Листопад-грудень 17 015

Злочинна ПАНДА кладе на всіх

14 1889

Я вам скажу так: кращого життя, аніж тепер – при незалежницькій українській владі – для найвищого нововолинського начальства вже не буде ніколи. Куди там тій совковій минувшині!

Їхній печалі за СРСРівськими порядками, їхнім ностальгійним сльозам, які по дупі досі скапують, – не вірте! Це все від лукавого.

Вони вже ніколи не підуть під серпасто-молоткасте червоне знамено! І хоча міський голова Віктор Сапожніков казав колись публічно, що ніколи не стане під бандерівський синьо-жовтий прапор, – він уже давно й безповоротно передумав.

 

 

Судіть самі: хіба якомусь комуністу (хай навіть імовірному агенту КДБ) чи комсомольцю радянська влада дала б можливість так казково розбагатіти? Та й чи обіймав би він керівні посади у «жовтому домі» 33 роки поспіль? А чи став би генерал-майором ГО «Реєстрове козацтво» і полковником запасу ЗСУ? Не закінчивши військового училища чи академії.

Або кандидатом економічних наук – у поцупленій у нововолинської територіальної громади школі №6 у самісінькому центрі міста. Де нині, по іронії долі, викладає економіку студентам.

І чи нагородили б його медаллю «Шахтарська слава» двох ступенів (чи вже трьох?), хоча жодного дня вугілля у забої він не довбав? Орденами св. Миколая із діамантами у червоному і білому золоті «За примноження добра на Землі», Ярослава Мудрого, численними званнями «Людина року» у вигляді дипломів і статуеток зі крильцями ангелів на тлі мерського ланцюга.

Чи орендував би він двоповерхову віллу у рідного небожа за «совєта»? І чи не взяло б його за одне місце ОБХСС?

За  совєтів органи зайнялися б пошуками іншого майна і грошей в Україні та за кордоном. Чи в офшорах Британських Віргінських островів, чи на Кіпрі…

Дали б йому по руках і за 80% щомісячної премії від посадового окладу собі, заступникам, іншим працівникам виконкому, бо це кричущий конфлікт інтересів.

 

 

 

Знаєте, раніше за вкрадені у держави 20 тис. рублів давали «вишку». Саме так. Поцікавтеся, хто не вірить. Тобто безжально розстрілювали. І правильно робили, на мою думку. Проте найстрашнішим було виключення партфункціонера із лав КПРС і вилучення партквитка, як у «ворога народу». Якщо така людина не «присідала» років так на 15-20 за грати чи не стрілялася/вішалася, то у кращому випадку могла влаштуватися на роботу кочегаром чи свинопасом.

Корупція, кажете? Вона була й тоді. Проте дуже і дуже обережна. Це тепер у всіх вона на очах – через кастровані правоохоронні органи, які самі загрузли у корупції і які збирають мито з можновладців-корупціонерів. Які впродовж десятиліть плекали ці персональні годівнички-корита, а тепер до тремору в колінах бояться їх втратити. Які у мене, дружини чи у вас можуть бути пенсійні чи інші соціальні виплати, коли все дико й нещадно розкрадається? Аби не здохнути!

Ремонт шляхів у Нововолинську: писано-переписано, фото/відео у соціальних мережах, кримінальні справи, зокрема, по заміні теплотрас. І що? Прокурор І.Васьовчик на мій запит відповідає, що я не є учасником провадження, а тому… Кримінальне провадження, мабуть, тихенько прикрили, як і багато інших.

Коротше. Три перших фото я зробив на вул. Галана/Шухевича у грудні 2017-го.

 

 

Там працювала сумнозвісна шляхова приватна організація, котра виграє майже всі конкурси на проведення таких робіт за бюджетні гроші в Нововолинську. А ще її власник уславився максимальним наближенням до міського голови Нововолинська В.Сапожнікова.  Це видно неозброєним оком. Як і ями після їхніх ремонтів.

Рідко коли залатане чи суцільне шляхове полотно витримує до весни. Бо бракороби! Найнахабнішого зразка, що мають файний дах від містечкової влади.

А два останні фото зроблені сьогодні там-таки – на Галана/Шухевича. Любуйтеся!

 

 

Не дожила бідна до літечка навіть!!!

Із цим потрібно щось робити, вам не здається? Якщо прокурори сплять.

Чекаємо конкретних пропозицій.

 

А.БІДЗЮРА – член тер. громади Нововолинська, голова ГО «Україна + Польща»

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

14 Коментар "Злочинна ПАНДА кладе на всіх"

повідомляти

анти чобіт
10 місяців 16 днів тому

цей недолугий псевдополковник міг би захищати свою батьківщину,звідки сам родом

Олександр
10 місяців 16 днів тому

Так він *поклав* на ту батьківщину!….та й на цю також.

Житель міста?
10 місяців 16 днів тому

У вас уже є достойний кандидат на противагу Сапожнікову?

Валік
10 місяців 16 днів тому

Про пана Сапожнікова ну хоть лопни ні одної хорошої думки. Він ні фіга не робить. Сидів я на його звіті перед громадою міста та фігел. Восени, пам’ятаєте, машина-пилосос все місто засипала щебенем дрібним. Він каже, що на це пішло 600 тисяч гривень.
Або мер пі запевняє, що того року виділив 300 тисяч на безплатну медицину. Хочу спитати: хоч одну безплатну операцію зробили???
Хай 1 матюк буде, бо душа кипить.

Олександр
10 місяців 16 днів тому

Є!

editor
10 місяців 14 днів тому

Олександре, хто?
Ну, хоча б у приват, якщо боїтеся його “спалити”.

Галина
10 місяців 15 днів тому

та нехай вже хто-небудь аби не він задовбав

Житель міста
10 місяців 15 днів тому

Тобто, хтось з того самого кобла хто зараз при владі біля Сапожникова вас цілком влаштує?

Оксана
10 місяців 16 днів тому

Вони тільки латки тоді наклали, вони на місці – в чому тоді ваша проблема?

АНАТОЛЬ_
10 місяців 15 днів тому

До Оксани. На останньому фото (передній план) латка та розтріскалась. Прийдіть і подивіться на інші раніше, аніж щось писати.

Валік
10 місяців 16 днів тому

я з вашого дозволу скопіюю ту картинку-карикатуру де Сапожніков за рішоткою. Скопіюю на флешку і піду в міленіум і закажу собі білу футболку з карикатурою на Сапожніков! І вдіну її і буду гордо ходити по місту! Зроблю рекламу Сапожнікову.

Олександр
10 місяців 16 днів тому

А фото всіх керовників з *колорадською* символікою не хочете? Маю в роздрукованому вигляді. Кажуть – комп’ютером користуватись не вміють, а інтернет весь *почистили*….

editor
10 місяців 16 днів тому

це заставка сторінки “Нововолинськ без Сапожнікова” на фейсбук.

АНАТОЛЬ_
10 місяців 15 днів тому

Копіюйте і робіть футболки. Цей колаж із сторінки у ФБ “Нововолинськ без Сапожнікова !” Колись, у 2004-2005 роках, була така славна акція. Безтермінова, до речі. Маємо надію, що на літо ми її поновимо. Футболки дуже стануть у пригоді.

wpDiscuz