Нововолинці з вулиці Лесі Українки звернулися на РАДАР по допомогу.
Ось уже три роки поспіль вони благають і вимагають повністю заасфальтувати вулицю.
Оббивають пороги не лише Нововолинської міськради, а й ПАТ “Волиньобленерго”, яке встановило електричні опори буквально посеред дороги.
І тепер нововолинські владці посилаються на те, що спецтранспортом туди не заїдеш і асфальт не покладеш… а “Волиньобленерго” взагалі мовчить, як стовп.
Мовляв, чого це ви там не задоволені черговим покращенням?..
Картина просто шедевральна:
РАДАР надішле і цю критичну публікацію для реагування – і нововолинському міському голові, і директору ПАТ “Волиньобленерго”.
Мешканці, ви теж зробіть масовану атаку на цих керівників у соцмережах!
А власникам вілл та автотранспорту хто там проживає – самим для себе слабо засипати породою та наверх мілким гравієм той вузенький проулочок, щоб свої ж діти не місили те болото?
Перенесення тих стовпів ви точно не дочекаєтесь, отже і асфальтувати ближайші роки ніхто не буде… то самі для себе хоч лад наведіть з тим проулком.
А як можна насипати там породою коли ніякий транспорт туди не заїде!
І це не провулок, а вул.Лесі Українки!!!!!
от я теж хотіла зазначити: це вулиця Лесі УКраїнки. Леся ридала б від самого вигляду вулиці свого імені.
Уже б краще назвали на честь керівника “Волиньобленерго” 🙂
По вулиці Л.Толстого люди за власний рахунок засипали породою вулицю. Зайдіть туди зараз. Потік води з заасфальтованої вул Маяковського змив породу!!! Хто ж тепер буде насипати?
Якщо робити щось на вулиці, то потрібно врахувати всі нюанси. Аналогічна ситуація (зі стовпами посеред вулиці) на вул А.Кримського (бувша Радянська). Вже і рішення суду було, а ніхто нічого не робить!
А при чому тут обленерго ? Опори електро передач встановлюють згідно генплану житлових забудов. Архітектура з міськрадою і земельним відділом, вочевидь, зігнорували санітарно-технічними нормами при виділенні ділянок під житлову забудову та затвердили проекти .,а “гнучке” обленерго не посміло сперечатись з папіками. . Наказаності ж за це чиновникам не має, хоч законом передбачено притягненя до відповідальності навіть кримінальної за злодіяльність в службових обов’язках …
При чому тут обленерго?то я вам скажу!як вони ставили ці опори по серед вулиці,вони на план не дивилися а ставили де їм захотілось.А по плану міста там іде вул.Лесі Українки!То на що вони дивилися?????
По перше, порода – це дуже шкідливий матеріал, верніше дуже шкідливий для організму людей пил з тої породи, тому в радянському союзі, як і у всьому цивілізованому світі, всі терикони підлягали або підлягають обовязковому озеленню щоб вітер не розносив пил з тої породи туди де проживають люди!
По друге, породу з наших териконів можна використовувати тільки як матеріал-заповнювач, бо це доволі кригкий матеріал і з часом, а це через декілька років, люба дорога засипана породою знову перетворюється в багнюку, тільки уже кольорову, а після висихання перетворюється в пилюку. Тому обовязково підстелюючий шар з породи породи покривати більш твердішими матеріалами типу щебню чи асфальту.
Останнє десятиліття в нашому місті дуже піднявся рівень різних хронічних та онко-захворювань як у дорослих так і у дітей, і чомусь всі винять Кроноспан, з якого в 90% той дим з труби йде в сторону Панасівки та Володимира, але абсолютно ніхто не задумуються що уже більше десятиліття всі розтаскують ту шкідливу для людей породу по всьому місту посипаючи нею все що тільки можна бо майже даром (потрібно тільки привезти та висипати), і через пару років всюди де нею посипали робиться каша, потім пилюка, потім знову завозять та посипають нову, і так по всьому місту та навкруги, і люди тією пилюкою дихають майже кожен день уже більш ніж десятиліття.
Цього ви не помічаєте?
Цілковито згідний, навіть доповню. Мав побутовий дозиметр. Заміри показували, що в місті фон 10-12 мргн, а на териконі 35-40! Де породою посипано в місті, то там 35 мргн стало.
Хтось заміряв дозиметром вулицю до після висипання породи? Думаю, що ні, мовчки привозять собі під хату онкохвороби, та ще й самі розгрібають.
Маленький уривок зі статті навіщо озеленяли терикони…
Підземні води, взаємодіючи з териконами породи, дуже збагачуються завислими частинками, тому зі слабколужних перетворюються на кислі (рН сягає 2 – 3).
На землях, зайнятих під териконами ґрунту, на відміну від природних, у верхніх горизонтах ґрунт порушено (насипані, зрізані, перемішані). У таких ґрунтах змінені кислотно-лужний баланс і фізико-механічні властивості. На запечатаних територіях, в териконах шахтні породи з часом під дією життєдіяльності бактерій у поєднанні з дією вологи і коливань температури вивітрюються. Цей процес негативно позначається на прилеглій території. Терикони забруднюють прилеглі чорноземні ґрунти, роблять їх непридатними для всього живого.
