Злі мешканці підуть до мера на чай. Одразу після свята

16 3602

Нововолинськ гідно підготувався до свята! 🙂 

РАДАР угледів отаке:

 

На проспекті Перемоги комунальники на двох вишках танцювали три години поспіль, аби налагодити ілюмінацію.

Із рук чомусь усе падало, всі літери слова “ВІТАЄМО” були як зачаровані.

Відео знято вчора о 19-й, танці з дротами в розпалі…

 

 

Виявилося, що новий світлофор біля лазні (на розі Дружби і Св.Володимира, в народі перехрестя 4Б) – це справжня музична скринька. Цілий день із динаміків бренькає, як на вокзалі.

Роздратовані мешканці довколишніх будинків передають міському голові В.Сапожнікову палке вітання і попереджають: хай готує чай, бо незабаром прийматиме велику делегацію.

Люди прийдуть із вимогою зменшити звук на тому навороченому світлофорі.

А це унікальні фотки – можна сказати, вже історія!

Тиждень тому на перехресті 4Б висів отакий регулювальник:

 

І так було дві доби поспіль. Зате тихо…

 

Найкращі побажання лунають на адресу мера та начальника “Водоканалу” й від мешканців вулиці Гагаріна. Там сьогодні цілу ніч текло з кранів  таке, що культурними словами не передати.

 

 

Ну, а це позитифчик- роблять розмітку біля міськради й готелю, який був СІСом, а тепер називається “Три бобри”.

 

 

РАДАР на зв’язку, розповідайте нам про все цікаве.

Приколи, душевні фотки, відео з сьогоднішнього святкування надсилайте сюди:

info@radar.in.ua

 

Фото, відео – Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

16
Коментуймо!

3000
7 Коментарі теми
9 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
11 Автор коментаря
юра

взагалі, диву дивуєшся, скільки за останніх 20 років контора сапожніков і ко видала на гора неочікуваних необдуманих і просто безмозглих для міста рішень , невже жителям міста нововолинськ не набридло весь час ці дії цієї контори весь час проплачувати своїми податками, ще за цей бардак голові цієї контори давати просто шалену, навіть як для України, заробітну плату

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Спостерігав сьогодні на майдані старт школярів-велосипедистів, що мали патріотичним велопробігом прославити для гачка у звіті, місцеву владу. Яка не хотіла ставати під синьо-жовте (бандерівське) знамено у 1991 році. Але стала таки. Умовно. До пори, до часу… І як виявилось, та стало цілковитою несподіванкою для КГБістських кадрів, що на посадах у місцевій владі донині, перебувати під націоналістичним двоколором – дуже вигідно матеріально та дуже корисно для власного дорогоцінного здоров’я, лібідо і “его”. Омолоджуватись, із юними коханками, маючи сиву чуприну і вуса – таки добяче помагає почуватись молодим і тоталітарним, та здатним на будь-які дії (у тім числі й у керівному складі… Читати далі »

А Шо Я!!!

Цікаво,а звідки у Вас інформація щодо “юних коханок”?. Є докази? Чи просто наклеп? Цікавити також питання щодо вишиванок..А чому їх повинна купувати “нова в\о, очільниця міського управління освіти “? Невже,батьки,не повинні??Чи все повинна міська влада робити??? Чому тільки щось починають робити,то відразу-не так,не так… А як???Ну,скажіть,що треба зробити,що Ви написали-“о,оце дійсно круто”!!!

анти чобіт

йому вже коханки не потрібні возраст своє бере

Анатоль _ БІДЗЮРА

А хто вам сказав, що тут я, якогось “молодця” конкретно і по прізвищу називав? :))) Не було такого. Це можете бути й ви. А може, й не ви. А може я? Правда, сивої чуприни і вусів у мене нема, поки що. Таких в Україні – неміряно. Ні, таки точно не я. Вимагаєте від мене докази… Хто ви? Назвіться – тоді побачимо. Молодильні “яблучка” зазвичай, боком споживальникам, цього так би мовити корисного фрукту, вилазять. Як і пластика облич. Не фантазуйте. Кожний судить у міру своєї зіпсованості. :)))

Тролик

Я також звернув увагу, в Новіку навіть зебри по-“дебільному” покрашені. На фото видно,що за ті грошиська що їм платять, або хай знімають залишки старої зебри, а бо хоча б по ній красьте, а не що-небудь, як попало

Алекс

А проїжджаючі мимо авто та автобуси, невже тихші за той світлофор???

Mr. Freeman

Люстрацію ще ніхто не відмінняв…

Оле

Вічно чимось незадоволений народ…немає світлофору-сапог винен,є світлофор-яскраво світить,то голосно говорить-знов хтось винен.і так у всьому.подивимся як сьогодні всі “правильні і розумні” у парку чистоту залишать.

editor

Наскільки простіше зі свиньми, правда ж: що кинув, те і з’їли.
Наскільки зручніші мерські засоби: там суцільний позитив, а якщо негатив – то спрямований лише проти таких, як ми.

анти чобіт

та він клав на всіх йому тільки кишені набити

Фея

Я знала одну людину, яка добряче набила кишені за своє життя, але причіп до гробу їй не зробили і все зібране “непосильною працею” разом із нею не поховали.
Погано що у мера є родичі, які завдяки меру як сир в маслі купаються, і це у той час, коли багато інших достойних людей ледь виживають і рахують кожну копійку

анти чобіт

згадайте сина януковича на тому світі євро і долари не ходять

Фея

Та да – не ходять! Але хворі на голову люди, одержимі невиліковною хворобою клептоманією гребують усе до себе, ніби будуть жити вічно, забуваючи настанови Господні. Думаю, що їх до Раю не впустять (((

Лондон

Якраз налякали. Ті мешканці проголосують за мера ще і ще раз.

Анатоль _ БІДЗЮРА

Проголосують, слів нема. Він і його команда так піарилися на майдані та у Парку КіВ у дні Міста і Незалежності, що я аж просльозився. Ні, і ще раз ні! Нікому не бувати на посаді голови об’єднаної ТГ (Нововолинськ + Гряди), окрім В. Сапожнікова. А голову сільради М. Бородчука – його першим заступником\секретарем (гм) ОТГ!