте коли….
Журналісти дали маху – це точно.

Тролик
11 місяців 5 годин тому

все простіше, 1500 ує і вам сюжет.
Якщо 50000 взяли за відкриття атб, то це для них не витрати

Фея
10 місяців 29 днів тому

Тролик, я думаю, що Ви праві, але ще повинна бути журналістська об’єктивність, як мінімум

Тролик
10 місяців 29 днів тому

нолика лишнього написав, 5000 доларів взяли за дозвіл на відкриття Атб

editor
10 місяців 29 днів тому

і у кого ж такі липкі очумілі ручки?

Тролик
10 місяців 29 днів тому

У Володимирі справжній мер, там Атб не має, він зберіг робочі місця володимирівців, і не дав розповстися сеперній чумі.В нас якесь потороччя…

Фея
10 місяців 29 днів тому

Наш мер сам походить звідти, звідки АТБ – зі сходу, а ворон ворону ока не виклює! То як же тут східнякам АТБевцям не вкорінитися і не пустити пагони, коли у них такий протеже і такий “дах”???…..

editor
10 місяців 29 днів тому

На сході мешкає багато гідних людей. І дай їм Боже витримати те все, що зараз там відбувається. А покидьків вистачає що на сході, що на заході, що на півночі і півдні.

Фея
10 місяців 29 днів тому

Про гідних людей само собою – це беззаперечно. Мова якраз про негідних, м’яко кажучи. Саме це я і мала на увазі.

Віталя 907
11 місяців 7 годин тому

ага голова крутиться і знімає, а не камера, ото брехуни-фантазьори

editor
11 місяців 6 годин тому

Цей пан-товариш так заявив. Не можу знати, що і де у нього крутиться. 🙂

Валік
11 місяців 5 годин тому
Прочитав я усю статтю. Ми усі з вами живемо в цівілізованому світі. Цей гаражний кооператив має бути державний чи приватний. Усі його учасники повинні мати документи на гаражі. Також в них має бути голова правління гаражного кооперативу. На зразок дачного товариства. Отже, якщо в них є голова, він щорічно має збирати збори і обговорювати та вирішувати проблеми кооперативу. На таких зборах люди мають подумати про собак. Найкращий варіант – із усіх людей зібрати гроші купити самим матеріали і своїми руками обгородити територію парканом. Можна також на внески гаражників поставити шлагбаум і найняти хоча в денний час сторожа. Люди, зрозумійте, не… Читати далі »
АНАТОЛЬ Бідзюра
10 місяців 29 днів тому

Немає там нічого такого, Валік. Я, у свій час, займався землею під гаражами. Мені не дали її приватизувати – міський голова і його прихвостні. А самі вони її приватизували вже дуже давно!
І не тільки на гаражних масивах, а й у центрі міста. Маю документи – рішення міськради, підписані мером. І своїм слугам вділив – теж у центрі. Там такі прізвища!

Валік
11 місяців 4 годин тому

Ще цікаве питання: чия земля і гаражі? Гаражний кооператив державний чи приватний? (Приватизований). Хочу знати, до кого йти просити, щоб знайшли управу на ту дамочку, яка під самим монастирем, святим місцем, розвела зграю собак. От якби зараз з Луцька приїхало вище Церковне начальство в монастир, то від побаченого в них би був шок! 🙂

editor
11 місяців 1 година тому
Дивлюсь перші результати голосування (тут праворуч на сторінц). Народ явно хоче розселити всіх собачок із катівні у 7 квартирах і будинках Климовича. Готуйся, підвальна шістко, зустрічати собачий загін! Виборці тобі тузиків довіряють. 🙂 Приведу, укладу з тобою угоду про регулярні візити-перевірки, все чікі-пікі. А там картопельку замість будок посаджу, огірочки, бурячки… І вперше за 12 років кудись спокійно поїду хоч на пару днів. Це ж без вихідних клято відра тягала, за собачками прибирала, от дурна. Пані Шостак, ви не хвилюйтесь, вам теж песиків приведу. Народ упевнений: ви їх прогодуєте! Є троє великих, кусючих, якраз у ваші євровольєри. М’ясо давайте щодня!!!
editor
10 місяців 29 днів тому

Царьок підвалів, свято наближається! Уже 33% небайдужих нововолинців вимагають завести бідних голодних песиків і цуциків до тебе!!!
Готую акти прийому-передачі.
На яку з твоїх квартир вести собачок? А може, в будинок на вулиці Мічуріна, де ти отримав земельну ділянку безкоштовно (інші люди купили там землю з аукціону) й воював із ветеранами, у яких там були городи та комунікації?
Там і зоозахисниця Галина з євровольєрами десь по сусідству…

АНАТОЛЬ Бідзюра
10 місяців 29 днів тому
А й справді: Хай покажуть, як цивілізовано утримувати братів наших менших! Вони ж були не проти, жалісливі такі – пускали сльозу, поїли песиків із рук, рвали замок на воротах прориваючись їх погодувати. Кропива їх жалила, навколишніх “мічурінців” про звірства Комишникової розпитували – жахалися на камеру і все перлися у притулок, щоби звільнити псів із “концтабору”. То хай тепер доведуть свою гуманність, щирість та незажерливість власних сердець і душ. Коли? Вестимо песиків із “ГУЛАГу” до пана і пані Л. Клімовіча та Г. Шостак. А може, це паньство влаштує притулок на карпатських полонинах? У п’янкому, екологічно чистому середовищі із кришталевою водою та… Читати далі »
editor
10 місяців 29 днів тому