Терикони можна визначити як обʼєкти, що приносять значну шкоду прилеглим ґрунтам. Відбувається піритизування вугілля, багатого ураном. У вугіллі уран в основному представлений настураном (оксидом урану). Утворена в результаті окислення піриту відвальної маси сірчана кислота розчиняє всі метали, у тому числі і уран. Розчинення урану призводить до підвищення радіоактивності породи териконів.
Також в результаті фізичного і хімічного вивітрювання порода руйнується, перетворюється на пил і разом з горючими газами та вогнищем горіння є одним з основних джерел забруднення атмосфери й погіршення санітарного стану міст і робочих селищ вуглевидобувних шахт…
Цікаво написано. По-науковому. Аргументи залізні. І оце ми все п’ємо і отією гидотою дихаємо? ПД***Ц! Це вже не смітник і не нужник із органікою. Це ядерно-хімічний реактор на території міста! Й не один. І ви ще й тепер будете мені доводити, який у нас хороший мер і його пахолки у міській раді та виконкомі?!
А Ви думаєте на закриття шахт скажені гроші просто так виділялись? Про те,До як вони *успішно* освоювались Ви знаєте….Доповню інформацію,в 90-х був в комісії,яка провадила заміри рівня радіації в шахті-доходило до 55-60мргн!Бачив своїми очима на дозиметрі…а що писали…?
Щось я на своїй вулиці жодного власника віл не знайшов, допоможете?)
Велика техніка не може доїхати – підвозите куди доїде, а далі все робиться маленьким “Бобкетом”.
Порода – це підстелюючий матер’ял, щоб не розмивало – поверх посипається дрібним щебнем!
Сапожніков,і купа замів і підзамів навіщо нам? Навіщо ми своїми податками повинні отримувати цілу армію трутнів, щоб замість них- лікувати, сторожувати, підсипати, ремонтувати, сторожувати вулиці? Наша задача -податки, а не підсипати дороги.Для доріг в нас є влада та відповідальні особи, які отримують за це зарплатню!
Так, тільки майже пів міста майже ніяких податків не сплачують, а це сігарєтчики, шротчики, заробітчани, більшість торгашів які якщо щось і платять то тільки по мінімумі. Добавте до них всі “вічнозбиткові” бари та “вічнозбиткові” маршрутки з всіма нашими нелегальними таксистами, валютчиками… плюс порахуйте кількість пенсіонерів. Хто тоді платить податки?
кому платити? Банді вусатого, яка купує в 2 рази дорожче недолугі годинники чи зариває наші кошти в асфальт через Коптюка? чи я маю платити податок, щоб “недомер” мав за що піарити свою діяльність на своїх же ресурсах?
Чи на зарплату “главнедолікаря”, щоб він мав своїх 24 000 тисячі на місяць? Спочатку хай створять умови для розвитку бізнесу, а потім відкривають рота про податки.
Ось тому розумні люди біля своїх будинків роблять все що взмозі своїми силами щоб не ждати 20-30 років коли це зробить хтось інший за “податки” які майже ніхто не сплачує…
я сплачую, мені чекати чи не платити? Який рецепт від Вана?
Ви платите, інші ні…
Якби всі жителі тієї вулиці легально платили податки, вони би зібралися разом під мерією і, показуючи в цифрах яку сумму кожен з них платить кожен рік податків – вимагали би обовязково зробити там асфальт з їхніх же сплачених податків. А так, показати їм нічого, бо майже ніхто легально не працює тому й нічого не платить бо “немає” доходу, одночасно за щось розбудовуються, мають гаражі, автомобілі, дехто й вантажні буси які майже кожен день кудись їздять і місять те болото…
А Ви перевірте ті діляночки на відповідність проекту….
Клас! Як з букваря…То для чого нам мер зі свитою?
а вони нам і не треба,тільки уходити не хочуть,хочуть вічно паразитувати
один місяць не заплатимо нашим трутням – і вже можемо заасфальтувати дві вулиці. Нам як громаді що краще: зарплатня Сапожнікову, Сторонському, Топорівському чи заасфальтована вулиця? Я думаю, за місяць з голоду не вмруть, та й мають вони додаткові доходи кожен.
Задрали комуніст.
Одні при власті, другі ждуть, коли та власть їм все зробить.
Комунізму нема!
Самі все робіть!
Так править КОМУНІСТ!
Ну й нужник, у вас там… Іще й опор наставили. Мені цікаво: як до них під’їхати у випадку чого?
А вже був такий випадок,що швидка допомога не могла доїхати і людини не стало!Це було в моїй сім`ї!А в сусідів хата горіла то люди власноруч тушила бо пожарна блукала,не могла доїхати за оцих дурнуватих опор!😢
Там винні не тільки електроопори а й проведення каналізації , на картинках видно де прорита дорога і де вона провалюється , робітникам було навіть всеодно на прохання утрамбувати залишки їхньої діяльностю . Люди вже не перший рік не можуть добитись хоть чогось бо їм просто змахуюють руками , діти навіть до школи піти не можуть через те що немає кудою
А про наших дітей ніхто і не думає!!!Головне що біля чиновників асфальтовані дороги!!!
Гість Вова йде на тиждень у бан за хамство. Три коментарі Вови йдуть у кошик.