Найпопулярніше взуття нині в Нововолинську – гумаки. Місто потопає в болоті після ремонтних робіт Водоканалу.
Дорожнє покриття на кожній вулиці мали повністю відновити. Де був асфальт – заасфальтувати. Де були щебінь чи порода – підсипати.
Та чекати обіцяного доводиться надто довго.
Мешканці Заводської та сусідніх вулиць поскаржилися РАДАРУ:
– Міняли труби на воду в районі цегельного заводу.
Перерили все довкола.
А от прибрати, як обіцяли нам, забули.
Прикиньте, тут лежав асфальт…
Цей заїзд на вулицю Гоголя теж був переритий.
Керуючий роботами нам пообіцяв, що горба зрівняють і засиплють породою, щоб заїздити і проходити було комфортно, як раніше.
А раніше було так:
Та обіцянки – цяцянки, ну, як завжди.
Пройти нереально навіть удень. А вночі можна залишити у багні черевики, бо ж нічого не видно – тільки квакає болото і засмоктує взуття.
Машинами так само проїхати важко – дном черкає.
Болото розноситься далі по вулиці, а також на безцінний асфальт.
Просимо нагадати обіцяльнику про обіцянку! Той проїзд там буквально 6-7 метрів! Породу на іншу сторону завозили, то могли б частину висипати і сюди.
Перед колишнім цегельним заводом і дорогою на Низкиничі трохи підсипали, але абияк.
Пройти важко, стоять уже навіть не калюжі, а озера, в яких можуть вільно плавати качки…
Щоб обіцяльники не заблукали з породою і щебенем, підказуємо, куди везти:
куди
Як вважаєте, нововолинці:
цей куток чарівного євромістечка остаточно перетвориться на озерний край?
чи Водоканал дотримає-таки слова?
Мешканці поскаржились Радару… а мали б написати заяву в поліцію, взяти Озімчука з Сапожніковим і провести по тих вулицях!
Вибрали преЗедента, який обіцяв почути кожного, – пишіть йому.
Так вам і треба – мордою в болото… набирайтесь розуму.
Радару вони пишуть… а Радар не партком.
Підписуюсь під кожним Вашим словом, “Знову не так”! Перше, що мали б зробити мешканці, які страждають від керівників-лацюг комунальних організацій – викликати наряд поліції, який склав би протокол порушень благоустрою міста згідно відповідних нормативних актів (законодавства) та “Правил утримання територій сіл, селищ і міст”. Проте, це ж у тому документі треба свідчити, ставити свої підписи, вказувати поштові адреси, ПІБ… Але, це ж так страшно!! Наталіє Семенівно. У вас ангельський характер і безмежне терпіння. Я б так не зміг. Здоров’я Вам!
А мешканці не хочуть подати в суд на водоканал і у суді вимагати компенсаціі за завдані їм збитки? Там мешканців багато. Нехай організуються
Та ніхто із них у суд не подасть. Кишка тонка. Ось, якби, та це зробила “НС”… Люди! Не бійтесь судів, судді теж люди. Якщо не хочете скинутися на приватного адвоката то хай хтось із малозабезпечених громадян візьме оного, безкоштовного, у Бюро Вторинної правової допомоги, що на вул. Винниченка і напише позов від свого імені. А якщо й так боїтесь, то знайдіть у своєму середовищі інваліда праці ІІ групи – він має право, згідно законодавства, представляти свої та ваші інтереси у судах без адвоката і звільнений від судового збору. Ви, хоча б розумієте, що інтернет-сайт “РАДАР” не може вплинути на держиморд у місцевій владі та покарати їх, зідно “ЗУ Про місцеве самоврядування” за нехлюйство, протиправні дії і злочинну бездіяльність?
Вчора проїжали поряд з вулицею Полуботка, давно там не була, те що там робиться-це шок. Машиною там неможливо проїхати, а пішки потонути в багнюці можна. Як ті люди з відти вибираються уявляння не маю.Зато центр красивий і асфальт поновлюють щорічно біля міськ. Ради.
Шановні (поки що) обіцяльники й нешановні міські владці, відтепер робитиму так. Надсилатиму критичні публікації і вам, і в ОДА, і в облраду, і в офіс президента, і в Кабмін. Хай читають.
Дістало ваше нехлюйство і наплювізм на людей.