Телевізійників треба запросити – це ж яке класне буде видовище!
Урочиста хода хазяйки катівні та нещасних песиків через усе місто до депутата-мільйонера на всі його квартири почергово. З заходом у міськраду й у прихапізовані ним підвали – раптом він заховався від цуциків?
Дорогою до ходи долучаються всі бездомні нововолинські пси, тож поліції доведеться на кілька годин перекрити трасу.
Ходу супроводжує “швидка”, бо немолода вже хазяйка катівні надбала, тягаючи важезні відра, купу болячок, а харчується раз на день абичим.
Зоозахисниці Галина і Світлана ходять уздовж траси і турботливо поять усіх собачок із пляшечок.

editor
10 місяців 29 днів тому

Громадяни скандують: “Льоня-**лупа, відповідай за базар!!!”
З’ява мільйонера народу. Пафосний спіч. Передача цуциків мільйонеру згідно з актом. Радісне кидання порожніх відер у повітря. Потискання рук і лап.
Ну, рук – ні, я бридую.
Поки мільйонер перераховує песиків і цуциків, хазяйка концтабору йде в магазин “Аміго” й робить собі королівський подарунок – купує пачку вершкового масла.
При цьому їй намагаються впарити маргарин (як наші корупціонери впарюють дітям у садочках і школах).
Депутат Ярема годує песиків веприками зі свого мисливського хазяйства. ТТІ знімає. Виборці ридають від розчулення.
Так нічого сценарій?

АНАТОЛЬ Бідзюра
10 місяців 29 днів тому

Додам до сценарію: У присутності міського голови і трьох заступників. При всіх орденах, статуетках “Людина року”, генеральських еполетах і лампасах… Оператори ТТІ знімають подію на камери. Комунальний шеф-редактор “НМ” клепає фоторепортаж. Директор міської філії “Суспільного радіо України”, із цього моменту, починає викривати корупцію і крадіжки у Нововолинській міській раді. Оркестр ПК грає “Марш Мендельсона”. Навколо, у бальному танці – попелюшками, кружляють пари із числа депутатів і депутаток обраних народом. “Всенародний” цілує псів, плаче від розчулення і щастя та кається у гріхах…

ЦІКАВО
10 місяців 29 днів тому

Для Валіка: нема там ніякого гаражного кооперативу – гаражі індивідуальні, власники мають (і то не всі) документи на користування ділянкою сільської?/міської? землі

Мешканка мiста
10 місяців 29 днів тому

Це якийсь кошмар! Людина на своi кошти, за своiм бажання органiзувала прихисток для безхатнiх тварин, чисто по любовi до тварин дбае про них вiдповiдно свого гаманця. А двi жiночi особи та депутат невiдомо кого, роблять травлю людинi!? Що це? Наталя Семенiвно, вiдведiть усю зграю до Шостачки, нехай дбае! Iй явно немае чим зайнятися – робить якiсь склоки. Та сама Герасимчук – чия б корова мичала?! Стiльки покусаних людей! Коли вона за це вiдповiсть? Ну, i тепер ми знаемо, як робляться репортажi на 1+1. Брехливий канал i брехливi iхнi новини!!!!!

editor
10 місяців 28 днів тому

ну, одна непорядна й неперебірлива журналістка з Луцька – це ще не весь канал. Але журналістські стандарти там підгуляли, однозначно.
Не думала, що на “1’+1” так запросто й так нахабно роблять заказуху, так спокійно влаштовують телемочилово, так легко перетворюють солідний канал на брудну каналізацію.
Маю право на відповідь за законом “Про телебачення”. От як організую врочисту собачу ходу з “концтабору” через усе місто в той район, де хатинки Климовича й Шостак, неодмінно запрошу “1+1”, “2+2” та іншу телевізію.
Гадаю, всі підгаражні собаки Герасимчук теж візьмуть участь у цьому шоу – по ходу долучаться до врочистої ходи. 🙂

АНАТОЛЬ Бідзюра
10 місяців 28 днів тому

ТК 1+1 завжди був таким. Славився публікаціями неперевіреної інформації і смаженими фактами. Гонитва за ними дає відразу ж якусь популярність, та згодом відштовхує. Вони не приїдуть на псяче шоу. Запросіть ІСТV.

Фея
10 місяців 28 днів тому

Зокрема “надзвичайні новини”

editor
10 місяців 28 днів тому

Учора вдень неподалік від монастирського цвинтаря, при дорозі на Тишковичі, власник одного з гаражів відганяв каменюкою великого білого собаку. Загнав аж за 200-300 метрів.
Був дуже лихий, бо собака кидався біля гаражів на його дружину і дитину, хоча його не чіпає ніколи.
А напередодні на кусючого білого пса з-під гаражів жалілася на фейсбук молода жінка, що ходила до храму.
Хтось має змогу забрати собаку? Це гладкошерста біла дівчина, реально велика, на вигляд їй років 3-5, вже мала цуценят.
Бо отак заб’ють каменюками чи ще якась біда. Собака дається спілкуватися, по-своєму добродушна.
Автовласник каже, що вона – лідер у підгаражній зграї, якою опікується “зоозахисниця” Герасимчук.

Ульріх
10 місяців 21 днів тому

Заженіть туди хтось нововолинських кіз.Собак покормите, кози нарешті дінуться.

editor
10 місяців 20 днів тому

Збав Боже. Кози – теж живі душі. Хай собі пасуться, бажано не на газонах.

wpDiscuz