вишня

Знищили вишневі дерева біля “швидкої” в Нововолинську. Який дурень дозволив? ОНОВЛЕНО

14 1195

 – На превеликий жаль, у нашому Нововолинську панує невиліковна хвороба… ненависті до дерев.

Ось і біля будівлі швидкої допомоги знищили вишневі дерева.

Навесні вони тішили нас своїми білими та пахучими шатами, влітку – червоними ягодами.

 

А тепер ми будемо споглядати облуплені стіни лікарняного корпусу.

Ще один приклад недбалого ставлення до природи, до нашого довкілля. Прикро, що за такі речі нема покарання. А треба було  б, – пише в соцмережах  Світлана Шевчук.

Вона ж і виклала ці сумні світлини.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

14 Коментар "Знищили вишневі дерева біля “швидкої” в Нововолинську. Який дурень дозволив? ОНОВЛЕНО"

повідомляти

Анатоль_ Бідзюра
1 рік 2 місяців тому

У Нововолинську, незабаром, дерев не залишиться. У парку, навпроти швидкої ріжуть, аж тріщить. Вочевидь, у нинішньої владної місцевої команди девіз: “Після нас – хоч потоп!” Ні дорогенькі. Комунальне майно, іще до потопу і до майбутніх ваших арештів, повернете.

Люся з Португалії
1 рік 2 місяців тому

Та підніміть ви вже голову зі свого смартфона і зробіть щось! Кроноспан димить,курчак смердить,сапожніков-менти-вчителі-лікарі живуть з хабарів. Інші живуть з контрабанди та заробітків. Скільки вже можна соплі жувати в соцмережах? Нащо тоді вкладати гроші в ремонти і дозволяти знищувати місто? Кому ви будете продавати ваше барахло потім? Кому мер разом з укропом побудували стадіон біля 6школи? Майбутнім полякам? Хто з них взагалі вернеться через 10 років в Нововолинськ щоб щось купити чи дати комусь хабаря? Відкрийте очі.

Оксана
1 рік 2 місяців тому
Так, давно пора почитати закони і правила та писати якісь звернення чи щось інше, якби якийсь юрист зайнявся… Є купа прикладів по країні (бо ця хвороба комунальників – вона всюди) успішних дій, ось, наприклад, цікаве розслідування https://www.facebook.com/groups/298611590476181/permalink/416952318642107/?pnref=story.unseen-section , може і в нас нульове списання повним ходом йде, і за вишні, і ті каштани? А тут просто із статтями кодексу розписано: https://www.facebook.com/groups/1780460738865110/permalink/1914707192107130/?pnref=story . Ще сумно те, що цей шабаш підтримують жителі, радіють, що це – наведення краси в місті, бо “за рік-два відростуть, це деревам на користь, омолодження називається”. Тому варто було б щось просвітницьке організовувати, щоб доносити до населення користь… Читати далі »
Вуаля
1 рік 2 місяців тому
111
1 рік 2 місяців тому

от всім би тільки розслідувати, а самі щось зробити? Хтось з Вас посадив хоч одне дерево в своему житті? давайте зберемось і посадим, бо дерева старіють і їх треба міняти

Анатоль_ Бідзюра
1 рік 2 місяців тому

Мало хто знає про те, що біля центральної бібліотеки, (перехрестя Дружби і св. Воолодимира) росли 4 сакури. Посажені були за радянської влади а вже за незалежності, їх зрізали. Можливо, теплотрасу прокладали, чи комусь очі муляли. Я весь час згадую їхні чудові, рожево-червоні квіти навесні… У Нововолинську до дерев місцева влада ставиться, як до ворогів.

wpDiscuz