бусоо

“Ми знову викликали поліцію, бо машина стоїть на газоні…”

42 2949

Люди створили ОСББ і відчули себе господарями свого двору.

Готові захищати від зазіхань і свій газон, і свій спокій.

Тому стережіться, “зайди”!

 

Катя Булда з Нововолинська розповіла РАДАРУ:

– Ми є мешканці вулиці Грушевського, буд.15.  У нас ОСББ. Усі люди свідомі і порядні.

2 лютого на нашу прибудинкову територію заїхав великий бус із сусіднього будинку, що на вулиці Небесної Сотні.

Ми відразу знайшли власника та підійшли до нього з проханням забрати бус. Він категорично відмовився.

Ми викликали поліцію. У присутності поліції він авто таки відігнав.

А зранку 3 лютого ми дивимось і бачимо таку картину!..

 

 

Ми знову викликали поліцію, адже машина стоїть на газоні. Поліції він двері не відчинив.

Потім десь тихцем переставив бус.

Хотілося б прославити цього… пана.

 

РАДАР надасть змогу висловитись обом сторонам конфлікту. І читачам, ясна річ.

Власник буса Андрій Король, окрім коментаря (див.нижче), надіслав нам схему парковки –

“з позначенням місця,  яке  Катя  Булда зі  своїм чоловіком вважають своєю власністю”.

Додаємо і схему. На ваш розсуд, користувачі.

 

 

Усім бажаємо гарного дня, вдалих паркувань і щоб усі ваші проблеми завжди були отакими великими, як оця. 🙂

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

42 Коментар "“Ми знову викликали поліцію, бо машина стоїть на газоні…”"

повідомляти

Андрій Король
16 днів 16 годин тому
Усім доброго дня! Я є тим “недобросовісним” паном. Насамперед хочу подякувати сусідам за піар 🙂 Тепер прокоментую ситуацію. Для початку, будинок мій не 2, а 3. Далі, про те, що ви викликали поліцію другий раз, не знав. Був завжди дома, ніхто до мене не заходив. Маю підозру, що поліціянтам я і не був потрібен, оскільки притягнути до відповідальності вони мене не змогли б по тій причині, що невідомо хто саме скоїв правопорушення моїм автомобілем. Втім, це навіть неважливо, оскільки це мої справи. Тепер що стосується справ суспільних. Перший раз, коли приїздила поліція, мій автомобіль був припаркований згідно ПДР на прибудинковій… Читати далі »
Олександр
16 днів 4 годин тому

А *ті* сусіди вже землю під парковку викупили?Чи вони не розуміють,що їхня приватна власність-це те,що в тех.паспорті на квартиру? Але парковки під вікнами на газонах……за таке потрібно штрафувати.По Січових стрільців-вже трави не залишилось,болото по тротуару розвозить!.І так по всьому місту.

Oleja
16 днів 15 годин тому

Клас. Сусіди як завжди. Не став там бо то моє місце. Я так думаю, що якби чоловічок який “порушив” поставивши автомобіль де він нікому не заважав, поставив автомобіль на проїжджій частині, то створив би більше проблем.
У нас в місті на жаль нема місць для паркування. І якщо автомобіль нікому не заважав стоячи там, то навіщо піднімати скандал, а тим більше викликати поліцію?

Роман
16 днів 15 годин тому

Як на мою думку то на фото бус стоїть не на газоні.а на парковочному місці.А в такій ситуації то міліція повинна сусідові дати хоч попередження за те що заважае їм працювати!!!!Напевно зайняли його місце.І бус не заіхав на чиєсь приватне подвіря.Сором Сусідам.

Катя Булда
16 днів 14 годин тому

Шановні сусіди. Хочу Вам нагадати. Що в минулому році ми (ОСББ) витратили близько 400 грн на посів трави. Тепер приїхав якийсь “король”і ставить на ній буса. Скажіть, це нормально?

Андрій Король
16 днів 14 годин тому

Не якийсь Король. Для вас – Андрій Станіславович. Перед тим як ви зафіксували моє авто на газоні, там стояла машина з вашого будинку, після того коли я від’їхав – теж. Фотографуйте всіх уже, розберіться у своєму ОСББ для початку, тоді беріться за інших, якщо вже такі “зубаті”.
І для чого ви засіваєте, якщо плануєте (зі слів вашого благовірного) розширювати на те місце парковку ?

АНАТОЛЬ_
16 днів 13 годин тому

Браво! Ви перші, пане Андрію, не посоромилися свого імені.