Ну,міську і обласну владу я з списку викинув би…
Ну, згідно закону про звернення громадян , міська, обласна влада, та і будь-яка установа у яку надіслано звернення, повинні розглянути звернення і надіслати до належного органу на подальший розгляд і реагування. Так що нікого викилати зі списку не треба
Згідно закону….згідно законів ми повинні жити як люди….
По вулиці Грінченка теж повний ппц.
А написати своє справжнє прізвище, “Нововолинець_1977”, аж так страшно було?
Це брехня і провокація.На вулиці Грінченка від серпня 2019 року усе в порядку. Там триває історична реконструкція трипільського періоду. В період розкопок було знайдено бронзові уламки герба трипільської епохи (на перший вигляд, як чобіт з нечистотами) і тому жителі цієї мальовничої вулиці (в майбутньому беззаперечно туристичного центру Нововолинська, а можливо й усієї Волині) надіслали колективну заяву в Асамблею Ради Європи, щоб присвоїти вулиці Грінченка звання історичної спадщини Юнеско і заборонити в подальшому псування автентичного грунтового покриття будь-якими сучасними видами робіт, як то асфальтування чи відсипання щебенем. Кожен мешканець вулиці з гордістю ходить болотом трипільського періоду і не допустить деболотизації своєї вулиці, тому не прошу вас не нагнітати і без того непросту ситуацію в місті, що склалася непередодні чергового переобрання нашого славного мера Віті та його посіпацької зграї лизоблюдів. Висловлюємо щиру подяку герцогу Озімчуковському та барону Китайградському за такий важливий екскурс в історію Трипілля! Усім каналіям – тричі перд, двічі харк та один стусан в бокан! Руки геть від реконструкції! Це наше болото і лише ми його місимо!
До речі, про чоботи. 🙂 Нове опитування на РАДАРІ. Праворуч на сайті.
Там де опитування потрібно додати “чобіт у небі”, бо небо на всіх одне, а ми усі під чоботом , який злетів високо, що не дістати і там завис намертво, як зачарований і спускатися до людей на грішну землю не хоче – так і висить
Шановні дописники «Радару», звичайно зрозуміле Ваше обурення з приводу доріг. Але зрозумійте, Ваша іронія та сарказм тут не до чого. Тому, як «Водоканал» не є організацією, яка займається асфальтуванням. Взагалі водопровід міняв Консорціум «Луцьксантехмонтаж №536 – ТОВ «Енергоресурс-монтаж», який виконав ці роботи якісно і в короткий термін, отже це вже великій + для всього міста і наших абонентів. Тепер вода буде кращої якості, ніж раніше, про що самі ж мешканці неодноразово нарікали.
Підприємство «Нововолинськводоканал» повідомляє, що згідно до Контрактної Угоди до Контракту NOV-ICB-03-L1 «Реконструкція водопровідних ліній від Північного та Південого водозаборів до м.Нововолинська» у вимогах до робіт зазначено, що усі поверхні доріг, полів, стежок, садів, вулиць і т.ін., будь-то державних чи приватних, які зазнаються впливу діяльності Підрядника, тимчасово відновлюються ним в першу чергу і остаточно відновлюються у другу чергу, коли грунт повністю стабілізовано. Після таких демонтажних робіт земля повинна, так би мовити, «дати осадку». Якщо зараз покласти там асфальт, то він просто може провалитись і будуть ще більші ями, а й ще більші витрати на реконструкцію. Тож кому від цього буде краще?
В серпні 2019 року проводились роботи по реконструкції водопровідних ліній на ділянці «Водозабір Південний-с.Нова Лішня – вул.Грінченка» по вул.Грінченка після виконання робіт Підрядником була дорога спланована та відновлена до початкового стану, підсипана породою, адже попередній стан вулиці був без асфальтного покриття.
В свою чергу і по можливості, підприємством також проводяться роботи по підсипанню вулиць породою.
Та ми розуміємо. Водоканал не асфальтує – він лише ударно освоює кошти, підвищує тарифи, купує й дарує виконкому новенькі “Рено”.
Коли врешті-решт ваші підрядники упорядкують Заводську, Грінченка, Павлова, Промислову, Полуботка, Гоголя, Глінки? Напишіть конкретно.
Шановні мешканці згаданих на РАДАРІ вулиць, які перетворились на суцільне болото. Водоканал запевнив мене сьогодні, що вже два дні поспіль там працюють і підсипають дорогу. Проте не сказав, де ж саме.
У кого на вулиці чергове покращення? Похваліться.