Андрій Король
16 днів 9 годин тому

Дякую, пане Анатолю, але насправді немає тут чого соромитись чи боятись.
я вільний громадянин своєї держави, я працюю, сплачую податки і готовий відповісти за свої дії, так що все в нормі 🙂

Андрій Король
16 днів 13 годин тому

І ще. В силу моєї обізнаності, я не можу цього пропустити. За 400 грн можна купити 1,5 кг якісного насіння газонної трави, яким можна засіяти 1000 – 1500 кв.м. території. Я не знаю де ви тут засівали мінімум одне футбольне поле, максимум – півтора. Ось такі справи, шановні сусіди

Ольга
16 днів 6 годин тому

Я не розумію. одного, чому ви вирішили ставити свій автомобіль біля нашого будинку, ставте біля свого, або на стоянці. Чому мешканці будинку не можуть через вас лишити свій автомобіль? Я підтримую Катю

Андрій Король
16 днів 6 годин тому

ви не повірите, я і ставлю автомобіль біля свого будинку.
так вже склалось, що наші будинки стоять поруч і я не винен в цьому. я навіть вам більше скажу. я можу поїхати і поставити свій автомобіль у дворі десь у Володимирі-Волинському. А з Ковеля приїде людина і припаркується у нас. Ви можете підтримувати Катю і ще когось, і як вам всім разом це буде не подобатись, але порушення в цих паркуваннях немає ніякого. Так що прийдеться вам дутись мовчки, змиріться з цим

Катя Булда
15 днів 19 годин тому

Ну Ви ж Андрію, знаєте, що стояли на газоні. Просто люди, які тут не живуть, не можуть по фото зорієнтуватись. Ви ставили буса раніше біля дороги, просто там вже колії в коліно і Ви не можете туди заїхати. Просто взяти і засипати ями якимось боєм чи щебенем Ви не можете, легше всього заїхати на газон.
Особисто від себе додам: наші мешканці, як виявилось, тільки поза спинами вміють говорити, а в очі – ні. Давайте будемо людьми. Гарного дня

Катя Булда
15 днів 18 годин тому

Є голова, а я, як кажуть “шия”. Працювала в комун.сфері, трішки знаюсь на цьому.

Катя Булда
15 днів 18 годин тому

Дякую. Вам теж удачі. Адже не завжди робота, тим більше комунальна-ціниться.

Андрій Король
15 днів 18 годин тому

Давайте не будемо робити з мене негативного персонажа в цій історії.
Потрібно щоб і Катя дещо зрозуміла. Я теж трішки знаюсь на тому як керувати спілкою і майном спілки, так як 5 років був головою профспілки державної установи.
Тому раджу відкинути амбіції власника клаптика міста і керувати ОСББ згідно букви Закону.
І Закон таки може дозволити вам обмежити доступ до прибудинкової території особам, які не є співвласниками даного будинку, але при цьому необхідно виконати ряд дуже цікавих квестів 🙂

Андрій Король
15 днів 18 годин тому

ок, дякую

Андрій Король
15 днів 18 годин тому

Засиплю. Надіюсь конфлікт буде вичерпаний

Катя Булда
15 днів 18 годин тому

От і добре. І давайте, на майбутнє:Ви ж знаєте, що у Вас великогабаритна машина. Я не вважаю ту стоянку своєю власністю. Ви знаєте, що коли Ваш бус там стоїть(як на схемі) важко під’їхати до 1-го під’їзду. А швидка чи пожежна-просто не проїде. Давайте якось разом облаштовувати наш двір, адже нам тут жити.

Андрій Король
15 днів 18 годин тому

Я тільки “за”. Відразу так потрібно було, а не сваритись з порогу 🙂

Андрій Король
15 днів 18 годин тому

Ну я ж в першому своєму коментарі погодився що моє авто стояло з порушенням ПДР.
А місце біля дороги засиплю, звичайно. Нехай тільки підсохне земля, щоб можна було вирівняти там і зробити як треба.
P.S. Привласнювати не стану і залишу за собою право паркуватися там де мені не заборонено чинним законодавством 😉

Справедливість
15 днів 2 годин тому

То чому ви не полінувались спуститись і ногою розчистити границю газона і сфотографувати порушення. Тому раз нема підтвердження, знач необосноване звинувачення. А те, що ви знаєте це не аргумент. Факти де факти.

Справедливість
15 днів 2 годин тому

А, що вам залишається робити? Звичайно підтримувати, а не набрати сміливості і сказати тій Каті хай ставить на здоров’я. Як то кажуть. Курочка стала, місце продала. Такшо вільне місце будь-ласка. До речі, коли ви їдете в інше місто де машини не лише при дорогах, а і у дворах. То ви, що не припаркуєтесь? Бо там не живете. Приватизація, тоді права і качайте.

Ейс
16 днів 11 годин тому

Катя, открий очі і подивись добре де він с тоїть. Не на траві а на парковочном місці.

Фея
16 днів 9 годин тому

Я думаю, що Каті варто розібратись куди пішли гроші ОСББ.

Справедливість
15 днів 2 годин тому

Трішки іронії чи то юмора. Ви, що таке питаєте? Це ж сам “Король” поважайте статус))) А якщо серйозно то ви не праві 100%

Леся
16 днів 12 годин тому

А мені здається людям нема шо робити.от сидить, побачив бус,думає викличу поліцію.ну не знаю мені ніколи не заважали авто у дворі.на інше витрачайте час і енергію.

Яяя
16 днів 8 годин тому

Підтримую пана Андрія. І до сусіда свого він ще й так дуже лояльно ставиться. І то що ,, сусід» більше за Андрія там прожив, то це його проблеми. Його власність -тільки квартира, але Андрій по-моєму в квартиру сусіду бус не загнав. Та й Поліція щось нічого йому не ,,пришила», то ,можливо, не було за що.

Яяя
16 днів 8 годин тому

Респект Андрію, що сам написав. 👍🏻😎

Валік
16 днів 8 годин тому

Я особисто знаю Андрія знаю його характер знаю людину. Скажу так це золота людина по професії вчитель. Ми за день більше грішимо як він за все життя. Його випадково сюди примазали він випадково в новини попав.

Валік
16 днів 8 годин тому
Ще хочу розказати про іншу біду з парковками. Центр міста, магазин “Альфа”, тут завжди таке пекло машин, як мух на ***** . То макарони розгружають, то хліб, там в дворі завжди такий затор. Вже як ми говоримо про парковки, то, я думаю, власнику магазину треба за магазином зробити міні-парковку. А то ні пройти, ні проїхати нормально не можна. Ремонт такий хороший з вулиці робиш, то за магазином якусь парковку придумай, шановний власнику магазину. Ще хочу пройтись далі за магазином “Аладдін”. Навпроти суду старого там уже питання до Сапожніков. У дворі за магазином дороги настільки вибиті, що можна гусей туди виганяти.… Читати далі »
ХХХ
16 днів 6 годин тому

Переглянув фото декілька раз. Буса на газоні не побачив(він стоіть на парковці). Висновки: або проблеми із зором у мене, або у фотографа. Із статті зрозумів лише одне: пану Андрію “пощастило” на сусідів.

Гість
16 днів 3 годин тому

Подтвіться,що робиться в дворі магазину “Альфа”.Там взагалі не пройти-не проїхати.Мешканцям двору не те,що ніде поставити свої машини-там взагалі суцільний затор.Величезні вантажівки розгружають товар в магазин,інші чекають щоб розгрузитись,люди йлуть суцільним потоком,легкові машини пробують припаркуватись.Між цим всім лежать,бігають бродячі собаки,марковані*в вухах бірки* і немарковані.І так кожен день.А ви пишете про якогось одинокого буса,що став ніби не на своє місце…

Справедливість
15 днів 2 годин тому

І правильно робить, що паркується там де має право. Це як один двір на два будинки. Хто сказав, що на те місце має право лиш ваш будинок? Приватизуйте, обгородіть територію тоді і будете качати права. А от будинок-це ваша власність. Всі мають право, а не хтось собі рішив шо то його власність бо вітілі чи то довше живе чи то йому зручність.

Фея
14 днів 17 годин тому

А не будьте такі нахабні. Бо коли у сусідньому будинку створили ОСББ, а у нас ще ні, то із сусіднього будинку мешканці стали ставити свої машини не у своєму, а у нашому дворі, по-під нашими вікнами і під’їздами. У дворі не можна було пройти, а сказати щось тим власникам і поготів, бо, бачте, там ті власники круті, крепко нахабні і взагалі бандити, можна сказати. Поліція не допомогла б – 100%. От і довелось шукати якісь інші шляхи.

Фея
14 днів 17 годин тому

А коли у іншому домі теж створили ОСББ, а машини у нас ставити тьху-тьху перестали, то “добрі”сусіди загородили свою прибудинкову територію, поробили у своєму дворі всілякі “ходожества” і прикраси і заборонили СВОЇМ дітям у своєму дворі гратися! То ті діти стали ходити у наш двір. Воно ніби і нічого, бо діти – то квіти, але ж нашим дітям до їхнього двору піти ніззя! Так що, як кажуть в Одесі “А не будьте ви такі наглі!”

Валік
14 днів 3 годин тому

Сьогодні увечері йшов і побачив бус Андрія стоїть не в дворах. А на центральній дорозі під будинком так як має бути. Тема закрита для коментутуваня. Андрію бажаю багато щастя та завжди удачі у всіх справах.

wpDiscuz